Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: много излекуванинови [re: kalina]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано19.01.07 11:50



Az jiveq v Las Vegas. Ako iska6 pi6i na 261-133-890 ICQ i posle 6te se 4uem. Vsi4ko hubavo...



Тема Бил Хендерсоннови [re: nelidz]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано23.01.07 17:28



Привет от мен! Днес писах на г-н Х ендерсон мейл и учудващо веднага ми отговори, досещате се защо толкова скоростно, съветва ме да закупя първо книгата му, да прочета 5та глава и едва тогава да разговаряме.Имало и електронен вариант.Цената включва иконсултация както и позвъняване от него.Първото безплатно, но всяка следваща се заплаща по 50 долара .Търговски трик ли е или на мен ми заприлича на такъв?Елате ми купете книгата.Други ще кажат няма безплатен обяд


breastcansersurvivor, обръщам се към теб.Как си, как се чувстваш? Няма те от няколко дни във форума, надявам се да си добре.Консултира ли се с г-н Хендерсон, какво ти препоръча, беше писала, че си купила книгата, електронния вариант ли?Пиши.И бих те помолила, ако е електронния и ако можеш да ми пратиш тази 5та глава да прочета какво пише там, може пък нещо да ми се изясни.Здраве на всички!!!



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: nelidz]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано25.01.07 05:13



zdravei, to4no predi 2 4asa govorih s Bill Henderson, sled kato polu4ih i pro4etoh knigata mu(ne elektronniqt variant). Be6e mnogo podroben i mil i govorihme okolo 4as i polovina. Toi mi preporu4a edin tritment za 6 sedmici v koito e 80% siguren, 4e 6te se opravq, bez da hodq na himio i radiaciq. Tritmenta ob6to vzeto se sustoi v priemane na RM-10(imunostimulator ot www.vitacost.com) po 6 tabletki na den za 6 sedmici, priemane na flex seed oil i cottage cheese(maslo ot leneno seme i izvara, koqto e malko po-razli4na ot na6ata) 1/3 cup ot masloto+ 2/3 cup izvara vseki den za zakuska. Heart Plus + Green tea extract (www.ourhealthcoop.com) po 6 tabletki za 6 sedmici. Barley power(e4emik) trqbva da se vzemat po 20 tabletki na den vseki put kogato hapva6 ne6to(greensuprime.net). Vsi4kite tezi 6 sedmici e pozvoleno da se qde samo surovi zelen4uci i po2-3 ploda na den, no ne i pove4e, qgodi i drugi berris, surovi orehi i bademi.Tova e gore-dolu. A v 5 glava na knigata sa opisani mnogo metodi(alternativni) za le4enieto na raka.
Az imah PET/CT skan v4era, i 6te se vidq s doktora na 7 fevruari, za da mi kaje rezultatite. Malko sum pritisnena. Neznam kakvo da pravq, da zapo4vam li chemo-to i radiaciqta ili da opitam purvo dietata, neznam. Mnogo sum oburkana..... Ako ima ne6to pi6i.
Zdrave i uspeh na vsi4ki



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор lakomnik (apetitko)
Публикувано25.01.07 12:21



Zdravei,mnogo bih iskala da kaje6 kade moga da pro4eta elektronnia variant i dali ima prevod na balgarski,vse pak ne sam poliglot

,a iskam da se informiram,a ako moje6 prevedi niakoi po interesni 4asti,Blagodaria ti i gore glavata.Za himioter ne znam no na moiat svekar mu povlia ujasno,vseki sam si vzima re6enia,toi otkaza ve4e da mu se pravi himioterapia i e samo na hranitelni dobavki,i 4esno kazano se 4ustva dobre,a sam pisala za edin nov metod sa6to,ako te interisuva go pro4eti vav nov ila4 za rak.samo 4e sega 6te poso4a receptata koiato sa kazali doktorite,i e nai-to4na uspeh i zdrave



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: lakomnik]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано25.01.07 12:44



zdravei, elektronniqt variant moje da se zakupi i pro4ete na saita, koito sum dala v purvata tema. Ob6to vzeto se govori za alternativnite na4ini za izlekuvane ot raka. Spored avtora na knigata ima okolo 300 alternativni na4ina za lekuvane. V prednata tema sum obqsnila toi na men kakvo mi kaza da napravq za 6 sedmici. Ima i drugi na4ini, kato VIBE machinata, no dokolkoto razbrah takava machina vse o6te nqma v Bulgaria. Sega nqmam mnogo vr4eme, no pi6i kakvo po-to4no te interesuva i 6te ti kaja, dokolkoto moga....
Uspeh



