Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема много излекувани  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано14.01.07 06:16



http://www.beating-cancer-gently.com

Predi okolo 10 dni mi postaviha stra6nata v moite predstavi diagnoza Breast canser. V4era mi napraviha vtorata operaciq, pri koqto is4istiha tumora i izvadiha 3 limfni vuzela. $akam rezultati v petuk. Na 26 Godini sum i tvurdo sum re6ena da ne se predavam i da se borq, kakvoto i da mi kostva tova. Zabravih da spomena 4e jiveq v USA, kudeto ne6tata sa mai malko po-razli4ni v sravnenie s Bulgaria(imam predvid na4ina na le4enie i medikamentite). Otkakto razbrah za zabolqvaneto postoqnno tursq info v neta, ili se sre6tam s poznati i eto 4e v4era popadnah na edna 34 godi6na jena, na koqto predi 3 godini e otkrit rak na mozuka v mnogo naprednal stadii. Kazali sa i 4e i ostavat meseci jivot. Sre6tala se s nai-izvestnite i dobri lekari v Usa,za da i kajat vsi4ki 4e nqma nikakuv 6ans. Samo edin lekar se nameril da i kaje, 4e moje da i napravi operaciq , no uspe6nostta na operaciqta, koqto toi i dal togava e bila 1 %. Tq ne se suglasqva na tazi operaciq i zapo4va chemo. V su6toto vreme otkriva slu4aino Bill Henderson, koito e napisal i po-gornoto izdanie, svurzva se s nega, toi i kazva kakvo da poru4a i pie i tq ozdravqva. Napravo dnes kato govorih s neq ne mojeh da povqrvam. Chemo-to pri neq e bilo 1 godina i blagodarenie na hap4etata, koito sa 100% naturalni ne e polu4ila dori vednuj i ka6lica.... Az si poru4ah knigata, izpratih e-mail na Bill Henderson i 4akam s neturpenie razvoqt na subitiqta, koito sum ubedena 4e 6te e s dobur krai. I kakto kazvat tuk lek za raka ima, samo, 4e na nas ne ni e pozvoleno da znaem za tova, za6toto doktorite su6to trqbva da qdat. Ne sum sigurna kakvi 6te sa moite rezultati , dali 6te se okaje 4e imam razseiki, no dori i ne si pomislqm zatova, za6toto znam 4e 6te sum ok s pomo6ta na Bill. Ako nqkoi iska pove4e info neka mi pi6e, iskreno se vuzhi6tavam na vas mili hora v borbata vi s tova "4udovi6te" i pojelavam na vsi4ki mnogo samo4uvstvie, usmivki i uspeh v borbata. Gore glavata






Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
АвторAira (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 13:37



Dai niakakav meil za vrazka molia te





Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 15:51



Щом живеете в САЩ може да опитате и една друга методика.Става дума за т.н. VIBE machine.Това е всъщност генератор на електромагнитно поле, което възстановява нормалния енергиен баланс на клетките.Vibe machine-та е всъщност усъвършенствана разработка на устройството на Лакховски и попада в едно семейство с машината на Райф, която напоследък придоби популярност в БГ.
За съжаление цената й е висока-около 17,000 $, но има има два варианта на ползване:
-да я рентвате на цена около 1000$ на месец
-да намерите притежател на машината във вашата ерия и да започнете процедури, които не са много скъпи -около 30$ на сеанс.
Отзивите при ракови заболявания са отлични.Между другото и уважавания от вас Бил Хендерсон също я препоръчва.Ето сайта с помощта на който може да намерите притежател на машината най-близо живеещ до вас:

www.rifemachine.com

За повече инфо посетете също така:
www.vibeworks.org
там ще намерите доста свидетелства на пациенти с рак.



Тема Re: много излекуванинови [re: acтpoapт]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 15:57



Сори, лапсус лингва-мислех за едно, написал съм друго.Верният адрес е:
www.vibemachine.com



Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
АвторXpиcи (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 16:43



Здравей първо искам да ти кажа, че ти стискам палци и вярвам, че всичко ще е ок! Аз лично съм много разочарована от почти всички доктори, професори и ...,защото на какво ли не попаднахме в последните години. Темата, в която съм описала моят случай е "Наистина ли се случват чудеса". Искам да те помоля ако може да ми дадеш повече информация за това лекарство, как бих могла да го поръчам от България, колко струва и може ли да се съчетава с други процедури и въобще за всичко, което се сетиш. Благодаря ти от все сърце. Успех.



Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
Автор lakomnik (apetitko)
Публикувано14.01.07 20:49



Zdravei,stiskam ti palci i badi silna,nie sa6to se borim sas tova adcko "chudovi6te",svekar mi ima6e rak na stomaha,operiraha go no se ukaza 4e e metastaziral v kostite po cialoto mu tialo,iskame da probvame vsi4ko ,jiveem v Ispania,i mnogo bih iskala da mi kaje6 za tova lekarstvo ,kolko stuva i kak bih mogla da go pora4am.Blagodaria,i ni draj vav te4enie.



Тема Re: много излекуванинови [re: Xpиcи]  
Авторbreastcancersurviver (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 05:10



blagodarq na vsi4ki za otgovorite i podkrepata. S tazi jena koqto govorih(izlekuvanata) moga da ti kaja tq kakvo e vzemala ot tuk, tova koeto Bill Henderson i e preporu4al. Az li4no polu4ih e-mail ot dnego dnes, 4e 6te polu4a knigata mnu do 3 dni. Negoviqt e-mail e cancer-free@charter.net. Sega za tova, koeto e pila tazi poznata( tq kaza 4e vsi4ko e naturalno, taka 4e nqma side efecti i tq gi e vzimala zaedno i v momenta na chemo-to). Ne6toto, koeto tq vqrva 4e i q izlekuvalo se kazva "Protocel". Moje da se poru4a ot tuk www.protocel.com.(te4nost e i se pie 5 puti na den). Zaedno s "Protocel" tq e vzimala PAW PAW, koeto kazvat, 4e e 300 puti po- silno ot chemoterapiqta. Vzimala e i o6te ne6ta, koito uveli4avat deistvieto na PAW PAW a te sa Immune Stimulator, Protease Plus, and Noni Juice. Vsi4ki tezi ne6ta mogat da se poru4at ot www.naturessunshine.com. Za da se zasili a tq kazva da se boost-va inunnata sistema po vreme na le4enieto tq su6to, po suvet na Bill Henderson e vzemala MSR-3 i Beta Precise, koito e poru4vala ot www.swansonvitamins.com. Tova e vsi4ko, koeto imam zasega, 4akam knigatana Bill Hnderson i telefoniqt razgovor s nego za da mi kaje i na men kakvo da vzemam. Tezi( po-gornite lekarstva) sa malko skupi za Bulgari, no se nadqvam, 4e moje da povqrvate, 4e te deistvat i da si gi zakupite, makar i na visoka cena. Mohe vinagi da se govori za pra6tane do Bulgaria, i se nadqvam i mislq 4e tova su6to nqma da e provlem.
Ne sum vlezla s moqt nik, za6toto vlizaneto ottuk po tova vreme se okaza nevuzmojno. Doskoro na vsi4ki, pi6ete ako ima nqkakvi vuyprosi. Sus zdrave



Тема Re: много излекуванинови [re: lakomnik]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано15.01.07 05:13



zdravet ili HOLA,
Ve4e pisah po-gore no ne bqh vlezla v Dir-a no tova e vsi4ko, koeto znam zasega. ^te pi6a pak kato polu4a knigata i se obadq na Bill Henderson. Pozdravi



Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано18.01.07 10:47



Бъди винаги такава борбена, вярвай, гледай оптимистично на диагнозата ти и всичко ще се подреди и ще бъде наред.Аз вярвам! Много ме заинтригува с писаното за Бил Хендерсон и за излекуваната жена.Ти получи ли мейл от него и разговаряхте ли.Баща ми също е с много метастази в мозъка, тук в България лекарите казаха ,че нищо не могат да направят за него, операция не може ида чакаме най-лошото.Но това на мен хичне ми хареса.Започнахме да инжектираме два вида ваксини и сега има подобрение.Но много се интересувам от тези добавки.РАзгледах някои от тях-аз получих от САЩ също такива гъби, рейши, шийтаке, майтаке, които са имуностимулатор, но тези добавки са много по -мощни от тях, защото съдържат и куп други неща.Пиши как си !



