Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема ДЕСТИЛИРАНА /МЕДИЦИНСКА ГАЗ  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 15:00



Може ли някой да ми каже от къде мога да купя дистилирана /медицинска/ газ.
Имам в предвид тази, която се ползва като лекарство, пиейки се в малка доза.

Редактирано от *jull** на 28.12.12 12:35.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
Автор nelidz (член)
Публикувано26.03.07 09:28



Не знам дали има медицинска газ.В книгата на Малахов пише, че се използва обикновена газ за горене, която сам можеш да дестилираш.Тук в някакъв постинг съм чела, че в Лукойл има някаква пре чистена, но се намира много трудно и с много връзки.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
АвторVivs (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 09:36



Има медицинска газ, доколкото зная, се продава в аптеките.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: nelidz]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 15:29



благодаря
никъде по аптеките във Варна не открих. Моля , ако някой знае откъде мога да купя пишете ми -наистина е спешно



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Vivs]  
Авторвoзи (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 08:44



виж в алтернативна , напиши газ и ще ти излезе, мисля це там даваха места откудето може да се купи...



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mimi]  
Автор nelidz (член)
Публикувано27.03.07 09:44



Мими, авиационната газ е по-пречистена.Ако имаш познат на летището, опитай.Знам само ,че един мъж от стаята на баща ми пие от тази, която се продава в магазините за горене.Бяха го отписали и август месец казаха, че ще живее най-много месец.Това е единствения лек, който прилагат.Имаше подобрение и беше жизнен.От няколко месеца майка ми не ги е чувала, но скоро ще се обадим да видим как са.Успех ти желая!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: вoзи]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 13:07



къде е това -алтернативна-не можах да го открия



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: nelidz]  
Автор........... (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 13:35



моля те ако се свържете с този човек и е добре напиши информация относно как е пил газта, за какво заболяване и как я е пречистил. майка ми от 7 дни пие пречистена газ и от два дни загуби апетит. тя започна да пие на бучка захар по 1 капка първия ден, втория две и т.н. сутрин половин час преди хранене, страхувам се да не би нещо да и вреди. благодаря предварително.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ...........]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 13:56



чух че рецептата с бучка захар си ползва за диабет. сестра ми пие по 1ч.л. и не пречиства със спец.филтър -за което и аз се притеснявам .при нея е 2 ден. моля те ако чуеш нещо по този повод пиши



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: nelidz]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 13:58



благодаря ти за информацията. за какъв вид рак е ползвал газта? и ако можеш да разбереш в какво количества я е пил ще ти бъда мн.благодарна



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
Автор........... (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 14:13



ние я пречистихме както е описано тук в този клуб, а рецептата с бучка захар ми каза жена която преи 10 години е била с диагноза "рак на лимфите" или нещо такова, сга нямам връзка с нея. преди 2 месеца ползвахме и медицинска газ от аптеките в Германия, но тя според описанието е хомеопатично средство и аз мисля, че може би не достатъчно силна за такъв вид болести. при нас проблема е бял дроб. това е засега, ще чакам с нетърпение новини от Нелиц относно техния познат.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ...........]  
Автор nelidz (член)
Публикувано27.03.07 17:38



Здравейте на всички!Аз съм Нели!Този човек беше с рак на стомаха.Отвориха го и го затвориха.Казаха на съпругата му, че целия е само разсейки, че нищо не може да се направи и че му дават максимум месец живот.Знам, че беше отслабнал 18кг за около месец, доста го болеше стомаха като се хранеше и ядеше някаква пасирани супички и пюренца.Газта не са я пречиствали по никакъв начин.Върху бучка захар по капки, но точно колко не си спомням.Пие се определен период и се почива.Мисля, че в книгата ТОдикамп на Малахов е описано точно как се приема за различните видове рак, продава се на Славейков и струва около 5лв.НИе не давахме на тате.Брат ми не позволи, беше го страх.Аз купих и така си стои в нас.Когато доста се влоши, тогава ми каза да започнем да даваме и ние, но стана късно...при него беше засегнат мозъка много сериозно.Знам само, че съпругата на този човек каза аз няма да се дам, ще го лекувам с газ, тръгнаха си още преди да са му махнали конците и тя веднага беше започнала.Последно се бяха чували с мама за Коледа и той беше добре.Брат ми беше чул как две лекарки , доценти си говорили с насмешка и се шегували, че газта лекува, как тази ПАула не помня каква беше била писала, че се излекувала, как нямало лекарство, камо ли газ да лекува и тогава ми каза мислех да им кажа за този човек да им чуя мнението, но замълчах.
Факта, че този човек 4 мес след операцията беше добре, жизнен, ходеше сам и т.н ме кара да мисля, че наистина газта помага.Всеки сам решава.А когато вече няма избор...ние оп итваме какво ли не.Желая ви сили, много късмет и вяра в борбата с тази коварна болест.Знам, че рака може да се излекува.Може би само, ако е засегнат мозъка, който командва всичко, е невъзможно и необратимо.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
Автор nelidz (член)
Публикувано27.03.07 17:46



Права си и диабет лекува, пак беше описана някаква схема.ЩЕ потърся книгата и ще ти кажа точно каква е.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ...........]  
Автор nelidz (член)
Публикувано27.03.07 18:01



Това със загубата на апетит май е нормална реакция на организма.Беше описано, че могат да се появят и позиви за повръщане, но не трябва да се спира. В процеса на лечение, те отшумяват, явно докато организма свикне и се постигне някакъв баланс.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: nelidz]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 18:40



благодаря нелиц, страхотна си. знам че не си медицински лице, но все пак искам да попитам ако някой друг знае. освен газта пие Саменто, олисалвин, билките на Куцаров, ваксината на С. Хаджиев, Натанал, лиций, чай лапачо,черен бъз, сокове, може и още нещо да има, но въпроса ми е дали газта може да взема с всичко това без проблем?



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: nelidz]  
Автор angelova67 (непознат )
Публикувано27.03.07 18:53



Газ можете да си приготвите по следният начин:
1. купувате си от най-близката железария газ за горене, от аптеката активен въглен на прах и ни трябва още филтърна хартия /дадоха ми я от един институт/ предполагам, че може да се замести с многослойна марля.
слагате във фуния филтърната хартия и отгоре сипвате 2, 3 супени лъжици активен въглен. Върху тях сипвате газ по лъжица, защото тече бавно. Така пречиствате примерно 200 мл газ. Махате марлята с газта и правите всичко отново /нова марля нов въглен/ и отново по лъжица същите 200 мл. ТРЕТИЯТ ПЪТ ГАЗТА СЕ ПРЕЧИСТВА САМО ПРЕЗ ФИЛТЪРНА ХАРТИЯ /ИЛИ МАРЛЯ/.
Всеки път газта намалява, но каквото остане ще ви стигне за месеци.
Така я пих 2 пъти през миналата година. Пих я по 3 капки 30 мин преди ядене - 1 месец. След това пих алое или почивах.
За сега удържам фронта. Аз съм с липосарком - ампутиран крак. Няма лечение ако се появи отново и засилвам имунната си система.
Имам случай на мой много близък - изписан със срок 6 месеца живот с разсейки. Пи газ и редува алое с вино мед и черен оман. умря след 14 години от друго.
Успех на всички!
Ако имате въпроси питайте смело на angelova67@abv.bg или тук





Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mimi]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 20:39



под взаимопомощ



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор............. (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 20:54



страюно благодаря! вие може би сте първата тук която лично е изпитала лечението с газ и откликнала на въпросите ни. искам само да попитам три пъти на ден ли пиеше газта или само веднъж преди ядене и още дали може едновременно алоето и газта. колко се почива след газта и ако може и вашата рецепта за лаоето. много стана наистина, но вие човек преминал лично през това. БЛАГОДАТЮРЯ ВИ отново!!!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: .............]  
Автор мaмчe ()
Публикувано27.03.07 22:14



съжелявам че не мога да го активирам /

керосин е превода на газ, за тия които не знаят руски

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Редактирано от *jull** на 13.08.11 12:29.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано28.03.07 00:21



Моля ви, въпросите и коментарите за лечението с газ да ги пишете тук, а не на и-мейл. Доста хора се интересуват и ще им е в помощ този разговор.
Благодаря ви!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: .............]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 21:31



Газта се пие 3 пъти на ден - преди храна. Не може да пиете и газ и алое. Аз пих един месец газта. Почивах една седмица и след това пих алоето. Него приготвих по следния начин:
200гр. листа от алое /растението да е над 3 годишно/ - ситно нарязани,
400гр. мед,
30гр. черен оман /от билковата аптека/
и 500мл червено вино - по възможност домашно.
Всичко се слага да се вари на водна баня 40 мин. - в йенска или емайлирана тенджерка /не метал/
Прецежда се. Съхранява се в хладилник.
Приема се по 1 супена лъжица сутрин на гладно.
Газта и алоето ги пих по два пъти миналата година и прибавих към тях лиций.
Цяла зима не пипнах дори вирус. Около мен боледуваха по три пъти.
Година и половина нямам проблеми.
Успех от сърце! Дявола не е толкова черен!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор............... (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 07:40



благодаря за бързия отговор, желая здраве и щастие!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 11:19



мн.благодаря на ангелова ЗА ИЗЧЕРПАТЕЛНИЯТ ОГОВОР!
КЪСМЕТ И МН.МН.УСМИВКИ



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mimi]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 16:08



Късмет на всички!
Аз съм пила газ, алое и лиций.
Ако имате въпроси аз съм на среща.
Почти година и половина от диагнозата и продължавам да се боря.
Заедно можем! Питайте!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор kalos (зов за помощ)
Публикувано31.03.07 15:35



Здравейте!
Майка ми е с рак на гърдата и множество метастази в черния дроб.Много съм чувал за лечението с газ, но който и доктор да попитам, ми казва,че това е пълно безумие да лекуваш толкова увреден черен дроб по тоя начин. Ние сме стигнали дотам, че докторите си "свършиха" работата и сега ни оставиха да си трошим главите сами.
Не знам, аз им имах голямо доверие и много късно заложих на възможностите на алтернативната медицина. Никога не съм я отричал, но...
Единственото , от което се страхувам е , ако опитам с тази газ, дали няма да направя някоя беля. Сигурно ме разбирате добре. Може ви изглеждам доста наивен, но съм твърде далеч от медицината, а ми се наложи в последната година да науча много неща.
Отскоро съм във форума и ако бях го открил по-рано, щях да взема доста по-адекватни решения за лечението на майка. Сега може би е твърде късно, но аз не съм загубил надеждата....Решен съм да се боря до край.

