Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: MamaD]  
Автор tia maria (минаващ)
Публикувано17.08.11 21:55



Лиди ти си доказан боец. Стискам палци всичко да се оправи и да си направим една мини форумска среща в Плевен, на която да се посмеем над болестите.



Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: tia maria]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано19.08.11 20:25



БЛАГОДАРЯ ВИ, МИЛИ МОИ ПРИЯТЕЛИ!
БЛАГОДАРЯ от сърце за Вашите позитивни енергийни импулси, които сте ми изпратили!
Точно вашата позитивна енергия и на другите ми приятели от Руския клуб и виртуалните ми приятели от руските форуми ме е спасила от поредната беля, която са подозирали лекарите, но се размина - ОЖИВЯХ ПАК!


БЕЗКРАЙНО ВИ БЛАГОДАРЯ!!!


Ситуацията беше доста напрегната, но се разминах само с остро възпаление
Бях 5 дни под непрестанно наблюдение, вливаха ми антибиотици и разни други нещица
Направиха ми 2 клизми вечерта в понеделник и 4 клизми сутринта във вторник
Не смееха да приложат горното изчистване заради подозрение за илеус
Толкова силна перисталтика се развихри, че кръвното ми падна от 140/80 на 100/60
Не бяха наясно дали съм се изчистила добре за колоноскопия, но в крайна сметка я направиха
Поисках пълна упойка и са ми я приложили, за което също съм много благодарна
Професорите, Докторите и мед.сестри са перфектни - в Болница "Св. Иван Рилски"- Гастроентерологично отделение- гр.София
Толкова приветливи, вежливи, компетентни доктори не съм срещала в нашия Плевен ...
На практика всичките тези години в ремисия не съм лекувана за панкреатит, гастрит и колит, затова и ми се случват острите кризи ...

Чакам да излезе резултата от биопсията след 1 седмица - тогава ще бъде по-ясно какво е предизвикало такава остра криза в моите черва

Днес се прибрахме, "дезинфецирах се" и веднага почнах да чета какво сте понаписали тук, и приятно се изненадах от вашите загрижени постинги и позитивни енергийни импулси!
БЛАГОДАРЯ!
ЦУН+ГУШ

... butterfly effect ...

Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: LlDl_ru]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано19.08.11 20:28



Браво Лиди, брави на теб! Ех, сега какво облекчение, нали? Сподели в "добрата новина", обичам винаги да бъде най -отгоре тази тема!



Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: MamaD]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано19.08.11 22:14



БЛАГОДАРЯ, миличка MamaD!
все още няма какво да споделя, защото хистологията ще покаже от какво се е случило
че ми се размина илеус - написах по-горе
затова ще изчакам и чак тогава



... butterfly effect ...

Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: LlDl_ru]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано19.08.11 22:30



Всичко ще е наред, Лиди! Знам го! Радвам се за теб и ще се радвам още повече, когато видя Добрата новина най-отгоре

Прегръщам те!

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: LlDl_ru]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.08.11 23:55



Добре дошла, мила Лиди!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: *jull**]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано20.08.11 14:10



Радвам се,че си се справила добре до тук..и аз се чудя защо често тичах до 00/

/, ...а то съм прихванала от твоите очистителни......Чакам те в Добрата новина- а инфото за Украйниския уневерситет ни донесе - 6-ца на темата....
Обичаме те....



Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: guslik_33]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано20.08.11 15:41



без нужда да не качвам тази тема най-отгоре, но искам още веднъж да БЛАГОДАРЯ !



... butterfly effect ...

Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2нови [re: LlDl_ru]  
Автор marata122 (непознат)
Публикувано20.08.11 21:27



Добре дошла,Лиди!!!
Чудесно е,че си тук и във форма:))
Обещай,че след биопсията няма да пропуснеш да отразиш в ``Добрата новина``





Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 2 [re: marata122]  
АвторKoлaн (Нерегистриран)
Публикувано26.09.11 17:37



Здравейте!

Наскоро оперираха баща ми от рак на дебелото черво и изведоха анус претер. Като се вози в кола му е неудобно да пътува с предпазния колан. Има ли някакъв документ, който би му дал правото да пътува без колан по медицински причини или пък някоя наредба, регулираща този въпрос?

Предварително благодаря за отговорите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.