Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.06.10 20:02



Тъй като първата тема се напълни и трудно се чете, отварям втора.
Споделяйте тук, защото виждате колко по-лесно се върви по утъпкана пътека.

Първата тема





Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Buba67]  
Автор iliqn4e (непознат)
Публикувано02.07.10 19:18



Здравейте!За информация на интересуващите се от лекарството.Днес ми го донесоха от Куба.Вече не се разрежда с дестилирана вода.Приема се на капки-в нашият случай,по 5 к.на 12 ч-половин час преди хранене.Няма нужда да е на студено.Където и да си,можеш да го приемаш- шишенцата са с капкомер.Успех на всички!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: iliqn4e]  
Автор 123galia (новак)
Публикувано02.07.10 19:52



И ние получихме лекарството като при нас е по 5 капки на 8 часа половин час преди ядене. Не разбрах дали с (или след) капките може да се пие и малко обикновена вода. Ако някой е разбрал по-добре, моля да пише. Срокът на годност на неразпечатано шишенце е 1 година, а на разпечатано 6 месеца.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: 123galia]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано02.07.10 21:12



Мисля, че може да се пие вода, не би трябвало да има проблем. Предполагам, че идеята е да се приема на празен стомах, за да може да се усвои от организма, преди да бъде натоварен с преработката на храната.
На някои е изписано по 5 капки на 8 часа, а на други по 5 капки на 12 часа. На тези, които трябва да го приемат на 8 часа, са дали 3 шишенца, а тези на 12 - две шишенца. Предполагам, че ще стигне за един и същи период от време.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Авторcтoян (Нерегистриран)
Публикувано04.07.10 08:13



при условие че на други се препоръчва приемането с дестилирана вода не би трябвало да е проблем да се приема с вода
и според мен трябва да се приема преди работа за по добро усвояване
мисля че не се препоръчваше приемането с топли напитки само



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: cтoян]  
Авторbebedes (Нерегистриран)
Публикувано04.07.10 10:26



Аз получих от лекарството миналата седмица от човек,който пътува до Куба.
Нашите шишенца са от тъмно стъкло(кафяво) със зелени метални капачки.
Изписаната доза е 4пъти по 20 капки,а шишетата са 3 бр.Препоръчва се прием с дестилирана вода.
На етикетите няма срок на годност или се е изтрил,понеже са гланцирани или поне се надявам да е така.
Придружаващият документ няма дата и е със сини печати,включително и текста,където е посочена дозировката е син печат,а с химикал е попълнено
4 пъти по 20 капки "980 desayuno '' ,което не ни е много ясно какво значи.
С две думи,това което получихме се различава от пуснатите снимки във форума,документа също е друг,ще се опитам да кача снимки по -късно.
Някой получил ли е лекарството в този вид,който описвам ?



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bebedes]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано04.07.10 11:05



Описанието ти ме навежда на мисълта, че сте получили от стария вариант, който изисква разреждане с дестилирана вода. Обърни внимание дали е изписано 4 пъти по 20 капки или е 20 мл. Ако е капки, думата трябва да е "gotas". "desayuno" означава закуска. Вероятно трябва да разредите част от лекарството с 980 мл дестилирана вода. Само предполагам от описанието ти, не мога да бъда сигурна. Ако имаш възможност качи снимка на бланката или я препиши цялата буквално.
Ние получихме лекарството миналата седмица - на 2.07.2011. Шишенцата са бели, пластмасови със син хартиен етикет върху тях. С химикал е нанесена датата на производство и срока на годност.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bebedes]  
Автор 123galia (новак)
Публикувано04.07.10 11:18



Аз също получих лекарството преди 4 дни, но шишетата са пластмасови, бели със син етикет, на който с химикал е отбелязано, че са произведени през 05. 10 и са годни до 05. 11 (поне аз така разтълкувах написаното). Освен това пише на етикета (напечатано), че съдържанието е 40 мл и още някакъв текст, който не съм превела още. Всяко шише е с капачка капкомер, който е нарисуван на етикета и пише още над нарисувания капкомер MEDICAMENTO, а върху капкомера - homeopatico, а под картинката пише LABIOFAM. Ако някой има превода на текста на етикета, моля да пише. Нещо се обърках, защото изписаните дози са много различни- 20 капки 4 пъти на ден (при бебедес) и 5 капки 2 или 3 пъти на ден (на хората от групата, които получихме лекарството на 01.07.2010). Може би концентрацията е различна, но все пак твърде голяма е разликата и не знам какъв ще е ефекта.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: 123galia]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано04.07.10 14:56



