Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:РАК НА ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: princesse_azur]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.12.11 16:15



Самото пакетче е с големина на всички подправки /черен пипер, бакпулвер и т.н./ Не знам точно колко грама е.

Само предполагам, че става въпрос за такова пакетче. Всички рецепти са споделени в клуба от много хора, просто след дълго вадене от мненията и систематизиране по диагнози аз съм ги качвала. Но за други рецепти съм ползвала точно такова пакетче, както описах по горе.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re:СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ПРИ ХИМИОТЕРАПИЯнови [re: Buba67]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано14.12.11 11:42



В момента правим химиотерапия с оксалиплатин, ербитукс и кселода. Най-големи са кожните проблеми от ербитукс. Цялата кожа е като изгорена, болезнена е при допир и с обриви. Влива се веднъж седмично. Направиха 10 вливания. До първите девет се справяхме с проблемите - бани с хума, смрадлика, невен, орехови листа и след това мазане с крем направен от невен и мас. След последното вливане нещата се влошиха и не се повлияват. Моля, ако някой има опит, да сподели. Не знам какво друго да правим.



Тема Изгаряне след химиотерапиянови [re: ramibolu]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.12.11 12:40



Ето три теми, в които има няколко мехлема за изгаряния и въобще проблеми с кожата. Дано нещо помогне.

,

,



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКнови [re: Buba67]  
Авторбoka (Нерегистриран)
Публикувано14.12.11 16:37



Здравейте!Писах вече за баба ми,която има рак на панкреаса с метастази в черния дроб и и даваме саменто,натанал,гъба чага.От 5 дни започнахме да даваме газ.Първите 3 дни по 1 чаена лъжица,а вчера и днес по една супена сутрин на гладно.Искам да попитам хора,които са пили или пият газ дали това количество е много или малко и дали изпитват болки,защото от вчера започна много да я боли и през деня,а досега имаше болки предимно вечер.Благодаря ви много.



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКнови [re: бoka]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано14.12.11 19:03



Здравей, Бока! Аз съм пила газ и то доста време. По едно време бях стигнала и до по-голямо количество от това, което даваш на баба ти. Но, моят вид рак е различен. Като количество не е много, но не знам дали в нейния случай не се товари много организма. Не съм изпитвала никакви болки по време на приема на газта. Единственото, което ми се случваше понякога бяха газове, но те не бяха много, а и постепено изчезнаха. Имай предвид, че на нас ни се иска всичко да пием наведнъж за бърз и сигурен ефект, но това не е възможно, защото всяко тяло има определени енергийни резерви и всяко реагира по различен начин. Аз лично бих върнала една стъпка назад като количество и лих изчакала да видя дали отново ще има болки. Такъв поне е принципът на хомеопатията, а и на повечето алтернативни лечения. Успех!



Тема Re:СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ПРИ ХИМИОТЕРАПИЯ [re: ramibolu]  
Автор toxygen-169391 (на вахта)
Публикувано14.12.11 21:48



За рак на дебелото черво ли се прилага лечението?



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК [re: бoka]  
Авторбoka (Нерегистриран)
Публикувано15.12.11 21:31



Благодаря много за отговора!!!Помогнете моля ви дайте съвет за нещо което да й даде малко сила защото вече отказа и да става до тоалетна дори.Няма никаква сила,а иначе закусва,обядва и вечеря вярно в малки количества но поне яде.Взехме лиций,правим й всеки ден чай,купих й и елда но не желае да я яде,защото й се гадило от кашата и я повръща.Отчаяла се е тотално че от нищо не се подобрява.Натанала го пием вече от месец и половина,чагата от три медеца,Саментото от 20 дни ,очаквах малко да живне поне от някое от нещата,но не става.Моля дайте съвет.!!!



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК [re: бoka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.12.11 00:24



За такива напреднали случаи руската народна медицина препоръчва метода на Шевченко.
Има го описан и в нашите алтернативи, също и в Гугъл. Ако жената е съгласна, опитайте.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК [re: *jull**]  
Авторбoka (Нерегистриран)
Публикувано16.12.11 10:35



Благодаря за отговора но този метод на Шевченко пише че се прилага доста дълго време ,а ние нямаме такова.Той е със спирт ние пием газ мисля че принципът е горе долу подобен.Моля за идея за нещо силно тонизиращо като анаболите при спортистите например.Целта е малко да се тонизира за да види че се подобрява,психически тя също да помогне сама на себе си , защото сега е отчаяна.Четох че газта при всички влияе различно но можете ли да ми кажете някакъв ориентировъчен период на прием след,който да се забележи някакво подобрение.Всеки ден чакаме нещо да й повлияе да се вдигне поне малко,но все още това не се случва.Не съм изгубила надежда все още но това чакане нещо положително да се случи ме убива.Благодаря Ви предварително!!!



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК [re: бoka]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.12.11 10:48



Тонизираща е течната висококалорична храна. Фризубин, нутрикал също става, само че е на прах, но се разрежда със сок или вода. Пробвай с тях.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.