Редактирано от kalos на 31.03.07 15:39.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: kalos]  
Автор angelova67 (непознат)
Публикувано31.03.07 21:41



Здравей kalos!
В темата по-нагоре ще прочетеш как се пречиства газ. Не е сложно.
Дали да даваш ма майка ти - мисля, че няма да навреди чак толкова, още повече, ако се почуства зле винаги можете да прекратите приема.
Примера го дадох и в друга тема - пак ще го повторя. Преди 15 години изписаха кума ми с разсейки в панкреаса и максимум 6 месеца живот.
С невероятен дух, газ редувана с алое / и тази рецепта я има в темата/ този човек почина преди година от инфаркт, а не от рак.
Заемете се с имунната система. Редувайте газ, алое други неща. Аз пия един месец газ - почивам 2 седмици, после алое - 1 месец с 2 седмици почивка, после лиций - и пак почивка. Така редувам и пия вече година и половина.
Не се отчайвай! Давай кураж на жената! И питай - ще помагаме с каквото можем.
Дяволът не е толкова черен! Успех от сърце!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор onemen (непознат )
Публикувано31.03.07 23:19



ЗДРАВЕИ angelova67.От това което прочетох за лечението останах със следното убеждение: Има 2 начине за провеждане в зависимост от стадия на заболяването:
1. По 1 чаена лъжичка преди ядене -3 на ден в продължение на 2 седмици.Следват 2 седмици почивка(без газ ,и алое през това време) И отново продължаваме с газта
2.По 3 капки ,3 пъти на ден (върху бучка захар или във вода) преди хранене в продължение на 1 месец.След това се почива 2 седмици.Следва още 1 месец само на алое ,почивка 2 седмици и отново чак тогава се връщаме на газта.
В резултат на това лимфната система унищожава метастазите и туморните образувание в течение на времето лека полека

И в двата случая основно се въздеиства върху лимфната система.Но как не ми стана ясно.Газта пречиства ли я или кара огранизма да произвежда повече лимфна течност или...Няма достатъчно медицински познания затова моля да ме извините ако написаното ви звучи глупаво.Ако правилно съм разбрал то това значи че през цялото време на лечение трабва да се взема императорското плодче.Макар че поне аз не съм попадал на мнение че то влияе на лимфната система може и така да е би трабвало през това време организма да се храни с точно определени храни

Моля кажете мнението си правилно ли съм разбрал или нещо бъркам.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: onemen]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 10:33



Здравей onemen. Газта се започва с 3 капки 3 пъти на ден преди храна - 1 месец. Почивка 2 седмици - след това алое - пак 1 месец. Почивка 2 седмици - тогава пия лиций /аз слагам 1 пакетче от 100 грама в 700мл ракия - стои 10 дни и след това пия по 25 мл на ден/.
Така ги редувам трите.
За влиянието им от медицинска гледна точка не мога да ти кажа нищо. Мой много близък човек ги пи и оцеля - 14 години след безнадеждно изписване.
За алоето мой познат хирург каза на 4 очи, че комбинацията от алое, мед, червено вино и черен оман e една от най- добрите комбинации за засилване на имунната система.
Когато попитах хирурга в онкологията /ампутиран ми е целия ляв крак/ за алтернативни лечения - отговора беше - абсурд - да не сте посмели. Решението взех сама и пия на своя отговорност. Така година и половина нямам проблеми. Решението е лично Ваше.
Алоето ми казаха да не се пие повече от 3 пъти в годината. За газта няма ограничение, стига да се почива и редува с друго. Дано съм била полезна.
Успех от сърце! Питайте!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано04.04.07 00:01



откъде мога да намеря листа от алое.Дали полагат в аптеките.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: kattt_1]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 16:12



ЛИСТА ОТ АЛОЕ ИСКАЙТЕ ОТ ПОЗНАТ ИЛИ ПРИЯТЕЛ, КОЙТО ОТГЛЕЖДА ЦВЕТЕТО АЛОЕ ВЕРА. АЗ ГО НАМЕРИХ ОТ ПОЗНАТИ - СЕГА ГО ОТГЛЕЖДАМ ЗА ДА ГО ИМАМ ЗА ЛЕКАРСТВОТО.
УСПЕХ!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано05.04.07 00:17






Ето ти картинка на алое

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: vesela.bg]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано05.04.07 09:30



нямам познат с такова алое и си мисля неможе ли в рецептата да се замести с сока от алое който продават в аптеките.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: kattt_1]  
Автор........... (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 09:44



ИМА РАЗЛИЧНИ ВИДОВЕ АЛОЕ КОЕ ТОЧНО СЕ ИЗПОЛЗВА, ТОВА С ПО-ШИРОКИТЕ ЛИСТА ИЛИ ТОВА С ПО-ТЕСНИТЕ И ПО-СИВО НА ЦВЯТ???



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ...........]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 15:53



Стига да се казва алое вера и да е над 3 годишно. Това с широките листа е такова, защотот се махат страничните филизи. Другото е с тесни, ако не се махат. Пила съм и двата вида. Единственото условие е растението да е над 3 годишно.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано05.04.07 21:17



Ето и тук - тема за газ, а пишете за алоето


Моля ви, нека спазваме тематиката, за да се намира по-лесно информацията!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: vesela.bg]  
Автор onemen (непознат )
Публикувано06.04.07 07:58



Бих искал да попитам накои знае ли как и колко време са взема газ в по големи количектва - примелно по 3 супени или чаени лъжици.Пак 2 седмици ли се взема,колко след това се почива?Ако някои знае да каже



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор xristina_84 (непознат )
Публикувано06.04.07 12:51



кажи от какво си била болна .ако е бил рак в .кои стадии .знаеш ли дали ще помогне за простата 4 степен .радвам се .че си добре има много малко такива добри новини .успех.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: xristina_84]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 15:40



Здравей xristina84!
Аз съм с липосарком - това е злокачествено образувание на меки и мастни тъкани. През 2005г. ми ампутираха целия ляв крак. Нерва беше в тумора. Лечение няма. Не се влияе от нищо този сарком - само от ножа.
Сега съм на профилактични прегледи и засилване на имунната система. За това през цялата минала година пих газ, алое и лиций.
Мой много близък беше с разсейки в панкреаса - според лекарите 6 месеца му оставаха, а той живя 14 години.
Много ми харесва мотото на vesela.bg НЕМА НАЧИН ДА НЕМА НАЧИН!
Всичко, което прочетеш тук е пробвано от някой от нас,
но ползването му е личен избор.
УСПЕХ ОТ СЪРЦЕ!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано08.04.07 09:42



нели искам да те попитам майкати чувала ли се е с човека от стаята на баща ти .Как е той?
Вчера си купих книгата на Малахов и я прочетох но все още имам притеснения дали не е канцерогенна тази газ.
Другия ми въпрос е дали може да се преме заедно с натанала с алкохол, защото май с газта става някаква реакция с алкохола.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
АвторПPEПATИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 18:16



ИМАМ НЯКОЛКО ВЪПРОСА КЪМ ВАС,ПИ6А ОТ ИТАЛИЯ И ИСКАМ ДА РАЗБЕРА КАКВО Е ЛИЦИИ И 4ЕРЕН ОМАН,АКО ЗНАЕТЕ КАКВО Е ИМЕТО НА ЛАТИНИЦА.БЛАГОДАРЯ



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ПPEПATИЛИ]  
Автор *jull** (())
Публикувано08.04.07 18:58



Черен оман (или зарасличе) носи латинското название Symphytum officinale L.
Лицият (или императорски плодчета) се нарича Lycium chinensis, Lycium barbarum L.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ПPEПATИЛИ]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 21:20



ЗДРАВЕЙ ПРЕПАТИЛИ! ЕТО ТОВА УСПЯХ ДА НАМЕРЯ
други имена: лиций, лициум, гоу чи дзъ, императорски плодчета
латинско название: Lycium chinensis, Lycium barbarum L.
названия на руски език: дереза, лиций, лициум
названия на английски език: wolfberry, lycium, matrimony vine fruit, gou qi zi, desert thorn, squawberry.
ЛИЦИЯ МИ ГО КУПУВАТ ОТ КИТАЙСКИ МАГАЗИН НА УЛ. САМУИЛ В СОФИЯ, ВИДЯХ МНЕНИЕ В КЛУБА, ЧЕ ГО ИМА И НА ДРУГИ МЕСТА.
Черен оман - Symphytum officinale L. - ИЗПОЛЗВАТ СЕ КОРЕНИТЕ - ТУК В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА ВЪВ ВСЯКА БИЛКОВА АПТЕКА.

УСПЕХ ОТ СЪРЦЕ! АКО ИМАТЕ ВЪПРОСИ ОТГОВАРЯМ ВЕДНАГА!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ПPEПATИЛИ]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 21:24



До Препатили!
Виж по-надолу има тема за императорските плодчета! Това е лиций.
Има интересни неща.
Пак успех!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано10.04.07 14:58



искам да попитам за пречистването на газта какъв активен въглен използвате.
Аз си купих от аптеката активен въглен и е на таблетки и на него пише че е помощно вещество при стомашно чревни разстройства.

Такъв ли трябва да е въглена.Моля ви кажете ми!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: kattt_1]  
Автор............. (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 16:10



от аптеката нп този който ползвах беше на кристали като шоколадовите пръчици за торти а не на таблети



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: .............]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано10.04.07 16:16



от аптеката ли го купи.
Какво каза че да ти дадат такъв вид

................... при вас има ли някакъв ефект.

Редактирано от kattt_1 на 10.04.07 16:35.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: kattt_1]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 17:44



Активният въглен от аптеката беше на прах. Такъв исках. Същият е като таблетките, но тях трябва да стриете, за да пречистите газта. Дали има ефект? Пия я от миналата година вече 3 пъти по 1 месец като я редувам с други алтернативи за засилване на имунната система. Другата седмица съм на контролен преглед и сцинтиграфия. До сега - година и половина нямах проблем. Успех!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 23:15



ангелова какъв е резултата от сцинтиграфията
надявам се да е чудесен



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mimi]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 14:12



Здравей mimi!
На сцинтиграф съм на 19 април. Сега се боря с направленията. Номер 3 от личната - номер 3а от хирург, въобще приказка. Аз съм с ампутация и около мен всички тичат, аз координирам по телефона.
Като излязат резултатите ще пиша веднага. За сега стискам зъби.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторtannyя (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 15:43



здравейте,
баща ми е с една метастаза в черния дроб и една в костите. скенера на лумбални прешлени показа и мекотъканно образувание на лумбален прешлен. има множество подути лимфни възли. разсейките са от рак на дебелото черво.
започнахме химиотерапия с кселода, но на 9 ден състоянието му рязко се влоши и я спряхме.
тази сутрин той сам поиска да опита лечение с газ. мисля, че това е последната му надежда.
прочетох всичко във форума за това лечение.
посъветваха ме да пие по една супена лъжица газ сутрин - хора които са го правили. това ми се струва страшно голямо количество. тук пише три пъти по три капки дневно. при положение, че има метастаза в черния дроб?
наистина не знам какво да правя. моля дайте съвет????