Тема Re: много излекуванинови [re: breastcancersurviver]  
Авторkalina (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 09:58



az susto poluchix diagnoza breas cancer predi niakalko meseca. znam che lenenoto seme mnogo pomaga za breast cancer. cmeleno po 2 sypeni luzici na den. namaliava tymora. az susto zivea v USA(LA). vie v koy grad ste. xybavo ste e da se svurzem i obmenim info.



Тема Re: много излекуванинови [re: kalina]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано19.01.07 11:50



Az jiveq v Las Vegas. Ako iska6 pi6i na 261-133-890 ICQ i posle 6te se 4uem. Vsi4ko hubavo...



Тема Бил Хендерсоннови [re: nelidz]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано23.01.07 17:28



Привет от мен! Днес писах на г-н Х ендерсон мейл и учудващо веднага ми отговори, досещате се защо толкова скоростно, съветва ме да закупя първо книгата му, да прочета 5та глава и едва тогава да разговаряме.Имало и електронен вариант.Цената включва иконсултация както и позвъняване от него.Първото безплатно, но всяка следваща се заплаща по 50 долара .Търговски трик ли е или на мен ми заприлича на такъв?Елате ми купете книгата.Други ще кажат няма безплатен обяд


breastcansersurvivor, обръщам се към теб.Как си, как се чувстваш? Няма те от няколко дни във форума, надявам се да си добре.Консултира ли се с г-н Хендерсон, какво ти препоръча, беше писала, че си купила книгата, електронния вариант ли?Пиши.И бих те помолила, ако е електронния и ако можеш да ми пратиш тази 5та глава да прочета какво пише там, може пък нещо да ми се изясни.Здраве на всички!!!



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: nelidz]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано25.01.07 05:13



zdravei, to4no predi 2 4asa govorih s Bill Henderson, sled kato polu4ih i pro4etoh knigata mu(ne elektronniqt variant). Be6e mnogo podroben i mil i govorihme okolo 4as i polovina. Toi mi preporu4a edin tritment za 6 sedmici v koito e 80% siguren, 4e 6te se opravq, bez da hodq na himio i radiaciq. Tritmenta ob6to vzeto se sustoi v priemane na RM-10(imunostimulator ot www.vitacost.com) po 6 tabletki na den za 6 sedmici, priemane na flex seed oil i cottage cheese(maslo ot leneno seme i izvara, koqto e malko po-razli4na ot na6ata) 1/3 cup ot masloto+ 2/3 cup izvara vseki den za zakuska. Heart Plus + Green tea extract (www.ourhealthcoop.com) po 6 tabletki za 6 sedmici. Barley power(e4emik) trqbva da se vzemat po 20 tabletki na den vseki put kogato hapva6 ne6to(greensuprime.net). Vsi4kite tezi 6 sedmici e pozvoleno da se qde samo surovi zelen4uci i po2-3 ploda na den, no ne i pove4e, qgodi i drugi berris, surovi orehi i bademi.Tova e gore-dolu. A v 5 glava na knigata sa opisani mnogo metodi(alternativni) za le4enieto na raka.
Az imah PET/CT skan v4era, i 6te se vidq s doktora na 7 fevruari, za da mi kaje rezultatite. Malko sum pritisnena. Neznam kakvo da pravq, da zapo4vam li chemo-to i radiaciqta ili da opitam purvo dietata, neznam. Mnogo sum oburkana..... Ako ima ne6to pi6i.
Zdrave i uspeh na vsi4ki



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор lakomnik (apetitko)
Публикувано25.01.07 12:21



Zdravei,mnogo bih iskala da kaje6 kade moga da pro4eta elektronnia variant i dali ima prevod na balgarski,vse pak ne sam poliglot

,a iskam da se informiram,a ako moje6 prevedi niakoi po interesni 4asti,Blagodaria ti i gore glavata.Za himioter ne znam no na moiat svekar mu povlia ujasno,vseki sam si vzima re6enia,toi otkaza ve4e da mu se pravi himioterapia i e samo na hranitelni dobavki,i 4esno kazano se 4ustva dobre,a sam pisala za edin nov metod sa6to,ako te interisuva go pro4eti vav nov ila4 za rak.samo 4e sega 6te poso4a receptata koiato sa kazali doktorite,i e nai-to4na uspeh i zdrave



