Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема БЛАГОДАРНОСТ  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано13.12.09 18:08



Имаме си всички теми тук но си нямаме такава :)За това искам да поема тази инициатива ако и другите са съгласни да отворим темата за благодарноста.Благодаря наи- напред на Бога за това че съм жива и за това ,че ми даде втори шанс да се осъзная.Благодаря на лекарите които навреме и адекватно се погрижиха за лечението ми .Благодаря на любимия ми че беше и е до мен въпреки всичко .Благодаря на вас приятели които сте с мен от първия ден .Благодаря ви за подкрепата, утехата ,разбирането и за това че с опит, преживяно, събирано и доброто ви желание сте утъпкали пътека по която да вървят всички нови в този клуб.Благодаря на момчето от София което ми изпрати една торба с добавки .Благодаря и на Цвети която ме уважи с коледен подарък:)Благодаря и на всички тук които са ми помагали със съвет добра дума и практическа помощ.Благодаря и на съдбата че ме събра с вас...........

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: adiortoti]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано13.12.09 19:23



Страхотна тема!


БЛАГОДАРЯ на модераторките Джул и Буба,които много бързо и адекватно напътстват всички ,особено новите клубари!

БЛАГОДАРЯ на Лоли,която въпреки преживяната трагедия ми помагаше и ме напътстваше в моментите когато бях обаркана и отчаяна.
БЛАГОДАРЯ на всички които макар и непознати са ми помагали със съвети и са ме утешавали в трудни моменти.
Прегръщам ви и ви целувам всичките!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: reni56]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.12.09 22:34



Благодарна съм на съдбата, че ме срещна и запозна с най-прекрасните хора на земята - това сте вие! Всеки пооделно от Вас е една добра душа,която иска да помогне.А когато искаш и помагаш Господ ти го връща двойно.Не само ви благодаря за хубавите мигове, с които ме дарявате чрез този клуб но ви се и покланям!За всички Вас е моето сърце от цветя!Бъдете честити!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано16.12.09 10:05



Благодаря ВИ на всички които ми давате кураж
Буба,Джул,Флора,Екна,Мрънчо,Адиодорти,Иленкако ,Юлето,Тинкерчето, Калояна..и така нататък,да не ви изреждам всичките.че ще пропусна някой и ще има сърдити


На 'мойте мъже''че ме търпът.И на всички добри хора посвета.
С много обич Стаси




Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: EFO75]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано16.12.09 12:24



Благодаря на силата ,която ни държи и сплотява -Весе,благодаря!
Благодаря на Бубка,Джул ,Маман,усмихнатото Кате ,Жени ,Стаси ,Надето ,която всяка сряда беше с мен на лъче,Иринка,Ани ..Теаа
Благодаря на Гаджето ми -без негоо ..нямаше да съм добре духом!!...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ !!!За кратко време ми станахме много близки..Благодаря!!!
п.с.разревах се



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: marggoto]  
Автор EFO75 ()
Публикувано16.12.09 18:48



ще ти олекне малко,поплачи си

/и от сълзите се изкарват токсини/



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: marggoto]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.09 17:00



Благодаря на всички ви и аз мили момичета-кокичета и момчета засмени....Благодаря , че ви има и мога па макар и виртуално да си похортувам с вас !!!!!Обичам вииииииииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!И помнете мога понякога да съм малко рязка (аз съм си нервак, де!), но сърцето ми е усмихнато и добро и в него ви има всичките.!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: yraaa]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано17.12.09 20:53



Страхотна темичка, поздравления adiortoti!
Благодаря на приятелите ми, които ме подкрепиха, когато имах най-много нужда. Голямо благодарност дължа на работодателите ми за моралната и материална подкрепа, за това, че ми разрешават да отсъствам от работа когато и колкото ми се налага за моите безконечни терапии, изследвания и т.н., без да използвам болнични. И не на последно място благодаря на вас, приятели, които сте до мен в добри и лоши моменти, благодаря ви от сърце!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: nadia_O6O6]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано18.12.09 09:19



Много съм шастлива че темата започва да се разраства:)Понякога улисани в тревогите и в ежедневието пропускаме малките радости, милите хора които съдбата поставя на пътя ни.Мисля че колкото и да ни взима болеста и тромавата държавна система и кризисното ежедневие и неопределеното бъдеше има и достатъчно приятели, жестове които ни трогват,малки победи , които сме извоювали и т.н за което да благодарим.Една добра дума казана на време и на място върши чудеса:)НЕКА НИКОГА ДА НЕ ЗАСПИВА ОНЗИ НА НЕБЕТО КОИТО ВИ ПАЗИ..........