Останалата част от текста върху шишенцето гласи:
Биотерапевтична формула, изработена на основата на отровата на rhopulurus junceus.
Показания: за третиране на пациенти с туморни патологии като аналгетично и противовъзпалително средство, както и за подобряване на качеството на живот на пациентите.
Дозировка: Предложена доза: 5 капки перорално под езика на всеки 12 часа.
Развитие 30 дни (което предполагам означава, че дозата стига за 30 дни)
Галя, няма нищо объркващо. Моето обяснение е, че бебедес има доставен стария вариант на лекарството, където 20 мл от лекарството се разтварят в 980 мл дестилирана вода. Вероятно са имали количества от стария вариант и са раздали първо тях, преди да дадат новите. Вероятно лабораторията няма единен стандарт за вида на шишенцата, защото ако пуснеш в гугъл на изображения името на лекарството ще видиш снимки на много различни шишенца и на всички пише лабиофам.
Ако бебедес се включи с по-точна информация какво точно пише на сертификата, ще разберем дали предположенията са верни.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Автор 123galia (новак)
Публикувано04.07.10 18:50



Stella благодаря за превода. От това, което пише разбирам, че 5 капки се слагат под езика и се преглъщат без вода. Обаче дали от скромност, се посочват само следните свойства на лекарството:като аналгетично и противовъзпалително средство, както и за подобряване на качеството на живот на пациентите.
Поне моите очаквания (според това, което съм чела и споделеното във форума) са за някакво въздействие за намаляване кръвоснабдяването на туморите. Не знам, може и да греша.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: 123galia]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано04.07.10 20:37



Да,права си. всички очакваме от него чудеса. и аз четох на много места за чудотворните му свойства да унищожава рака и да не му позволява да се развива. Страх ме е, че това може да се окаже поредната бяла лястовичка, която гоним. Все пак все още не съм изгубила надежда и вярвам, че помага.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: 123galia]  
Автортaня7O (Нерегистриран)
Публикувано04.07.10 20:39



здравейте
аз също приемам отровата от син скорпион мойте шишенца също са тъмно кафяви с зелени капачки за рецептата не съм сигорна защото я изхвърлих но за лекарството съм сигорна че е истинско защото лично съпругът ми ми го донесе от Куба за съжаление за сега нямам видими подобрения а го приемам вече месец и половина



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: тaня7O]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано04.07.10 20:51



Мили момичета,не очаквайте ,че с магическа пръчка този препарат ще унищожи тумора.Изглежда този процес е доста бавен.Моята дъщеря приема отрова от син скорпион вече осем месеца и резултатите са нищожни,но все пак има някаква промяна,туморът си промени консистенцията ,вече в него се забелязват тъмни петна ,което говори за некротизирала тъкан и като,че ли си промени и формата,стана по-оформен,като малък овал,преди имаше някаква неправилна форма.Така,че въоръжете се с търпение.Аз силно вярвам,че ще помогне!Успех на всички!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: reni56]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано04.07.10 21:16



Рени, вярвам, че помага, но при хора, които са в по-ранен стадий на болестта. Татко е в краен стадий, пие го месец и нещо и не само, че няма подобрение, а има чувствително влошаване на състоянието. Все пак си казвам, че ако не го пиеше, можеше да е по-зле. Така че не съм спряла да вярвам в действието, но съм малко по-песимистично настроена.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано05.07.10 10:32



Ние почнахме от днес приема на отровата от синият скорпион, като при нас дозата е 3 х 5 капки, 1/2 ч. преди хранене. Питам се само задължително е ли капките да са под езика. Не може ли да си ги капеш в лъжичка, така се вижда по-добре. Трябва ли да се спазва някаква диета повреме на приема. Май всички сме се много претеснили, поне аз със сигурност. Дано и количеството стегне за 3 месеца, много малки ми се виждат шишенцата. Важното е да има ефект. Желая го на всички.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: ana8]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано05.07.10 11:43



Зоната под езика е богато кръвоснабдена,което спомага за по-бързата резорбция на медикамента.


