Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: рак на кожатанови [re: дъщepя]  
Авторminavasht (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 22:02



Източник: http://www.healingcancernaturally.com/budwigtestimonials.rtf

Карцином на базалните клетки

Здравейте приятели, искам само да съобщя за успешен край на карцином на базалните клетки, който се разви на дясната ми ръка. Показах го на дерматолог, който се съгласи с мен, че е такова. Той изстърга проба и я изпрати в патологична лаборатория за анализ. Неговия съвет беше да се изчака до резултатите от лабораторията преди да направи следващата процедура. Направих следното: лапа /това не знам как по друг начин да го преведа - може би компрес/от ленени семена и го поставях върху израстъка по 3 пъти на ден. Също втривах ленено олио в ръцете си всекидневно. Бавно и постепенно израстъка се смаляваше по размер и по времето, когато дойдоха резултатите от лабораторията израстъка беше изчезнал. Дерматолога беше възхитен от мен, че карцинома беше се разтворил от лечението с ленено семе.
Добавка от Cliff Beckwith /бел. на преводача - този изглежда е човека, който поддържа сайта healingcancernaturally.com /:
Сложих ленено масло на подозрителни "бенки" и за няколко дни те паднаха или се разхлабваха. Те имаха малки корени под тях и оставиха хубава, розова кожа. Изследвах ги и бяха някакъв вид "angioma".
-------------------------------------------------------------------------------
Това горното последната седмица го пробвам върху себе си - действа дори без спазване на диета - само външно приложение, изтисквам капсули от ленено масло върху един памук и после го слагам върху бенката има видимо подобрение още след първите два -три дни.



Тема Re: рак на кожатанови [re: minavasht]  
Автор Kaлoянa_ (новак)
Публикувано28.02.09 00:58







Тема Re: рак на кожатанови [re: мeнтoлka]  
Авторveni_rz (Нерегистриран)
Публикувано14.03.09 16:00



zdravei!nie s ba6ta mi imahme podoben problem.predi tri mesetsa vdigna visoka temperatura i mesets i polovina nikoi ne si napravi truda da potarsi pri4ina za6to toi ima temperatura.predi 5 dni kazaha to4na diagnoza-rak na kojata.a dosega nikoi ne be6e naqsno OT KAKVO E BOLEN TOZI 4OVEK?leja po bolnitsi,hodihme po lekari,po bilkari,po gleda4ki,no........ot nikade ni6to..........edinstvenite izsledvaniq, koito mu napraviha bqha biopsiq na top4e(izlqzoha mu dve top4eta na garba,razseiki),i..............mai drugi nqma6e.DA,DRUGI NQMA6E!a sega nie 4akame ba6ta mi da izjivee svoite posledni dni!tova mu kazaha-nqma nadejda!nikakva!!!!!!!!!!!dano vie da se opravite i da hvanete bolestta navreme,za6toto nie se vla4ihme tri mesetsa po bolnitsite za da stignemdotova polojenie-da 4akame ba6ta mi da si otide,zaradi lekarska nemarlivost.potarsete d-r Milev v onkologiqtq v Sofiq.ako ne be6e toi nqma6e da znaem i diagnozata.
USPEH!!!!!!!!!!!!



Тема Re: рак на кожатанови [re: veni_rz]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.03.09 16:14



Моля те, напиши отново постинга си на КИРИЛИЦА! Ако имаш проблем с клавиатурата, използвай КРЕДОР-а (вдясно
над прозорчето, в което пишеш). Ще изчакам да го направиш и тогава ще изтрия постинга, написан на латиница.

П. П. Ако имаш желание да участваш в този форум, ще те помоля да се регистрираш. Ако не знаеш как, ще ти помогнем!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 14.03.09 16:22.



Тема Откритие на БАН-Re: рак на кожатанови [re: *jull**]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано26.11.10 23:11



Лъчезар Аврамов - от БАН и екипът му са изобретили лампа, която открива рака на кожата и след това при друг режим разрушава раковите клетки. НО...няма пари за патентоване и производство....



Тема Откритие на БАН-Re: рак на кожатанови [re: Dimana64]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано27.11.10 03:56



Ако откритието му наистина работи, няма какво да чака на държавата (стар маниер и комунистически модел) да търси спонсори, може и от чужбина Няма начин да неможе да се свърже в световен мащам със всички производители на медицинска техника и да не се намери фирма която да не иска от него да изкара пари (стига да работи истински) абсурд в този материален свят, нали разбираш какво искам да кажа ,,,,



Тема Откритие на БАН-Re: рак на кожатанови [re: Kaлoянa_]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано27.11.10 04:05



Най-малкото Лъчезар Аврамов може да бъде обвинен в комунистическо мислене

Говорех главно за пари за патентоване. На никой не му се иска работата му и то такава да бъде присвоена от друг...А ако от чужбина платят патента, сещаш се колко полза ще има за България. Добре е да не се съдят другите на бърза ръка - и в Библията е казано - "Не съди"

Редактирано от Dimana64 на 27.11.10 04:08.



