Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: съпругът ми починанови [re: maika5O]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано08.06.09 22:18



Мир на душата му!А на Вас много сила и кураж!



Тема Re: съпругът ми починанови [re: Юлия 48]  
Автор maika5O (добронамерена)
Публикувано09.06.09 09:50



Благодаря Ви за подкрепата, като знам че има и други които мислят за мен ми става малко по-леко. Да знаете, че Вие сте чудесен екип, независимо че сте от различни краища на страната, желая Ви мнооооооого здраве и успехи в борбата с болестта.
Децата ми и те са с мен, обаждат се всеки ден, но те по своя път трябва да вървят.
По този повод се сещам за една притча:
Щъркела трябвало да пренесе малките щръклета от единият бряг на реката до другият. Вдигнал първото щръкле и полетял, попитал го. Ти като пораснеш какво ще правиш, ще ме гледаш ли на старини.
Щръклето отговорило - да мамо ще те гледам и ще се гриша за теб.
Щъркелът отговорил - не няма да ме гледаш и го пуснал във водата.
Така попитала и второто и получила същият отговор.
Третото щръкле обаче отговорило - мамо ще те почитам и ще те обикалям, но аз като порасна ще създам семейство и ще трябва да се грижа за него.
Да казал щъркелът и го пренесъл до другият бряг - ти казваш истината.
Така и с моите деца, всеки си създава семейство и така трябва да бъде, грижи се за него и ще се обаждат и навястяват понякога. Това е живота.
С много любов, ОБИЧАМ ВИ ИСКРЕННО.

Колкото до мазането на декубиталните рани, не успях да пробвам от Вашите рецепти, защото беше неудобно в болницата, но хирургите на които платих, слагаха специални лепенки и имаше ефект, добри са и помагат.

Редактирано от maika5O на 09.06.09 09:53.



Тема Re: съпругът ми починанови [re: maika5O]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано09.06.09 11:36



Искренни съболезнования мила!!!

И съм забелязала, че колкото и да е болен човек, в един момент започва да се чувствува по-добре и като че ли върви към подобрение, и всъщност за съжаление това почти винаги е краят!!!

Е, аз си се харесвам



Тема Re: съпругът ми починанови [re: maika5O]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано09.06.09 12:52



Приеми и моите съболезнования за загубата на най-близкия ти човек. Но ти можеш да бъдеш полезна на децата си, на приятелите си. Бъди силна!



Тема Re: съпругът ми починанови [re: N_O6O6]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано09.06.09 13:42



Моите съболезнования.
Живей заради децата си.Те са най-голямото богатство на този свят.



Тема И Маргарита си отиденови [re: Лoли]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано13.06.09 23:57



Маргарита е съгражданката ми, която наричах просто М. в темата за газта. Днес научих, че е починала преди няколко дни. Заради големия тумор е имала силни болки и е ползвала през последните седмица-две болкоуспокояващи лекарства. До смъртта си е била на крак и в движение. Уби я не толкова ракът, колкото небрежното отношение към нея, липсата на необходимите грижи от страна на семейството й. Ще ви спестя подробностите, защото, каквото и да пиша, няма да я върна. Надявам се душата й да намери по-добро обкръжение, разбиране и обич. Спи спокойно, мила! От все сърце исках да ти помогна, но не успях! Беше на 63 г.



Тема Re: И Маргарита си отиде [re: Mpaвka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано14.06.09 05:37



Мир и покой на душата и!



Тема Re: И Маргарита си отиде [re: Mpaвka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.06.09 15:53



Много съжалявам за М.! Все пак усилието да надмогне болестта й донесе няколко
прекрасни месеца живот, в които тя се радваше, че може да бъде сред близките си хора.
Мир и светлина на душата й!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5 [re: Лoли]  
Автор Aнджeлa (rain)
Публикувано18.06.09 22:22



skilidka ,невероятни стихове!!





Тема Re: И Маргарита си отиде [re: *jull**]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано19.06.09 09:56



Мир на праха й, дано бъде по-щастлива там някъде...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.