Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: РАК НА БЪБРЕКА. Ако мога да помогна с информациянови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано09.08.14 18:54



Вики, изчакай, писах на жена от клуба ни която има това заболяване, но сигурно в момента неможе да отговори, предполагам, че при първа възможност ще се отзове.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Контактинови [re: kaloyana_-177704]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано09.08.14 21:38



Доц. Нейков приема в понеделник предиобед (отпуск до 18 август).
Д-р Табаков- вторник предиобед, д-р Цингилев- петък. 107 урологичен к-т, платен прием.



Тема Re: Контактинови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор MamaD (пристрастен)
Публикувано10.08.14 08:29



Аз съм доволна от Доросиев в Пирогов - мисля, че беше шеф на 2-ра урология, но при нас проблемът беше друг. Споделям мнението си защото той ни беше препоръчан от друг лекар като много способен и така стана част от екипа при последната ни операция.



Тема Re: Контактинови [re: MamaD]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано10.08.14 20:17



Вики, отговорът на жената е НЕМОГА ДА ПРЕПОРЪЧАМ НИКОГО.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Контактинови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано11.08.14 12:13



Благодаря ви, момичета!
Целувки на всички!



Тема Re: Контактинови [re: Viktoria 999]  
Автор niki6O (непознат )
Публикувано30.09.14 18:48



Здравейте,на 53 г съм и съм наскоро опериран от карцином на ляв бъбрек.Установи се на рутинен преглед ,нямах симптоми .Оперираха ме преди 2 седмици-нефректомия в Александровска болница .Още не ми е назначено какво лечение ще ми бъде предписано,но смятам да ползвам мнения и на онколози в чужбина .На предварителния скенер не се установиха разсейки ,беше направен седмица преди да бъде емболизиран бъбрека,но ще трябва да се прави допълнително ЯМР или скенер,предполагам.През този месец от емболизацията до операцията вземах алое вера гел,екстрат от черен орех,змийско мляко и други билки предписани ми от лечител във варна.В болницата прочетох за усилване на имунната система с ектрат от японски гъби,шийтаке,кордицепс,и също имюнмодулатор...някой ползвал ли е такива с това заболяване?Ще се радвам на всякаква информация от участниците тук..благодаря ви предварително



Тема Re: Контактинови [re: niki6O]  
Автор viara67 (член)
Публикувано01.10.14 22:13



Познавам човек, който е опериран от този вид рак преди повече от 10 години. Живее с един бъбрек, прави контролни скенери всяка година и няма проблеми. Самата аз съм с един бъбрек от 5 години, но поради друг вид рак, така че не мога да бъда полезна с някаква конкретна информация.



Тема Въпросинови [re: viara67]  
Автор magi61 ()
Публикувано30.10.18 19:23



Привет! Писах в темата з а простата -става дума за мъжа ми ,от там тръгнахме, а се оказа по належащо тумор в бъбрека. Освем тумора,има камъни и кисти и в двата бъбрека.Простата увеличена, дивертикул в пикочен мехур и така да се каже разбута ни се къщичката. Назначена е операция лапароскопска за вадене на бъбрека.Тумора е 7/7/9 но какъв е от скенера не пише. Въпросът ми е дали е удачно лапаро, а не отворена операция. В Мед.Академия ще бъде,но ми се иска още една консултация .Диверкула е течност, дали няма опасност при лапароскопска да се спука, или това е най-малкия ни проблем...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.