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: lakomnik]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано25.01.07 12:44



zdravei, elektronniqt variant moje da se zakupi i pro4ete na saita, koito sum dala v purvata tema. Ob6to vzeto se govori za alternativnite na4ini za izlekuvane ot raka. Spored avtora na knigata ima okolo 300 alternativni na4ina za lekuvane. V prednata tema sum obqsnila toi na men kakvo mi kaza da napravq za 6 sedmici. Ima i drugi na4ini, kato VIBE machinata, no dokolkoto razbrah takava machina vse o6te nqma v Bulgaria. Sega nqmam mnogo vr4eme, no pi6i kakvo po-to4no te interesuva i 6te ti kaja, dokolkoto moga....
Uspeh



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор lakomnik (apetitko)
Публикувано25.01.07 12:52



Zdravei ,blagodaria ti za razbiraneto i za barzia otgovor.Poneje jiveem v 4ujbina/Ispania/bih jelala da razbera gore-dolu kakvi sa alternativnite le4enia za6toto nie sega sme na takova,piem omega/LENENO MASLO,RIBENO MASLO,I MASLO OT OLIVA/toi e s metastazi na kostite po cialoto tialo,i ima li poso4eno v knigata konkretno za vida rak kakva alternativna medicina da se priloji,:Blagodaria ti uspeh,i samo borba





Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано25.01.07 13:07



Здравей!Благодаря за отговора.Стискам палци всичко да е наред с изследванията.Много бавно ги обработват там, странно.Ясно е ,че Бил Хендерсон залага на алтернативната медицина.Според мен щом ти п редлагат химиотерапия-направи я, там специалистите са много добри.Друг е факта, че страничните реакции се понасят различно от различните организми и т.н Според мен тези добавки подсилват имунната система на организма за борбата с раковите клетки, може би имат и противотуморно действие.НО честно казано не знам дали да вярвам, че разни добавки могат да излекуват рака.Ти сама ще прецениш какво да избереш.Хубаво е да пробваш диетата с добавките, няма да ти навреди, а само може да помогне.Искам да те помоля, ако имаш време да погледнеш какви методи са описани за метастази в мозъка-какви добавки се препоръчват за тези болни.Ще опиша един случай-човек, опериран от рак на стомаха, отворен и затворен.лекарите казват, че ще живее най-много месец.ТОзи човек още е жив-почти 5 месеца след операцията.Лекуват го с газ, беше в една стая в болницата с баща ми.Чувства се добре, движи се.Лекарите тук говорят какво ли не за газта, отхвърлят всякакви различни от медицината начини.И понеже за баща ми традиционната медицина каза, че повече нищо не може да направи, не ни остава нищо друго освен да опитаме с алтернативни начини.Желая ти късмет и вяра!



Тема Лечение на мозъчен туморнови [re: nelidz]  
Автор *jull* (())
Публикувано25.01.07 16:35



Ето рецепта, изпитана и с доказан ефект:
ЛЕЧЕНИЕ НА ТУМОР С ХЛЕБЕН КВАСЕЦ
Квасецът се приготвя, като се замесва тесто от черно брашно с вода и мая. Оставя се да прокисне и това се използва за „набухвател” на същинското тесто. То се замесва по същия начин, като за „мая” вече се използва част от втасалото тесто (когато наистина е готово, мирише на оцет!). След като тестото набухне малко, се добавят 6-7 настъргани диви кестени и нарязани корени от бъз (когато няма кестени, може и само бъз!). Корените трябва да са винаги пресни и млади - познават се по по малките израстъчета по тях. Копаят се от земята, където расте бъз и могат да се намерят по всяко време на годината. Нужни са около 7-10 корена с дължина 15-20 см.; измиват се добре, нарязват се на ситно и се счукват почти на каша в дървен хаван. Всичко това се смесва с тестото и се меси още малко и после се слага в двойна марлена торбичка. Приготвя се вечер, 4 часа преди лягане и се слага на главата за цялата нощ. Косата трябва да е много ниско подстригана, почти „нула номер”. Прилага се всяка вечер в продължение на няколко месеца.
Трудоемко е, но хора, които са прилагали тази рецепта, гарантират за резултатите от нея! Едновременно с това е добре да се пие алое с вино и билки за укрепване. Успех!





