Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Сбогом, Татконови [re: Juli7]  
Авторpraha (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 22:43



Моите съболезнования скъпа!Дано бъде в по добър свят без страдание и болка!Бог да го прости а на вас да даде сили занапред!



Тема Re: Сбогом, Татконови [re: DOCOLlNl]  
Автор nelidz (член)
Публикувано12.03.07 10:09



Приеми моите сърдечни съболезнования!БОли, много боли, не може да се опише с думи.Но ние т рябва да сме силни, да знаем, че те винаги ще са с нас и ще ни закрилят и да продължим напред!



Тема Re: Сбогом, Татконови [re: nelidz]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 13:30



Бог да го прости и нека да му е леко на душата!



Тема i az ve4e sm edna ot vasнови [re: Пoля]  
Авторwild14 (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 12:43



nakraia doide i moiat red da se vklu4a v tazi tema!tolkova mi e trudno- i az zagubih moiat tatko.nemoga da opi6a makata si,znam 4e tuk 6te me razberete.tolkova mnogo se ma4ihme da mu pomognem i kakvo nakraia ni6to,rakat pobedi i nas.vse o6te nemoga a moje bi i ne iskam da poviarvam 4e tova se slu4i.pogrebahme go na rojdenniat mi den-den v koito predi 26 godini toi me e posre6tnal na tozi sviat i na sa6tiat den az go izpratih ot tuk. a tolkova mnogo iskah da mu pomogna!!!!



Тема Re: i az ve4e sm edna ot vasнови [re: wild14]  
Автор iliyana_O6 (непознат )
Публикувано20.03.07 13:16



Моите най-искрени съболезнования. Мир на душата му! Нека почива в мир! Всички в този клуб те разбираме най-добре и мислено сме с теб в този тежък за теб момент.
Прегръщам те,
Илияна



Тема Re: i az ve4e sm edna ot vasнови [re: wild14]  
Автор nelidz (член)
Публикувано20.03.07 15:58



Приеми моите искрени съболезнования!Болката е неизмерима.Вярвам, че бащите ни са в един по-добър свят, където няма болка и тъга.Ще ти бъде трудно да го приемеш, нужно ти е време.Бъди силна и бъди до майка си, подкрепяйте се!



Тема Re: i az ve4e sm edna ot vasнови [re: wild14]  
Авторhope (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 14:33



Моите най-искрени съболезнования...Колко мъка има в тази тема, винаги я отварям с тъга и знание че ще срещна още един човек със подобна на всички ни участ...Нека баща ти почива в мир и нека той винаги бъде до теб и цялото ти семейство във всичко което правите и ви се случва...Нека да бъде запомнен здрав и весел и изпълнен с живот, такъв какъвто е бил винаги преди !
Мир на душата му.



Тема Re: i az ve4e sm edna ot vasнови [re: wild14]  
АвторVivs (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 23:12



Приеми и моите най-искрени съболезнования! Дано там, където са бащите ни, няма мъка и болка! Прегръщам те и знай, че не си сама в нещастието си.



Тема Re: i az ve4e sm edna ot vasнови [re: Vivs]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 15:11



И аз преди шест месеца изпитах това, което изпитваш ти в момента! И съм горе-долу колкото теб, на 27г. съм. Наистина е много тежко, но трябва да вървим напред. Заради нашите родители, които съм сигурна, че сега вече са добре някъде там на небето и се гордеят с децата си.
Нека татко ти почива в мир!



Тема Re: Загубихме нашия прекрасен баща!нови [re: nelidz]  
Автор neli_a14 (непознат )
Публикувано03.04.07 11:12



Тате почина и толкова много ме боли.... Защо Господ не ме чу....?




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.