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: tannyя]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 16:52



Зравей tannyя!
Прочети темата рак на черен дроб. Ако и след това баща ти реши да пие газ, започнете с 3 капки. Решението го вземете заедно. Ако се влоши или не му понася - просто спрете. Опитайте с алтернативи за засилване на имунната система - алое, императорски плодчета и други. Има много теми във форума на тази тема.
Успех от сърце!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 13:07



стискаме ти палци!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: tannyя]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 13:11



таня сестра ми пие по 1 ч.лъжичка-3 пъти на ден но 10 дни първо след което почива 10 и после пак така до 70дни-тя още в началото



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mimi]  
Авторtanny_s (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 14:40



Благодаря Ви за подкрепата.
Татко започна да пие газ. Той настоя за това след като не понесе първия курс с кселода. На десетия ден от курса химиотерапия състоянието му много рязко се влоши. Нямах сили да му откажа газта. Каза че това е последното нещо което опитва. А ние опитахме какво ли не. Започнахме с 15 капки дневно. Пи ги три дни. На третия ден имаше силен пристъп на задух, който продължи около 8 часа и го овладяхме след посещение на бърза помощ. Спряхме газта.
Сега само като се закашля изтръпвам. Чакам да стане готова кръвната му картина. Не зная има ли излив на течност в белия дроб или плевмония- от бърза помощ не са сигурни ????
В болницата след като констатираха метастаза в черния дроб го държаха 6 дни на обезболяващи за да си направят клиничната пътека и ми казаха, че ще го изпишат с морфиново лечение.
тези хора май не бяха чували за лъчелечение и химиотерапия.
А личният лекар, който наблюдаваше татко и знаеше, че е опериран от рак на дебелото черво ми каза - още при първото му оплакване знаех, че става въпрос за метастази, но не му казах. Татко близо месец беше с диагноза гонартроза и дископатия. Поне петима лекари му казаха, че не се става въпрос за метастази.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mimi]  
Автор meriam111 (непознат )
Публикувано16.04.07 17:30



Здравей,Мими!
Относно дистилираната газ,незнам за какво точно я търсиш.Като малка преди много години баба ми даваше три-четири капки газ за горене върху бучка захар за болно гърло или ангина.Газ употребявам когато къносвам косата си-прибавям я към къната,премахва пърхута и косата става здрава и еластична.Ако става дума за раково заболяване не съм сигурна дали това ще помогне.Има други по-добри неща,почиващи на нова биотехнология.Ако се интересуваш ми пиши на E-mail:djesika_operator@mail.bg



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: tanny_s]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 11:30



Таня аз ти писах че сестра ми пие 1 лъжичка но пък незнам дали при проблем с белият дроб няма да има реакция-както ти каза получил е престъп баща ти. Тя също се чувства отмаляла и даже едвам изкара първия курс. Явно това е доста индивидуално-наблегни и на засилване на имунната система
Успех!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mimi]  
Авторtanny_s (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 12:08



Мими,
баща ми смята, че газта му помага - мисли, че подутите му лимфни възли са намалели. Досега е вземял 5 дни по 20 капки сутрин.
Той има пристъпи на задух, заради излив в белия дроб. Предписаха му антибиотик за излива и предлагат да продължим химиотерапията.
Сега като си припомням първият такъв пристъп той получи преди да започне газтта и някаде на 8-я ден от курса с кселода. Така че излива може и да не е от газтта. Докато беше на химио се чустваше много немощен. Имаше халюцинации и мислеше, че умира.
Докато пие газ тези странични ефекти на химиото ги няма. Даже има сила в ръцете му и външния му вид е по добър. Ако не беше задуха и болката, която не знам как да овладея заради това задушаване.
Моля те пиши има ли някакав ефект газта при сестра ти. Какво беше състоянието и преди да започне. защо решихте да пробвате точно този алтернативен метод???



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: tanny_s]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 07:55



здр.Таня
СЕТРА МИ СЕ ЧУВСТВАШЕ МНОГО ОТМАЛЯЛА КОГАТО ПИЕШЕ ГАЗТА. когато направи почивката каза че не се е чувствала толкова жизнена от мн.време. Но сега отново като започна да я пие се чувства отпаднала. Това което каза за лимфните възли и при нея е така -като че ли бяха спаднали оттоците. Знаеш ли аз пропуснах да кажа че е добре заедно с газта да се пие и прясно мляко което неотрализира отровата + зехтин за да облекчи стомаха. Честно да ти кажа аз на доктори вече не вярвам-защото за да се дтигне до тук причината бе лекарска грешка -сестра ми бе оперирана на 20 годишна възраст -в момента е на 27г. При нея случая бил мн.рядък и не се повлиява от химео или лъче терапиа-така казаха докторите а и това би изтощило организва още повече. Затова си мисля че тр.да се стимулира имунната система и да се търсят алтернативи. Пиши как вървят нещата . От сърце желая успех



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 14:10



ЗДРАВИЙ АНГЕЛОВА
ДНЕС Е 20/4/07 ти вчера тр.да ходиш на сцинтиграфия. Какво става с теб. Убедена съм че нещата са добре но все пак пиши какво ти казаха .Поздрави!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 17:06



Здравей Мими!
Ходих вчера на сцинтиграфия, но за резултатите казаха днес /мъжът ми не успя днес и ще ги вземе утре/. Още не мога да прочета всичко тук, но от Весето разбрах, че сцинтиграфа в 25 та п-ка е по-добър и наблегнах снощи на червеното вино.
Като имам информация ще пиша.
Радвам се на слънцето и цъфналите дървета /живея в къща в покрайнините на София/.
Много усмивки от мен!





Тема ДО МИМИнови [re: MlMl]  
Автор angelova67 (непознат)
Публикувано21.04.07 21:09



ЗДРАВЕЙ И БЛАГОДАРЯ ЗА ЗАГРИЖЕНОСТТА!
ЗА ДА НЕ БЪРКАМЕ ТЕМИТЕ ДОКЛАДВАХ В ТЕМА СЦИНТИГРАФИЯ!
ЧАКАМ ДА МИ ПИШЕТЕ ТАМ!
ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 21:39



Здравей Ангелова!
Не разбрах какво значи "сцинтиграфа в 25 та п-ка е по-добър и наблегнах снощи на червеното вино"
Но се развам, че се наслаждаваш на хубавото време и от теб лъха настроение и оптимизъм. Знаеш ли прочетох за някакъв тибитски лечител/индиец/ в София-чувала ли си за него-може да пробваш да го потърсиш-може да има полза.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
Авторsuni (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 22:07



Здравейте,опитвам се да чета всичко ,но имам много проблеми и малко време. От това , което прочетох разбрах,че газта не пречи на химиотерапията,така ли е ?Питам за майка ми-53г. с рак на бял дроб Т4,беше на гемзар и платина,но след третия курс направи плевмоторакс,казаха,че се е влошила и сега е на таксол и карбоплатина-това съвместимо ли е с газта и алоето? Аз също съм чувала за това лечение,но досега не се бях интерисувала сериозно.



Тема ДО suniнови [re: suni]  
Автор angelova67 (непознат)
Публикувано22.04.07 14:01



Здравей suni!
Първо се успокой. Дали газта пречи на химиото не знам, защото на моя вид ракообразно не му влияе нито химио нито лъчетерапия. НО - от година и половина пия газ, алое и други илачи за имунната система.
Първо питай мама дали ще може да пие. Ако не и понася - ВИНАГИ можете да спрете. Има и много други неща, които можете да започнете. Прочети за Натанал и други възможности /ОТВОРИ СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА/.
И давай кураж на жената! Успех от сърце!





Тема Re: ДО suniнови [re: angelova67]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 17:54



Защо ли не пише някой излекувал се с газ.





Тема Re: ДО suniнови [re: mimi]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 00:20



Здравейте. Интересно е това за лечението с газ, но дали ще има ефект при рак на стомаха с разсейки в белия и черния дроб при жена на 77 год? Как мислите



Тема Re: ДО angelova67нови [re: angelova67]  
Автор *jull** (())
Публикувано24.05.07 08:09



Здравей, мила! Интересувам се от рецептата, която си описала с алое, мед, вино и черен оман. Въпросът ми е как може да се приготви, ако алоето не е на листа, а го купя от аптеката - в какъв вид и в какво количество (ако знаеш, разбира се!) Желая ти хубав ден!





Тема Re: ДО *jull**нови [re: *jull**]  
Автор angelova67 (непознат)
Публикувано24.05.07 09:34



Здравей!
Не съм приготвяла рецептата с алое от аптеката, но си мисля, че 200 гр. листа едва ли ще пуснат повече от 50 мл сок. Горе-долу. Така, че смело можеш да сложиш дори повече /примерно 75мл/.
Успех!



Тема много ви моля...кажете какво мислитенови [re: angelova67]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 09:44



За жена на 77 год, с рак на стомаха, метастаза в черния дроб около 60 мм, разсейки в бял дроб............лекарите казват, че нищо не може да се направи.Четох за лекуването с газ, но какво ще стане с черния дроб?Има ли някакво спасение според вас?



Тема Re: много ви моля...кажете какво мислитенови [re: ннн]  
Автор *jull** (())
Публикувано24.05.07 10:18



За съжаление газта е противопоказана за черния дроб!
Но ако се регистрираш или ми оставиш имейл, мога да ти пратя някои рецепти (основно на Петър Димков). Мисля, че вече съм ги поствала тук, но не съм сигурна (а не искам да се повтарям). Потърси ги в Справочника или чрез Търсачката горе и ако не ги откриеш, ще ти ги пратя!





Тема Re: много ви моля...кажете какво мислитенови [re: *jull**]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 10:59



Адреса ми е roza333@mail.bg
Но има ли някакъв смисъл.............
Благодаря ти много



Тема Re: много ви моля...кажете какво мислитенови [re: ннн]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано24.05.07 11:13



мама е в подобна ситуация от рак на гърдата с метастази в бял дроб и черен дроб.Моля те прати ми ги и на мен Джул.
мейла ми е kat4o@abv.bg



Тема Re: до ннн и kattt_1нови [re: kattt_1]  
Автор *jull** (())
Публикувано24.05.07 14:17



Момичета, изпратих рецептите! Ако не ги получите дайте знак, да ги изпратя отново! Че днес и компютърът ми иска да празнува и ми прави номера!





