Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: tzveti61]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано18.12.09 12:45



Благодаря че ви има. Така се чувствам по-смела и силна в тази трудна борба.



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: ana8]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано09.02.10 12:57



Днес ходих до болницата и нахлуха такива картини в съзнанието ми ,че се разтреперих..Като се замисля,миналата година по това време някъде ми направиха биопсията и се започна въртележката.Още не мога да се окопитя.Искам да съм си в къщи днес!Година по -късно,устата още ми се пълни със слюка и се панирам от иглите.Но пък съдбата нямаше да ме срещне с вас приятели..Прегрърам ви !Мрънче -Мрън

Благодаря!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: marggoto]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано09.02.10 14:16



Мило прекрасно момиче и всички вие приятели, за които си мисля само с надежда,

Благодарността е част от добрите мисли, които ни помагат да минем през изпитанията.

Специално за Мариетка – трудностите ще минат и ще видиш и преживееш толкова прекрасни неща, та дори ще бъдеш по-богата и по-мъдра.

Целувам ви всички!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.02.10 17:31



Мила Мърморина, разбира се, че щеше да е голяма загуба да не ни срещнеш,

но въпреки това цената е твърде висока!
Обаче друго е по-важно в личния ти живот - човекът, който е до теб и не те е изоставил въпреки всичко, което ти се е случило.
Това е много важен тест за морал и на такъв човек може определено да се разчита. Вярно, че всяко зло е за добро, стига обаче второто да е по-голямо от първото. Надявам се при теб (а и при всички нас) да е така!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: *jull**]  
Автор mimozitta (щастлива)
Публикувано10.02.10 23:50



Аз искам да благодаря на БОГ, че ми даде това изпитание за да ме направи по силна и вярвам, че е подготвил много по - хубави неща за мен. Благодаря Му, че открих всички Вас, и от цялото си сърце благодаря на Мамче-Снежана, която ми показа как мислите и вярата ми да ми действат, като лекарство. Ако имах три желания, те щяха да са : ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ. Вярвайте в чудеса, защото те се случват с този, който ги пожелае.



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: mimozitta]  
Авторguslik (Нерегистриран)
Публикувано11.02.10 13:18



СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ НА MAMA D И НА ПУФИ . БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА, ЧЕ ОТДЕЛЯТЕ ОТ ВРЕМЕТО СИ , ЗА ДА МИ ДАДЕТЕ МНОГО ЦЕННА ИНФОРМАЦИЯ, СЪВЕТ ИЛИ ДОБРА ДУМА. БЛАГОДАРЯ НА МАМАD, ЧЕ МЕ СВЪРЗА С ПУФИ. БЛАГОДАРЯ НА ПУФИ, ЧЕ МИ ОТГОВОРИ С ПОДАРЪК - ЦЕНЕН!!!!!!!!!!
О Б И Ч А М В И !!!!!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: guslik]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано11.02.10 16:36



Благодаря на Лалка,че бе до мен в трудните моменти на нашата борба,че в нейно лице намерих сродна душа,която ми бе и продължава да бъде невероятна опора !!!!Благодаря и на Джул и Буба.....



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: adiortoti]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано11.02.10 17:44



И аз благодаря. На всички вас в клуба, защото ежедневно ми показвате реперите на нормалното.



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: MD]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.02.10 17:54



А ние на вас МД - сто изписани теми с това заглавие няма да стигнат да ви се отблагодаряваме! И затова аз първа ще ви "Целуна" и ще ви кажа, че ви "обичам" на деня на влюбените.Защото вие обичате и сте влюбен в професията си - иначе не може и да бъде.Благословен да сте от нас и от Бога!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: flora bg]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано11.02.10 20:49



MD и аз искам да ВИ Благодаря за всеодайността, благородството и хумаността, с която изпълнявате всеки ден професионалните си задължения. Благодаря ВИ, че сте наш приятел и сте с нас рамо до рамо в борбата! Бъдете жив и здрав! И нека има повече лекари като ВАС! Благодаря, благодаря, благодаря!

А на ВАС мили приятели от клуба ВИ Благодаря, че сте тАКИВА невероятни хора.............................., добри, истински и силни. ОБИЧАМ ВИ.

!!!!!

БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА ПРИЯТЕЛИ!

Редактирано от nelly_83 на 11.02.10 20:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.