Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Лoли]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 22:02



Благодаря за бързия отговор,моля те изпрати ми координатите на тази лекарка-хомеопет,при която сте били вие.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: диди]  
Авторinger (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 12:55



Искам и аз да се вклю4а в темата с молба към ЛОЛИ за координати на този хомеопат, защото при този който ходим ние , мисля не се справя и татко легна на легло за по- малко от 2 седмици...Той е против запо4ването на Дексаметазон, и ние го слушахме, но просто нещтата излязоха от контрол. По какъв на4ин може да се поръ4а Искадор-а? В тази наша мила държава ..., ох не ми се говори просто за безхаберието и за това как се грижи за хората в беда...
Стискам палци и кураж!



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: inger]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано07.01.08 14:14



кажете при кой хомеопат ходите вие inger.Да знаем



Редактирано от kattt_1 на 07.01.08 14:15.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: kattt_1]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 21:06



Ние ходим при др.Костадинов-Варна-клиника Младост,служ.тел-052\555641.Чува ла съм,че др.Костадинов преглежда и в София,но не знам къде и кога.Давам ви кординати на др.Пачова от София-център Едикта-ул.А.Константинов10
edikta-bg.com,edikta@abv.bg.Тя също е много добър хомеопат.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: inger]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 21:52



Мила inger,нашия лекар също беше против дексаметазона,но каза да го намалим от две на една ампула дневно и да вземаме по 1 таблетка преднизон F(дексаметазон на таблетки),когато бяхме на лъче.
Искадора ни го носят от Германия,но нашият лекар каза,ако не можем да се снабдим той може да го поръча по интернет от фирмата производител,но щяло да ни излезе по скъпо.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Лoли]  
Авторinger (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 08:03



Нашият лекар хомеопат се казва Димитър Пенев
София, 0887 651 367



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: inger]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано08.01.08 11:18



ние също ходим при димитър пенев
моя имейл е kattteto@gmail.com пиши ми или си дай твоя имейл да си поговорим



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: kattt_1]  
Авторinger (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 18:44



Добра ве4ер, приятели!
Отново се появи проблем...Ве4е 3 дни татко взима дексаметазон и има резултати но какви - беше на легло от около 20-тина дни и инжекциите го вдигнаха на крака , но се появи главоболие, стана раздразнителен,злобен и не търпи никой около себе си. Така се държеше когато се откри заболяването и се стигна до операция. Неврохирурга каза-метастази и препоръ4а да увели4им дексаметазона. И пак звъннахме на нашря хомеопат, на който много раз4итаме, дано този път сме на прав път с лекарствата. Разбрах 4е при хомеопатията е най- трудно да се намери вярното лекарство.
Знете ли в Пловдив да има лекар който познава добре Искадор-а или Лектинол-а. И кой от двата препарата е за предпо4итане.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: inger]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 21:57



Мили мои,знам само,че лечението с хомеопатия става бавно,но със голям ефект.Давам пример с мен-5 години си лекувах нервите с хомеопатия и мога да кажа,че овладявам положението,въпреки преживяното покрай дъщеря си... .Да не чува дявола за сега моите нерви са нарет



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМнови [re: Лoли]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 22:27



Лоли, здравей!Мисля, че точно експериментите с дихлорацетат в Едмънтън са за ващичт случай-и чета дават много добри резултати-става въприс за глиобластом!Може да се обадите до министерството на здрав. и да питате как може да участвате в тези клинични изпитания?!Тук чета , че за тях приемат хора от цял свят -лечението е безплатно, защото е още на база изпитания, плащаш само път и престой!За престоят ще измислим нещо, остава само пътят!Поинтересувайте се!Успехове!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.