Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: yraaa]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 22:44



Здравей,yraaa!Kъде мога да прочета за този експеримент,но ако не е на Български не мога да се оправя.Незнам чужди езици.Но и на това се намира лесното,ще намеря някой.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Лoли]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 03:38



Едмънтън е град в Канада, провиция Албърта.
Лично аз имам много добро впечатление от канадските лекари!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: aaa!]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 04:47



Най-добре е да се обадиш първо на нашето министерство на здравеопазването , защото именно то трябва да ви изпрати , с епикризи, стадий на заболяване и др. по-спесифични неща....Иначе информацията се взима директно от Университетът в Алберта-имам предвид уеб страницата му, отттам може да се вземе и телефон за връзка, но съм абсолютно сигурна, че първо се минава през нашето министерство на здравето-това е първата крачка да се контактне с него!





Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Лoли]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 09:45



Здравей Лоли,
първо честита нова година ,пожелавам на теб и дъщеричката ти много здраве и успехи .
Искам да те попитам ,как открихте мозъчния тумор?Какви симптоми имаше дъщеря ти?
Предварително се извинявам за въпросите.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Пeтя]  
Автор Юлия 48 (член)
Публикувано09.01.08 11:34



Мила майчице,Лоли,аз немога да ти помогна с информация но мога само да кажа ,на дъщеричката ти ,а и на теб много ,много СИЛА,БОРБЕНОСТ,ХЪС,до
100%ВЪСТАНОВЯВАНЕ!
БЪДЕТЕ СИЛНИ,И СЕ БОРЕТЕ!!!
НАПРЕД И САМО НАПРЕД!!!





Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Пeтя]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 21:09



Здравей Петя,няма проблем,ще ти кажа.
Първоначално е получавала леко гадене със слюноотделяне,но за 2-3 месеца този временен дискомфорт зачестявал и тя вече решила да ми каже.Казах да отиде на лекар.Изпратили я на гениколог,заради гаденето със съмнения за бременост.Открили и голяма киста на яйчниците.Три месеца пи Дияне(хормони) за тази киста.Тези симптоми на гаденето започнаха да намаляват едва на 3-тия месец.Според мене тези хормони са и раздразнили тумораПосле почна главоболие,почна да забравя,забелязах,че има много леки нарушения в говора.И пак на лекар,кистите бяха изчезнали,но пак имахме причина за безпокойство.Изпратиха ни на невролог,пак лекарства от които и се спеше и тя ги спря.Пак силно главоболие и една вечер посетихме спешен кабинет.Там се учудиха,че са и изписали успокоителни(боже господи та тя е млад човек...)Попитаха ни дали са и правили скенер и ние естествено казахме че не са и правили,и тази мила жена-господ здраве да и дава с големи букви написа на направлението за невроложката,че трябва да се направи скенер на главата.И от там разбрахме за тази мръсна гадина(тумора).
Дано съм ти била полезна



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Лoли]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 08:36



Здравей Поли,
много ти благодаря за изчерпателния отговор.Искрено се надявам да сте победили коварната болест и всичко лошо да е вече зад гърба ви.
Аз съм майка и напълно те разбирам,
Питах те по повод ,че съм с много силно главоболие и проблем с очите.
За главоболието от няколко месеца пия Седалгин Нео.Имам мигрена от поне 15 години ,но последните месеци пристъпите доста зачестиха.
Аз за сега го отдавам на недоспиване и се страхувам да посетя скенера.

Много ти благодаря .
Найстина от все сърце ви желая Успех!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Пeтя]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 19:34



Мила Петя,не се страхувай посети скенера,ще дъде за твое успокоение.
Какво дя те посъветвам,иди на очен лекар и се храни здравословно.Аз също имах почти постоянно главоболие,но покрай дъщеря си и аз почнах да се хряня здравословно и не ме боли глава така често.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Лoли]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 20:31



Благодаря ти мила Лоли,
найстина ви желая успех и най-голямото щастие на света!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Пeтя]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 22:13



Благодаря за пожеланията и се надявам когато си направиш снимката всичко да е наред!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.