Тема Re: до ннн и kattt_1нови [re: *jull**]  
Авторннн (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 19:08



Получих ги......благодаря ти много.



Тема Re: до ннн и kattt_1нови [re: ннн]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано26.05.07 21:01



и аз ги получих, Джул.Благодаря!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторiv71 (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 20:39



бубе много благодаря



Тема Re: много ви моля...кажете какво мислитенови [re: kattt_1]  
АвторДoч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 18:08



Баща ми е с рак на белия дроб- ІV ст. Моля пратете и на мен на todorova0606@abv.bg



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор innamaus (непознат)
Публикувано18.02.08 21:26



zdravei
moje li da se pie za rak na belija drob tasi gas??????????



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: innamaus]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.02.08 21:33



Може, ако черният дроб не е увреден!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: innamaus]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано18.02.08 21:40



Ина, много те моля да се опиташ да пишеш на кирилица. Използвай Кредора, ако не се оправяш по друг начин, но кирилицата е задължителна.
Това, че още не съм започнала да трия постингите, написани на латиница-шльокавица е въпрос единствено на толерантност от моя страна.
Иначе тук пишат хора от цял свят и всички пишат на кирилица.
Благодаря ти!



Нема начин да нема начин

Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: vesela.bg]  
Авторjohny (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 02:50



sajalqvam 4e se otklonqvam ot temata no ne sam kompetenten.az sam na 20 godini i ot izvestno vreme nabludavam pri sebe si po4ti vsi4ki simptomi na raka na beliq drob.dali da se pregledam ili prosto se 6a6kam izli6tno?



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: johny]  
Авторkonzert (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 10:37



Maj izpada6 v hipohondrij.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mimi]  
Автор antoan67 (непознат )
Публикувано14.04.08 17:52



mimi
pi6i mi ako razbere6 otkade se kupuva tazi medicinska gaz...ot varna sam

ba6ta mi e s rak na belia drob,4etvarti stadii,ne mu napraviha i operazia,zatova ima li smisal s tazi gaz i kak da se priema...blagodaria

Редактирано от antoan67 на 14.04.08 17:59.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: *jull**]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 14:48



Здравейте,
Значи при нас ситуацията е такава - Вуйчо ми има доброкачествен тумор в мозъка от няколко години, но наскоро, за съжаление доста късно, разбраха, че има и злокачествен рак някъде из организма, но къде точно не могат да разберат. Има много метастази в черния дроб и др. Юлиянов от Ст.Загора отказа операция или каквото и да било лечение. Вече коремът на вуйчо ми е подут до n-та степен и по думите на дъщеря му подутините вече са тръгнали и към сърцето(май е някаква течност, а лекарите казват, че не могат да направят пункции за да я извадят). Постоянно повръща кръв, не може да яде нищо. Едиственото нещо, което виждам като възможност е методът на Шевченко или лечение с газ, но моля ви кажете дали при някой от двата варианта съществува опастност от някакво усложнение.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Ицo]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.05.08 16:44



Не ме разбирай неправилно, на какво по-голямо "усложнение" може да настъпи от положението, в което се намира човекът, след като и лекарите не могат да направят нищо повече?
Според мен лечението с газ дава по-голяма свобода да комбинираш с други лечебни методи, докато рецептата на Шевченко е доста ограничаваща и строга.
За асцита съм пускала рецепти, но за да не се луташ (че както разбирам е спешно), ето първата:
Нарязват се на ситно 8 листа праз, счукват се в дървено хаванче, прибавя се настърган тоалетен сапун и пресен кокоши белтък – прави се гладка смес. Изсипва се между два пласта сгъната марля (колкото корема) и се слага върху кожата, после – парче найлон и леко се превързва; върху найлона – вълнен плат, за да се затопли. Цяла нощ се лежи по гръб. Сутринта марлята се изхвърля, а вечерта се повтаря. Коремът постепенно спада.

За повръщането - чай от хвощ (вчера бях написала тази рецепта): 1 препълнена ч. л. хвощ се попарва с 1/4 литър вода. В книгата на Мария Требен пише, че кръвоизливите спират почти веднага.

Много добре действа при онкологичните заболявания (от всякакъв вид) пиенето на чай от следните билки: 300 г невен, 100 г хвощ, 100 г бял равнец, 100 г коприва. Смесват се добре и 1 ч. л. от сместа се залива с 250 мл вряла вода. Сместа кисне 5 минути и се прецежда. Пие се на глътки. Всеки ден е необходимо да се изпива 1,5 л от този чай.

Ако мога да бъда полезна с още нещо, питай.
Дано поне малко се подобри състоянието на вуйчо ти! Стискам палци!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: *jull**]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 19:37



*jull** Много ти благодаря за всичката тази информация. Златна си. Само искам да попитам дали празът може да се замести с нещо друго, защото вмомента май няма праз? А газта как е най-добре да се пие? Имайте на предвид, че повръща постоянно. А тези кръвоизливи на какво се дължат? И защо лекарите казват, че не могат да направят пункции?
Знам, че задавам много въпроси, но просто искам да помогна. Мерси предварително на всички отзовали се и успех на всички борещи се!!! Не се предавайте никога, защото вмомента когато вуйчо ми се предаде болестта започна да се развива по-бързо!!!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Ицo]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.05.08 22:26



Най-близкото до праза е лукът, но ви съветвам все пак да се поразтърсите. Струва ми се, че доскоро го имаше и може все някъде да се намери. Поразпитайте из пазарите. Но ако няма, опитайте с лук.

Може да редувате с още едно домашно приготвено мазило - цвят от пресен или сух невен се пържи в свинска мас или мазнина от патешки фенер (препоръчва се ): първо се изсипва маста в тиган и като се изпържи, се прибавя цветът; заедно се пържат до зачервяване. Престоява до сутринта, после се затопля и прецежда. От нея се взима с памук и се маже корема отгоре надолу (и обратно), без натискане.

ВЪТРЕШНО
2 средно големи глави лук се очистват, нарязват на тънки резени и се посипват с малко количество захар. Слагат се в емайлиран съд, похлупват се и се оставят през цялата нощ. Отделилият се сок се прецежда и се приема по 2 суп. л. сутрин на гладно.

А давали ли сте му на човека нещо отводняващо - напр. Фурантрил или още по-добре Спиронолактон (който е диуретик, съхраняващ калия в организма)? Ако не сте и решите да му давате, първо се консултирайте с лекар!

За пиенето на газ - може би с мъничко прясно мляко ще може да го поема. Но тук сигурно ще се включат и други, които имат личен опит с пиенето на газ.

На въпросите ти за причините за кръвоизлива и защо не му правят пункции, могат да ти отговорят компетентно само лекарите в този Клуб.

Що се отнася до ефекта от народните рецепти, дръж ни в течение - ако тези не свършат работа, ще се намерят други.

УСПЕХ!






Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано12.05.08 22:58



Джул, извини ме, но не смятам за удачно да се пие газ при кръвоизлив и непрекъснато повръщане.
Аз за повръщанията бих препоръчала да му се слагат инжекции - Деган, Зофран, иначе ще изповръща таблетките.
Не може така да продължава, настоявайте пред лекарите.
Ако спрете за момент повръщането, тогава би могло да пие всички останали рецепти, които дава Джул. Иначе, каквото и да поема през устата, всичко ще повръща.
За източването на водата от корема MD съвсем скоро беше обяснил в една от другите теми, че водата съдържа множество туморни клетки и при убождането с иглата тези туморни клетки се разпространяват в съседни тъкани и чрез кръвта /ох, дано правилно го предавам обяснението/. Затова не се препоръчва източването.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.05.08 23:29



Напълно съм съгласна със забележката на Весела. Май от бързане допуснах грешка, за която се извинявам.


Побързала съм да отговоря на въпроса как да се пие газта, без да уточня, че не бива да го прави, докато има кръвоизлив!

Точно така, първо трябва да се спре повръщането! Към това, което препоръчва Весела (инжекции - Деган, Зофран), може да се прибави чай от хвощ, ако човекът е в състояние да го пие. Защото хвощът е кръвоспиращ. Но ако не може да приема нищо през устата, изчакайте инжекциите да си свършат работата.

А газта - после, след като спре кръвоизливът!

Всичко, обаче, което е за външно приложение, правете веднага (компреси, мехлеми и пр.).

Желая успех!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: *jull**]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 07:51



Вмомента му биели Деган, когато повръща и също така му дават отводняващи, но вуйна не знаеше какви бяха точно. А само да ви попитам истина ли е, че не е трябвало да му преливат глюкоза, защото се е наложило да му прелеят кръв и са сложили и глюкоза?



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Ицo]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.05.08 08:12



Има ли ефект от Дегана и отводняващите?



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: *jull**]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 16:05



Еми доколкото разбрах когато повърнел и му биели Деган спирал, а от отводняващите мисля, че няма ефект, понеже вече и краката са му отекли...



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Ицo]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.05.08 16:26



За отеклите крака - на кръста се слага кърпа със солен разтвор (от морска сол и вода). Повтаря се десетина дни.

За отводняването - опитайте рецептата, която написах (ако може да поеме нещо през устата). Има още една рецепта - чаена лъжичка пепел с малко вода... Ако мислите, че може да изпие толкова, ще я напиша.

Започнахте ли да правите компресите и мазилата? Тук споделиха преди дни, че при същия случай на асцит, рецептата с праз е донесла облекчение. Дано и при вас е така!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:14



Въпрос към Ангелова67: след като изчетох доста за газта, се чудех дали не помага за оток на ръката (лимфедем), причинен от извадени лимфни възли , но за съжаление не открих подобна рецепта; Знаете ли дали има нещо подобно?