P.S. В сайта на фондация "Неогенезис" има статия озаглавена "За Куба,отровата от син скорпион и вашите въпроси"

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Редактирано от reni56 на 05.07.10 12:02.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: ana8]  
Авторbebedes (Нерегистриран)
Публикувано05.07.10 12:19



Преписвам всичко дословно.Това,което ние разбираме е 20мл в 980 мл дестилирана вода,което прави 4 л. вода на ден само за скорпиона.Вие как разбирате написаното? Незнам дали това колиество не е общо за целия ден,което се разделя на 4 приема.

LABIOFAM S.A. servcios
Grupo Empresarial medicos

Ave. Independencia Km. 16 1/2 Boyeros, Santiago de las Vegas.
Ciudad de La Habana, Cuba Tel. 683 - 3188 / 649 - 5748

PACIENTE: Georgiev

FECHA: Buegaria

TRATAMIENTO
Preparacion:
Mezclar 20 ml. de medicamento concentrado con 980 ml. de agua esteril.

Dosis:
(Oral)4 ml. 20 veces al dia, aiejado de los alimentios, media hora
antes del 980 desayuno, X aimuerzo, X comids,................ antes
de acostarse
Enviar evolucior, medica cada mos.............aoiofarm@cenial.inf.cu

Firma Medico: подпис и печат

NOTA: LA TOXINA DE ORIGEN NATURAL, se encuentra en fase de investigacion,
y se ha demostrado que tiene una accion ANALGESICA, ANTINFLAMATORIA y
ANTITUMORAL, en pacientes con patologias cancerigenas, mejorando su calidad de
vida. Administrar segun indicaciones. Se recomienda consumir una dieta rica en
frutas, vegetales, proteinas y evitar consumir cafe ,chocolate, cigarillo, alcohol y
bebidas gaseosas. Nuestro producto no interacciona negativamente con otros
tratamientos y no tiene efectos adversos LABIOFAM



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: тaня7O]  
Авторbebedes (Нерегистриран)
Публикувано05.07.10 12:28



Здравей Тaня7O,
моля те ако имаш време дай имейл да разеним телефони,искам да сравним вида на придружаващия документ защото само твоето лекарство е взето лично от Куба.Ако можеш да го скенираш и каичиш във форума ще е много полезно.
КЪСМЕТ !



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bebedes]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано05.07.10 12:49



Не !Бъркате страшно много!

20 мл от отровата се разрежда в 980 мл дестилирана вода и от това количество се приема три пъти по 20 мл дневно!Моята дъщеря също пие от този препарат който се разрежда.Другите 20 мл които остават ще ги разредите наново с 980 мл вода,след като свършите първото количество.На мен за да ми е по-лесно разреждам цялото шишенце 40 мл с 1960 мл вода и го държа в хладилника.Ако се пие три пъти по 20 мл стига за 33 дни ,ако се пие четири пъти по 20мл стига за 25 дни

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bebedes]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано05.07.10 12:58



bebedes,изпратила съм снимки от опаковката на препарата който моята дъщеря приема и документа който съпровожда всяка пратка.Можеш да ги разгледаш в темата "отрова от син скорпион №1" Снимките са на 18 страница и са качени от модераторката Джул.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: reni56]  
Авторbebedes (Нерегистриран)
Публикувано05.07.10 17:49



Благодаря ти reni56, да точно от твоите снимки видях какво представлява "отровата" . Шишенцето и сертификата ми не са като твоите,което може да не е проблем ,но просто искам да съм сигурна ,че нашия препарат е истински.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bebedes]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано05.07.10 18:43



Истински е! Не се тревожи за това. А на сертификата, който си преписала, пише точно това, което ти е написала Рени. 20 мл от отровата се разтваря в 980 мл вода и се пие 4 пъти на ден по 20 мл половин час преди хранене.
Успех и ще чакаме да споделяш резултати!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Авторbebedes (Нерегистриран)
Публикувано06.07.10 00:01



Благодаря Ви момичета,
много ми помогнахте ! Желая на всички много късмет и сила!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bebedes]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано09.07.10 15:48



