Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 18:28



Ленено олио има в диетичните магазини. Аз го ползвам от доста време.Добро е немското- някъде около 4 и нещо лв.струва. Избора на алтернативна или класическа терапия е деликатно и отговорно нещо. Човек сам трябва да прецени.Но определено шансове не е редно да се изпущат - нито от официалната,нито от алтернативната медицина.Затова ако искаш пробвай първо алтернативната - виж резултата и тогава прецени. Все пак само 6 седмици. Не мисля,че ще е късно да продължиш и с официалната. А след терапиите- отново алтернативна медицина. И така ще поддържаш резултатите. Аз лично съм направила и двете и продължавам да опитвам. Оперирана съм на 29 г.от карцином на гърдата. Засегнати 5 лимфни възли.От тогава тече девета година и благодаря на Бог съм добре. Но не спирам да опитвам и да прилагам различни неща върху себе си. Не губи шансове ,но по-внимателно с официалната медицина.





Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано26.01.07 18:30



Много трудно ти чета постингите, даже някои подминавам....латиницата ти е убийствена

а знаеш че тя не е препоръчителна във форумите, особено тук, дето говорим за рецепти и лекарства - объркването е пълно.
Моля те поне, като даваш рецепти да използваш българските думи - "чаша" вместо "cup", а това "смути" дето си написала, въобще не зная какво е.
Не забравяй че този форум се чете от много хора и не всички знаят английски.
Пък и не вярвам толкова бързо да си забравила българския

Относно двоуменето ти за химиотерапията: Да, много неприятна терапия е, но освен недостатъците си има и предимства. Едно от които е, че унищожава единичните ракови клетки в организма.
Алтернативната терапия с плодове, зеленчуци и хранителни добавки, подпомага организма да се бори с болестта, но да лекува рак......аз поне не вярвам в това. Мое лично мнение, не го натрапвам на никого. Приемам хранителни добавки, но паралелно с терапиите си...
Не вярвам, че хранителна добавка може да излекува рак, защото аз се боря вече 7 години и през тези 7 години непрекъснато приемам хранителни добавки, и отново получавам рецидив след рецидив. Това е моят опит.
Ти сама трябва да вземеш решение какво да предприемеш. А това е важно решение и никой не може да ти го наложи. При вземането на решение не трябва да забравяш, че рака е коварно заболяване и не е за подценяванел Аз го подцених навремето точно от страх от химиотерапия....Ако те интересува моята история, можеш да я намериш в "Стаята на Весела" в "Справочника"!

Ето и едната Кайли Миноуг...Дали тя нямаше парите и възможностите да се лекува при Бил Хендерсон?? А предпочете операция и химиотерапия? И ето я сега, отново пее....Риторични въпроси са това! Не търся отговори, давам примери
Успех мила и кураж ти желая от все сърце

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: vesela.bg]  
Авторфифи (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 19:52



Искам да ви предупредя че лененото олио е с много малка траиност.Казаха ми за някакви си 2-3 месеца,за това обращтаите внимание на датата.Иначе с изтеклия срок е доста вредно.



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: vesela.bg]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано27.01.07 08:20



Здравей Веси, по принцип нямах кирилица и затова не пишех на нея досега, пък съм и забравила къде се намират буквите на български, на ще свикна. От сега нататък ще се постарая да пиша само на български.

Все още не съм решила да правя по въпроса с химията, просто все още не мога да проумея какво става около мен. Имам прекрасен годеник, с когото сме заедно вече 3 години, имаме планове за сватба, за деца и т.н. Изведнъж всичко като че ли рухва пред очите ми, не че Той не ме подкрепя или нещо такова, напротив невероятен е....А и аз по принцип съм си много жив човек-обичам много да се забавлявам, да танцувам, пиивам си, пуша...Доктора каза да откажа цигарите 100% и по възможност и алкохола да го забравя..Прекарах много време в твоята стая и искам да ти кажа колко много ти се възхищавам. Желая ти много, много здраве, надежда и незабравими мигове ти заслужаваш това



Тема Re: Бил Хендерсоннови [re: nelidz]  
Автор breastcansersurvivor (непознат )
Публикувано27.01.07 08:30



