Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Билки срещу ракнови [re: the]  
Автор dea123 (непознат)
Публикувано24.05.08 01:55



В отговор на:

Да,ягодата е много полезна,особено дивата!



Така е:)Аз съм си харесала едно местенце точно над манастира Св.Кирик И Юлита.(между Асенвград и Пловдив)Минава се през горичката нагоре(страшна красота е)и се излиза на една полянка(там има е две изоставени параклисчета),е там е пълно с диви ягоди.Чакам ги с нетърпение да узреят и съм там:)Ако някой го привлича брането на ягоди може да отиде там :)страхотно е



Тема Re: Билки срещу ракнови [re: dea123]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 07:55



Dea 123,моляте напи6и как прави6 отварата от бабини зъби и бял имел.Колко се изпива за деня.Споменава6 4е много твои познати са доволни.моляте сподели малко пове4е.Търсих в нета ,но не открих.



Тема Re: Билки срещу ракнови [re: fifi]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано24.05.08 23:44



Толкова ли е трудно точно днес, в деня на бългрската писменост вместо 6 да напишеш Ш и вмести 4, да напишеш Ч.
Абсолютно еднакви движения правиш по клавиатурата.
Не се сърди! Просто ми е много странно като се пишат тези цифри, вместо буквите ни. Ако пращаш SMS на телефона си съм съгласна.
Весе, не се сърди, че окепазявам форума с това мое писание.
МНОГО СЕ НЕРВЯ НА ТАКИВА ПИСАНИЦИ!
Може би е от възрастта??!!А.......?



Тема Re: Билки срещу ракнови [re: ket1234]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано25.05.08 00:02



Ааааа, тука възрастта няма нищо общо



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Билки срещу ракнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано25.05.08 00:13



Ами, да, почвай да шамаросваш и за окепазяването (чисто нашенска дума!)

на българското писмо!
Знам, че повечето хора го правят по навик, но това не е оправдание!





Тема Re: Билки срещу ракнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано25.05.08 00:17



Ами като направят клуба само за регистрирани май нещата ще си дойдат по местата! Айде стига спам в темата за билките



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Билки срещу ракнови [re: vesela.bg]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано25.05.08 00:25



Аз пък ще спамя!
Не можах да се удържа, бе Весе! Безобразно е!



Тема Re: Билки срещу ракнови [re: ket1234]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано25.05.08 00:32



Ох, не ме настъпвай там

И мен ме дразни, опитвам се да огранича поне латиницата, а другото...ми не мога да ги върна пак в 1-ви клас да се учат да пишат Такава ни е образователната система, както и здравната ни система....е, айде стига, че стана еднаааа...

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Билки срещу ракнови [re: vesela.bg]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано25.05.08 00:58



Добре де!
Спирам!
Ама все пак да се научат да пишат на БЪЛГАРСКИ!
Не обещавам, че ако видя пак нещо такова и се издразня, няма да реагирам по същия начин.
Ще се опитам да се въздържам.
А за здравната система: само добро или нищо!
За умрелите нали така се казва?



Тема Re: Билки срещу ракнови [re: ket1234]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 09:21



Моля да бъда извинена,за суматохата която създадох с моя въпрос и станах обект на толкова коментари с моите /6,4/
И в преди6ни теми съм писала 4е не живея в БГ,клавиатурата ми не отговаря на БГ азбуката,много е трудно да се сменя кредора постоянно.
Сигурно от удоволствие еи така си ги сменям/6,4/.Типи4но по български бях нападната,за6то.
Оби4ам България,но тя ме прогони.За самотна маика с две малки деца-няма място.Дори и децките добавки не полу4авах.Тук децата ми полу4ават стипендия от държавата за да у4ат.
В България преди подпомагаха само циганите,не знам как е сега.
Някои мислил ли е за6то толкова много хора напускат БГ.без коментар
За6то оставяме старите си родители,домове,приятели.И тук е много трудно.Но от двете злини избираме по малката.
Изхабихте толкова много време за моите 6,4.По добре да бяхте използвали това време да се борите за правата си пред правителството.Здравеопазването ни има нужда от голям ритник.
Весе моляте после изтрии постинга ми.Това не е за тук,темата е много хубава и не искам да я развалям.
Аз попитах само за една рецепта.Потърсих помо6т.Но пол4их само упреци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.