Здравейте, От скоро съм регистриран член на клуба и желая да чуя мнение. Кажете ми, някой чувал ли е за този препарат от син скорпион, че 5 капки се разреждат с около 100 мл дестилирана вода и така се употребяват. Защото отровата, която ми предлагат да закупя се употребявала, така. Освен това ми искат 1000 лв./ще ми е трудно да намеря такава сума/ за 4 шишенца. Мисля все пак да се срещна тази siika, която ми я предложи. Тя не е регистриран потребител. Съпругът ми е със Саркоматозен карцином на бъбрек, с множество разсейки в ІV стадий и силно желая да му помогна. Вече ни взеха 6000 лева за операция на метастазирал прешлен..., но добре , че децата ми ни помагат.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано09.07.10 22:59



Здравей Стефанка,
както вероятно си прочела от досегашната дискусия тук, новият вид на отровата от син скорпион е на капки, но никъде не пише да се разрежда с вода. Преди се разреждаше с дестилирана вода, но не 5 капки, а 20 мл от отровата в 980 мл дестилирана вода. Самата отрова се дава безплатно от Куба, но има разходи за доставката й - самолетни билети, пари за лекарите в лабораторията или подаръци. Средната цена на самолетния билет до Куба е около 1000 евро. Зависи дамата, която предлага да ти я продаде какво ти включва в цената.
Съветвам те да прочетеш още веднъж написаното тук описание на шишенцата, както и когато се срещнеш с нея да поискаш сертификата от лабораторията, за да се увериш, че отровата е истинска. Успех!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Авторsiika (Нерегистриран)
Публикувано10.07.10 10:56



здравейте,моят мъж имаше рак на белия дроб в 4 стадии.Аз като всички вас тарсех най-доброто лекарство за него.От форума разбрах за отровата от син скорпион.Търсехме най-различни варианти за осигуряването му.Януари ни донесаха 1-вата доза,към която имаше бележка от човека вземал дозата,че лекарката от лабораторията му е обяснила да се вземат по 5 капки в 5мл стилиризирана вода(това е според епикризата) на всеки 8 часа.Отровата му понасяше добре,затова поръчахме 2-ра доза от лекарството.Но за жалост мажът ми почина преди месец и лекарството остана неизползвано.То е в бели пластмасови шишенца с капкомер,с годност 1 година и притежавам всички сертификати от лабораторията.Аз не продавам лекарсвото да печеля пари,дори на мен ми костваше много повече от 1000лв(това даже не е половината заплатена от мен цена).



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано10.07.10 22:35



Някои давал ли е отровата при метастази в мозъка. Дали има някакви странични ефекти при това. Притеснява ме това, тъй като съпругът ми например не понася оксиконтина и ДХЦ-то, и онколог ми обясни, че обикновено пациенти с мета в мозъка, не ги понасяли. Та по аналог се притеснявам и за скорпионската отрова.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано11.07.10 14:46



Това е препарат точно за мозъчни тумори,а метастазите в мозъка също представляват тумор ,но не първичен,така,че би трябвало да има ефект от приложението му и при метастази.Мисля,че няма да има странични ефекти,оксиконтина е медикамент за обезболяване с наркотично действие и може би това му качество го прави понякога непоносим от някои хора.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Buba67]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано11.07.10 18:35



Здравей Бубе!Моля те ако имаш време обедини двете теми ,защото нещата започват да се размиват ту в едната ту в другата тема.Изглежда по-новите членове на клуба се затрудняват в търсенето на темите и затова отварят непрекъснато нови без да са направили справка дали тези теми съществуват.

Поздрави и целувки от мен!До 26.07 съм в отпуск но след това ще ти се обадя и ще мина да те видя!Чао!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: reni56]  
Автортaня7O (Нерегистриран)
Публикувано11.07.10 19:07



здравей bebedes,
съжалявам, но както казах, не запазих придружаващия документ от Куба. Шишенцата са тъмнокафяви със зелени капачки (метални) и не са пълни догоре, макар че са запечатени. Приемът беше обяснен на рецептата, а той е - 20 мл от лекарството се разрежда в 980 мл дестилирана вода и се приема 5 пъти дневно по 20 мл (но дозата може да е различна за всеки пациенти и не мога да кажа дали при всички количеството е еднакво). Задължително трябва да се съхранява на студено.

Успех на всички и бързо оздравяване!