Тема Re: много ви моля...кажете какво мислитенови [re: Дoч]  
АвторPoми (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:42



Здравейте, майка ми е с рак на стомаха и една операция преди 1,5 години, няма разсейки, но карценома в стомаха отново се е появил. въпроса към вас ми е за лечението с газ - мислите ли, че ще помогне при рак на стомаха. Или може да навреди!
Благодаря Ви!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: *jull**]  
Авторisi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 10:09



Здравейте! Майка ми е с диагнова „Дифузен B-едроклетъчен лимфом”. Проведен е един курс на лечение CVP. Сега е вкъщи и се чувства много зле - тежест в гърдите (от изливите които има, може би) и корема и болки отзад в главата. Повишава и се и температурата до 38. Давам и сок от чер. цвекло за засилване на имунната система (но дали трябва). Прочетох, че не трябва да консумира сурови храни. От леч. заведение не ми дадоха никакви указания за храненето. Моля Ви помогнете! Приемам всякакви съвети. Благодаря!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: isi]  
Авторisi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 10:19



Може да ми пишете и на e-mail: isimar@abv.bg
Благодаря!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор lenkatag (непознат)
Публикувано09.01.09 23:24



ЗДРАВЕЙТЕ! Съпруга ми е опериран от рак на дебелото черво . направих лекарството с алое, но не знам веднага ли се кансумира или трябва да отлежи. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: lenkatag]  
Автор Buba67 ()
Публикувано10.01.09 00:02



Мила, явно много си шашната. Вече зададе въпроса и ти отговорихме в темата за рак на дебелото черво. Четем всички теми, така че не е нужно да повтаряш въпроса в няколко теми.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано08.03.09 21:21



Баща ми има карценом на хранопровода и някъде дълбоко под ключицата. Казаха, че е 4та степен и нищо не могат да направят. От четири седмици приема газ 3 пъти на ден по 1 чаена лъжица. От 2-3 дни изобщо няма апетит и се оплаква от силни болки в рамото и леко към гърдите. Не знам какво да правя, приемам всякакви съвети. Може да се каже, че денонощно е в леглото. Няма температура. Благодаря Ви предварително.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: нeperиcтpиpaн]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.03.09 21:36



Ако е пил един месец, трябва да спрете газта поне за седмица, даже две. Настоявайте през това време да пие течности /вода, чай, прясноизцеден сок/ на малки глътки, но често и не допускайте запек, дори еднодневен. Важно е да изхвърли токсините от организма. Храната също на малки порции и по възможност вегетарианска. След двете седмици пак започнете приема.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: нeperиcтpиpaн]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано09.03.09 02:41



Мисля, че в случая газта работи щом има болки точно там където е карцинома. И когато на човек му изчезне апетита, това значи, че организмът иска да се пребори с болестта!!! Но ако я пие вече 4 седмици може да почива 1-2 седмици поне и пак да продължи.
Когато аз започнах да пия газта ако знаеш какви гнойни пъпки ми излязоха. Което значи, че кръвта ми е мръсна и чрез гнойните пъпки се чисти. И след това изчезнаха въпреки, че продължавах да я пия.
Не се отказвайте!!! Успех ви желая!!!

Е, аз си се харесвам.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: _aaa!_]  
Автор k1OO6 (непознат)
Публикувано19.03.09 09:01



Здравейте , от известно време се ровя из интернет в опит да намеря отговори на въпросите си , благодарение на темите изписани от вас , определено успявам и съм мн по-спокойна .
Януари откриха случайно рак на белия дроб на бащата на съпруга ми /недребноклетъчен с метастази в главата/ , последен стадии. Като вс хора и ние не повярвахме , потърсихме и др мнения и вс бяха единодушни . Започнахме химиотерапия /първата я понесе мн зле , не можеше да върви , падаше.../, благодарение на вас четох за деодана и за втората му поръчахме , страх ме е да се похваля , но се чувства страхотно , както преди . Предстои му трета последна др месец , сега пие бирена мая и едни бабешки хапчета , които миришат ужасно+някаква отвара с мед,вино и алое .
Изчетох цялата тема за газта и решихме да пробва и той , та въпроса ми е дали може да я започне сега / ще спре с отварата и др хапчета / , т.е. между химиотерапиите или тр да изчакаме да прикл целия курс/трите/ и чак тогава да започне.
Благодаря ви предварително





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: k1OO6]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.03.09 10:07



Можете да направите един курс с газта, щом следващата химиотерапия е другия месец. Нужни са 14 дни. Използвайте ги да свикне с газта като започнете с 2 капки сутрин и увеличавате с 2 капки всяка следваща, така че на 14 ден да изпие 30 капки. Като мине и последната химиотерапия можете да продължите вече с 30 капки сутрин и толкова вечер. Това си е чаена лъжица. Важно е след прием на газ да не яде или пие поне час, за да няма оригване и стомашен дискомфорт. Важно е да спрете отварите.
Какви са тези бабешки хапчета, бихте ли дали повече информация. Ако имате въпроси питайте, но ще помоля и да споделяте как се развиват нещата.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор k1OO6 (непознат)
Публикувано19.03.09 17:40



Buba67 , мн ти благодаря за бързия отговор
Притесняваше ме единствено да не му се натрупат мн отрови в организма/химиотерапията и газта/, макар че четох че газта има очистващо действие. Значи да пие за сега при първия курс/14 дена/само сутрин газта , правилно ли съм разбрала , а следв курс да я пие и сутрин и вечер/28-30 капки докъдето е спрял/.
Тези хапчета ни ги даде една баба някаква гледачка , след като докторите казаха че нещата са мн лоши , никой от нас не повярва и решихме да пробваме и по-нестандартни методи , така се озовахме при нея . Тя му направи отварата от мед вино и алое и му даде тия хапчета , не зная какво има в тях едни малки кафяви са и миришат пак на нафта или газ, гадничко си е , пие ги вече два месеца и останаха за 2-3 дена още , тъкмо да му занесем газта . Четох също че тр да пие мн вода.
Благодаря ви още веднъж , страхотни сте





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: k1OO6]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.03.09 19:04



Правилно си ме разбрала за дозите и дните. Хапчетата щом ги свършва добре, а рецептата с алое може да се пие само 3 пъти в годината и по-добре да я пие след терапиите /ако не я е изпил/. Тя е за засилване на имунната система.
Трявба да пие много вода и да не допускате запек при всички терапии. Така излизат токсините от организма.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано22.03.09 17:42



Благодаря Ви за отговора. Става въпрос за баща ми, който има карценом на хранопровода. Видях, че е повръщал нещо като слуз и малко парченце като дроб, нормално ли е? Има силни болки и пие някакви капки, които са му изписани. Не знам какво да му взема за болките. Четох и за някакъв натанал, може ли да се взема с газта? Много е заслабнал, блед, кажете ми има ли някаква надежда се оправи?



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторlili73 (Нерегистриран)
Публикувано22.11.10 16:58



Здравейте и от мене!Баща ми е на 61 год. и преди 20 дена му откриха плоскоклетъчен карцином на левия лоб на белия дроб.Днес бях при д-р Джамбазов в б-ца "Света София" да занеса изследванията от Враца (имаме бронхоскопия и скенер),който каза,че не подлежи на оперативно лечение.Във Враца ни дадоха час за химиотерапия на 3.12,но аз се опасявам,че баща ми няма да издържи...отслабна за 1 мес. с 15 кг.,не се храни.Чета за метод на лечение с дестилирана газ и много моля за съвет дали да изпробвам това.Има разсейки в медиастума и лимфни възли-3B стадий.Срахотни сте всички тук и научих много неща от вас!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: lili73]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.11.10 17:17



Има 11 дни до 3 декември. Може да пробвате с газ, стига той да иска. Не може да пие газ по време на химиотерапия, защото се товари много черния дроб.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторlili73 (Нерегистриран)
Публикувано22.11.10 17:46



Благодаря за бързия отговор!По колко капки да започнем с газта?



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: lili73]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.11.10 21:00



Може да започне направо с чаена лъжица и да увеличава по малко, докато достигне супена лъжица. Задължително след газта, час, даже час и половина да не пие и яде нищо. Така няма да има проблеми със стомаха.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторhrk (Нерегистриран)
Публикувано15.01.11 14:44



Здравей angelovа67. Можеш ли да ми кажеш рецептата с алоето може ли да се ползва за подсилване на имунната с-ма на дете, и ако може за колко време и по колко да пие? Навремето майка ми е пила газ за тумор на яйцника. 3 пъти по 1 с.л. 14 дни. Бил е колкото зелен орех, а се се стопил.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: hrk]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.01.11 15:33



Ето я рецептата.


Дозата за деца мисля, че е наполовина. Т.е. по чаена лъжичка и то ако е по-голямо детето. На колко години е?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 15.01.11 15:36.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторHRK (Нерегистриран)
Публикувано19.01.11 20:16



Март месец ще направи 8. Приложих й рецептата за сливиците с газ и свинска мас (компрес) но нищо не се получи. Мисля да опитам да и давам по малко газ на бучка захар, нали 3-тата сливица е натрупване на лимфна тъкан, а газта действа точно в/у нея. Какво мислите по въпроса. Мерси да сайта



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: HRK]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.01.11 22:47



Мисля да не давате на детето газ и то по повод трета сливица. Тя се възпалява от един секрет, който се стича от носа към гърлото, но отзад. Поне при дъщеря ми беше така. Направихме изследване на секрета и видяхме какви бактерии съдържа и се взеха съответните мерки.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторHRK (Нерегистриран)
Публикувано20.01.11 22:08



Buba67 под "съответните мерки" предполагам = антибиотик. След 11 такива, НЕ благодаря. Мисля, че по една капка всяка сутрин няма да и навреди. Ако някой знае със сигурност, че е противопоказно за деца, моля пишете.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: HRK]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.01.11 22:31



Лечението не е непременно антибиотик. Поне при нас, след 6 месеца различни антибиотици се оказа, че има алергия. Алергията се отключва от вирус и така в един омагьосан кръг. Слагахме алергени и се оправиха нещата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: HRK]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано21.02.11 20:40



Аз лично не съм давала газ на децата си, но помня, че баба ми ни е давала на мен и на сестра ми. Когато започнехме да се разболяваме, слагаше няколко капки на бучка захар и ни даваше, но това не повече от 1-2 дни. Сестра ми казва, че една стара педиатърка в града ни също я е съветвала при начални симптоми на грип да дава на дъщеря си по 1-2 капки газ. Така, че явно помага и може да се дава на дете, но с дозата и продължителността трябва да се внимава.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторkembi (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 17:56



A кани от типа "Брита " дали не могат да се използват за пречистване на газ???



