Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 07.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: iliqn4e]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано08.01.11 16:05



[url]Това е превод с преводача на гугъл.
Д-р терапия Симончини рака
Натриев бикарбонат - естествен начин за лечение на рак HomeDr. SimonciniThe Гъбични HypothesisFAQContactDisclaimerSubscribeBrain рак
Като администратор на 2 октомври, 2010, No Comment
Всички мозъчни тумори първичната, така и метастазирал като цяло отстъпление или спират да растат след терапия с натриев бикарбонат на пет процента разтвор. Лечението трябва да бъде изпълнено най-малко шест до осем дни за първия цикъл, тъй като заболяването започва отново в относително кратък период от време и често става необратим, ако периодът е по-малко от шест дни. Администрацията на решения се осъществява чрез последователно катетеризация на двете вътрешни carotids и кръг на Уилис "с 150 см3 във всяка област, за да получи общо перфузия на encephalus. В перфузия трябва винаги да бъде количествено модулира като функция на местоположението на най-големите маси.

Например, ако има една маса в дясната челна площ, е подходящо да се доставят в 250 cm3 разтвор в тази анатомична отделение, а останалите 250 см3, са разделени в другите две съдови области. Пациентът е в съзнание по време на инфузията, и той е всъщност човек, който диктува ритъма и скоростта, защото най-малкото съдови ефект се усеща веднага.

Терапевтичната схема се основава на размерите на маси - по-големите са те, толкова повече те се нуждаят от допълнителни цикли доставени arterially. Пространствените граници 3-3.5 cm, в който бързото свиване на масите е възможно се окаже решаващ фактор.

Вместо това, когато масите по-голяма от 4-5 см., трябва да постъпите - или в присъствието на няколко места във всички полукълба - необходимо е да се увеличи количеството и честотата на цикъла на терапията.

Един все по-странична сила по време на терапията е жажда. А като цяло, но моментно чувство на болка, както и tachycardiac събития са най-честите симптоми.

В случаите, когато масите са много големи и в присъствието на дифузната менингеално carcinosis, загуба на умствената дейност могат да се наблюдават след първите сесии лечение, което, макар и понякога остри и могат да продължат няколко часа, напълно изчезва след лечението.

Тагове: мозъка Категории: лечение с натриев бикарбонат
Прочетете MoreNext
Пикочния мехур cancerPrevious
Рак на гърдата {Коментари са затворени[/url]


Това е сайта от където го свалих.
Това е линк на сайт където има информация за този лекар д-р Тулио Симончини


От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: *jull**]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано11.01.11 19:06



Здравей Jull,Баща ми има глиобластом 4-та степен и в момента се лекува в Турция.
Самият той е много добре,даже постоянно се "лигави" :D има големи надежди,че ще оздравее.Преди 1 месец му направиха операция в Св.Иван Рилски и му казаха,че чак след 5,6 месеца ще може да проходи,но ние всяка вчер се молихме това да стане бързо и да се оправи,а 1 вечер той дълго стоя и се моли на сутринта като се събуди да проходи.Сутрин е вече и ето чудо той проходи сам!В момента се лекува в Джон Хопкинс Анадолу(Турция) Там му направиха ЯМР и казаха,че тумора е израстнал с 1 см,понеже не е бил изчистен напълно. Преди операцията туморът беше 10см! Аз неска му се обадих и той ми каза,че лекарите му дават шансове за излекуване и ми каза също,че там е имала 1 арменска работничка и той я е попитал"Нека да говорим като арменци,какви са шансовете ми? и тя му отговорила,че ще се излекува",но като питам майка ми тя ми казва ,че лекарите са казали трябва да направим ХТ и ЛТ за да разберем какво ще се случи! Не,че татко ме е излъгал така са му казали сигурно,просто майка ми е в стрес и не вярва сигурно толкова на думи.Но това е беззначение аз искам да те помоля или някой друг,който разбира от моята история да ми коментира отговора и да каже какъв е този тибетски лекар,какви рецепти изписва и какви шансове дава? Моля ви пишете възможно най-скоро време!
Успех на всички! Вярвайте в бога и той ще ви помогне! Винаги се случват чудеса