Редактирано от *jull** на 14.07.10 10:20.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: reni56]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.07.10 09:07



Здравей reni56. Първата тема за синия скорпион я заключих, защото надвиши 200 мнения и трудно се отваря. Вече е на трета страница. А тази тема я отворих като продължение на първата и сложих линк в първото мнение.
За тия две теми ли говориш? А тази за пътуването я оставих, защото е по-лесно откриваема и за записване /ако не се организират ще я заключа/. И още една има, нея я заключих. Така е, нови теми се отварят лесно, трудно се прехвърлят стари. Има и нещо друго, ако не си много запознат с форумите и структурата им, човек трудно се оправя в страници и теми. Трябваха ми месеци, докато свикна и знам колко е трудно.
Значи да слагам бирата в хладилника и да чакам.

Обещала си пред свидетели да минеш.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 12.07.10 09:08.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Buba67]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано12.07.10 15:49



Благодаря ти Бубенце,права си за темата за пътуването,така ще бъде по-лесно да се ориентират и да се организират.По въпроса за бирата не се притеснявай,нали знаеш,че ще дойда с кола пък аз съм примерен шофьор,удоволствието от пиенето на студена бира ще го заместя със сладки приказки с теб!

Целувчици!
Разбра ли ,че Мрънчо се е сгодилаМного ,много се кефя!Да са живи и здрави и да се радват много дълги години един на друг,пък да вземат да си народят пет-шест дечицаха-ха да видят каква веселба ще бъде!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: reni56]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано16.07.10 13:10



От около седмица, започнах да давам на съпруга си отрова от син скорпион. Все още няма резултат по отношение на болките в костите. Много се надявах, защото чеох, че действа обезболяващо. Освен това на 13-ти направихме първата вливка с бифосфонат, а болките се усилват вместо да се уталожват. Вие имате ли впечатление, че наистина отровата действува обезболяващо?



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано16.07.10 16:13



Не, поне до момента не съм забелязала обезболяващ ефект. Нито какъвто и да било друг ефект. Вече втори месец я пие, но състоянието се влоши чувствително. Мисля си, че помага основно на хора в по-ранен стадий на болестта. Татко я започна в четвърти и с всеки следващ ден се влошава и се чувства по-зле.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.07.10 17:29



Мила Стела, съжалявам, че състоянието на баща ти се влошава. Една жена от Клуба ми беше споделила, че когато отровата от скорпиона не помогнала, започнала да дава пречистена газ на своя баща и той се почувствал значително по-добре. Съжаляваше, че не е започнала по-рано. Не знам дали да не опитате и вие. Или пък да започнете по метода на Шевченко, за който се твърди, че помага в крайно тежки фази на заболяването. Че то в такива моменти човек няма кой знае какъв избор...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: *jull**]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано16.07.10 18:04



Рени, за съжаление съм убедена, че каквото и да направим, вече е твърде късно да очакваме резултат. Исках да започнем лечение с газ, но той категорично отказа. Методът на Шевченко също отказа, пък и не знам доколко е удачен, тъй като той едва диша, а през първата седмица на метода пише, че има усещане за бучка в гърлото. За съжаление има моменти, когато просто сме безсилни пред съдбата. И въпреки че не виждаме полза, не спираме отровата от скорпиона. Всъщност не знаем дали без нея нямаше да бъде още по-зле (ако има на къде да бъде по-зле)
На вас желая успех!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано17.07.10 14:13



Благодаря за мненията, моите кратки впечатления за отровата са, че не може да се разчита на нея като болкоуспокояващо. Въпреки това ще продължа да давам и силно се надявам да може да запази общото състояние на организма добро.
Успех и на Вас.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано17.07.10 22:04



jull, sorry! Пишех на теб, а съм написала Рени

Сигурно съм била още спяща
Междудругото, от днес спря и скорпиона, отказа вече всичко



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.07.10 23:24



Не се притеснявай, Стела, разбрах, че си се объркала. Нищо чудно да си била спяща, ти въобще успяваш ли да се наспиш?