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: adiortoti]  
Автор tzveti61 (непознат )
Публикувано18.12.09 10:34



Аз искам да изкажа безкрайна благодарност на моя работодател, който ми дава възможност и спокойствието да отсъствам когато и колкото трябва, тъй като аз правя всичко, което зависи от мен, за да се чувства дъщеря ми добре.
Дай Боже повече такива добри хора, които до някаква степен намаляват стреса и напрежението от това, което ни се е случило. Благодаря!!!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: tzveti61]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано18.12.09 12:45



Благодаря че ви има. Така се чувствам по-смела и силна в тази трудна борба.



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: ana8]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано09.02.10 12:57



Днес ходих до болницата и нахлуха такива картини в съзнанието ми ,че се разтреперих..Като се замисля,миналата година по това време някъде ми направиха биопсията и се започна въртележката.Още не мога да се окопитя.Искам да съм си в къщи днес!Година по -късно,устата още ми се пълни със слюка и се панирам от иглите.Но пък съдбата нямаше да ме срещне с вас приятели..Прегрърам ви !Мрънче -Мрън

Благодаря!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: marggoto]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано09.02.10 14:16



Мило прекрасно момиче и всички вие приятели, за които си мисля само с надежда,

Благодарността е част от добрите мисли, които ни помагат да минем през изпитанията.

Специално за Мариетка – трудностите ще минат и ще видиш и преживееш толкова прекрасни неща, та дори ще бъдеш по-богата и по-мъдра.

Целувам ви всички!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.02.10 17:31



Мила Мърморина, разбира се, че щеше да е голяма загуба да не ни срещнеш,

но въпреки това цената е твърде висока!
Обаче друго е по-важно в личния ти живот - човекът, който е до теб и не те е изоставил въпреки всичко, което ти се е случило.
Това е много важен тест за морал и на такъв човек може определено да се разчита. Вярно, че всяко зло е за добро, стига обаче второто да е по-голямо от първото. Надявам се при теб (а и при всички нас) да е така!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: *jull**]  
Автор mimozitta (щастлива)
Публикувано10.02.10 23:50



Аз искам да благодаря на БОГ, че ми даде това изпитание за да ме направи по силна и вярвам, че е подготвил много по - хубави неща за мен. Благодаря Му, че открих всички Вас, и от цялото си сърце благодаря на Мамче-Снежана, която ми показа как мислите и вярата ми да ми действат, като лекарство. Ако имах три желания, те щяха да са : ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ. Вярвайте в чудеса, защото те се случват с този, който ги пожелае.



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: mimozitta]  
Авторguslik (Нерегистриран)
Публикувано11.02.10 13:18



СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ НА MAMA D И НА ПУФИ . БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА, ЧЕ ОТДЕЛЯТЕ ОТ ВРЕМЕТО СИ , ЗА ДА МИ ДАДЕТЕ МНОГО ЦЕННА ИНФОРМАЦИЯ, СЪВЕТ ИЛИ ДОБРА ДУМА. БЛАГОДАРЯ НА МАМАD, ЧЕ МЕ СВЪРЗА С ПУФИ. БЛАГОДАРЯ НА ПУФИ, ЧЕ МИ ОТГОВОРИ С ПОДАРЪК - ЦЕНЕН!!!!!!!!!!
О Б И Ч А М В И !!!!!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: guslik]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано11.02.10 16:36



Благодаря на Лалка,че бе до мен в трудните моменти на нашата борба,че в нейно лице намерих сродна душа,която ми бе и продължава да бъде невероятна опора !!!!Благодаря и на Джул и Буба.....



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: adiortoti]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано11.02.10 17:44



И аз благодаря. На всички вас в клуба, защото ежедневно ми показвате реперите на нормалното.



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: MD]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.02.10 17:54



А ние на вас МД - сто изписани теми с това заглавие няма да стигнат да ви се отблагодаряваме! И затова аз първа ще ви "Целуна" и ще ви кажа, че ви "обичам" на деня на влюбените.Защото вие обичате и сте влюбен в професията си - иначе не може и да бъде.Благословен да сте от нас и от Бога!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: flora bg]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано11.02.10 20:49



MD и аз искам да ВИ Благодаря за всеодайността, благородството и хумаността, с която изпълнявате всеки ден професионалните си задължения. Благодаря ВИ, че сте наш приятел и сте с нас рамо до рамо в борбата! Бъдете жив и здрав! И нека има повече лекари като ВАС! Благодаря, благодаря, благодаря!

