Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: lili73]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.11.10 21:00



Може да започне направо с чаена лъжица и да увеличава по малко, докато достигне супена лъжица. Задължително след газта, час, даже час и половина да не пие и яде нищо. Така няма да има проблеми със стомаха.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: angelova67]  
Авторhrk (Нерегистриран)
Публикувано15.01.11 14:44



Здравей angelovа67. Можеш ли да ми кажеш рецептата с алоето може ли да се ползва за подсилване на имунната с-ма на дете, и ако може за колко време и по колко да пие? Навремето майка ми е пила газ за тумор на яйцника. 3 пъти по 1 с.л. 14 дни. Бил е колкото зелен орех, а се се стопил.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: hrk]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.01.11 15:33



Ето я рецептата.


Дозата за деца мисля, че е наполовина. Т.е. по чаена лъжичка и то ако е по-голямо детето. На колко години е?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 15.01.11 15:36.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: Buba67]  
АвторHRK (Нерегистриран)
Публикувано19.01.11 20:16



Март месец ще направи 8. Приложих й рецептата за сливиците с газ и свинска мас (компрес) но нищо не се получи. Мисля да опитам да и давам по малко газ на бучка захар, нали 3-тата сливица е натрупване на лимфна тъкан, а газта действа точно в/у нея. Какво мислите по въпроса. Мерси да сайта



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: HRK]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.01.11 22:47



Мисля да не давате на детето газ и то по повод трета сливица. Тя се възпалява от един секрет, който се стича от носа към гърлото, но отзад. Поне при дъщеря ми беше така. Направихме изследване на секрета и видяхме какви бактерии съдържа и се взеха съответните мерки.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: Buba67]  
АвторHRK (Нерегистриран)
Публикувано20.01.11 22:08



Buba67 под "съответните мерки" предполагам = антибиотик. След 11 такива, НЕ благодаря. Мисля, че по една капка всяка сутрин няма да и навреди. Ако някой знае със сигурност, че е противопоказно за деца, моля пишете.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: HRK]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.01.11 22:31



Лечението не е непременно антибиотик. Поне при нас, след 6 месеца различни антибиотици се оказа, че има алергия. Алергията се отключва от вирус и така в един омагьосан кръг. Слагахме алергени и се оправиха нещата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: HRK]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано21.02.11 20:40



Аз лично не съм давала газ на децата си, но помня, че баба ми ни е давала на мен и на сестра ми. Когато започнехме да се разболяваме, слагаше няколко капки на бучка захар и ни даваше, но това не повече от 1-2 дни. Сестра ми казва, че една стара педиатърка в града ни също я е съветвала при начални симптоми на грип да дава на дъщеря си по 1-2 капки газ. Така, че явно помага и може да се дава на дете, но с дозата и продължителността трябва да се внимава.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: Buba67]  
Авторkembi (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 17:56



A кани от типа "Брита " дали не могат да се използват за пречистване на газ???



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: kembi]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.06.11 20:16



Сигурно може, ако изсипеш активния въглен във филтъра и отгоре наливаш газта. Обаче после не можеш да я ползваш за друго каната.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.