Баща ти не е изключение, като отказва да приема каквото и да е. Често се случва - тази проклета болест като че ли отнема у хората желанието да се борят. Ако знаеха какво причиняват на близките си..., но и техните сили имат предел. Оставете го да си почине, човекът сигурно е много измъчен, а и мъжете имат по принцип по-нисък праг на поносимост. Най-важното в този момент е да му показвате колко го обичате!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: *jull**]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано21.07.10 19:24



спешно се нуждая от тожа лекарство ако някой може да помогне да пише



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: вaня]  
Авторsiika (Нерегистриран)
Публикувано21.07.10 21:46



Здравеи Ваня,имам 2 шишенца с отрова от син скорпион със срок на годност до април 2011г Ако те интересува пиши ми на sia_deneva@abv.bg



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: *jull**]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано22.07.10 11:35



Наистина Стела, jull е права, не го мъчете с разни лекарства и илачи, ако той самия не иска! Просто бъдете с него и до него и угаждайте на капризите му! И Стела, пази и себе си!!!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: siika]  
Авторcтoян (Нерегистриран)
Публикувано23.07.10 22:43



този срок на годнос не е ли доста голям по принцип има трайност 3 месеца



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: benzar]  
АвторMoнa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.10 18:27



Някой от регистрираните във форума ползвал ли е услугите на lorda2@abv.bg за доставка на отровата. Пишете мнения.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: cтoян]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано25.07.10 22:41



Това е хомеопатичният вариант на лекарството. Лично отидох в дома на siika и се уверих в истинността на думите й, на препарата и на придружаващите го документи. Взел го е от Хавана техен приятел.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
АвторГaля (Нерегистриран)
Публикувано26.07.10 08:07



Аз съм се възползвала от услугите на лорда2
до сега не съм имала проблем с доставката макар че последният път се наложи заедно да патуваме до солун защото имаше проблем с полетите на куриерската фирма



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Moнa]  
Авторbellissimma (Нерегистриран)
Публикувано26.07.10 10:06



Здравейте всички!
Включвам се, за да кажа, че намерих човек, който може да отиде до Куба в края на август и да донесе лекарството. Трябва да се съберем повече хора, за да си поделим разноските по пътуването. За момента сме петима. Ако има заинтерисовани, моля пишете!!!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bellissimma]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано26.07.10 13:36



Моля , bellissima, желателно е да се регистрирате във форума, за да можете да пишете на лични. Аз бих желала да се включа в доставката на отровата. Пишете на лични кой е човекът който ще пътува, защото и други искат да се включат за доставка, но вече има човек, който и друг път е вършил тази услуга за хората във форума и за да сме сигурни, че ще е истинското лекарство.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bellissimma]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано28.07.10 22:43



Аз също се свързах с човек който може да отиде до Куба в края на август, но трябва да се събере група. Моля който има желание и възможност нека да пише. Моля ви помогнете!!!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Milena]  
Автор Eлeнa Cтoянoвa (непознат )
Публикувано30.07.10 15:23



Zdravei, az imam jelanie da se vkliucha kam grupata, nie sashto tarsim lekarstvoto za bashta mi. Kazvam se elena, telefona mi e 0*******, e-mail: elie.stoyanova@gmail.com

Моля пишете на кирилица. Публикуването на лични телефонни номера е забранено.

Редактирано от Buba67 на 30.07.10 16:44.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bellissimma]  
Автор Eлeнa Cтoянoвa (непознат )
Публикувано30.07.10 15:24



az veche pisah po dolu che se vkliuchvam i az, elena: elie.stoyanova@gmail.com i telefon 0*********

ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА




Редактирано от Buba67 на 30.07.10 16:45.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Eлeнa Cтoянoвa]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано30.07.10 15:50



В темата отрова от син скорпион - пътуване има още няколко желаещи и като ги изброя, вероятно вече са към 7 души. Хубаво би било да се съберат поне още толкова, за да намалим разходите на човек до минимум. Но трябва да стане по-скоро, за да може да кажем със сигурност на жената да резервира билет, а и да поемем първия разход за билета, който преди около месец когато аз проверявах, беше към 1200 евро, в двете посоки. Така, че направете си сметка още колко други разходи ще има.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Автор bellissimma123 (непознат )
Публикувано30.07.10 21:34



Здравейте всички! Мисля, че вече успях да се регистрирам с допълнението от 123. Който иска може да ми пише на лични, за да уточним колко хора сме. Имам съмнения, че връзката става чрез различни хора, но жената, която ще ходи е една и съща. Пишете да се уточним.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: bellissimma123]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано08.08.10 11:39