Тема Re: Лечение на мозъчен туморнови [re: *jull*]  
Автор kattt_1 (непознат)
Публикувано25.01.07 16:48



това само за рак на мозъка ли е



Тема Re: Лечение на мозъчен туморнови [re: *jull*]  
Автор kattt_1 (непознат)
Публикувано25.01.07 16:48



това само за рак на мозъка ли е
Ако е рак на гърдата с метастази в белия дроб как се прави
На Петър Димков ли е тази рецепта



Тема Re: Лечение на мозъчен туморнови [re: *jull*]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано25.01.07 16:51



Благодаря ти, Джул!По рецептите си супер.Кестени имаме в къщи, само корени от бъз да намерим и мама ще меси.Тези дни налагаме главата с пръст от къртичина.Всичко добро!



Тема Re: Лечение на мозъчен туморнови [re: nelidz]  
Автор *jull* (())
Публикувано25.01.07 23:13



Рецептата е на Петър Димков, но ми я даде човек, в чието семейство са я използвали с успех. Не зная дали действа при други видове рак, но по принцип П. Димков често препоръчва тази "шапка", както той я нарича. Може да се погледне в книгите му. Между другото, искам да добавя негови препоръки за укрепване на организма, които се съчетават с неколкократно пиене през деня на дестилирана вода. И така, препоръките са за масаж на гръбначния стълб - отгоре надолу и обратно (към това добавям, ако болният не възразява, масажът да се прави с камфоров спирт). След масажа се прави компрес с лайка на корема: 3 супени лъжици лайка се запарват в 1/2 л вода, варят се 5 мин., прецежда се, натопява се хасе в отварата и изстискано се слага на корема като компрес. Тези процедури се правят след вечеря, когато наближи време за сън. След тях е добре болният да изпие последната за деня чаша дестилирана вода и да легне да спи.
От личен опит твърдя, че масажът на гръбначния стълб със спирт осигурява дълбок сън, защото самият камфор действа обезболяващо и успокояващо. Дано и при вас да е така!





Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: lakomnik]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано26.01.07 09:25



Zdravei, Ot tova , koeto ste napisali ne razbrah za kakuv vsu6tnost rak stava na vupros, razbrah samo 4e ima mnogo razseiki po kostite. No otgovora na vuprosa ti e 4e bill henderson dava tezi na4ini za le4enie na VSI4KI vidove rak, bez izklu4enie. Az sega sapo4vam s lenenoto maslo i s o6te 3-4 dobavki(Barley power, Heart Plus+Green tea extrakt, RM-10 ULTRA- imuno booster, i edni specialni multyvitamini-dailyadvantage). Trqbva da se qdat SAMO zelen4uci i ni6to drugo za 6 sedmici. Po princip e hubavo bolniqt ot rak da stane vegetarianec,da si pozvolqva samo riba ot vreme na vreme. Mnogo sokove, nai-ve4e morkovi i cveklo. A su6to taka i edna 4a6a zelen sok na den pone.
uspehi i zdrave



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: nelidz]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано26.01.07 09:33



zdravei, kakto kazah i po gore spored Bill Henderson tezi ne6ta, koito opisah po-gore lekuvat vseki vid rak, nezavisimo ot kakuv rod i v kakva faza. Az zasega poru4ah moite ne6ta online, 4akam da mi pristignat i zapo4vam po negovoto le4enie, puk na 7 februari 6te vidq kakvo 6te pravq sled sre6tata s lekarq. Navsqkude lekarite gledat da ti pravqt himioterapiq, bez zna4enie v klakva stepen se nujdae6 ot neq, samo i samo da si vzemat parite, tuk ne e izklq4enie v nikakuv slu4ai- naprotiv, raka e mnogo populqrna bolest i ti q suob6tavat za 6tqlo i ne6tqlo, samo i samo da vzemat pari ot zastrahovkite.... Zatova ne iskam da se podlagam na taza "terapiq", puk i kato znam kolko e vredna za surce, drob, bubreci, mozuk, polovi organi i t.n. Po princit na jeni s rak na gurdata se izpisva posle hormonalno le4enie, koeto v 90% vodi do rak na matkata....Idi gi razberi. Neznam mnogo sum oburkana...