Привет, доколкото разбрах ленено масло има в България - предлага се в ЛИБРА и се казва ФЛАКС ОЙЛ. Незнам коя е фирмата производител обаче. Успех на всички





Тема Браво!нови [re: breastcansersurvivor]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано27.01.07 23:13



Много ти благодаря мила

Това вече е друго нещо, улесняваш ни много
Всички минаваме по този път... на страх, отчаяние, паника. Напълно нормално е. Напълно нормално е също определен период от време да премисляш, да "смеляш" случващото се и накрая да ПРИЕМЕШ ситуацията. Само тогава идват правилните решения.
Щом си прочела моите постинги, значи си наясно с моята позиция по въпроса.
Очаквам да получиш и други мнения, които да ти помогнат във вземането на решение. Каквото и да избереш, ние сме с теб.
И още нещо - не се възхищавай на другите - обичай себе си и се възхищавай на себе си. Ок?

Нема начин да нема начин!

Тема Re: много излекуванинови [re: breastcansersurvivor]  
Авторivona (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 11:20



сподели ако обичаш резултата, има ли ефект или е поредната заблуда...



Тема как ще протече лечението при меннови [re: ivona]  
Автор breastcansersurvivor (USA)
Публикувано16.02.07 12:07



Здравейте на всички,

Извинете ме, че не съм писала отдавна. Положението при мен е следното - поръчан и приемам всички добавки и билки, за които писах по-горе. Чувствам се невероятно добре - така не съм се чувствала от години. Трябва да продължа лечението 6 седмици и тогава да направя един тест и да видим резултатите. Остават ми 4 седмици още


А иначе реших да заложа на ~сигурността~ и да започна химиотерапия. Днес ми беше първатаНазначена ми е Адриамицин 81 мг. + Таксотер 122 мг. Ще правя 6 вливания през 21 дни. Отделно в селиевият разтвор ми сложиха Декадрон 20 мг.+Алокси 0,25 мг. против гадене и повръщане. Изпратиха ме вкъщи и с таблетки Кайтрил, дани не се налага да ги вземам. Вече са минали към 10 часа от вливането и нямам никакви опваквания, с изключение на леко прилошавена преди 3 часа. Утре ще ми изпратят и инжекция Неуласта за увеличаване на белите кръвни телца, тъй като се очаква те да са намалени и да намаляват много. Една от сестрите в онкологията е българка и моя приятелка, всички много я уважават там и тя много ми помага за всичко.АААА туморните ми маркери са 47, малко завишени преди първата химия, а резултатите от РЕТ/СТ сненера са в рамките на нормалното. Имам поставен порт, откъдето ми вливат химията, много лесно и бързо става всичко.

Това е засега при мене. Пишете
И Господ здраве да дава на всички нас



Тема Re: как ще протече лечението при меннови [re: breastcansersurvivor]  
Автор nelidz (член)
Публикувано16.02.07 13:23



Здравей!Браво на теб! Имаш силен дух и звучиш много свежарски.ПОхвално е.Браво, че си избрала и химиторепията.Добавките със сигурност поддържат имунната ти система.Аз пих малко от гъбите шийтаке и олио от сьомга и се изненадах от тонуса, който ми дадоха.Така че те ще ти поддържат имунната система, химията ще си върши другата работа и двете в тандем ще се балансират и ще подкрепят организма ти.хубаво е, че имаш тази приятелка да ти помага.Отношението там към болните ми се струва по -човешко и май обръщат внимание на повече неща





Тема Re: как ще протече лечението при меннови [re: nelidz]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 18:03



здравей, да ти пожелая успешно лечение ..пиши подробно как и с какво те лекуват за да си сверяваме часовниците....първото, което ме изненада е, че са ти включили таксотер...ти нямаш мета никъде, нали...в БГ включват таксотер при метастазирал рак на гърдата....принципа е че веднъж приложена терапия не се повтаря и тук започват след операцията с бяла, жълта ,синя или червена терапия в зависимост от стадия на карциномата...така си ги наричаме по цвета на разтвора, знам името само на червената адски гадна фарморубицин, е слагат и друго в разтвора, но това е основното...и се учудвам че веднага действат с по-тежката артилерия в Щатите..обясниха ли ти лекарите нещо по въпроса...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.