Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: mansil]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.04.09 18:20



Ето линка за Kanglaite:



Ще помоля, ако имате въпроси за лекарството, да го зададете в темата. Така информацията се събира и систематизира.


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: mansil]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано22.04.09 19:37



за да те улесня извадих темата напред



Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: ren51]  
Авторmansil (Нерегистриран)
Публикувано23.04.09 15:20



Благодаря за информациата, но савместимо ли е със Сутент, които пия? Питам за иглотерапиа или друг метод, защото
Сутент е нов препарат и е труден за приемане с билки или други лекарства. Това е прицелна терапия, а не химиотерапия.

Редактирано от *jull** на 23.11.10 16:34.



Тема Re: Ако мога да помогна с информация/re nansilнови [re: mansil]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано23.04.09 17:49



честно не знам,аз съм на химио, а и за сутена нищо не знам.Все пак ако си в БГ питай някой доктор те ако знаят поне дават информация



Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: mansil]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.09 21:04



глотерапията, но при опитен китаец, съм сигурна , няма да ти навреди, даже ще ти помогне...при нея много добре се възтановява прекъснатата Чи енергия на главният енергиен проводник в тялото (споревд китайците)бъбреците...а при теб вероятно единият липсва ...така че според мен иглотерапията е добър избор...аз ходя редовно...

Поне 1-2 годишно...за профилактика е добре!



Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: diliana d]  
Авторkot3412 (Нерегистриран)
Публикувано10.05.09 22:02



Zdraveite, bih iskala da se obarna kam vas za pomosht. Jiveja v chujbina, na 28.04.09 otidoh po speshnost do BG tai kato tatko ot 2-3 sedmici ne se chuvstvashe dobre,v bolnicata v provinciata ne mu se obrashtashe dostatachno vnimanie, mojta cel be da otidem v Sofia i da go nastanja pri kompetentni i otgovorni lekari, za neshtastie se okaza che e rak na belia drob s pritisnata vena Cava, dori ni govorjat za metastazi v glavata...Shoka be ujasen, izhod i za sega njamame. Lekarite do tozi moment kazvat che raka e ogromen i zasjaga malka chast ot ljavata strana i goljama ot djasnata. Napravihme bronchoskopia, no s tezi bezbroij pochivni dni rezultata shte izleze na 13.05.2009. Tatko (69god)e vse po zle i zle, sestra mi se griji za nego, az v chujbina prekarvam moeto vreme na telephona, v misli, griji i s varzani race, 13.05 na vsichki ni se vijda mn dalech, tatko savsem si zagubi govora, i strada vse po-veche i po-veche chuvstvame se v bezizhodica, chakame, chakame a ni se struva che gubim cenno vreme. Nadejdata ni e diagnozata i naznacheno speshno lechenie (himioterapia). Molja vi ako moje da ni orentirate na njakade, da ni dadete savet kakvo moje da se pie, na kade da se obarnem, kakvo moje da napravim, kakvi lekarstva da snabdim, shte vi bada mnogo blagodarna, moje da mi pishete na vania.dunand@hotmail.com, blagodarja vi



Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: kot3412]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.05.09 22:36



Здравей мила,

съжалявам за това, което ви се случва. Трябва да намериш сили и воля за поне двама човека-за себе си и за баща си. Тук девиза ни е: Нема начин да нема начин! Аз само ще те насоча към темите, които те интересуват, но по-късно ще се включат и знаещите по темата наши приятели от клуба.

Първо попрочети тук:



Добре е да зададеш следващите си въпроси в някоя от тези теми в линка за да може да се събира информацията на едно място за всички други, които ще влизат и ще се интересуват от същите неща.

Важно е да понатрупаш малко информация. След това поне ще знаеш какви въпроси да задаваш.

Само искам да те помоля ако нямаш кирилица да превеждаш написаното с функцията KREDOR горе вдясно на прозорчето, в което пишеш.



Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: kot3412]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.05.09 22:59



Може би ще се заинтересуваш и от алтернативните методи на лечение.
Имаме такава тема на първата страница. Прегледай я и ако имаш въпроси, питай!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: kot3412]  
АвторДимaнa64 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.09 06:42



Виж и по-подробно в:



и в темата за Канглайт - китайско лечение на рак (продава се в Русия). Сложи в търсачката "канглайт" или "kanglite", "Kangalite" че не си спомням точно английската транскрипция.



Тема Re: РАК НА БЪБРЕКА. Ако мога да помогна с информациянови [re: diliana d]  
Автор emm_O6 (непознат )
Публикувано14.05.09 16:25



diliana d,имам подобен проблем с баща ми. Моля те, да дадеш повече информация за д-р Тотев - как да се свърже човек с него и колко струва емболизацията? Предварително благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.