Искам най-сетне да споделя мнение относно действието на хомеопатичните капки от отрова от син скорпион. Вече месец ги давам на съпруга си, но за съжаление подобрение не се вижда, напротив става все по-зле и то точно от проявите на мозъчните метастази. Започнаха да му причиняват парези на дясната ръка и крак, като същевремнно направи и конвулсии на главата, очите и левите крайници. Неврологът и онкологът казаха, че е точно от мозъчните метастази, а нали уж лекарството е било тествано с най-добър успех върху туморите на мозъка. Явно заболяването следва своя ход, въпреки отровата. От няколко дни съпругът ми е абсолютно неподвижен, изобщо не може да стане вече на крака, чувствува се адски отпаднал и няма никакъв апетит.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Milena]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано14.08.10 17:17



Милена, ако сте желаеща да се включите в групата за доставка на отровата през м. август, моля, пишете ми на мейла, за да можем да се изброим точно колко души ще сме и да можем да разберем какъв ще е разходът ни по изпращането на човека за доставката до Хавана.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Авторdidi66 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.11 06:25



живея в хавана и мога да ви помогна с синият скорпион изпращала съм на близки по диечел който реши нека ми пише на скайп pari4ka66



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: didi66]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано08.03.11 18:00



Моля Ви за актуална информация за доставка на лекарството, моля Ви!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.08.12 11:10



Една дама пита:

Имам въпрос: може ли някой да даде консултация за хомеопатичния кубински препарат Vidatox; има ли възможност за доставка от Албания без да се пътува до там?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема ! Има голяма разлика между VIDATOX и ESCOZULнови [re: Buba67]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано12.06.14 20:36



Лекарство от син скорпион VIDATOX – голяма заблуда за болните от рак


Лекарството от син скорпион се казва ESCOZUL и е смесица от дестилирана вода и капки от отрова от син скорпион Rhopalurus junceus. То се произвежда само в Куба, защото този вид скорпион е ендемит и живее само вКуба.

В кубинските болници всеки месец над 2000 пациенти с рак се лекуват с ESCOZUL. 90% от пациентите са показали подобрение в качеството на живот след 2 до 3 месеца след започване на лечението. Сред най-значителните случаи са 187 пациенти, които са били неизлечимо болни или в много напреднал стадий на заболяването, и са с преживяемост над 8 години с много добро качество на живот.

Тези невероятни резултати са постигнати, без да причинява никакви странични ефекти. Смята се, че когато лечението се прилага в началото на заболяването, трябва да се използва най-малко три месеца до една година, с цел да помогне за ликвидиране или спиране на рак.

Но какво не е наред…Лекарството е недостатъчно за хилядите болни и е с кратък срок на годност.

Пациент с напреднал рак се нуждае от отровата от приблизително 300 скорпиона в продължение на три месеца от лечението. Единственият проблем е, че възпроизвеждането на синия скорпион в био ферма е много трудно. Въпреки, че скорпионът ражда до около 42-47 .

LABIOFAM обяви през септември 2010 г. нa научна среща в Хавана, че заменя ESCOZUL с хомеопатична версия под името VIDATOX. Labiofam е осигурил хомеопатични лицензи за Vidatox в 22 страни. Въпреки това нито Съединените щати, Канада, нито която и да е европейска държава е одобрилаVidatox.

VIDATOX се прави от отровата на 1 скорпион за много хомеопатични дози на хиляди пациенти. Този метод се основава на принципа на хомеопатията, че водата помни свойства на отровата. Смята се, че може да има плацебо ефект, но в крайна сметка неговата ефективност се счита нула при лечение на рак. У нас има сайт и препаратът се продава – една опаковка за 275 лева, която е за 30-40 дена прием – а се препоръчва употреба от 2 до 7 месеца, но не се обяснява разликата, а тя е съществена.

ТОВА Е ХОМЕОПАТИЧЕН ПРОДУКТ – НАПЪЛНО РАЗЛИЧЕН ОТ ОРИГИНАЛНИЯ, КОЙТО Е БЕЗПЛАТЕН.
Днес, оригиналът в концентрирана форма само може да се получи в Куба безплатно.

