Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Перукинови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.07.10 14:34



Момичета, скоро някоя от вас да си е взимала перука с протокол от социални грижи? Останаха ли фирми в София?
На сайта на социални грижи излиза само Амоена на бул. Македония. Има ли други фирми, които сте ползвали и работят с протоколи?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Перукинови [re: Buba67]  
АвторMapиo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.10 02:07



Бих искал да подаря една перука, която остана от майка ми. Много тъмна коса, почти черна, каре - тип Клеопатра. Синтетична е, но отгоре има направена като кожа, от която излизат косите и изглежда много естествено. Знам, че тук не могат да се публикуват мейли, как да стане?



Тема Re: Перукинови [re: Mapиo]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.08.10 08:40



Марио, само телефони не се публикуват.
Спокойно може да оставиш имейла си.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Перукинови [re: *jull**]  
АвторMapиo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.10 07:48



Подарявам перука - много тъмна коса, почти черна, каре - тип Клеопатра. Синтетична е, но отгоре има направена като кожа, от която излизат косите и изглежда много естествено. Също така бих искал съвет дали някой знае къде могат да се по/дарят прилично изглеждащи дрехи. Сърце не ми дава да ги оставя до кофите...
Мейл:
trifonoff@abv.bg



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: миши]  
Авторeлu (Нерегистриран)
Публикувано17.06.11 01:03



По принцип не ти препоръчвам да си купуваш перуки от магазини на двойни цени с неизяснен произход! Във Варна има само една добра перукерка, повече от 20 години се занимава с това, казва се Людмила Масларова, страхотен човек и професионалист, който е върнал самочувствието на много болни хора, както и моето. Перуките са със сертификат а цените са много достъпни. В началото на юли ще открие собствено перукерско студио в Дом Младост, там лесно ще я откриеш! Надявам се да съм ти била от полза! Успех!





Тема Re: Търся магазин за перуки [re: eлu]  
Авторkrasimira 76 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.11 10:10



оффф и тук ли започнахте да си правите самореклама.моя приятелка си поръча преди години при нея.изобщо не беше доволна



Тема Re: Търся магазин за перукинови [re: ggs]  
АвторCтoeвa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.12 13:32



Г-жа,явно Вие сте с цел самореклама тук,защото аз също съм клиентка на Масларова,и тя много ми помогна в борбата ми с рака.И ми писна от зли хора като Вас!Когато се сблъскате с това да Ви пада косата и сте отчаяна и се намери ангел като майстор -перукерката Масларова тогава пишете анти-реклами! Мога да кажа едно Страхотно качество,страхотни цени,страхотен подход,разбиране и внимание!! Горещо препоръчвам.. мястото е само едно дами "ПЕРУКЕРСКО АТЕЛИЕ 'КРЕЗ'-ВАРНА!!Искам да помогна ще Ви оставя и номер на ателието 0888/311154



Тема Re: Тюрбанинови [re: katy1]  
АвторCтoeвa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.12 13:35



Погледни тук се продават тюрбани с тази цел по поръчка се шият в Перукерско ателие "Крез"-Варна http://www.peruki-krez.dir.bg/_wm/diary/?df=46



Тема Re: Перукинови [re: Cтoeвa]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано11.05.12 15:42



Извинете, но не можах да се ориентирам в сайта. Бихте ли ми отговорили накратко за цени - интересува ме къса изкуствен косъм, а също и цените на тюрбаните.
Благодаря!

Редактирано от nadia_O6O6 на 11.05.12 15:43.



Тема Re: Перукинови [re: nadia_O6O6]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано11.05.12 19:15



Наде, ето мила



Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.