А на ВАС мили приятели от клуба ВИ Благодаря, че сте тАКИВА невероятни хора.............................., добри, истински и силни. ОБИЧАМ ВИ.

!!!!!

БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА ПРИЯТЕЛИ!

Редактирано от nelly_83 на 11.02.10 20:50.



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: nelly_83]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.02.10 21:10



Благодаря, че ви има!Обичам ви!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано15.02.10 10:05



Благодаря на всички ВАС приятели,затова че без вас,сме ''гола вода''/поне за мен/.И на нашите Модераторки БУБА И ДЖУЛ,че ни търпят с всичките ни проблеми,и са все така всеотдайни.Прегръдки и целувки,Стаси





Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: EFO75]  
Автор DDeli ()
Публикувано15.02.10 11:27



Благодаря и аз, защото ВИЕ ме ограмотихте за това чудовище, защото ВИЕ ми вдъхвате сила и надежда четейки Вашите положителни мнения, изпълнени с добронамереност.
Нека Бог да ни пази и дари със сила и здрав дух - пък ние ще си научим уроците



Живот и Светлина на всички Ви!!!!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: DDeli]  
Автор maika5O (добронамерена)
Публикувано15.02.10 16:59



БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА ВСИЧКИ ВАС. /няма да изброявам за да не пропусна някой/.
ЦЕЛУВАМ ВИ РЪКА И ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ВАС !



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: nelly_83]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано15.02.10 19:03



Скъпи приятели,
Благодаря Ви стократно за отзивчивостта и добрите думи, те са безценни и не се намират често. Няма да пиша много, че направо на сълзи ме избива, като си мисля за това.
Благодаря Ви
Благодаря Ви
Благодаря Ви



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: iner]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано28.11.13 22:06



Сега по повод Деня на благодарността и за да компенсирам негативния си постинг в раздумката, изваждам тази много любима моя тема, незаслужено забутана в архива.
Отново използвам възможността да благодаря на всички вас за подкрепата, която винаги сте ми оказвали! Увереността, че винаги мога да разчитам на всички вас тук, означава много за мен! Благодаря ви от сърце и ви обичам!





Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: nadia_O6O6]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.11.13 23:26



И аз ти благодаря, Наденце, че си част от нас, че участваш в живота на Клуба,
независимо колко трудни моменти преживяваш. Винаги си съпричастна и отзивчива,
силна и позитивна... Обичам те!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТ *DELETED*нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.11.13 10:20



Мнението е изтрито от flora8.bg

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: flora bg]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано29.11.13 10:35



Флорче, разплака ме, ще ти пиша на лични!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: nadia_O6O6]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано29.11.13 11:51



Мили мой,ако не сте ме забравили и аз благодаря,че ви има!!!!!!!!!!!
Чета ви редовно,почти без пропуск!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: iliana.k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.11.13 13:44



Е, браво на теб! Четеш ни редовно, а ни лишаваш от възможността и ние да те четем редовно!...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано04.12.13 13:53



Благодаря на здравите си ,селски прадеди ,които са се погрижили да спечелят битката вместо мен. / с понижен риск от разсейки съм...генетично /



Редактирано от Tia maria на 04.12.13 13:56.



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: Tia maria]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано02.01.14 13:44



прекрасна тема!и аз съм благодарна на всички,които ме подкрепиха в труден момент,тогава само вас имах!благодаря от сърце!да сте живи и здрави,скъпи мои познати и непознати приятелки по съдба!



Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: leonidas22]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.01.14 15:22



Мила Леонидас, ти си един рядко срещан прекрасен и силен човек, когото имам щастието да познавам!
Дано да нямаш повече такива тежки изпитания и занапред всичко да е по-чисто, по-леко и по-спокойно!
Прегръщам те!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БЛАГОДАРНОСТнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.03.14 20:27



Постингът е на Karine:

Привет Jull,
публикувай това от мое име в темата `Благодарност`. Песента много ми хареса и искам да е поздрав от мен.

"Здравейте всички вие, които посещавате този Клуб. Поздравявам ви за вашата сила и кураж, и за стремежа да ТЪРСИТЕ НАЧИН.
Поздравявам специалистите, които споделят мнението си и отговарят на въпросите ни.
Специални благодарности на Jull и Buba!
За това, че благодарение на тях и техните усилия, по пътя за намиране на този НАЧИН, тук можеш да откриеш подкрепа, утеха и помощ.
Пролет е и това е моят поздрав ЗА ВСИЧКИ ВАС!"



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.