Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: Maria Georgieva]  
Автор asya79 (непознат )
Публикувано01.11.10 10:01



Здравей Мария,

Не съм сигурна дали трябваше да облъчваме мъжа ми с Кибернож, защото Глиобластомите са много агресивни и трудно се поддават и на лъчелечение. Според мен е добре първо да потърсите информация за човек с тази диагноза, който се е повлиял добре от това, и след това да решите дали да го правите. Казвам Ви го, защото в Турция, за да ви вземат парите, ще направят облъчването, но дали ще има успех е друг въпрос.
Третата операция беше на 15.06, но за четвърта вече никой не искаше да се наеме - нито от ВМА, нито от Пирогов. Казаха, че туморът е прекалено голям и следваща операция няма да подобри състоянието. Не знам какъв е точно случаят с Вас, но ако става въпрос за операция, се консултирайте с проф. Габровски от Пирогов. Той е голям професионалист и много честен човек на фона на всички останали печелбари. Желая Ви успех от сърце.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: asya79]  
Автор vedda ()
Публикувано01.11.10 10:07



Мила Ася, съжалявам за случващото се. Често мисля и се моля за Вас. Не зная какво да кажа, постарай се да съхраниш себе си, ще си нужна на малката Вики. Прегръщам те и ти желая много сила и вяра.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: vedda]  
Автор ana8 (член)
Публикувано01.11.10 10:26



Мила Ася, липсваше ни. Съжалявам, че по такъв повод се включваш пак. Много боли. Както казва Веда, не сме спрели, въпреки твоето решение да мислим за вас. Ако имаш нужда от нещо пиши. Прегръщам те силно. Казват че когато повече хора се молят за един човек силата е по-голяма. Ася, ние сме до теб.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 3нови [re: ana8]  
Автор asya79 (непознат )
Публикувано01.11.10 15:31



Здравейте Ани, Веда, Мария, Рени!

Благодаря ви за всичко, което правите. Болката е ужасна и понеже загубих и баща си преди 4 години - той беше със същата диагноза, се чудя защо съдбата ми е толкова жестока и трябва да понеса всичко това с най-любимите ми хора. Моля се да стане чудо, друго не ми остава. Целувам ви.



Тема Re: Ниски тромбоцитинови [re: ana8]  
Автор Maria Georgieva (непознат )
Публикувано03.11.10 13:02



Здравей Ана!Току що попадтах на един твой стар постинг, че заради ниски тромбоцити веднъж са ви отложили Темодала, страх ме е, че и при нас това ще се случи.Пиши ми, моля те предприехте ли нещо спешно, лекарства храни ...Брат ми увеличи дозата на Геристан и започна от вчера бирена мая.
Лек ден желая!



Тема Re: Ниски тромбоцитинови [re: Maria Georgieva]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.11.10 13:41



Ето линк с информация за овладяване на ниски показатели. Тромбоцитите са накрая.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Ниски тромбоцитинови [re: Buba67]  
Автор Maria Georgieva (непознат )
Публикувано03.11.10 17:16



Благодаря за бързия отговор!На този постинг бях попаднала и по-рано, но останах с впечатление, че тази рецепта е при повишени тромбоцити, а не за повишаване на тромбоцити, може би греша.



Тема Re: Ниски тромбоцитинови [re: Maria Georgieva]  
Авторondin (Нерегистриран)
Публикувано03.11.10 19:50



да, и аз попаднах на него, търсейки нещо, но пише ПОВИШЕНИ тромбоцити, а не за повишаване.. Бубе, можеш ли да ни ориентираш? да не вземат да се сринат още повече :)



Тема Re: Ниски тромбоцитинови [re: ondin]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.11.10 22:28



Да, сега и аз разгледах подробно линка. Рецептата действително е за понижаване на тромбоцитите.
За повишаване не открих нищо споделено в клуба, освен силна храна /цвекло, орехи/ и в краен случай дори кръвопреливане.
Ако съм разбрала правилно принципа на първо четене, тромбоцитите живеят само няколко дни и след това костния мозък ги подменя. Когато обаче имаме имаме химиотерапия или лъче, мозъка не смогва и трябва да му се помогне. Та никакъв зелен чай, наблягайте на силната храна, ядките и салатите с много витамини. Есента е богата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Ниски тромбоцитинови [re: ondin]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.11.10 22:41



При ниски тромбоцити помагат суровите ядки (без фъстъци и слънчоглед) и най-вече –
много орехи, сусамов тахан, суров лешник; полезна е консумацията на черен дроб.
Има данни, че Хрущялът от акула (Shark Cartilage) също помага.

УСПЕХ и споделяйте!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.