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Vilen Geghamyan]  
Автор iliqn4e (новак)
Публикувано11.01.11 19:20



Здравей Вилен!Какво означава,че се лекува в Турция,а трябва да се прави ЛТ и ХТ.Според мен в момента правите ЛТ.Какво е лечението му в Турция-пиши.Аз съм вземала за баща ми билки от Тибетския лечител,но му изпратих само епикриза.Когато разбрах,че е тук,вече нямаше свободни часове.А колкото до това, кой какви шансове дава,ще ти отговоря с твоите две последни изречения: Вярвайте в бога и той ще ви помогне! Винаги се случват чудеса



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: iliqn4e]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано11.01.11 19:29



Грешка при оформянето на изречението. Лекува се в турция там ще му правят Химеотерапия И Лъчетерапия



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: iliqn4e]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано11.01.11 19:33



Iliqn4e ще ти напиша по-подробно лечението му след като почне ХТ и ЛТ. Ако искаш да поддържаме по-сигурна връзка можем да си разменим скайповете?

Моля jull и някой,който може да ми помогне с това което съм написал малко по-нагоре да напише отговор.
Благодаря предварително



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Vilen Geghamyan]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.01.11 19:34



Много интересна е историята, която разказваш! Радвам се за хубавото, които ви се е случило и вярвам, че предстои още!


За шансовете при Тибетския лечител не мога да кажа нищо повече от онова, което пише в темата. Тя започва с това, че д-р Дордже е успял да излекува пациент с тази диагноза. В темата са посочени и координатите на асистента му в София, с когото да се свържеш и чрез него да направите консултация с лекаря. Той ще каже кога ще идва отново в София, но междувременно може да предложи лечение.
Сигурно знаеш, че във Варна и София има ПЕТ-скенер, който може да проследи ефекта от терапиите.

Предполагам, че ще получиш и други отговори.



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 11.01.11 19:37.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: *jull**]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано11.01.11 20:08



Искам да почдертая,че самият той има големи надежди,че ще оздравее,а не че лекарите му дават шанс. Казват за тази болест няма надежда(в България) в Турция дават надежди!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Vilen Geghamyan]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано11.01.11 20:31



Здравей reni56,прочетох статията за д-р Симончини.Въпросът ми е как мога да се свържа с него и дали неговото лечение ще бъде в силите си след като баща ми е преминал Лъчетерапия и Химиотерапия в Турция(Там лъчетерапията убива само раковите клетки,а клетките на имунната ни система не),и какво е вашето и на другите от клуба мнение?



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Vilen Geghamyan]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано11.01.11 22:30



Здравей Вилен,радвам се ,че твоят татко има вяра в Господ,и съм сигурна,че тази вяра ще му помогне много.аз също всеки ден се моля за моето момиче и вярвам,че Господ ме насочва към най-правилното лечение.
По въпроса за д-р Симончини не мога да ти кажа нищо повече от това което съм качила във форума,няма координати къде работи ,нито имейл.Надявам се в чужди сайтове да намерим такава информация.
Моята дъщеря ходи на преглед при д-р Джордже и девет месеца пи от неговите билки,през това време правихме контролен ЯМР и имаше леко свиване на остатъка от тумора,но тъй като през това време тя провеждаше химиотерапия,пиеше отрова от син скорпион ,не съм сигурна на кое точно се дължи този резултат.
Мисля,че сега през м.януари тибетския лекар ще идва в Б-я.Можеш да вземеш телефона на асистента му и да го попиташ кога ще е тук.Можеш да заведеш татко ти на преглед при него,мисля,че контакта с този човек ще му се отрази много положително,тибетецът има някакво особено излъчване.Билките при всички случаи ще му бъдат от полза,защото ще подобрат имунната му система.
Желая ти успех !

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: reni56]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано11.01.11 23:10



reni56,ние как можем да се свържим с този тибетски лекар отностно билките и отровата от син скорпион?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.