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор lakomnik (apetitko)
Публикувано25.01.07 12:52



Zdravei ,blagodaria ti za razbiraneto i za barzia otgovor.Poneje jiveem v 4ujbina/Ispania/bih jelala da razbera gore-dolu kakvi sa alternativnite le4enia za6toto nie sega sme na takova,piem omega/LENENO MASLO,RIBENO MASLO,I MASLO OT OLIVA/toi e s metastazi na kostite po cialoto tialo,i ima li poso4eno v knigata konkretno za vida rak kakva alternativna medicina da se priloji,:Blagodaria ti uspeh,i samo borba





Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано25.01.07 13:07



Здравей!Благодаря за отговора.Стискам палци всичко да е наред с изследванията.Много бавно ги обработват там, странно.Ясно е ,че Бил Хендерсон залага на алтернативната медицина.Според мен щом ти п редлагат химиотерапия-направи я, там специалистите са много добри.Друг е факта, че страничните реакции се понасят различно от различните организми и т.н Според мен тези добавки подсилват имунната система на организма за борбата с раковите клетки, може би имат и противотуморно действие.НО честно казано не знам дали да вярвам, че разни добавки могат да излекуват рака.Ти сама ще прецениш какво да избереш.Хубаво е да пробваш диетата с добавките, няма да ти навреди, а само може да помогне.Искам да те помоля, ако имаш време да погледнеш какви методи са описани за метастази в мозъка-какви добавки се препоръчват за тези болни.Ще опиша един случай-човек, опериран от рак на стомаха, отворен и затворен.лекарите казват, че ще живее най-много месец.ТОзи човек още е жив-почти 5 месеца след операцията.Лекуват го с газ, беше в една стая в болницата с баща ми.Чувства се добре, движи се.Лекарите тук говорят какво ли не за газта, отхвърлят всякакви различни от медицината начини.И понеже за баща ми традиционната медицина каза, че повече нищо не може да направи, не ни остава нищо друго освен да опитаме с алтернативни начини.Желая ти късмет и вяра!



Тема Лечение на мозъчен туморнови [re: nelidz]  
Автор *jull* (())
Публикувано25.01.07 16:35



Ето рецепта, изпитана и с доказан ефект:
ЛЕЧЕНИЕ НА ТУМОР С ХЛЕБЕН КВАСЕЦ
Квасецът се приготвя, като се замесва тесто от черно брашно с вода и мая. Оставя се да прокисне и това се използва за „набухвател” на същинското тесто. То се замесва по същия начин, като за „мая” вече се използва част от втасалото тесто (когато наистина е готово, мирише на оцет!). След като тестото набухне малко, се добавят 6-7 настъргани диви кестени и нарязани корени от бъз (когато няма кестени, може и само бъз!). Корените трябва да са винаги пресни и млади - познават се по по малките израстъчета по тях. Копаят се от земята, където расте бъз и могат да се намерят по всяко време на годината. Нужни са около 7-10 корена с дължина 15-20 см.; измиват се добре, нарязват се на ситно и се счукват почти на каша в дървен хаван. Всичко това се смесва с тестото и се меси още малко и после се слага в двойна марлена торбичка. Приготвя се вечер, 4 часа преди лягане и се слага на главата за цялата нощ. Косата трябва да е много ниско подстригана, почти „нула номер”. Прилага се всяка вечер в продължение на няколко месеца.
Трудоемко е, но хора, които са прилагали тази рецепта, гарантират за резултатите от нея! Едновременно с това е добре да се пие алое с вино и билки за укрепване. Успех!





Тема Re: Лечение на мозъчен туморнови [re: *jull*]  
Автор kattt_1 (непознат)
Публикувано25.01.07 16:48



това само за рак на мозъка ли е



Тема Re: Лечение на мозъчен туморнови [re: *jull*]  
Автор kattt_1 (непознат)
Публикувано25.01.07 16:48



това само за рак на мозъка ли е
Ако е рак на гърдата с метастази в белия дроб как се прави
На Петър Димков ли е тази рецепта




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.