Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: И чичо си отиде...докога...нови [re: misticna-toni]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано06.06.09 12:41



На 4.06.и моя чичо си отиде от този свят-рак на белия дроб.
Само 6 месеца живот,а уж всичко беше веднага хванато и беше опериран.
Не ми останаха вече никакви роднини,ТОВА Е НЯКАКВА ПРОКЛЕТИЯ...

,НО ЗАЩО И ЗА КАКВО???
МИР И ПОКОЙ НА ДУШАТА ТИ МИЛИЧЪК ЧИЧО!
Беше само на 54!



Тема Re: И чичо си отиде...докога...нови [re: misticna-toni]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано06.06.09 14:32



Дълбок поклон пред паметта на всички обичани, но отишли си от нас хора..

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема На тази Задушница Re: И чичо си отиде...докога...нови [re: misticna-toni]  
АвторCвeтлинa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.09 14:56



Всчики те са на по-хубаво и по-светло място; за тях сега важат други правила.
Изпращай им любовта си, а не сълзите си. Това каза нашият свещенник по време на службата. За пръв път на Задушница свещенника говори за любовта и че тя е връзката между небето и земята и че трябва да пращаме цялата си любов на мъртвите, защото душите им имат нужда от нашата любов така, както когато са били в земното си тяло.



Тема На тази Задушница Re: И чичо си отиде...докога...нови [re: Cвeтлинa]  
Автор anamarkova (непознат)
Публикувано06.06.09 16:59



Тони,приеми моите съболезнования!Прегръщам те силно...



Тема На тази Задушница Re: И чичо си отиде...докога...нови [re: anamarkova]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано06.06.09 18:10



Искрено съжалявам за смъртта на чичо ти, Тони! Покой на душата му! А ти не мисли, кой ще е следващият! Не си сама - имаш дете и съпруг, грижете се един за друг, обичайте се и вярвайте в доброто!



Тема Re: И чичо си отиде...докога...нови [re: misticna-toni]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.06.09 18:11



Мила Скилидке,
Мила Тони,

приемете моите най-искрени съболезнования. Нека почиват в мир близките ви. Те винаги ще ви закрилят, а вие просто ги обичайте.

Прегръщам ви и двете.



Тема Re: съпругът ми почина [re: Ekna]  
Автор maika5O (добронамерена)
Публикувано08.06.09 14:37



ЗДРАВЕЙТЕ,
Днес ми е първи работен ден и Ви пиша, за да споделя с Вас.
Съпругът ми почина, лека му пръст, въпреки двумесечната борба с травмата.
Не знам какво да пиша, всичко вървеше към подобряване, но в един момент нещата пак се влошиха. Дойде професор от София от гръдната хирургия при белодробната болница. Изтегли 1,700 л. вода. Направи сепсис и в събота на 23.05. почина.
ТОЛКОВА МНОГО СЕ НАДЯВАХ, че е силен организъм и ще преодолее инфекцията.
Гледам да се държа заради децата, те се притесняват много за мен. Дъщерята,като момиченце, също го изживява тежко, но аз пред нея гледам да се въздържам, да не я тревожа, милата.
Иска ми се, но знам че е невъзможно, тя да не се притеснява толкова, да следи само здравето си и дано баща и да и помага да се пребори с болестта, дай Боже. Отправям всичките си молитви към теб, ПОМОГНИ МИ, на мен и най-вече на децата ми!

Мир на прахът му, нека почива без болка и в мир. С много любов и през сълзи.



Редактирано от *jull** на 08.06.09 16:09.



Тема Re: съпругът ми почина [re: maika5O]  
Авторчeтящ (Нерегистриран)
Публикувано08.06.09 15:19



Моите най-искрени съболезнования!



Тема Re: съпругът ми почина [re: maika5O]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.06.09 16:19



Мила, нямам думи! Толкова ме заболя, защото и аз се бях обнадеждила от последния ти постинг...
Знам, че на теб ти е най-тежко, защото трябва да бъдеш силна и заради детето си. Знай, че всички тук много, много ви обичаме
и ще се молим да успеете заедно в борбата. А вашият татко също ще помага - за родителската обич няма граници...
Мир на душата му!
Прегръщам те!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: съпругът ми почина [re: *jull**]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано08.06.09 21:20



Моите най-искрени съболезнования миличка,на теб и на цялото ви семейство.МЪКАТА е голяма по любимия човек,но искренно вярвам че той ще е винаги с вас и ще ви закриля и помага.Дръж се ,миличка заради детото си ти си и най-голямата поткрепа в този труден за всички ви момент.

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.