Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: ilianak]  
АвторEFO75 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 10:01



Здравейте и от мен.Аз през септември месец,ходих до с.Радуил.
ДАДЕ МИ БИЛКИ ЗА 3 МЕСЕЦА,и да спра за1мес.ВСИЧКО- БЯЛО,КАФЯВО,КИСЕЛО,И ДА СИ ПРОМЕНЯ НАЧИНА НА
ЖИВОТ,/сирене.мляко...кафе,шоколад.....туршии,люто и тн..,да се върнем след 1 мес.ВСИЧКО МИ КАЗА,ТАКА КАКТО Е.
ОТИДОХМЕ ЗА 2 ПЪТ-октомври,И ДОРИ ТОЙ СЕ УЧУДИ НА РЕЗУЛТАТА-МОЙТЕ.
''ЧУДЕСНО''.РАЗРЕШИ МИ ДА ПОЧНА ДА ЯМ ВСИЧКО,-по малък%масленост,МЕД-боров,и ми смени 3билки/пак са11бр./да пиядо3мес./ноември/,да почивам10дни и ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ВСЕ ТАКА. АЗ ГОРЕ ДОЛУ САМ ДОБРЕ.ВЕЧЕ СПЯ-поне3-4ч.и кръвоизливите/от всъкаде/НАМАЛЯХА.
БЛАГОДАРЯ НА НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА ОТ СЪРЦЕ,ЧЕ МИ ДАДЕ ТЕЛ. ДА СЕ ЗАПИША,И ОТИДОХ/малко късно/НО РЕЗУЛТАТИТЕ СА НА ЛИЦЕ.......
''ОБИЧАМ ТЕ ''БУБЕ, И МНОГО ТЕ УВАЖАВАМ-ти си знаеш.





Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано29.11.07 10:07



ИЗВИНЯВАМ СЕ,нещо се обърках-Трябваше 1да вляза и тогава да пиша.sori





Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: vesela.bg]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 15:30



Mlq vi ot cqloto si sarce ako moje nqkoi da mi dade kordinatite na lechitelq maika mi e bolna ot rak na stomaxa operirana e vednaj sled tova imache srastvaniq sled 1 vata operaciq na skoro q operiracha otnovo no doktorite kazvat che ima metastazi na organite trqbva spe6no da polu4a kordinatite na tozi lechitel moje da mi gi izpratite na email adresa koito e lilideikova@abv.bg dano ima dobri xora koito da mi pomognat i da mi dadat poveche informaciq za tozi lechitel blagodarq predvaritelno



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: lili]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 18:32



Лили изпратих ти наимейла координатите на лечителя!Дано помогне



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: Taня]  
Автор *jull** (())
Публикувано30.11.07 19:01



За всички, които се нуждаят от координатите му:







Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: lili]  
Автор EFO75 ()
Публикувано01.12.07 07:52



Здравей,пишати и аз защото вече 3 месец ги пия билките,исе чувствам по-добре.Аз неможах да повярвам на думите му,че резултата еЧУДЕСЕН./и то 2път като отидох беше минал само1месец/
През юни м.като ми слагаха новите стендове/изк.урет./-резекция-ляв,уретер.А десния е много нагънат.ТА за1м.десния сее поизпънал-малко.
Като почивам10дни/3м.-пия,10д.почивка/-да пия-1-ЦВЕКЛО+МОРКОВИ+ЯБЪЛКИ=СОК.
2-чай-НЕВЕН.
3-АЛОЕ+мед+червено вино+ядки=смеляно,по1с.л.сутрин на гладно.И 4-1/2ч.л.=газ
ЗАПИШИ СЕ И ОТИДЕТЕ. УСПЕХ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.