Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: reni56]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.07.10 09:07



Здравей reni56. Първата тема за синия скорпион я заключих, защото надвиши 200 мнения и трудно се отваря. Вече е на трета страница. А тази тема я отворих като продължение на първата и сложих линк в първото мнение.
За тия две теми ли говориш? А тази за пътуването я оставих, защото е по-лесно откриваема и за записване /ако не се организират ще я заключа/. И още една има, нея я заключих. Така е, нови теми се отварят лесно, трудно се прехвърлят стари. Има и нещо друго, ако не си много запознат с форумите и структурата им, човек трудно се оправя в страници и теми. Трябваха ми месеци, докато свикна и знам колко е трудно.
Значи да слагам бирата в хладилника и да чакам.

Обещала си пред свидетели да минеш.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 12.07.10 09:08.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Buba67]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано12.07.10 15:49



Благодаря ти Бубенце,права си за темата за пътуването,така ще бъде по-лесно да се ориентират и да се организират.По въпроса за бирата не се притеснявай,нали знаеш,че ще дойда с кола пък аз съм примерен шофьор,удоволствието от пиенето на студена бира ще го заместя със сладки приказки с теб!

Целувчици!
Разбра ли ,че Мрънчо се е сгодилаМного ,много се кефя!Да са живи и здрави и да се радват много дълги години един на друг,пък да вземат да си народят пет-шест дечицаха-ха да видят каква веселба ще бъде!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: reni56]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано16.07.10 13:10



От около седмица, започнах да давам на съпруга си отрова от син скорпион. Все още няма резултат по отношение на болките в костите. Много се надявах, защото чеох, че действа обезболяващо. Освен това на 13-ти направихме първата вливка с бифосфонат, а болките се усилват вместо да се уталожват. Вие имате ли впечатление, че наистина отровата действува обезболяващо?



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: Cтeфaнka]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано16.07.10 16:13



Не, поне до момента не съм забелязала обезболяващ ефект. Нито какъвто и да било друг ефект. Вече втори месец я пие, но състоянието се влоши чувствително. Мисля си, че помага основно на хора в по-ранен стадий на болестта. Татко я започна в четвърти и с всеки следващ ден се влошава и се чувства по-зле.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.07.10 17:29



Мила Стела, съжалявам, че състоянието на баща ти се влошава. Една жена от Клуба ми беше споделила, че когато отровата от скорпиона не помогнала, започнала да дава пречистена газ на своя баща и той се почувствал значително по-добре. Съжаляваше, че не е започнала по-рано. Не знам дали да не опитате и вие. Или пък да започнете по метода на Шевченко, за който се твърди, че помага в крайно тежки фази на заболяването. Че то в такива моменти човек няма кой знае какъв избор...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: *jull**]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано16.07.10 18:04



Рени, за съжаление съм убедена, че каквото и да направим, вече е твърде късно да очакваме резултат. Исках да започнем лечение с газ, но той категорично отказа. Методът на Шевченко също отказа, пък и не знам доколко е удачен, тъй като той едва диша, а през първата седмица на метода пише, че има усещане за бучка в гърлото. За съжаление има моменти, когато просто сме безсилни пред съдбата. И въпреки че не виждаме полза, не спираме отровата от скорпиона. Всъщност не знаем дали без нея нямаше да бъде още по-зле (ако има на къде да бъде по-зле)
На вас желая успех!



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Автор Cтeфaнka (непознат)
Публикувано17.07.10 14:13



Благодаря за мненията, моите кратки впечатления за отровата са, че не може да се разчита на нея като болкоуспокояващо. Въпреки това ще продължа да давам и силно се надявам да може да запази общото състояние на организма добро.
Успех и на Вас.



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Авторstella (Нерегистриран)
Публикувано17.07.10 22:04



jull, sorry! Пишех на теб, а съм написала Рени

Сигурно съм била още спяща
Междудругото, от днес спря и скорпиона, отказа вече всичко



Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: stella]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.07.10 23:24



Не се притеснявай, Стела, разбрах, че си се объркала. Нищо чудно да си била спяща, ти въобще успяваш ли да се наспиш?


Баща ти не е изключение, като отказва да приема каквото и да е. Често се случва - тази проклета болест като че ли отнема у хората желанието да се борят. Ако знаеха какво причиняват на близките си..., но и техните сили имат предел. Оставете го да си почине, човекът сигурно е много измъчен, а и мъжете имат по принцип по-нисък праг на поносимост. Най-важното в този момент е да му показвате колко го обичате!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ОТРОВА ОТ СИН СКОРПИОН No 2нови [re: *jull**]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано21.07.10 19:24



спешно се нуждая от тожа лекарство ако някой може да помогне да пише




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.