Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА КОЖАТАнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор vasilka.1961 (непознат )
Публикувано19.12.14 09:59



Много благодаря за инфото.А може ли да го поръчам по интернет и да го платя с карта и каква е цената му ориентировъчно.Още веднъж благодаря.





Тема Re: РАК НА КОЖАТАнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано19.12.14 15:52



можеш да го поръчаш, прави се като всяка друга електронна поръчка, ще ти отнеме 2 седмици за доставка. Това шишенце е два пъти по-голямо като количество от това което се предлага в търговската мрежа, и за 60 мл. е 18,20 долара, за две е 33,80 дол. Ако имаш възможност си купи 2, за да не плащаш за доставката два пъти ако решиш дълго да го ползваш. Ще имаш за дълго време. Когато достигнеш максималната доза - 20 капки 3 пъти на ден ще ти върви по-голямо количество и бързо ще ти свършват. От Перу са много качествени продуктите, това е родината на саментото, или котешкия нокът. Всички дистрибутори купуват от там и го разфасоват в по-малки шишета и с голяма надценка. Аз лично съм купувала гравиола - органична, чист продукт и много качествен. Сега и саментото от там, за зимния период е много подходящо за хора с ниска имунна система и вечните вируси които се въртят през този период.

За драконовата кръв само споменах, това също е много качествен продукт. Но всичко е въпрос на възможности.

ето и таблицата за доставка, за ЕВропа пише, че се доставя.



За обикновена поръчка, до 250 грама продукти ще ти струва 11,70 долара, та ако решиш да купуваш и имаш възможност си купи поне 2 шишета, а до 500 грама доставката е 18,20 долара. Много хора се кооперират и с една доставка си поръчват по-голямо количество, за да им излезе по-евтнино. Всичко е в твоите ръце, както си решиш.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАК НА КОЖАТАнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор vasilka.1961 (непознат )
Публикувано19.12.14 21:20



Много ти благодаря.Ако не се справя с поръчката пак ще потърся помощта ти,надявам се да не е нахално.Още веднъж благодаря.



Тема Re: РАК НА КОЖАТАнови [re: дъщepя]  
Автор vasilka.1961 (непознат )
Публикувано28.12.14 21:37



Някой може ли да ми помогне.Имам меланома открита м.юли.Имам две операции-премахване на меланомата и премахване на 12 броя лимфни възли.В момента съм на роферон.През 20 дни съм с болки в гърлото и неразположение.Имам нужда от съвет.Трябва ли да правя нещо специално.Правя имунотерапия а през 20 дни съм болна.



Тема Re: РАК НА КОЖАТАнови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.12.14 11:38



Роферонът има точно такива странични реакции, грипоподобни симптоми, които минават с парацетамол. В листовката пише, че се овладяват, ако го приемате вечер.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: РАК НА КОЖАТАнови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (непознат )
Публикувано29.12.14 22:05



Да така е.Болки в мускулите и костите като при грип.Ама това е различно.Просто ми се възпалява гърлото и ме боли като при настинка.Не знам може и да е страничен ефект.Мислех си може ли да взимам и нещо допълнително за подсилване на имунната система или докато съм на роферон не може.Имате ли идея.
Благодаря.


И Честита Коледа.Много здраве,усмивки и щастие дълги години.

Редактирано от vasilka.1961 на 29.12.14 22:08.



Тема Re: РАК НА КОЖАТАнови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.12.14 09:38



Хубаво е преди да вземете нещо за имунната система да попитате онколога. Някои лекарства се влияят от билки. Аз лично си предпочитам едни плодчета - лиций. Евтини, лесни за прием и пълни с всичко необходимо за организма.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: РАК НА КОЖАТАнови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (непознат )
Публикувано30.12.14 18:53



Много благодаря за съвета.Ще трябва верно да попитам онколога.И за билката благодаря.Ще я потърся.Весело посрещане на новата година.





Тема Re: Е, тогава и аз да препоръчам.нови [re: vasilka.1961]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано01.01.15 15:13



Здравейте! Аз вече почти година пия котешки нокът. Купувам го от магазин Зоя, пакетчета по 125г, 11,35лв. много ситно смляна билка. Прави се чай, както е описано на пакетчето. Аз имам рецидив на кожата след мастектомия. Чувствах се много отпаднала, понякога буквално не ме държаха краката. Започнах да пия чай от котешки нокът и да правя смути, в което добавям моринга, спирулина и хлорела. Определено се почувствах по-добре, убедена съм, че е от тези неща. Аз съм Тома - неверни, затова си позволявам да споделя моето мнение.



Тема Re: Е, тогава и аз да препоръчам.нови [re: rumikad]  
Автор vasilka.1961 (непознат )
Публикувано05.01.15 15:59



Здравейте,аз съм отскоро в клуба а и от скоро сигурно онкоболна-от юни месец 2014.Имах меланома на лявото рамо и я махнах м.юли,а през август махнаха 12 бр.лимфни възли под мишницата.Сега съм на роферон за 6 месеца.Докторите почти нищо не обясняват.Всеки въпрос върви като с ченгел.Не знам може ли да пия нещо докато съм на имунотерапия.Може ли да ям всичко.И ако някой вече е минал по тоя път да обменим опит.Благодаря за препоръката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.