Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: iliqn4e]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано31.05.10 10:38



Изобщо не мисли в момента за шансове и статистика. Важно е в момента да си до баща си. Нека първо се възтанови от самата операция. Ще направи ЛТ и ХТ. Трябва да имаш вяра.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: ana8]  
Автор iliqn4e (непознат)
Публикувано31.05.10 10:44



защо са изписали депакин.чета,че единствено с темодал може да има подобрение.след операцията той се възстанови бързо,все още не знае,но вече е време да му кажем.иначе от събота съм в София-тук живея,след малко отивам на работа.Оставих сестра си при него в Плевен.Незнам как ще се оправим от тук,нататък.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: iliqn4e]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано31.05.10 11:03



Задължително изписват депакин. Той се взима дълго време. На нас ни изписъха финлепсин, но той действа по същият начин. Така че не се притеснявай. Темодала ще го почнете когато започне и лъчетерапията.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: ana8]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.05.10 13:37



Мисля, че не пречи да разговаряте, макар и по телефона, с асистента на тибетския лекар, да обясните, че случаят е спешен, да кажете диагнозата и той да ви предпише лечебните схеми. Да не забравяме, че именно с информация за успехите му при мозъчните тумори, той "влезе" и в нашия Клуб.

Също така, доколкото следя отзивите за синия скорпион, смятам, че той има добър ефект особено при мозъчните тумори.

И не на последно място - рецептите на Димков! В архива имаме описан компрес (лапа) с хлебен квас, корени от бъз и диви кестени. Но ако се прочете целия режим за лечение на този вид тумор, препоръчван от Димков, в него има и много други неща (пиене на чайове и дестилирана вода, определен тип хранене, дихателни упражнения и т. н.). Лично аз много вярвам на неговите рецепти!

Така че няма място за отчаяние, а трябва да се въоръжите със сила, борбеност, постоянство и оптимизъм! Вожно е да ги предадете на баща си, защото той трябва да помага и сам на себе си!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 09.06.10 16:43.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: iliqn4e]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано31.05.10 19:52



Илиянче щом си в София,отиди до онкологията с епикризата и хистологията на татако ти ,предполагам че имате и ЯМР,занеси и него.В онкологията се намира един доста добър апарат линеен ускорител,но се изчаква доста време за записване,затова не чакай.Лекарят който се занимава с олъчване на мозъчни тумори се казва д-р Димчо Георгиев.Потърси го ,дано ви включат по-бързо за лъчелечение.Предполагам,че ще изпишат и Темодал и при него минава около месец докато го отпуснат,процедурата е малко тромава,затова не се бавете.Докато чакате ти трябва да се ровиш ежедневно в нета,да изчетеш темите в клуба и да решиш какво алтернативно лечение да предприемеш.Не се притеснявай всичко което ще му дадеш допълнително от рода на антиоксиданти,билки и хранителни добавки не пречат на лъчелечението и на химиотерапията,напротив подобряват състоянието на имунната система.Има доста неща които могат да се включат но вие трябва да си прецените кои да бъдат.Моят съвет е не давайте повече от три неща наведнъж,защото става досадно ,по-добре ги сменяйте през шест месеца.Аз започнах с билки -6м,алое-6м и котешки нокът-6м,след което продължих с два курса мумио,ленено олио и капсули с чесън и мащерка.Сега пие отрова от син скорпион и тибетските билки.
Прочети за хранителния режим,има тема в справочника.
Има тема и за хранителните добавки.Изобщо има толкова много неща в този клуб,че можеш да не търсиш другаде.Просто сядаш и четеш.Желая успех!Ако имаш въпроси пиши.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: reni56]  
Автор iliqn4e (непознат)
Публикувано31.05.10 22:55



говорих с Иво,с надежда,че някой се е отказал от часа,но няма такива.Разбрахме се да изпратя на и-мейл епикриза,години,кг.Дайте ми адреса.Лечителя е тук до петък.Каза,че ще преведе и ако реши,че е удачно ,ще ми изпрати билки.Мислите ли,че този вариант е добър?Лека и спокойна вечер на всички.Ренка,отказахме се от София.Чакането е много,ЯМР не се признава,ако операцията не е правена тук и е много натоварено.Препоръчаха ни Враца или Велико Търново.Във Враца имаме познати.До утре ще решим.Ако знаете нещо-пишете.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: iliqn4e]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано01.06.10 06:15



tibetan_pulse@abv.bg това е имейла на Иво.Чела съм,че и други хора са вземали билки без да ходят лично при лекаря ,само с епикриза.За Враца и за Велико Търново нищо не мога да ти кажа,не зная с какви апарати разполагат.При вас в Плевен нямате ли апарат за лъчелечение?Днес като отида на работа ще поразпитам колегите знаят ли нещо за апаратурата в тези два града.Приятен ден!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: reni56]  
Автор iliqn4e (непознат)
Публикувано01.06.10 08:51



В Плевен няма.Но там,никой не препоръчва София.Първоначално исках да е тук ,но сега и аз се разколебах.Благодаря за адреса.Сядам да пиша.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: iliqn4e]  
Автор iliqn4e (непознат)
Публикувано01.06.10 22:45



Здравейте,не мога да разбера,има ли проблем за изписването на Метадон(някъде бях чела,че се изписва на млади хора,но нямам спомен дори къде).Сестра ми 3 пъти се връща от химио-до лъчетерапевти.Протокол е издаден за лечетерапия.Единия казва,че др. трябва да го изпише.Ако знаете нещо по въпроса,моля пишете.Марго,благодаря.Поздрави на всички.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3 [re: iliqn4e]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано02.06.10 06:08



Метадон ??? или Темодал?Метадона е за лечение на наркозависими.
За Темодала се прави протокол от лекуващ химиотерапевт,изпраща се от болницата в Министерството на здравеопазването,там се разглежда от комисия,която разрешава отпускането му,а самото получаване става срещу рецепта издадена от химиотерапевта и лекарството се получава от болничната аптека.Времето за получаването на протокола е около един месец.Хубавото е това,че протокола важи за шест месеца и когато започне монотерапията с Темодал /това са курсове на приемане на Темодала през 23 дни,след като е свършило лъчелечението/ не ти се налага да чакаш толково време за да си вземеш лекарството.Темодала се изписва при всички степени на глиобластом независимо от възрастта на пациента.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.