Uspeh na tebe vuv vsi4ko



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Авторфифи (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 09:59



Мила само не разбрах как се взима лененото олио,на гладно ли сас сметана ли.Моляте обясни по подробно,че не се разбира добре.За зеления чай сащто



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: фифи]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано26.01.07 10:16



ok, lenenoto maslo se vzima zaedno sus izvara, vednaga sled stavane ot sun, kato zakuska. Dozata e 1/3 cup maslo i 2/3 cup izvara. Ako e nepriqtno mnogo na vkus moje da se ome6a hubavo i da se razbie v blender s qgodi, malini, orehi, bademi, za da stane kato smuti. A za zeleniq 4ai e hubavo pri rakovo bolni da se piqt po 7-8 na den. Tova e . Pozdravi na vsi4ki



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Авторфифи (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 16:16



Извинявай за невежеството ми,но пак не разбрах.1/3 cap.какво означава купичка ли имаш предвид.Ако е така не е ли много за закуска това олио.А за чая имаш предвид 7-8 чаши на ден или капсули.Аз не сам чула за такива та за това и питам.Благодаря



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: фифи]  
Автор nelidz (член)
Публикувано26.01.07 16:58



Cup е съдържанието на една чаша.Слагаш 1/3 от олиото и 2/3 извара, объркваш и ако искаш доовкусяваш.Може и мазничко да е , но това е лек, а не сладкиш

А за зеления чай-според мен говори за капсули на ден.За по-силен ефект се препоръчват минимум 6 капсули дневно.Аз внимателно прочетох всички постинги за Бил ХЕндерсон и установих, че задължително дава китайски гъби-шийтаке, майтаке, рейши или комбинация от тях и имуностимуланти.Бета глукана е подобно на нашата бирена мая, зелен чай може да се пие и на чай,мастни киселини има и у нас.Къде у нас може да се намери такова ленено масло/олио, някой има ли инфо?Предполагам в диетични магазини или супермаркети, но не съм виждала.
Няколко независими изследвания потвърждават, че добавянето само на 2 супени лъжици смляно ленено семе в ежедневния хранителен прием за около 5-6 седмици значително подобрява цялостното здравословно състояние, състоянието на кожата, косата и - което е може би най-важното за билдерите- променя се структурата на клетъчната мембрана на всички клетки, като тя става по-"течлива"- което е важно условие хранителните веществата и хормоните , които кръвта носи до клетката, да могат да навлязат в нея по-бързо и с по-нисък разход на енергия.



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор nelidz (член)
Публикувано26.01.07 17:17



Благодаря ти за инфото!Разбирам си, че си притеснена.Учудена съм, че и там нещата стоят малко като в БГ относно пари и т.н Нормално е и да си объркана.Сигурно много четеш и още повече се объркваш.Сама трябва да вземеш решение, а не някой друг да ти го наложи.Опитай с тази диета и добавки и виж как ще се почувстваш от нея.А после ще решиш, ще имаш време да отсееш и от информацията, която получаваш ежедневно.Днес ми разказаха за една жена, на която открили рак на матката, много добра приятелка на семейството е лекарка в болницата и казала, че е осеяна и няма смисъл от операция.Назначават й няколкомесечна химиотерапия, в следствие на която жената се чувства добре и на контролен преглед се установява, че няма нито една ракова клетка и в момента е в ремисия.Не ти казвам това, за да ти наложа да избереш химиото, просто споделям.Относително е-на едни помага повече, на други по-малко.Страничните действия ....неприятни, но целта е да се преборят раковите клетки.Съпругата на мой колега от офиса 3 г се бори с нехочкинов лимфон и е минала през десетки химиотерапии, сега обаче е в ремисия от няколко месеца и е толкова хубаво

Пожелавам го на всички:):):)
Аз за моят баща исках химиотерапия, но обясниха, че няма такава за неговия случай.Оказа се впоследствие, че взима антихормонален препарат,който действа и като химиотерапия.При него се получиха разсейки, но според мен от това, че тумора беше прорастнал във вена кава и е тръгнало по кръвта.Целта на лисодрена беше да убие остатъчни клетки, ако има такива, но...А може и преди операцията да ги е имал, което е много вероятно.
Съвета ми е да се поуспокоиш, да си спазваш диетката и да си пийваш добавките и после ще прецениш.Недей да четеш много, ч ещ есе объркаш съвсем.Време еза почивка, а и почивни дни идват



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: nelidz]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано26.01.07 18:12



Ленено масло /олио/ не съм виждала по магазини. Аз смилам едно пакетче ленено семе и го слагам в меда с черупките. Така си го вземам по е 1-2 суп. лъж. дневно. Тъкмо довечера ще си правя следващата доза, че го свърших



Нема начин да нема начин!

Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 18:28



Ленено олио има в диетичните магазини. Аз го ползвам от доста време.Добро е немското- някъде около 4 и нещо лв.струва. Избора на алтернативна или класическа терапия е деликатно и отговорно нещо. Човек сам трябва да прецени.Но определено шансове не е редно да се изпущат - нито от официалната,нито от алтернативната медицина.Затова ако искаш пробвай първо алтернативната - виж резултата и тогава прецени. Все пак само 6 седмици. Не мисля,че ще е късно да продължиш и с официалната. А след терапиите- отново алтернативна медицина. И така ще поддържаш резултатите. Аз лично съм направила и двете и продължавам да опитвам. Оперирана съм на 29 г.от карцином на гърдата. Засегнати 5 лимфни възли.От тогава тече девета година и благодаря на Бог съм добре. Но не спирам да опитвам и да прилагам различни неща върху себе си. Не губи шансове ,но по-внимателно с официалната медицина.





Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано26.01.07 18:30



Много трудно ти чета постингите, даже някои подминавам....латиницата ти е убийствена

а знаеш че тя не е препоръчителна във форумите, особено тук, дето говорим за рецепти и лекарства - объркването е пълно.
Моля те поне, като даваш рецепти да използваш българските думи - "чаша" вместо "cup", а това "смути" дето си написала, въобще не зная какво е.
Не забравяй че този форум се чете от много хора и не всички знаят английски.
Пък и не вярвам толкова бързо да си забравила българския

Относно двоуменето ти за химиотерапията: Да, много неприятна терапия е, но освен недостатъците си има и предимства. Едно от които е, че унищожава единичните ракови клетки в организма.
Алтернативната терапия с плодове, зеленчуци и хранителни добавки, подпомага организма да се бори с болестта, но да лекува рак......аз поне не вярвам в това. Мое лично мнение, не го натрапвам на никого. Приемам хранителни добавки, но паралелно с терапиите си...
Не вярвам, че хранителна добавка може да излекува рак, защото аз се боря вече 7 години и през тези 7 години непрекъснато приемам хранителни добавки, и отново получавам рецидив след рецидив. Това е моят опит.
Ти сама трябва да вземеш решение какво да предприемеш. А това е важно решение и никой не може да ти го наложи. При вземането на решение не трябва да забравяш, че рака е коварно заболяване и не е за подценяванел Аз го подцених навремето точно от страх от химиотерапия....Ако те интересува моята история, можеш да я намериш в "Стаята на Весела" в "Справочника"!

Ето и едната Кайли Миноуг...Дали тя нямаше парите и възможностите да се лекува при Бил Хендерсон?? А предпочете операция и химиотерапия? И ето я сега, отново пее....Риторични въпроси са това! Не търся отговори, давам примери
Успех мила и кураж ти желая от все сърце

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: vesela.bg]  
Авторфифи (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 19:52



Искам да ви предупредя че лененото олио е с много малка траиност.Казаха ми за някакви си 2-3 месеца,за това обращтаите внимание на датата.Иначе с изтеклия срок е доста вредно.



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: vesela.bg]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано27.01.07 08:20



Здравей Веси, по принцип нямах кирилица и затова не пишех на нея досега, пък съм и забравила къде се намират буквите на български, на ще свикна. От сега нататък ще се постарая да пиша само на български.

Все още не съм решила да правя по въпроса с химията, просто все още не мога да проумея какво става около мен. Имам прекрасен годеник, с когото сме заедно вече 3 години, имаме планове за сватба, за деца и т.н. Изведнъж всичко като че ли рухва пред очите ми, не че Той не ме подкрепя или нещо такова, напротив невероятен е....А и аз по принцип съм си много жив човек-обичам много да се забавлявам, да танцувам, пиивам си, пуша...Доктора каза да откажа цигарите 100% и по възможност и алкохола да го забравя..Прекарах много време в твоята стая и искам да ти кажа колко много ти се възхищавам. Желая ти много, много здраве, надежда и незабравими мигове ти заслужаваш това



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: nelidz]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано27.01.07 08:30



Привет, доколкото разбрах ленено масло има в България - предлага се в ЛИБРА и се казва ФЛАКС ОЙЛ. Незнам коя е фирмата производител обаче. Успех на всички





Тема Браво!нови [re: breastcansersurvivor]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано27.01.07 23:13



Много ти благодаря мила

Това вече е друго нещо, улесняваш ни много
Всички минаваме по този път... на страх, отчаяние, паника. Напълно нормално е. Напълно нормално е също определен период от време да премисляш, да "смеляш" случващото се и накрая да ПРИЕМЕШ ситуацията. Само тогава идват правилните решения.
Щом си прочела моите постинги, значи си наясно с моята позиция по въпроса.
Очаквам да получиш и други мнения, които да ти помогнат във вземането на решение. Каквото и да избереш, ние сме с теб.
И още нещо - не се възхищавай на другите - обичай себе си и се възхищавай на себе си. Ок?