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: kembi]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.06.11 20:16



Сигурно може, ако изсипеш активния въглен във филтъра и отгоре наливаш газта. Обаче после не можеш да я ползваш за друго каната.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор allex_x (непознат )
Публикувано14.10.11 08:44



Здравейте на всички и успех в борбата с коварните болести.
Дойде ми и на мен до главата и както обикновено, човек тогава се замисля и започва да търси... За късмет попаднах на вашия форум и четейки съм силно обнадежден, че ще успеем дружно и чрез взаимоопомощ да се справим... На майка ми (62 г) вчера и откриха рак на яйчниците с разсейки към черния дроб - това беше на първо четене (днес ще ходят за точната диагноза и за още изследвания). Преди малко повече от 2 години тя беше поразена от 2 бързи инсулта (на стволовия дял на мозъка) и от тогава е на легло, като екстра сега и това... Изчетох доста материали по темата и имам питане относно лечението с алое. на тзаи страница (http://alternative-medicine.dalir.net/Buletin5.html) прочетох следното:
Противопоказания. Препаратите от алое не трябва да се употребяват при доброкачествени тумори и начални стадии на рак, защото ускоряват растежа на туморите.
Бихте ли коментирали (молбата ми е към препатилите и знаещите)



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: allex_x]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.10.11 14:59



Здравей, относно противоречивото действие на алое, може да прочетеш тук:

Доколкото разбирам от написаното, във вашия случай обаче не става въпрос нито за доброкачествен тумор, нито за начален стадий (ако действително има разсейки). За рецептите с алое има писано доста,
както и за други алтернативни методи; има и отделна тема за диагнозата на майка ти. Можеш да погледнеш съдържанието
на "Справочник"-а и "Алтернативи за лечение на рак" (и двете теми са горе на първата страница). Ще те помоля да избереш подходящата, в която да пишеш и тя може би е "Рак на яйчниците" -
А ние ще се опитваме за помагаме с каквото можем.

УСПЕХ!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано02.03.12 23:20



zdraveite iskam da popitam po vreme na le4enie s gas i aloe mojeli da se pravi ximoterapii

Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 03.03.12 00:52.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: eli]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.03.12 11:34



По скоро не, защото организма се товари.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
АвторSeverina_sil (Нерегистриран)
Публикувано07.03.12 11:16



Здравейте мили хора!
Баща ми се бори с дребноклетъчен тумор на белия дроб с метастази в мозъка. Претъпря две мозъчни операции, но в момента е в критично състояние. Метастазите са много и растат ужасно бързо след химиотерапията. Като последна надежда съм се спряла на газта. Доста четох, и тук, и в чужбински материали. От известно време се каня да постна една статия, която ми вдъхва доверие. В нея подробно се разисква въпросът за подходящите продукти и начина на прием на газ.
Ето я прекарана през гугъл преводача:


Търсих усилено споменатия продукт на Shell SBP 100/140 и попаднах на фирма, която го внася за България.
Ето тази:

Свързах се с един много мил мъж, който ми обеща да го поръча, но все още няма резултат. Дано не се забави много. Ако имате познати в чужбина може да ги помолите да потърсят там и да ви го изпратят. Доколкото помня го продават в някои бензиностанции. Хубавото на точно този препарат е липсата на ароматни въглеводороди,но които се дължи неприятния мирис на газта.
Друг продукт, който ми се струва че е подходящ е авиационен керосин, но летния вариант, без добавки. Съпругът ми е пилот, но въпреки това не успях да си го набавя. Един приятел от "Оргахим" обаче, ми изпрати безароматен терпентин. Смятам да започна с него докато чакам доставката на SBP-то.
Дано съм ви била полезна.
Кураж и не се отказвайте от борбата!

Редактирано от Buba67 на 07.03.12 11:37.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Severina_sil]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.03.12 11:39



Ето газ за пиене с линк за поръчване:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Severina_sil]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано07.03.12 20:59



леле, ужас - има разлика между газ и терпентин

Редактирано от Kaлoянa на 07.03.12 23:05.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Kaлoянa]  
Автор Severinasil (непознат)
Публикувано08.03.12 09:43



Тъй като в различните държави търговските наименования на продуктите са различни е най- добре да се сравнява състава им. Според автора на едната статия най- ефикасния продукт за пречистване не само на стомашно- чревния тракт, но и на кръвта е този, който съдържа наситени въглеводороди с брой въглеродни атома в молекулата си от 7 до 11 (12) и с температура на кипене от 100 до 140 (най- много 180) градуса. Сместта която ползвам е с Тк (зависи от вида на въглеводородите- пряко е обвързана с дължината на молекулата) около 180 до 190 градуса, имам химичния и анализ. По- трудно явно ще се абсорбира в кръвта, но се надявам да има поне малък ефект.
Терпентина, който предполагам имаш предвид, се дели на минерален и синтетичен. Като цяло той също е смес от въглеводороди, но с по висока Тк, от 200 до 300 С. Не е по-токсичен от познатата газ, просто основното му действие е слабително, тъй като трудно се абсорбира в стомаха.
Така че спокойно, няма да се отровим.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано01.04.12 15:09



zsravei 4ernia oman vav aloeto li se slaga ili se vari kato 4ai



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: eli]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.04.12 16:57



Слага се в сместа /алоето виното и меда/ и ври с тях.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Severinasil]  
Автор marata122 (непознат)
Публикувано03.04.12 09:13



Колко дълго може да се прилага схемата от две седмици газ-две седмици почивка?
Нужен ли е детокс на черен дроб в почивката?
Не знам дали ми помага за основния проблем,това ще разбера от ехографа и туморния маркер след месец,но......изчезна болката в ставите,тежестта в гърдите и накрая на втората седмица се чувствам``дренирана``откъм насъбрани течности.Изведнъж някак ``спаднах`` Докато пиех по чаена лъжичка този ефект липсваше.
Здраве и късмет





Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: marata122]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.04.12 09:47



Не съм правила детокс на черния дроб с нещо специално. Двете седмици без газ ям лиций.
Две седмици прием на две почивка съм правила два месеца, но пия за профилактика, можеш да увеличиш спокойно с още един месец. После поне три месеца почивка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор marata122 (непознат)
Публикувано03.04.12 11:39



Мерси,Бубе:))
Лиция всяка сутрин заедно със зеления чай:))



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: marata122]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.04.12 12:30



Може и вечер с аперитива.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано03.04.12 17:12



Здравейте, отново! Прочетох, че газ и химиотерапия не може, но понеже приема Тарцева ежедневно и евентуално още няколко месеца. От няколко дни размишлявам дали 2-3 капки газ ще се "съюзят"с Тарцевата в борбата срещу рака , или ще дойдат в повече-не зная , ако някой е прилагал газ успоредно с този вид химия, ще бъда благодарна да сподели!Желая здраве и пролетно настроение!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
АвторДИД (Нерегистриран)
Публикувано17.05.12 11:05



Бубе, ти си най-доброто доказателство за действието на газта. От това, което до момента съм прочел във форума, видях, че първите твои постинги от 2006/7 г., т.е. минали са поне пет години и си жива и здрава.
Аз се заинтересувах от това по повод тодикамп - търсех информация за него и попаднах на форума тук. Интересно ми е, ако някой може да сподели, какъв е ефектът от тодикамп - спрямо газта по-ефективен ли е или не. В него, освен пречистена газ, има и други съставки, които, на теория, трябва да го направят по-ефективен. В рускоезични сайтове има информация за него, но аз бих искал някой да сподели опит оттук. Ти знаеш ли нещо по въпроса?



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ДИД]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.05.12 11:40



Да, знам.


Имам информация от първа ръка за жена с рак на дебело черво, която го ползва с години по схема изработена лично от руснака по епикризите. Тежка операция, анус претер, вече е добре, възстановиха червото. Сега е само на контролни прегледи, но продължава да го взима. Синът и се свърза директно с руснака и от там му пратиха Тодикамп. Скоро писах, че имаме и представител тук - Бисер Деянов.

Ето пак линк:


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано17.05.12 14:06



Е, вече се регистрирах, макар и с друг прякор


Благодаря за споделеното, Бубе!
Точно така е, вече се предлага и в България. Тук има събрана информация за тодикамп на български език:
Добре е, че има такива отзиви и за него. Все си мислех, че трябва да има хора, които са го ползвали и могат да споделят опита си.
Между другото в посочения от мен линк са описани още много други заболявания за които е ефективен, което ако е така е чудесно. Защото ракът убива, но и други болести го правят...
А дали някой е ползвал онази пречистена газ от немския сайт, който ти посочи: http://www.apodiscounter.de/petroleum-rectif-dilution-p-233641.html

Хубаво е че тук има събрана толкова много информация по въпроса за лечението с газ и подобни продукти - нека всеки, който има желание, да ги ползва и постигне необходимия резултат.

Бъдете здрави и все така отзивчиви!

Редактирано от fisoy на 17.05.12 14:07.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: fisoy]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.05.12 14:19



За тази газ, немската, разбрах от една жена, чиито съпруг беше пак с рак на дебело черво. Започнаха газта след рецидив, метастази, които не се повлияха от химио, но след 2 месеца изгубиха битката.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано17.05.12 14:58



Попитах не случайно за тази газ. Не мога да изразя компетентно мнение, но си мисля, че е възможно и да не действа самата газ, тъй като е прекалено пречистена - в Германия няма да я пуснат за продажба, ако има примеси, които според тях са потенциално опасни (както се официално се твърди и за газта като цяло). Но пък е възможно именно тези примеси да вършат работата при лечението - знам, че вероятно звучи нелогично или странно, но все пак не го изключвам. Нашата газ, поради домашния способ на пречистване, със сигурност съдържа повече съставки от немската и е възможно те да са в основата на лечението. Кой да каже? Може би затова е по-добре да се придържаме към изпитаните и проверени методи (в случая - да използваме наша газ и да си я пречистваме по утвърдения начин). Ти си едно нагледно доказателство за това!
Ще бъде интересно ако има и други хора, решили да ползват немския пречистен вариант, да споделят след време какъв е резултатът, за да знаем върши ли работа или не.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано17.05.12 15:00



А ,ако знаеш Буба мен как ме е 'тормозила ''с газта

,моя баща не искаше дори и да опита
И с дуги подобни,ама аз слушам,че как сритват тук.А и готова си ми я дава,така че...

