Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5нови [re: *jull**]  
Автор skilidka (непознат )
Публикувано28.05.09 11:04



Ще се изповядам тук, макар че още не е дошъл моментът, но наближава... Ужасно е да се чувстваш толкова безсилен... Трябваше да излея някъде емоцията си, затова написах тези стихове.

Пречистване

Колко грешен трябва да си бил,

за да изживееш този ад...

Колко мъка трябва да си причинил...

Връщаш ли живота си назад?

Аз не вярвам, че това е наказание.

Всички казват - ''Бог е милостив''.

Може би изпраща ти страдание

да се пречистиш, докато си жив.

Болката, сковала гордия ти дух,

може би е твоята Голгота -

най-трудно покоримия ти връх,

който си изкачвал през живота.

Не вярвахме, че има ад и рай,

но днес, пред прага на смъртта,

по-леко ще ми бъде ако знам,

че в рая те отвежда болестта.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5нови [re: skilidka]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано28.05.09 13:25



Колко хубави стихове а толкова тъжни



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5нови [re: skilidka]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано28.05.09 13:56



Прекрасни стихове! Искаше ми се да науча повече за теб, но уви...Не си се представила, почти нищо за себе си не си написала. Защо така?! И давай го по-оптимистично! Нали всички сме чели положителното мислене колко помага за всички болести! Главата високо !



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5нови [re: diana1OO]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.05.09 22:32



Този постинг е на Теди01

с голяма болка на сърцето искам да ви споделя,че изгубих татко ......толкова страдам,че думите са непосилни да изкажа мъката си с тях..Беше страшно изпитание за татко ,майка и мен,болестта е страшна.Преживях най-големия кошмар в живота си,това е най голямата болка в душата ми да изгубя баща си,беше на 49 години,но господ ми го отне,толкова искаше да живее и се бореше докато имаше сили...болестта отнемаше всяка минута о татко..издъхна пред очите ни..страшно е....само искам все по малко хора да изпитват това,което изпитвам аз,ако може никога никой да не го изпита!
Винаги ще бъдеш в сърцето ми татко!Винаги ще те обичам!Ще ми липсваш!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.05.09 22:33



Постинг на Юлия48

Пред тази ваша болка,думите са излишни.Мир на праха му!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.05.09 22:48



Теди, приеми най-искрените ми съболезнования. Сигурна съм, че татенцето ти е на по-добро място, където няма болка. Много е тежко, но си спомняйте само хубавите моменти.






п.п. Преместих постингите, защото не искам в темите, когато човек търси помощ, да чете за изгубените битки.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5 [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.05.09 23:18



Теди, много съжалявам, толкова млад човек!
Но за тази болест вече няма възраст, за съжаление...
Нека да е спокойна душата му и светли спомените за него!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5 [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано01.06.09 00:18



Теди, на теб и на майка ти моите съболезнования



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5 [re: Kaлoянa_]  
Автор Danito495 (огнена)
Публикувано01.06.09 09:09



Моите искрени съболезнования Теди!Нека душата му почива в мир.С обич!!!



ДНЕС,ЗАЩОТО УТРЕ Е............ДАЛЕЧЕ!!!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ № 5 [re: *jull**]  
Автор skilidka (непознат )
Публикувано05.06.09 21:35



Днес баща ми загуби битката с рака.След седем месеца борба, при условие, че му даваха само три, той избра да се предаде ден преди рождения ми ден.В момента съм толкова изтощена от финалната няколкодневна битка, че дори не мога да осъзная какво точно се случва.Учудена съм и от желанието му за живот.Въпреки състоянието му, въпреки адската болка, той до последно се мъчеше да се отскубне от смъртта.Последните дни и нощи изобщо не е затварял очи от страх, че ще се отпусне и ще умре, докато спи.Е, накрая се предаде.
Искам да благодаря на всички, които поддържате този клуб.Благодарение на вашите усилия, баща ми успя да види още една пролет и да се докосне до началото на едно горещо лято.
Пожелавам ви вашите битки да са успешни и дано някой ден спечелим войната с тая коварна болест.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.