Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bellissimma]  
Автор Eлeнa Cтoянoвa (непознат )
Публикувано30.07.10 15:24



az veche pisah po dolu che se vkliuchvam i az, elena: elie.stoyanova@gmail.com i telefon 0*********

ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА




Редактирано от Buba67 на 30.07.10 16:45.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Eлeнa Cтoянoвa]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано30.07.10 15:50



В темата отрова от син скорпион - пътуване има още няколко желаещи и като ги изброя, вероятно вече са към 7 души. Хубаво би било да се съберат поне още толкова, за да намалим разходите на човек до минимум. Но трябва да стане по-скоро, за да може да кажем със сигурност на жената да резервира билет, а и да поемем първия разход за билета, който преди около месец когато аз проверявах, беше към 1200 евро, в двете посоки. Така, че направете си сметка още колко други разходи ще има.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Автор bellissimma123 (непознат )
Публикувано30.07.10 21:34



Здравейте всички! Мисля, че вече успях да се регистрирам с допълнението от 123. Който иска може да ми пише на лични, за да уточним колко хора сме. Имам съмнения, че връзката става чрез различни хора, но жената, която ще ходи е една и съща. Пишете да се уточним.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bellissimma123]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано08.08.10 11:39



Искам най-сетне да споделя мнение относно действието на хомеопатичните капки от отрова от син скорпион. Вече месец ги давам на съпруга си, но за съжаление подобрение не се вижда, напротив става все по-зле и то точно от проявите на мозъчните метастази. Започнаха да му причиняват парези на дясната ръка и крак, като същевремнно направи и конвулсии на главата, очите и левите крайници. Неврологът и онкологът казаха, че е точно от мозъчните метастази, а нали уж лекарството е било тествано с най-добър успех върху туморите на мозъка. Явно заболяването следва своя ход, въпреки отровата. От няколко дни съпругът ми е абсолютно неподвижен, изобщо не може да стане вече на крака, чувствува се адски отпаднал и няма никакъв апетит.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Milena]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано14.08.10 17:17



Милена, ако сте желаеща да се включите в групата за доставка на отровата през м. август, моля, пишете ми на мейла, за да можем да се изброим точно колко души ще сме и да можем да разберем какъв ще е разходът ни по изпращането на човека за доставката до Хавана.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Авторdidi66 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.11 06:25



живея в хавана и мога да ви помогна с синият скорпион изпращала съм на близки по диечел който реши нека ми пише на скайп pari4ka66



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: didi66]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано08.03.11 18:00



Моля Ви за актуална информация за доставка на лекарството, моля Ви!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.08.12 11:10



Една дама пита:

Имам въпрос: може ли някой да даде консултация за хомеопатичния кубински препарат Vidatox; има ли възможност за доставка от Албания без да се пътува до там?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема ! Има голяма разлика между VIDATOX и ESCOZULнови [re: Buba67]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано12.06.14 20:36



Лекарство от син скорпион VIDATOX – голяма заблуда за болните от рак


Лекарството от син скорпион се казва ESCOZUL и е смесица от дестилирана вода и капки от отрова от син скорпион Rhopalurus junceus. То се произвежда само в Куба, защото този вид скорпион е ендемит и живее само вКуба.

В кубинските болници всеки месец над 2000 пациенти с рак се лекуват с ESCOZUL. 90% от пациентите са показали подобрение в качеството на живот след 2 до 3 месеца след започване на лечението. Сред най-значителните случаи са 187 пациенти, които са били неизлечимо болни или в много напреднал стадий на заболяването, и са с преживяемост над 8 години с много добро качество на живот.

Тези невероятни резултати са постигнати, без да причинява никакви странични ефекти. Смята се, че когато лечението се прилага в началото на заболяването, трябва да се използва най-малко три месеца до една година, с цел да помогне за ликвидиране или спиране на рак.

Но какво не е наред…Лекарството е недостатъчно за хилядите болни и е с кратък срок на годност.

Пациент с напреднал рак се нуждае от отровата от приблизително 300 скорпиона в продължение на три месеца от лечението. Единственият проблем е, че възпроизвеждането на синия скорпион в био ферма е много трудно. Въпреки, че скорпионът ражда до около 42-47 .

LABIOFAM обяви през септември 2010 г. нa научна среща в Хавана, че заменя ESCOZUL с хомеопатична версия под името VIDATOX. Labiofam е осигурил хомеопатични лицензи за Vidatox в 22 страни. Въпреки това нито Съединените щати, Канада, нито която и да е европейска държава е одобрилаVidatox.

VIDATOX се прави от отровата на 1 скорпион за много хомеопатични дози на хиляди пациенти. Този метод се основава на принципа на хомеопатията, че водата помни свойства на отровата. Смята се, че може да има плацебо ефект, но в крайна сметка неговата ефективност се счита нула при лечение на рак. У нас има сайт и препаратът се продава – една опаковка за 275 лева, която е за 30-40 дена прием – а се препоръчва употреба от 2 до 7 месеца, но не се обяснява разликата, а тя е съществена.

ТОВА Е ХОМЕОПАТИЧЕН ПРОДУКТ – НАПЪЛНО РАЗЛИЧЕН ОТ ОРИГИНАЛНИЯ, КОЙТО Е БЕЗПЛАТЕН.
Днес, оригиналът в концентрирана форма само може да се получи в Куба безплатно.

Крайно време е да се вземат мерки в България за контрола на този продукт, който подвежда пациентите.


Източник:






П.С. Не съм се интересувала до сега за тези лекарства от син скорпион и не съм чела темите, в които е дискутирано, Днес прочетох тази статия и ми се стори важна, а нямам в момента време да изчета всички теми, в които е писано за отровата от син скорпион и затова ако тази информация вече е била давана в някоя от темите в клуба, моля, да ме извините ако я дублирам, но ми се стори важно уточнение за разликата между двата препарата.



Тема Re: ! Има голяма разлика между VIDATOX и ESCOZULнови [re: TNBC]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.06.14 22:05



Важно е, разбира се! Благодаря.



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.