Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 06.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Убиквинол /Ubiquinol/ - активиран CoQ10нови [re: Buba67]  
Авторpawpaw (Нерегистриран)
Публикувано24.07.11 13:51



Убиквинол /Ubqiuinol/ - много ефективен

Тези пациенти с рак вземали по 100 мг Убиквинол /активиран CoQ10/ на ден
спрели развитието на рака. Пациентите взимащи по 200 мг Убиквинол дневно
получили известно свиване на тумора, а пациентите вземащи по 400 мг Убиквинол на ден
получили пълно изчезване на туморите.

Този параграф ми направи впечатление. Добавих 400 мг дневно към моя режим веднага
Вземах 400 мг убиквинол за 120 дни - толкова е било дълго проучването, и след това
свалих дозата на 100 мг убиквинол на ден, и все още го взимам.
За този период вземах витамин Д 3 6000 единици на ден надявайки се да си повиша
резултатите от hydroxyl-25 теста - теста за витамин Д на достатъчно ниво
- над 40 ng/ml. Каква приятна изненада на следващия ми тест - резултата беше
96 ng/ml. Очевидно увеличените нива на CoQ10 от вземането на убиквинол ми е
помогнало в усвояването на необходимия витамин Д. Понататък проучването
показва, че липсата на CoQ10 е поне частично виновна за трудностите в усвояването на
някои вещества като Витамин Е и Витамин С
--------------------------------------
http://www.newswithviews.com/Howenstine/james2.htm

История на CoQ10 като успешно противораково лечение:
- Д-р Фолкър проследил 6 пациента, които имали рак, които взимали CoQ10 за сърдечни
проблеми до 1993 година. 4 от тях били с рак на белия дроб и 2 били с рак на гърдата
Всички 6 ма получили ремисия на рака. Д-р Фолкърс препоръчва употребата на 500 мг CoQ10
дневно при пациенти с рак
- Д-р Фолкър убедил един от неговите спонсори, който имал дребноклетъчен карцином на белия
дроб с много метастаци, да пробва CoQ10 - посочвайки му че CoQ10 може да помогне и няма
да навреди. Неговия онколог му казал че му остава по малко от една година живот.
Той започнал да се чувства по-добре и нямал никакви следи от метастази след една година.
15 години след диагнозата той бил добре и без метастази. Единствената терапия, която
получил била CoQ10
- През 1980 Д-р Фолкърс спонсорирал проучване на CoQ10 при рак на гърдата, проведено
от Д-р Kund Lockwood в Дания. Д-р Kund Lockwood лекувал 2 пацинтки с рак на гърдата едната
с 300 мг дневно, а другата с 360 мг дневно. И двете били излекувани
- Д-р Джуди намерил 30 пациенти с хормоно независим рак на простатата и ги лекувал
с 500 мг от Коензим Q10. 14 от 15 които нямали метастази до костите или белия дроб
нормализирали техните PSA нива
От 15 пациенти, които имали метастази по костите или белия дроб когато започнали да
приемат CoQ10, 8 видяли подобрение в техните PSA и връщане до нормалното, което предполага
подобрание
- Д-р Джуди тогава лекувала 6 пациенти със рак на простатата и повишени PSA нива със
CoQ10 и всички получили подобрение в PSA нивата до норалното ниво след 120 дни прием на
CoQ10 по 500 мг на ден
- Политически проблеми попречили на Д-р Фолкърс да публикува тези резултати и след като
починал през 1998 интереса към CoQ10 бил прекратон. Липсата на интерес към CoQ10 от
фармацевтичните компаснии,се дължи на това, че те не могат да го патентоват

Имайте предвид, че CoQH е вероятно в пъти по ефективен от CoQ10 и резултатите
с него ще бъдат по добри.

Редактирано от *jull** на 24.07.11 16:48.