Редактирано от EFO75 на 17.05.12 15:03.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: EFO75]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано17.05.12 15:31



Значи Буба помага и със затягане на дисциплината

- малко казармен ред трябва, че отпускането много не върши работа.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: fisoy]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано17.05.12 22:01



Бубе, иска ми се и аз да опитам да полекувам моя баща/ който е с рак на стомаха, но отказа операция/ с пречистената газ. Той е съгласен да започнем, даже си спомни, че някога неговата майка ги е лекувала при настинка с газ. Проблемът ми е, че в момента пие чесън, алое на таблетки, тибетската гъба и още една гъба, но не и знам името в момента. Полудяла съм, нали? Та ако почне дестилираната газ, кое от тези неща да спра? И в момента му правя сиропа от алоето с меда и виното. Как да ги давам, в какъв период от време. Така ми се иска да му помогна!!!!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: laleto1]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.05.12 22:43



Лаленце, не съм комбинирала газта с алое. Чесън да, гъби може, но така ги разпредели, че да са на поне 3 часа едно от друго.
Спокойно може да даваш месец газта, после задължително две седмици почивка, в които може алое. Пак месец газ, поне да видиш ще има ли ефект.
Започни с 3, до 5 капки на гладно сутрин, като всеки ден удвояваш дозата до достигане на супена лъжица. Важно е поне час след газта да не яде или пие. Не за друго, после цял ден ми се връща един дъх. Имаше една рецепта за калциране при рак на стомаха с яйца и мед, мисля, че е в алтернативи. Ако не я намериш дай знак, ще ти я открия.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано18.05.12 01:23



Средно статистическият човек, като мен не знае, че дистилираната вода има ниско пеха. На вкус е кисела. Натриевите йони в минералната я правят алкална. В комбинация с мед, който се е използвал за мумифициране и газ, направо си имаме работа с домашна химиотерапия. Рака има сбъркана защита (имунна). Противно на логиката, раковите клетки, които са вечни благодарение на деленето си, са много крехки и при химичен стрес първи сдават багажа.
Моят съвет го знаете. Първо да ги брулиме на информационно ниво, а после на физическо



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: krasiva]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.05.12 12:44



Можеш ли да предложиш рецепта за комбинацията от дестилирана вода - газ - мед като съотношение и режим на прием?

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано18.05.12 14:35



Бубче, благодаря ти! Вече почти изпи (изяде ) една доза с мед, яйца и сода. Сега пие алоето и чесъна на капсули, но съм приготвила алое за сироп ( с мед и вино), само не знам дали да сложа вътре и черен оман, защото в началото на темата има една рецепта с него. И не знам дали да го варя или да го оставя в буркана за една седмица. Днес купих всичко за газта, ще я правя и нея. И понеже съм много отчаяна и притеснена, се страхувам да не направя някоя беля с билките. Миличка, веднъж излъгах медицината, мъжът ми е добре вече трета година благодарение на вас. Заедно с химиотерапията го наситих с антиоксиданти. И много сокове, писала съм вече тук. Той също отказа операция. Така ми се иска и сега да успея. Само да не сбъркам нещо...в бързината.

Редактирано от laleto1 на 18.05.12 14:50.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: laleto1]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.05.12 15:00



Алоето с мед, вино и черен оман се вари на водна баня 40 минути. Поне така си я приготвих и пих. Като се охлади го прецеждам с изстискване през тензух. Слагам в бутилка и в хладилника.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 18.05.12 15:03.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано18.05.12 16:09



Бубе,дай мнение,
Пратих мейл на Б.Деянов във връзка с тодикампа.Има ли нещо по-специфично при приема и дали трябва да се свържа с пъроизточника.Понеже съм върл привърженик на газопиенето темата живо ме интересува

Редактирано от marata122 на 18.05.12 16:13.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: marata122]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано18.05.12 20:02



Някой вземал ли е от този Тодикамп, имам предвид от дистрибутора за БГ ? Преди две години пречиствахме газ, имам още, ама знам ли става ли още за пиене. Оттогава имам и настойка на зелени орехчета в газ. Но може би приготвеното по специален начин е по за предпочитане. Затова питам, някой вземал ли е от Б.Деянов и има ли впечатления?



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: viara67]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано22.05.12 15:45



Ето какво има тук като отзив:
"Благодарение на линка който си постнал се свързах с дистрибутора за България от сайта на Тодикамп. Оказа се много коректен и изпрати на хората ( мои познати от продукта ) . За начален стадий на белодробен рак става на въпрос както и разсейки в лимфните възли. Говорих с болния да отлага хирургична интервенция и да си пие Тодикампа. В Българска болница като те срежат не се знае дали ще оцелееш от докторските грешки. "



А тук намерих много подробна информация за самия тодикамп:




Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: fisoy]  
Автор Krasisbg@yahoo.com (непознат )
Публикувано08.08.12 21:33



Здравейте,
Аз съм нова в клуба и за това моля, да ме извините, ако въпроса, който ще задам, вече е бил дискутиран. Както повечето хора тук и на мен ми се налага да се преборвам с рака. Започнах да пия пречистена газ, но ме интересува дали има противопказания за хора с тромбофлебит? Очаквам отговор, за който благодаря предварително!!!!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Krasisbg@yahoo.com]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.08.12 09:55



Здравей, не знам да пречи при тромбофлебит. Но все пак започни с малко капки, например 3, 4 и постепенно увеличавай. Газта прониква в лимфната система и прочиства кръвта.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Krasisbg@yahoo.com (непознат )
Публикувано09.08.12 22:50



Благодаря за отговора!!!! Аз започнах с по 1 супена лъжица - пих около 1 седмица и тогава чух, че евентуално можела да предизвика откъсване на тромба и т.н. (но човека, който ми го каза не си спомняше кой му го е казал и въобще от къде се е появила тази информация).



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Krasisbg@yahoo.com]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано10.08.12 21:17



Krasi, намали теглото, оправи си диетата и режима. Ще се оправиш така и захарта, и отоците. Ако се страхуваш, че ако се раздвижиш може някой тромб да се отлюспи, започни по малко.
Иначе лошо. Виж как си хапва на корем човека, готвач май, и рак на панкреаса, а е млад. После лечение, после рецидив на мети в дробовете и R.I.P




Вижте в Америка как си пишат историята под линия точно до девиза.


March 21, 2011 - Dad diagnosed. PC on head of pancreas.
July 18, 2011 - Chemo and radiation completed.
October 14, 2011 - Successful Whipple procedure. At the time, declared cancer free.
March 2, 2012 - CT scan confirmed recurrence...approximately 6 mets to both lungs.
5/2 - Folfiri regimen started...
6/2 - Switched to Xeloda

"Where there is life...there is hope!"


Peonyflower - 2011



На тебе какво ти е? Утре е събота, иди в планината с някой и си натопи краката в някоя река

Редактирано от Crasiva на 10.08.12 21:21.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Krasisbg@yahoo.com]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано11.08.12 23:13



Познавам човек, който пие газ от две години и половина. Той ми сподели, че е имал разширени вени на краката и след приема на газ са изчезнали. Ако това има някаква връзка с тромбофлебита, тази информация може би ще те успокои.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: viara67]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано12.08.12 20:55



Не искам да се меся, но само се погледнете каква картинка сме всичките.
Ако газта наистина помага, идеално, всички да минават на газ. Обаче PRN, който е лекар, за да му е чиста съвестта ви казва.


Газта е ОТРОВА. Защо това безумие се промовира в този клуб - не знам. Сякаш болните от рак нямат достатъчно други проблеми, за да бъдат тровени от близките си съвсем буквално.


То пък все едно ние като не сме лекари и не го знаем, ама развиваме науката в нови, неподозирани посоки.
Аз, нали гледам да открия чудо лекарство и гледам да съм някъде по средата. Ако газта ви помага, лекарите да се перат. Ако не помага, никаква газ.
Аз пък какво научих. Значи, при имплозия или колабиране на вода нейните клъстери се подреждат в правилни фигури, защото най-големия абсурд е, че самото пространство е с тези фигури. Тази подредба намалява хаоса на водата и я структурира. Тя, пък отива и структурира ДНК и всичко друго.
Н2О си е химически с 0 токсичност. Няма как да се критикува откъм отровност, но пък затова действа като химиотерапия. За терминални случай, какво по-добро има още



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: viara67]  
Автор Krasisbg@yahoo.com (непознат )
Публикувано14.08.12 21:25



Mnogo ti blagodarja za otgovora - ponjakoga razshirenite veni sa pyrvoprichina za pojavata na tromboflebita!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Crasiva]  
Автор pink7708 (непознат)
Публикувано05.09.12 14:28



Аз също не искам да се меся,но и да искам ,няма как да накарам някого да ползва или не ,нещо против волята си. Но пък съм сигурна,че ще накарам доста хора да помислят върху думите ми.

Пиша това,като човек,чийто близък дни беше между живота и смъртта. Също така скоро съм сигурна и ,че ще чуем това,което предусещаме от 2 месеца-диагноза рак.
Но не за това пиша,а за лечението с газ.Ако наистина лекуваше тя щеше да се ползва масово,като аспирина.
Моят близък човек, който лежа дни в реанимацията беше се самолекувал с газ.
Той постъпи с пневмония,но когато докторите ме попитаха какви лекарства е приемал,а упоменах и газ. Тогава доцента възкликна " Не знам защо продължават да се заблуждават хората с тази отрова. Знаете ли преди години,когато нашумя това лечение,колко души минаха през токсикологията и на колко от тях черния дроб пострада. Ако зависеше от мен , трябва да е подсъдимо това говорене по телевизията( а точно от една такава телевизия моя близък е чул за лечението с газ и е решил да лекува разширени вени )
от разни "светила" в науката. Това е отрова,която затормозява организма,това е ГАЗ, с която тялото се бори и се мъчи да се освободи от нея."

На лице е белодробна тромб емболия при роднината ми.Не знам дали допринесе за това състояние лечението с газ,но определено ПОЛЗА от него нямаше.
Дали ще променя нечие мнение,няма значение. Поне съвестта ми е чиста и съм споделила личен опит. Онкологията е достатъчно тежка материя за да се бутаме и в токсикологията.........
Лично мнение.




Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Вики999 (непознат)
Публикувано10.09.12 17:32



Здравей, Бубе!
От доста време чета в клуба, регистрирана съм, но тъй като не съм на "ти" с компютрите едва днес реших да пиша.
Решила съм да пия газ. Диагнозата ми е РМЖ.
Двоумя се дали да си поръчам тодикамп от български представител или сама да си пречистя газ. Ти имаш богат опит с пиенито на газ. Посъветвай ме как да постъпя.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Вики999]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.09.12 23:02



Здравей Вики, до сега съм пила единствено филтрирана от мен газ. Това не пречи да редуваш тодикамп с обикновена филтрирана газ. Та идеята ми е направи два, три курса /по две седмици/ с обикновената, почивка месец, даже два и тогава тодикамп. И да докладваш.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Bиkи999 (непознат)
Публикувано11.09.12 17:50



Обезателно ще докладвам, Бубе!
Още днес ще ида да проверя какво продават в магазинете с етикет "Газ за горете".
Ти, като човек с опит, имаш ли предпочитания към фирма производителка на газ? Аз още утре ще докладвам точно какво съм отккрила.
На мен утре ще ми правят първата сцинтография на кости. Помоли се за мен!
Никога не съм те виждала, обръщам се към теб на "ти" ... малко е странно, но така ми идва отвътре. Надявам се, че това не те смущава ...