Тема Откритие на БАН-Re: рак на кожатанови [re: Dimana64]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано27.11.10 23:29



Нещо криво си ме разбрала Ако държавата се ангажира с патента на разработката му, трябва да задели много пари и да търси после кой да я произведе, ако има интерес разбира се, за което много се съмнявам, едва ли има заделени пари сега, пък и да има трябва да има отдел, хора със заплати за такава дейност, което е още пари и още по сложно Тази врата е затворена ,,, Сега с тези съкращения направо е изкушение човек дори да си го помисли Другият вариант за такава дейност е по частен път, всеки сам каквото е създал да си го патентова, но това са пари, лични, и пътя е много сложен и труден, трябва много опит в тази работа, зависи и за какво откритие става въпрос все пак, застава зад него и се бори до дупка Третият вариант е да си намери адвокат, който се занимава с такива работи и специалността му е патентно право С него обаче се сключва договор и там нещата са така направени, че освен че ще плаща за работата му, трябва да дели и от печалбата, всичко зависи от условията, обаче едва ли се ангажира да търси фирма - това вече е търговия Навсякъде става въпрос за пари и много работа Ние сме се сблъсквали с подобни неща, става въпрос за изкуство, не за медицина и много сме се ровили, има и форум за патентите ( в случая за нас не е медицина) където хората споделят и си помагат Може би там ще се намери някаква надежда Там се включва и компетентен служител от държавния департмент на патентите и обеснява правилно как и какво,,, За случая със медицинското откритие когато човек застава зад него - си го патентова за своя сметка, даааа, струва пари, но това е най късия път, след това почва да търси спонсори, най добре е да се насочи към Сингапур, Китай, Индия, платежоспособни държави и фирми Какво да се прави с тази икономическа криза много неща се промениха На големите фирми по евтино излиза ако закупи патент от който се смята, че ще спечели пари, после пък го произвежда в друга държава и така света се върти Всичко е пари, интереси, печалба,,, Много хора остават непризнати въпреки откритията си, и то обикновено талантливи, с гениални способности и мисъл След такава тежка световна криза се излиза със страшно много нови технологии, има бум на открития и патенти, не е лошо да помисли повече по кой път да тръгне Много от тези открития се патентоват в щатите,(може да помисли и за други - Германия, Япония, световни лидери по медицинска техника и оборудване) сега чрез интернет света е много малък, информацията е достъпна и човек намира съмишленици във всяка област, лично ще се радвам, ако въпреки трудностите Лъчезар Аврамов успее, ех, няма да е българско изобретение, но пък ще е за благото на хората

Редактирано от Kaлoянa_ на 28.11.10 00:18.



Тема Откритие на БАН-Re: рак на кожатанови [re: Kaлoянa_]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано28.11.10 00:23



Калояна, има една приказка: "Не по-горе от обущата, обущарю!"
Не за пръв път говориш така уверено за неща, които очевидно не разбираш!

Като европейски патентен представител ще кажа, че един колектив, в който участва и Л. Аврамов, има от години издаден европейски патент (и български), който е валидизиран в някои европейски държави. За съжаление, освен идеята и опитната разработка, са необходими много инвестиции, докато се направи търговско реализуемо изделие.
Имам честта да бъда патентен представител на Л. Аврамов и за други изделия, като съм работила без пари.
Но в Щатите само за пари се говори...



Тема Откритие на БАН-Re: рак на кожатанови [re: TheaO5]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано28.11.10 01:14



Аз съм далеч от европейските стандарти и закони, дори не се интерисувам от тях, не са ми потребни, поне за сега, казвам от личен опит в тази държава как се работи, какво при нас се прави, от частен характер ние с какво сме се сблъскали Колкото до това, че си представител на Л Аврамов - хубаво, надявам се, че ще успеете с изобретението му, щом работиш за без пари, сигурна е работата, не знам по кой път вървите и за какви инвестиции говориш, по какви програми участвате и кой плаща и не искам да знам Това са ваши работи Тук (в щатите) никой не гърми с откритията си, а всеки работи по тях, по интелигентен и законен път, скромно, тихо, но вярно е ,че това се плаща, никой днес не работи за без пари, всеки труд си има цена и тя трябва да се заплаща, и всеки си гони интереса Всичко е пари не само в щатите, и в България е така , а това най добре се вижда от постоянните претенции на работещите в БАН,,,, Освен това малко хора могат да си позволят да работят безплатно щото и тока, парното, водата, медицината, образованието, храната - всичко е пари, а без пари вратите са затворени, никой не ти обръща внимание, не ти дава нищо , та така,,,,

В крайна сметка ако е качествена тази апаратура ще намери и приложение, дай боже, света се движи напред и нагоре, успех му пожелавам на Лъчезар Аврамов, на колектива му

Влизаме в безмислен спор, а не това е целта

Не се обръщай повече към мен, не е необходимо, не си губи времето, а вложи всичките си сили и знания да помогнеш на колектива на Л Аврамов, освен това спамим излишно темата

Редактирано от Kaлoянa_ на 28.11.10 03:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.