Тема Уринотерапиянови [re: pawpaw]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.07.11 19:26



Постингът е на Яница:

здравейте, мама има рака на матката, прочетох книгата на милахов за уринотерапията, въпроса ми е като пие лекарства дали това че пие урина няма да и навреди.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Уринотерапиянови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.07.11 19:31



Това би трябвало да го има в книгата, но доколкото си спомням, не е добре.
Има и друг вариант (сигурно си го прочела) - от малко дете.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКнови [re: Buba67]  
Автор sveti_1 (непознат )
Публикувано02.08.11 17:44



здравейте, всички ! нова съм в клуба и сега тепърва се уча как да комуникирам. за първи път ми е да се вкл. в клуб.
тук съм, защото баща ми е много болен и се зачетох в полезната инфо и коментарите по темата "лечение на рак".
заинтригува ме диетата на д-р ласкин,като нещо приложимо и безопасно при домашни условия.
може ли да ми кажете какво значи "строг режим", не ми става ясно при напреднал стадии в какви количества и кога да се яде елдата и седмичната диета така, както е написана, дали ще ми помогне поне малко с подобряване състоянието на татко.



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКнови [re: sveti_1]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.11 19:11



Аз също съм нова и даже не знам дали пиша където трябва,но и мен ме вълнува дали някой може да даде отзив за диетата на д-р Ласкин?



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК [re: бyбa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.08.11 22:11



До sveti_1 и буба, нямаме отделна тема за Ласкин, но намерих една, в която може да пишете. Прегледайте я.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК [re: Buba67]  
Авторбyбa (Нерегистриран)
Публикувано05.08.11 01:13



Благодаря много за линка,благодаря и за отзивчивоста !!!



Тема Сок от бъзак [re: Buba67]  
Автор mi6eto53 (непознат )
Публикувано14.08.11 15:15



От няколко години приготвя собственоръчно сироп от бъзак и искам да кажа, че има доста добър резултата от него. Пие се 1 месец, след това 2 седмици се почива и пак така - около 3- месеца. невероятно подсилва имунната система и премахва раковите клетки от организма.

Редактирано от *jull** на 30.10.11 10:03.



Тема ГРАВИОЛА [re: Buba67]  
Авторasyaprir (Нерегистриран)
Публикувано17.08.11 10:48



Гравиолата (или често наричана Гуанабана) е дърво, чиито листа съдържат антиканцерогенни или цитоксични активни съставки, наречени ацетогенини и са изпитано средство за премахване на раковите клетки, бед за уврежда здравите. Това означава, че действа избирателно, възпрепатства растежа на злокачествените тумори на белия дроб и лимфната тъкан. Гравиолата е растение с доказано действие при лечението на рак на дебелото черво, гърдата, стомаха, панкреаса, простатата, черния и белите дробове и бъбреците. Това растение е най-добрата алтернатива, ако не искате да се прибягва до операция, кобалтотерапия или когато искате да спрете радио- или химиотерапията и техния негативен ефект върху черния дроб и бъбреците.
Антиканцерогенното действие на растението е доказано преди много години на,чно и практически. Трябва да се има предвид, че химиотерапията дискриминира здрвите от раковите клетки, което води до намаляване на имунната система и странични ефекти като гадене, загуба на тегло, косопад и др.
При увеличения процент на ракови заболявания, защо не се замислим кое е най-доброто решение за нас - плодовете на природата или химията.

Редактирано от *jull** на 23.08.13 11:36.



Тема Re:РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО И СТОМАХА [re: Buba67]  
Автор ХРИСТО КАЛЧЕВ (непознат )
Публикувано01.09.11 11:52



Zdravejte priateli,za parvi pat pisha v Dir.bg. s nadejdata da pomogna pri lekuvane na rak na vatreshni organi/bial i cheren drob,pankreas,debelo chervo,dalak i drugi./.Ako niakoi jelae da se svarje s men za poveche informacia moje da go napravi na GSM:0893882708 - Ivan.Lechenieto e bez medikamenti i dava rezultat do 2-3 sedmici.Shte se radvam ako moga da pomogna na niakoi ot Vas.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.