Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Elinia]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано21.12.10 10:10



Elinia моят баща също е болен от тази ужасна болест глиобластом.Вярно е ,че тук лекарите в България не дават много надежди,затова решихме да отидем в Русия(Санкт-Петербург),където всички болни с тази болест досега са живи!Ако искаш повече информация пиши ми на skype: rey_mysterio171911. И знай,че всичко ще бъде окей и се моли много на господ!!!Йехова и Исус Христос ще ви помогнат както и на нас!!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Vilen Geghamyan]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.12.10 10:16



Напишете повече информация тук. Коя е клиниката, какво прилагат, колко струва. Така повече хора ще знаят и ще се възползват.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Buba67]  
Автор iliqn4e (новак)
Публикувано21.12.10 18:07



Здравей Вилен!Ние също се борим с глиобластом.Всяка информация за нас е важна.Моля да пишеш в темата!Ще се свържа и в скайпа,но всичко написано тук ще помага на хора и след години.Поздрави!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: iliqn4e]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано21.12.10 23:25



В Санкт-Петербург лекуват Глиобластоми! Ние се свързахме с там и направихме превод на епикризата за да я пратим в санкт-петербург и да чакаме отговор за да отидем там и да продължим лечението! Моля МамаД да пише за състоянието на своята дъщеря и по начина,по което я лекуват! За повече информация относно Санкт-Петербург:
1-Там правят серум от кръвта на човека, или от раковите му клетки(за това не съм много сигурен)
2-По схемата им дават 2 години живот за злокачествените тумори,но това е най-малко!Дават от 5-10 години живот най-много или средно. Има и такива случаи там,че някой хора са надхвърлели 10 години!
3-Всички хора лекували се там и по този начин до момента за живи!!!!
4- Телефон за връзка с този Неврохирургически Институт в Санкт-Петербург
0078122729879(обадете се точно по този номер всичко написал както трябва с кода) Моля ви ако някой има важна информация относно лечение на глибластом по други начини да пише умолявам Ви! Не искам да се разделям със своят татко,защото го обичам ужасно много-просто не мога да живея без него!
Сигурно ще си кажете,че всички сте така.-Да вярно е всички сме в ужасно състояние,всички тези,които се борят с тази ужасна болест! Затова моля ви помогнете!
5-Не правете ХТ и ЛТ в България!! Няма смисал с нищо не помага. Търсете опции в чужбина-например Турция или Русия ако разполагате с много средства защо не и в Франция? Желая ви успех на всички и се надявам някой ден във вестника или по новините да кажат,че в България вече има регистрирани случаи за излекуване от болеста Глиобластом.!! И съм сигурен,че ще е така само трябва да вярваме в господ и неговият син Христос и те да ни дадат прав път,по който да се движим. Успех на Всички!!!! Пишете по темата!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Vilen Geghamyan]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано21.12.10 23:27



Моля MamaD да пише на е-майл:lequer@abv.bg или тука да ми отговори на въпроса!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Vilen Geghamyan]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано22.12.10 00:01



Здравей Vilen,
моята дъщеря се чувства отлично! Тя се лекува тук в България, но лечението за нейното заболяване е едно и също в цял свят. Тя е с ГИСТ и се лекува с Гливек, тя не е с глиобластом. При ГИСТ средно време до прогресия с Гливек е около 19-20 месеца, средна обща преживяемост - около 5-6 години, а максималната обща преживяемост още не е достигната, за сега е над 10 год. Но това е само статистика, т.е. суха информация, а хората са различни...
Това което казваш за лечението в Санкт Петербург, изготвяне на автоложна противотуморна ваксина ли е? Това знам, че е много скъпо, чувала съм, че само арабските шейхове могат да си го позволят. Освен това резултатите за сега са противоречиви.
Вие конкретно, какво лечение проведохте? Какви са резултатите? Разкажи по-подробно! Какви процедури сте провели, изследвания, кое колко струва, какви са резултатите и как ги следите? Не успявам да разбера дали вече сте били в Петербург, или още чакате отговор.
Разбирам болката ти, тежко е, много е тежко да изгубиш близък, в душата зейва дупка, която нищо не може да запълни, но твоя татко е жив! Жив е и му предстои една трудна, но не и невъзможна борба! В тази борба участва цялото семейство и тя е всеки ден, без изключение, няма почивка, дори в дните в които татко ти се чувства добре. Прочети цялата тема за глиобластом, има много полезен опит, прочети темата за тибетския лекар, свържи се с Иво, прочети темата са лечението с отрова от син скорпион, има опции и за кибернож, Темодал е едно чудесно лекарство, единствено по рода си - преминава мозъчната защитна бариера и атакува директно туморните клетки....С поставянето на диагнозата, светът не свършва, просто започва един нов, по-различен етап от живота. От сърце ти желая, този нов етап да бъде белязан с успех!

Редактирано от MamaD на 22.12.10 00:14.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: MamaD]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано22.12.10 11:11



Значи ние се обадихме в Санкт-Петербург и там ни казаха,че лекуват тази болест и сега понеже ние имаме познати там и те се интересуват и сега чакаме отговор!Ние сме твърдо решени да бъдем първите,но не и последни излекувани от тази болест! А за тази отрова от син скорпион съм чувал за нея,но знам,че е трудно да се намери ако знаете откъде можем да се набавим с тази отрова моля ви пишете непременно! А кой е този Иво? Напишете повече информация или по добре ме намерете в скайп rey_mysterio171911



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Vilen Geghamyan]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.12.10 11:33



Отровата от син скорпион се донася от жена, която пътува до Куба. Превежда се епикризата на испански или английски.
Ето темата:


Иво е асистент на тибетски лекар, който идва два пъти годишно в България. Прави пулсова диагностика и изписва тибетски добавки. Има случаи, доказани с изследвания на стопени мозъчни тумори. Негови координати мога и аз да ти дам.
Ето темата:


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Buba67]  
Автор Vilen Geghamyan (непознат )
Публикувано22.12.10 15:02



Buba a можете ли да ми дадете вашият скайп за да имаме по-добра връзка? Много ни е нужна всякаква полезна информация!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Vilen Geghamyan]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.12.10 15:11



скайп zelena80011202

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.