Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лечителят Георги Петров  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано19.06.07 11:18



Kattt Моля те пиши отново за човека. Изтрих темата по невнимание. Добре че имаше две мнения в нея.... Съжалявам



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: vesela.bg]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано19.06.07 11:48



това е лечител който е от село Радуил близо до костенец.Аз съм доволна от него.Всичко което гледа в ириса на мама и на мен го позна.Каза че рака и е предизвикан от нерви и те трябва да се подобрят и това става само с йога и медитация.Трябва също да се детоксикира организма като не се яде месо, бял хляб, кашкавал, сирене.Мама не е много навита да се откаже от сиренето.
Предписа ни билки който да си купим от билковата аптека.
Също така има райф генератор и каза че е добре да идем за няколко дни да направи на мама сеанси.
Това е в общи линии.



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: kattt_1]  
Автор бoбъp (непознат )
Публикувано15.07.07 18:42



Кат, искам да попитам, доволни ли сте от лечителя от с. Радуил, ние наскоро бяхме в Боровец, но съвсем забравих за този лечител и не отидохме. Моля те, пиши ми, ако сте ходили на сеанси, какво прави, дава ли надежди за болни от рак с разсейки, изобщо, за всичко, което можеш да споделиш? Благодаря предварително!



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: бoбъp]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано16.07.07 09:58



здравей лечителя от Радуил е по скоро ирисолог , който като погледне очите съветва какво може да се направи.Мисля че найстина мн добре диагностицира мама по ирисите и.
Препоръките който ни даде са за комбинация от билки, който сами да си закупим(не ти вади от някой чувал билки)
Каза на мама че проблема и е от нервите, от стрес и и препоръча да се взира в свещ.И каза че е важно да се детоксикира организма.Има и райф апарат

Колкото до това дава ли надежди на раковоболни с метастази- по скоро дава съвети какво може да се направи.Джул ми беше казала за някакъв човек с метастази в мозака който се бил излекувал благодарение на този лечител но аз като го попитах той казва че нищо не е направил а всичко си е до човека.
Питай ме ако нещо те интересува.Мога ако искаш да ти пратя координати на лични бележки.



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: kattt_1]  
Автор *jull** (())
Публикувано16.07.07 10:27



"Джул ми беше казала за някакъв човек с метастази в мозъка, който се бил излекувал благодарение на този лечител, но аз като го попитах той казва, че нищо не е направил, а всичко си е до човека. "
----------------------------------------------------------------
Разбира се, че си е до човека! Всички знаят, че една и съща терапия действа различно в различните случаи. Самият лечител от с. Радуил препоръчва рецепти главно по П. Димков, но понякога (по негови твърдения) интуитивно променя рецептите според болния.



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: *jull**]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано16.07.07 11:25



да това имах предвид


исках да каже че не се хвали - излекувах този, излекувах онзи..............., което говори добре за него



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: kattt_1]  
Автор бoбъp (непознат )
Публикувано16.07.07 11:42



Благодаря ви много за информацията, това наистина е добре, че не се хвали, а казва, че всичко е индивидуално, ако може не е лошо да ми дадеш точния адрес или телефон на лечителя. Още веднъж благодаря!



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: kattt_1]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано16.07.07 12:44



Моля те ,прати координатите и на мен. колко струва консултацията с него и евентуално следващите посещения? Благодаря предварително



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: ggs]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано16.07.07 13:09



Моля и на мен,ако не ви затруднява.Благодаря



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: feniks_m]  
Автор ilianak (непознат)
Публикувано18.07.07 16:16



Ако може аз също бих искала да ми изпратите телефона му.Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.