Крайно време е да се вземат мерки в България за контрола на този продукт, който подвежда пациентите.


Източник:






П.С. Не съм се интересувала до сега за тези лекарства от син скорпион и не съм чела темите, в които е дискутирано, Днес прочетох тази статия и ми се стори важна, а нямам в момента време да изчета всички теми, в които е писано за отровата от син скорпион и затова ако тази информация вече е била давана в някоя от темите в клуба, моля, да ме извините ако я дублирам, но ми се стори важно уточнение за разликата между двата препарата.



Тема Re: ! Има голяма разлика между VIDATOX и ESCOZULнови [re: TNBC]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.06.14 22:05



Важно е, разбира се! Благодаря.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ! Има голяма разлика между VIDATOX и ESCOZULнови [re: TNBC]  
Автор viara67 (член)
Публикувано15.06.14 21:29



Много благодаря за тези уточнения, защото и на мен нещо не ми се връзваха нещата. Да, наистина това което се предлага е хомеопатичен продукт, упътването за приема му съдържа всички специфични изисквания за прием на хомеопатични лекарства. И аз се чудех как това е чиста или стабилизирана по някакъв начин отрова на син скорпион, а пък едновременно с това да е хомеопатичен продукт. Може да бъде или едното, или другото - двете едновременно няма как.



Тема Фалшиви лекарства за рак търгуват в интернетнови [re: viara67]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано12.08.14 17:35



Фалшиви лекарства за рак търгуват в интернет

Бизнесът с имитации на кубинското чудо „отрова от син скорпион” и руската спецразбработка „Имунофан” процъфтява в мрежата







Безскрупулни българи въртят незаконна търговия за хиляди левове с медикаменти за онкоболни. Нашенците продават негодни продукти с изтекъл срок на годност или опасни фалшификати на нашумели чужди научни разработки през интернет, показа проверка на „РЕПОРТЕР”.

„Бизнесът процъфтява от няколко години, а полицията е безсилна срещу навъдилите се търговци на кубинското чудо за борба с рак - отровата от син скорпион „Видатокс” и разработката за руските спецслужби „Имунофан”- това обясни пред вестника Елена Банова от фондация „Неогенезис“.

„Видатокс” е световно признато научно достижение на специалистите в Куба, което се произвежда единствено там. Помага за поддържането на състоянието на онкоболните. У нас обаче големи количества се продават незаконно, като в масовия случай са с изтекъл срок на годност поне от няколко години. Търговци често пъти пробутват и само оригиналните опаковки, пълни с чиста вода”, разказа още Банова, която води битката за легалната продажба на лекарството в България.

Обявите в мрежата предлагат чудото на занижена цена от 180 лв., при редовна 275 лв. от законните лицензирани вносители.
Същите търговци внасят и фалшификат на медикамента от Еквадор, произвеждащ се под старото му име „Ескозул”.

Руският продукт „Имунофан” също се търгува негоден за употреба. Той не се пренася при нужните ниски температури и пристига разпаднал се и опасен за хората. У нас цената му обаче скача от 8 до 10 пъти.
Въпреки сигналите полицията е безсилна
Легалните вносители са сигнализирали в полицията за случаите с неправомерна търговия.
„Заловиха един от тези търговци на мястото по време на една от сделките, но било невъзможно да ги контролират, никнели като гъби“, разказва още Елена Банова. По думите й „търговците на смърт са много по-бързи от изследователите на полето на рака”.

Пътят на контрабандата

Краде се от болници

След като събират заявки за отрова от син скорпион, към Куба тръгват няколко българи. Връщат се по 50-60 шишенца. „Снабдяването главното е чрез кражба, защото в кубинските болници „Видатокс” е безплатен. Ние имаме голяма диаспора там, не можем да кажем кой краде или го иска, но това е пътят. Краде се от болниците и от пациентите”, заяви още Банова.


Източник:




П.С. Не знам какво да ви кажа освен - Моля ви, бъдете предпазливи на кого се доверявате , когато купувате някакво лекарство или добавка, щото ги има всякакви хора(ако въобще могат такива безскрупулни индивиди да се нарекат хора)за пари какво ли няма да продадат и гола вода в оригинална опаковка...нямат съвест, нито сърце... не им пука, за тях е важна печалбата на всяка цена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.