Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Почина вуйчото на kristan26нови [re: *jull**]  
Автор Danito495 (огнена)
Публикувано24.08.09 15:02



Нека приеме моите най-искрени съболезнования.Да почива в мир.Толкова млад човек.



Тема Re: Почина вуйчото на kristan26нови [re: *jull**]  
Автор Poзмapи (нервна :-))
Публикувано24.08.09 15:08



Мир на душата му. Нека близките му винаги го помнят.

"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън


Тема Re: Почина вуйчото на kristan26нови [re: Poзмapи]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано24.08.09 16:03



Бог да го прости!Толкова много мъка....



Тема Re: Почина вуйчото на kristan26нови [re: *jull**]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано24.08.09 20:25



Kristan, приеми и моите най-искрени съболезнования...

Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Тема Re: Почина вуйчото на kristan26нови [re: *jull**]  
Автор kristan26 (непознат )
Публикувано25.08.09 19:56



Здравеите много е тежко но сабрах сили.
днес го изпратихме ВУИ4О 300 4овека бяха мина много ма4ително и му мина и на него.болките бяха стра6ни. ИМА6Е ЖЕЛАНИЯ КОЕ КАК ДА СТАНЕ КОГАТО ДОИДЕ КРАЯ И ГИ ИЗПАЛНИХМЕ БЯХА МА4ИТЕЛНИ НО ГИ НАПРАВИХМЕ
И ИМАМ О6ТЕ ДА ПРАвя МОИ ОБЕ6ТАНИЯ. JULL ти знае6 за какво става вапрос имам да нося традиционния букет на една жена и да и кажа какво е станало така му обе6тах като си го цунках и гу6нах.
благодаря за всеки които се отзова но наи много искам да ви кажа JULL е един страхотен 4овек нека от добро да не се оттарве6 мила.и мили хора тежко е много а когато става вапрос за такав 4овек просто е 10 пати по тежко самата JULL знае от моя разказ за него и снимките които и пратих за какав интересен 4овек става вапрос и бе6е много удивена от това което и разказах. ЦЕЛУВАМ ВИ А ТЕБ JULL МНОГО ТЕ ОБИ4АМ ТИ СИ ВЕЛИК 4ОВЕК!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: и Александър Божков си отиде...нови [re: naperville]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано25.08.09 22:39



НЕ ЗНАЯ КАКВО ДА КАЖА!
Сътресена съм, възмутена съм и съм неприятно изненадана от думите на някои хора тук. Даже тези думи са малко да изкажа чувствата, които се породиха след прочитането на някои постинги.
Бях се зарекла да не пиша повече в клуба /независимо, че чета всяка сутрин/, но след една случка днес не се въздържах.

Един казва, че за покойниците или добро или нищо.
Защо тогава пишеш? Ей така, да си кажеш думата против един отишъл си от този свят. Утре може да съм аз. Но аз съм непозната и.....????
Ще ми напишеш - лека ти пръст!

Друг избягал от Бг действителността ни дава съвети как да се опълчим на мърльотината в страната ни и как страдалият човек, борил се за живота си като всеки /защото като се бориш със зъби и нокти да оцелееш, няма значение колко си взел и какъв си/, видиш ли бил утрепка /с извинение към близките/.

ТОВА Е КЛУБ ЗА ВЗАИМОПОМОЩ!!! След като има Изповедалня, сме ДЛЪЖНИ да я уважаваме, независимо от това за кого се отнася.
Все пак този човек има близки, които страдат в този момент.
Най-малкото от уважение към тяхната мъка трябва да сме толерантни.

Знаем ли /лека им пръст/ тези които си отидоха с какво са се занимавали и какво са правили през живота си. НЕ!
Някои от тях познаваме, някои не.

Но изведнъж, АЛ БОЖ! Давайте да плюем! Отиде си един небезизсвестен политик! Е...си кефа!
А ма не, ние пак - хак да му е! ЕХАААА...... И него го хвана рак! Нека да видят тези по горните етажи на властта, че и те могат да умрат от рак. И тях ги хваща!

Безобразие! Изкривено мислене!
Нали сме съпричастни в този клуб с болката на болния и на неговите близки!

Искрено съчуствам на близките за загубата им, независимо какво изпитвам към покойния!
Но всъщност - Ал Бож, ще си пусна една музика за душата.
Надявам се да намериш покой там някъде.........



Тема Re: и Александър Божков си отиде...нови [re: ket1234]  
Авторvalery 72 (Нерегистриран)
Публикувано26.08.09 01:04



Според теорията да прераждането,приета и от цялото езотерично християнство,когато душата напусне тялото първото нещо,което прави е равносметка на всичките си мисли и дела.Ако е сбъркала сериозно в живота си тя идва отново за да изплати кармата си.В този смисъл всеки от нас трябва за е съдник сам на себе си.Не е необходимо ние да съдим Александър Божков.Лека му пръст.Не е необходимо да се критикуваме и помежду си за изразено понякога по-остро мнение.Факт е,че в държавата,която живеем се сблъскваме с поголовна корупция на всички нива и е нормално човек да изпуши понякога,особено ако се бори за своя или живота на близък човек а се оказва,че от бюрокрация и корупция не може понякога да се концентрира върху основния проблем и да го реши по най-добрия начин.



Тема Re:Разяснениенови [re: ket1234]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.08.09 01:06



Това е мястото, в което добрият тон и добронамереност са задължителни и когато той си отиде, е наш ред (на модераторите).
Заключваме тази Изповедалня и отваряме нова с надеждата темата й да не стои на първа страница и да не губим битки! Също така се надяваме да ограничите ползването на Изповедалнята само за хора, свързани с Клуба, с чиито битки сме запознати и съпричастни.
Всички ще се съгласят, че всеки ден умират много хора от рак, но съобщенията за тяхната кончина не могат да влизат в нашата Изповедалня. Представяте ли си какво ще чете сутрин всеки, който влиза в Клуба, търсейки информация, съдействие, помощ или съчувствие!
За това уведомяваме, че всеки постинг, който не отговаря като съдържание и тон на темата, ще се трие без предупреждение!

Към



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от *jull** на 22.03.10 15:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.