Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Замина си милата ни майчица!нови [re: Toни]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:38



Приеми и моите съболезнования, много съжалявам за случилото се, още повече че е имало надежда и у вас и у лекарите.
Бог да я прости!



Тема Re: Замина си милата ни майчица!нови [re: Eлфи]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано28.09.06 13:55



Бог да я прости!



Тема Re: Замина си милата ни майчица!нови [re: pmomchi]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 16:46



Моите съболезнования! Да почива в мир душата й!



Тема Re: Замина си милата ни майчица!нови [re: Aни]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 22:12



dano! dano e taka... da pochiva v mir!!



Тема Re: Замина си милата ни майчица!нови [re: Toни]  
Автор pmomchi (непознат )
Публикувано30.09.06 07:50



Благодаря Ви хора ,благодаря и на Бог че Ви има.Майка четеше всички ваши мнения от януари докрая.Тя Ви познаваше задочно.Преглеждаше целия форум .Пред мен сега е пълно с листчета с нейния почерк на различни билкови рецепти от форума.Знам че ще се оправя, но ще мине доста време сега много ми се плаче...... и плача.Боже моля те прости и.





Тема Re: Загубих приятелнови [re: little_rabbit]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано01.10.06 16:45



Днес Евичка трябваше да навърши 30 г. Милата ми! Липсва ми ужасно!



Тема 2 октомвринови [re: vesela.bg]  
Автор Viriat ()
Публикувано02.10.06 10:29



Днес е 2 октомври. Днес съпругата ми щеше да навърши 42 години. Трябваше да навърши 42 години. Не успях да й помогна да ги отпразнува.

Остави 11 преведени книги: 8 романа на П. Коелю, един роман на Еса де Кейрош, една пиеса, История на Португалия на проф. Жузе Ермано Сарайва. Остави 14 научни публикации и недовършен докторат. Остави много приятели. Остави едно добро, умно и чувствително дете. И един съпруг, който не може да се пребори с болката.

Никога не съм се чуствал толкова зле. Никога не съм мислел, че мога да се чуствам толкова зле.

Купих й цветя, налях й хубаво силно кафе на закуска, изслушах един албум с любимите й стари парчета на Bee Gees, Africa и Lea на Toto. Ще отидем на гроба й. Ще заведа детето на Етъра. Обожаваше това място. Ще се опитам да не ми е толкова тежко. Поне днес. Ще я моля да ми прати някакъв знак. Нищо друго не мога да направя.



Тема Re: 2 октомвринови [re: Viriat]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано02.10.06 19:39



Вириат, миличък, съчувствам ти! От цялото си сърце чувствам твоята мъка.

За знаците... Моля самите болни да не ме четат. Само близките. МОЛЯ!

Сънувах сън. Това беше около 45-50 ден от смъртта на Евичка. С нея имаме общ приятел, тримата имаме много силна връзка, сънувах, че го срещам и му казвам, че съм се чула с Ева и тя е по-добре, много по-добре. Сигурна съм, че е така. Тя много изстрада, много болки понесе, сега вече е добре. И ни чака там, горе. Когато ни дойде времето и ние ще я последваме.



Тема Re: 2 октомвринови [re: little_rabbit]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 20:45



Вириат, толкова ми стана мъчно, че цял ден събирах сили да ти пиша! Толкова много болка и любов има в думите ти! Страхувам се да не кажа нещо излишно, защото зная, че нищо не може да успокои раната в душата ти. Казват, че се свиква... донякъде. Но още е толкова скоро - дори мисълта, че след време болката ти може да утихне, сигурно сега възприемаш като изневяра към паметта й! Споменът за човека, когото обичаме и който ни е напуснал, е като крехко стъкло, което пазим дълбоко в себе си като част от собствената ни същност. Без него ние самите няма да сме същите... Хубаво е, макар и много болезнено, че отбелязваш по специален начин рожденния й ден. Нали най-важното за един човек е, че се е родил! А тя е направила толкова много за отреденото й време, колкото малцина са успели за много повече години земен живот. Скъпи Вириат, вярвай, че ТЯ Е С ВАС, че ТЯ Е ВЪВ ВАС! Хилядолетната философия и религия /а вече и наука!/ не са безпочвени фантазии! Ванга не беше измислица! Тя разговаряше с хора, напуснали земния ни живот и останали около нас като дух, енергия, любов. За да ни обичат и помагат! И за тях е непонятно нашето страдание - защото те вече са получили новото, истинско и съвършено разбиране за живота - вечен и без граници...
Прегръщам те!



Тема Re: 2 октомвринови [re: little_rabbit]  
Автор Viriat ()
Публикувано04.10.06 14:52



Благодаря ти много за хубавите думи. Всъщност знаци вече получих. Когато имам време и съм в състояние да пиша, ще споделя. Искаше ми се просто да има такива и на рождения й ден.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.