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Bиkи999]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.09.12 22:33



Газ за осветление, последно си филтрирам газ декоратор на мегахим русе. Всичко ще наред със сцинтиграфията, спокойно, къде ще я правиш?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Bиkи999 (непознат)
Публикувано15.09.12 16:50



Привет!
Сцинтигряфията мина. Направих я в Пловдив в Клиниката по лъчетерапия - Нуклеарна медицина. Пише : Гама-камерна сцинтиграфия на кости с 99m Tc-MDP, но какво значи това ...?
Връчиха ми лист с цветни скелети и амбулаторен лист, на който е отбелязано - изразени дегенеративни костно-ставни проблеми в скелета, без огнища на патологична хиперфиксация на радиомаркера свързани с основното заболяване.
Най-интезивно натрупване се регистрира в L4. Желателно е допълнително уточняване.
Като чета написаното разбирам, че са категорични. Хем има, хем няма ...
Цял Пловдив пребродих, но не открих газ на Мегахим. Има на други фирми.
На един от етикетите е написано 100% хидрочистени нефтени фракции, мисля да купя от тази газ и утре да се захващам с пречистването.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
Автор Heart_beat (непознат )
Публикувано28.12.12 12:13



Здравейте приятели. Интересувам се много от темата за газта от скоро. Темата за рака е повече от кошмарна и истината е, че за момента газта ми е нужна по друго направление. На 25г., а от поне 5 години боледувам доста, което с време то доведе до няколко сериозни хронични проблема, които предизвикват у мен усещане, че съм поне на 60г. Няма да добавям депресията от смяна на хиляди лекари и хиляди видове лечения. Мисълта ми е, че смятам, че част от проблемите биха изчезнали ако успея да пречистя кръвта, защото последното изследване показа, че имам много гъби и бактерии в нея, които разсипват еритроцитите както и имунната система.
Бих искала да ви попитам как точно се чувствате по време на приема на газ и усещате ли по нещо, че нещата се оправят. Аз опитах да пия газ за около седмица, но истината е, че ужасно ми се повдигаше. постоянно ми ставаше лошо и не можах да издържа повече от седмица. Да не би дозата да беше голяма (една чаена лъжичка сутрин)? Много искам да довърша нещата до край, защото вярвам, че това би могло да помогне, но защо се чувствам така зле?



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Heart_beat]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.12.12 12:16



През целия прием има отпадналост, повдигане, понякога разстройство. Преодоляват се, спокойно продължи.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано28.12.12 12:32



А аз когато пия газ за профилактика се чувствам много добре. Не ми се гади, но цяла сутрин ми мирише на газ. Пия я с разтвор на хималайска сол да не усещам вкуса. С времето се свиква.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Heart_beat]  
Автор Bиkи999 (непознат)
Публикувано29.12.12 19:10



Здравей,
Преди няколко месеца изпих една опаковка тодикамп. Поръчах го по интернет. Можеш да намериш много информация, включително и представителя за България. Пие се по схема, като се стартира с няколко капки, така постепенно привикваш и поне при мен липсваха неприятни усещания. Тодикамп е пречистена газ със зелени орехчета.
Като прочетох гъбички и бактерии ме дойде идея да потърсиш информация за лечение с MMS.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Bиkи999]  
Автор Heart_beat (непознат )
Публикувано30.12.12 10:40



Благодаря ви много. Сега ще проверя какво е MMS. Значи да продължавам. А можете ли да ме ориентирате за примерна цена на Тодикамп!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mammita63]  
Автор Heart_beat (непознат )
Публикувано01.01.13 19:47



Съжалявам за многото въпроси, но наистина ме тревожи самото пиене на газта. Човек като прочете на опаковката малко се стряска. Може ли да попитам за нещо като примерна рецепта за профилактика. Каква доза, колко пъти на ден и колко дълго например? Ще ви бъда много благодарна. Днес например смесих газта с лъжица кисело мляко и ефектът беше много по-добър. Изобщо не ми се догади

!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Heart_beat]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.01.13 19:55



Спокойно го приемай с мляко, не пречи. Ако прочетеш цялата тема, ще намериш всички отговори на въпросите и съмненията си. В Справочника (постоянна тема горе на първата страница на Клуба) ще намериш архивиран много опит, свързан с приемането на газ):



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано01.01.13 20:01



Аз за профилактика на рак на гърда я приемам 14дни сутрин на гладно, после 10дни почивам и пак 14дни газ. Правя го през три месеца. Всеки сам преценява. Желая ти успех!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mammita63]  
Автор Heart_beat (непознат )
Публикувано06.01.13 23:41



Благодаря ви дами. да аз погледнах началните страници, но може би не достатъчно обстойно. Просто реших, че когато газта се приема за профилактика, рецептата вероятно е малко по-различна. Но сега ще прегледам пак.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Антон Симеонов (непознат )
Публикувано27.03.13 20:44



Здравейте,

Става въпрос за баща ми. Рак на дебелото черво, опериран, метастази из целия черен дроб, химиотерапии, имунофан, мед с лимони и сода, билки и други опити за лечение но без успех засега. Опериран е преди година и девет месеца, лекарите му даваха година живот, до преди няколко месеца беше значително добре. От около 4 месеца усеща че му расте черния дроб и притиска други органи, болки, а от около 3 седмици спря да се храни, повръщаше, усещаше задух, гласът му се измени. Задържа вода в стомаха. Пожълтя, вече неможе да излиза. Мина на системи, вливаха му глюкоза и някакви хранителни вещества, но не се чувства добре. Много трудно говори, неможе да спи от много време насам.
Въпросът ми е към хора сблъскали се с подобно нещо според вас дали е момент да започнем лечение с газ, може да го комбинираме с гладуване той така и така не яде. Трябва ли да му се правят клизми, той почти неходи до тоалетна, колко на ден и с какво? Понеже може да пие само вода, дали да му даваме дестилирана или някаква специална. Какво да правим за да се стабилизира, а после да се излекува?



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Антон Симеонов]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.03.13 21:59



В темата Алтернативи за лечение на рак (V-та на първа страница) имаме рецепти за черен дроб. Една от тях е на Йоана Будвиг, но зависи какво и колко може да приеме човекът. За клизмите - те са задължителни в почти всички методи: и на Петър Димков, и на Герсон (описани са в същата тема). Има и други алтернативи, но вие ще изберете онова, което може да приложите в конкретния случай.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: laleto1]  
Автор poliabor (непознат)
Публикувано12.04.13 16:42



Здравейте, нова съм във форума. Току що се регистрирах от зор. Чета Ви от известно време. Моля, помагайте. Майка ми е с рак с неустановено огнище, с метастази в белия дроб. Докторите казаха, че са напреднали нещата. Влеза в болница да я лекуват от пневмония и като гръм от ясно небе ми дойде тази диагноза. Тя е на 71 години, но ми е майка и не искам да загубя и нея, тъй като преди 3 години и 6 месеца загубихме баща ми. Моля Ви, дайте мнение - може ли да пие газ, при положение, че има болки в стомаха и гадене, повръщане от време на време и много силна кашлица, която не спира. Лекарите не предлагат химиотерапия на нейната възраст, защото има и сърдечна недостатъчност, а и тя самата не желае да проведе такава.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: poliabor]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.04.13 13:00



Ако иска да пробва с газта, може да започнете с условието, че започвате с 2 капки и постепенно увеличавате дозата. Сутрин, час и половина преди закуска. Хубаво е през това време и да не пие течности, защото засилват стомашните неразположения. Ако и стане по зле, спирате, изчаквате два три дни да се оправи и пак от 2 капки.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Heart_beat (непознат )
Публикувано07.05.13 14:45



Приятели имам следния въпрос. Става дума за баща ми, който и с ритници едва заведох на лекар, но така или иначе засега имаме диагноза само за част от неговите оплаквания. Той живее доста нездравословно и ми се струва, че газта ще му помогне в доста отношения. Питането ми е следното, проблем ли е да се пие газ докато се приемат лекарства, защото при него се налага да приема лекарства по система във връзка с едното заболяване. В момента не мога да ви кажа какви точно са те, но ако се налага ще му звънна и ще ги изброя. Диагнозата е псориатичен артрит + лекарства за хипертония.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Heart_beat]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.05.13 15:06



Мисля, че няма проблем. Важното е газта да се пие сутрин на гладно и час и половина след това нито да яде, нито да пие вода. Така ще си спести част от страничните ефекти. След това закусва и си пие лекарствата по схемата от лекаря.

п.п. Важи правилото - започвате с малка доза /2, 3 капки/ и постепенно увеличавате.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 07.05.13 15:07.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Heart_beat (непознат )
Публикувано09.05.13 14:29



Ясно! Благодаря





Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Heart_beat]  
Автор Crasiva (ентусиаст)
Публикувано26.12.13 21:26




Това сигурно не е нещо ново, защото е от две и пета, но ясно показва какво значи да притиснеш раковите клетки в безизходица. Според мене и биз газ ще стане, но просто вижте какво значи хъс за живот, воля и да не кажа злоба, но абсолютна безпрекословна решимост, че просто няма да бъде даден шанс на рака.
Подобни методи са например отиване сам в горите за един месец само на листа и плодове и екстремно оцеляване.
Абщото според мене при всички такива екстремни методи е ОГРОМНАТА "празнина", която човек съзнателно създава в себе си чрез глад или екстремно оцеляване и, защото природата пранини не търпи, затова започва да пълни там с това, което постоянно се изнася, тоест с енергия, с информация.

Гледах едно руско научнопопулярно филмче за един професор физиотерапефт, да не беше и академик даже, който пада като малък в цирка от единадесет метра и успява да проходи. Сега вместо да работи в цирка където за малко се е върнал успешно, лекува подобни случаи и то пак с подобна техника, но постепено увеличава натоварването.
Филмът съм го качил някъде при рак на кръвта, но не мога да го намеря.
Освен такъв екстремен глад психическата нагласа е на едно "игриво" състояние, което като, че ли забавлява гладуващия, защото той решава колко храна да яде, а рака е в ролята на догонващ и съобразяващ се с решението на гладуващия или екстремно натоварващия се. Такава игра даже е забавна, защото от жертва и преследван от рака човек става преследвач, а това вече си е забавно.
Във филма се казваше и, че при рак на кръвта има наистина много малко здрави кръвотворни клетки в костния мозък, които да произвеждат читава продукция. Не стига това, ами и при възрастните повечето от червения костен мозък вече става жълт, защото се замества от мастна тъкан.
Руснаците с учудване открили, че при редовни всекидневни, постоянно увеличаващи натоварването тренировки, човек започва да превръща жълтия костен мозък обратно в червен, защото има нужда от повече кръвотворни клетки. И то вече не болен, а здрав червен. Това е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.