Нема начин да нема начин!

Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
Авторivona (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 11:20



сподели ако обичаш резултата, има ли ефект или е поредната заблуда...



Тема как ще протече лечението при меннови [re: ivona]  
Автор breastcansersurvivor (USA)
Публикувано16.02.07 12:07



Здравейте на всички,

Извинете ме, че не съм писала отдавна. Положението при мен е следното - поръчан и приемам всички добавки и билки, за които писах по-горе. Чувствам се невероятно добре - така не съм се чувствала от години. Трябва да продължа лечението 6 седмици и тогава да направя един тест и да видим резултатите. Остават ми 4 седмици още


А иначе реших да заложа на ~сигурността~ и да започна химиотерапия. Днес ми беше първатаНазначена ми е Адриамицин 81 мг. + Таксотер 122 мг. Ще правя 6 вливания през 21 дни. Отделно в селиевият разтвор ми сложиха Декадрон 20 мг.+Алокси 0,25 мг. против гадене и повръщане. Изпратиха ме вкъщи и с таблетки Кайтрил, дани не се налага да ги вземам. Вече са минали към 10 часа от вливането и нямам никакви опваквания, с изключение на леко прилошавена преди 3 часа. Утре ще ми изпратят и инжекция Неуласта за увеличаване на белите кръвни телца, тъй като се очаква те да са намалени и да намаляват много. Една от сестрите в онкологията е българка и моя приятелка, всички много я уважават там и тя много ми помага за всичко.АААА туморните ми маркери са 47, малко завишени преди първата химия, а резултатите от РЕТ/СТ сненера са в рамките на нормалното. Имам поставен порт, откъдето ми вливат химията, много лесно и бързо става всичко.

Това е засега при мене. Пишете
И Господ здраве да дава на всички нас



Тема Re: как ще протече лечението при меннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор nelidz (член)
Публикувано16.02.07 13:23



Здравей!Браво на теб! Имаш силен дух и звучиш много свежарски.ПОхвално е.Браво, че си избрала и химиторепията.Добавките със сигурност поддържат имунната ти система.Аз пих малко от гъбите шийтаке и олио от сьомга и се изненадах от тонуса, който ми дадоха.Така че те ще ти поддържат имунната система, химията ще си върши другата работа и двете в тандем ще се балансират и ще подкрепят организма ти.хубаво е, че имаш тази приятелка да ти помага.Отношението там към болните ми се струва по -човешко и май обръщат внимание на повече неща





Тема Re: как ще протече лечението при меннови [re: nelidz]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 18:03



здравей, да ти пожелая успешно лечение ..пиши подробно как и с какво те лекуват за да си сверяваме часовниците....първото, което ме изненада е, че са ти включили таксотер...ти нямаш мета никъде, нали...в БГ включват таксотер при метастазирал рак на гърдата....принципа е че веднъж приложена терапия не се повтаря и тук започват след операцията с бяла, жълта ,синя или червена терапия в зависимост от стадия на карциномата...така си ги наричаме по цвета на разтвора, знам името само на червената адски гадна фарморубицин, е слагат и друго в разтвора, но това е основното...и се учудвам че веднага действат с по-тежката артилерия в Щатите..обясниха ли ти лекарите нещо по въпроса...



Тема Re: как ще протече лечението при меннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано16.02.07 18:35



Браво на теб! Взела си правилното решение. Стискам палци и моля те, пиши тук, да знаем как протичат нещата.
Благодаря ти, че пишеш на кирилица!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Редактирано от vesela.bg на 16.02.07 18:36.



Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
Авторjp (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 03:12



Здравей breastcansersurvivor, как протичат нещата c алтернативнoтo лeчeнue? Ycпeшнo ли e?

Благодаря за отговорa и cтискам палци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.