Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Рецидивинови [re: Лoли]  
Автор alone_1 (непознат)
Публикувано23.11.08 12:24



Здравей, Лоли! Разбирам отчаянието ти, но не се предавай. На следващия адрес има рецепта за настройка от змийско мляко (на руски чистотел) и водка. Прочети материала, консултирай се с лекар и ако той те подкрепи - пробвай. Ние правихме и лапите на Димков с хлебен квасец и лапи със зелеви листа и листа от бъзак.





Тема Re: Рецидивинови [re: alone_1]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано23.11.08 17:49



Няма смисъл, няма да помогне тази настойка с водка. Разберете, хора, че глиобластомът е нелечим (поне засега, поне в нашата страна, при това окаяно състояние на "здравеопазването").
Ако надеждата и битката, и упорството да не се предадеш можеха да помогнат някому, аз първа трябваше да съм обявила победата над диагнозата.
Но, уви, никаква храна, никакви хранителни добавки, никакви лекарства - нищо не може да победи глиобластома.
Ако не знаете, потърсете, прочетете какво пишат за тази диагноза светилата на световната медицина. Не искам да цитирам тук, от уважение към мъката на тази майка и страданието на детето и... И аз съм майка и вдовица на отишъл си от глиобластом и прекрасно знам как се чувства тази клета жена.
Вчера, като прочетох за рецидивите на дъщеричката ти, Лоли, плаках с глас. Много, много ми е мъчно за теб и за нея, за малкото ти момиченце, Моля се Бог да е милостив към нея!
Бог е милостив, Той решава! Дръж се, кураж, мила!



Тема Re: Рецидивинови [re: ivaceda]  
Автор Mpaвka (непознат)
Публикувано23.11.08 18:06



ivaceda, моля да не ръсиш тук черни прокоби. Този Клуб е най-неподходящото място за тях. Хората трябва да опитат всички възможни средства. Освен това, става дума за младо момиче, чиято имунна система по принцип трябва да е по-силна от тази на по-възрастни хора. Лоли, непременно опитайте с газ. Истинската битка тепърва започва и аз от сърце ви пожелавам успешен изход!



Тема Re: до ivacedaнови [re: ivaceda]  
Автор alone_1 (непознат)
Публикувано23.11.08 18:39



Съжалявам за загубата ти. Но освен статистика, прогнози, лечение и т.н. за най-агресивния мозъчен тумор съм чела и истории на хора, които са победили болестта и живеят 4, 5 и дори 15 години. Поклон пред майките, които въпреки прогнозите, продължават да се борят за живота на децата си. Благословени да са - те и техните деца!



Тема Re: до ivacedaнови [re: alone_1]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.08 19:56



Лоли, не се отчайвай, има надежда, виж сайта на Елена Банова, опитай да се свържиш с нея, ако нямаш телефононите й , ще ти пусна на лични координати за връзка с нея Мисля, че тя има с какво да ти помогне, ако побързаш, не бива да губиш ценно време Освен това, помисли малко, Елизабет Тейлър е оперирана от същата диагноза, а е жива и здрава, мисля, че минаха повече от 10 години вече, дори мисли отново да се омъжва, виж и Тeд Кенеди, опериран преди време, сега държи реч в сената и се чувства добре, винаги има надежда и обрат, тя е много млада, всички заедно ще се преборите, бъди оптимист



Тема Re: до ivacedaнови [re: Kaлoянa]  
Автор ana8 (непознат)
Публикувано24.11.08 10:39



Лоли, Калояна е права, винаги има надежда. Когато силно вярваш и го искаш, стават чудеса. Много хора се молят за дъщеричката ти. Всички сме с теб!!! успех!!!



Тема Re: до Лолинови [re: ana8]  
Автор Dobi-5O (непознат)
Публикувано24.11.08 11:27



Лоли,мислено съм с теб и дъщеря ти,прегръщам ви и изпращам цялата си положителна енергия.Всеки ден се моля Бог да е с вас!



Тема Re: Имплантнови [re: Лoли]  
Авторdoc (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 15:55



Този имплант се прилага сравнително от скоро, нарича се Gliadel,за съжаление резултатите от използуването му са противоречиви най вече поради факта че Carmustine- BCNU е доказано неефективен при глиобластом.Б итрябвало да прецизирате наистина има ли метастази тъй като при този вид тумор това е изключително рядко срщано. Рецидивната формация трябва да се отстрани доколкото е възможно оперативно след което да се обсъди лъчелечение , ако е възможно и нов курс лечение с Темодал,тъй като той е ефективен при рецидив



Тема Re: Имплантнови [re: doc]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано24.11.08 22:29



Лоли, не спирайте да се борите

Редактирано от tigananka на 24.11.08 22:55.



Тема Re: до Лолинови [re: Dobi-5O]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 23:04



Ето сайта на Елена Банова






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.