Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Отиде си и мойта майка!нови [re: виoлeтa]  
АвторИлинa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 09:01



Приеми и от мен най-искрени съболезнования! Майка ти ще бъде винаги с теб...сигурна съм!



Тема Re: Отиде си и мойта майка!нови [re: wallent]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 09:54



Моите искрени съболезнования за загубата.



Тема Re: Отиде си и мойта майка!нови [re: Илинa]  
Авторюлия 48 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 10:35



МОИТЕ НАЙ ИСКРЕНИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ , БЪДИ СИЛНА МЪКАТА ТИ Е ГОЛЯМА
(
НО МАЙКАТИ ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕ В ТЕБ, ЩЕ БДИ ЗА ТЕБ ТАМ ГОРЕ КЪДЕТО НЯМА
БОЛКА И СТРАДАНИЕ



Тема strah me eнови [re: vesela.bg]  
Автор mihailova (непознат )
Публикувано27.02.07 13:36



maika mi ima rak na kostite,i ni6to ne moje da se napravi.a az trqbva da sedq i da gledam samo kak se ma4i,i da 4akam.za parvi pat izpitvam takav strah,opitvam se da go preodoleq no ne se poly4ava.misalta 4e na 21 godini 6te ostana sama o6te pove4e me yjasqva.a tq milata,pla4e a az samo moga da gledam.da gledam kak bavno si otiva moi lybim 4ovek.iskam da vikam,no trqbva da se darja.znam 4e vie 6te razberete 4yvstvata mi,nqma na koi dryg da spodelq.



Тема Re: strah me eнови [re: mihailova]  
Авторюлия 48 (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 16:30



Коварната болест идва без покана,срещу нея няма ваксина и никои не е
з астрахован, но когато дойде обръща наопъки целия живот,стремежи и мечти.след доказване на диагнозата започва трудния и дълъг път към оцеляването. трябва да се мобелизираш,да бъдеш силна, защото те имат нужда от нас ,в този момент,когато човек се лута между живота и болеста семейството е тази брънка,която понася всички малки вече радости,несгоди и болки.Най вече човек трябва да има много вяра и силен дух за да го преодолее.Izvinime no pi6a, bavno za6toto sam razstroena.I moqta da6erq ima rak na kostite,tq e s diagnoza visoko diferinciran hondro sarkom.Parvona4alnoto skovava6to 4yvstvo na strah ot neizvestnostta ot stradanieto ot panikata, 4e si otvoril parvata porta na ada i 4e trqbva da vleze6 vatre e ne6to koeto nemoje da se opi6e to e vatre v samata men,strah,taka se nari4at trapkite po cqloto tqlo,koito lazqt ot glavata do petite i pronizvat sarceto do skovava6ta bolka,koqto spira di6ane to ti,no nie trqbva da badem silni za da prodaljim napred,trqbva da imame vqra i nadejda.Vqrata e kato leteneto mnogo tejko yprajnenie no spre6 li ymira6,a nokogo ne my se ymira dori i na tezi,koito znaqt 4e kraqt e nqkade v bade6teto.Samosajalenieto i salazite ne var6at rabota,v tezi momenti e nyjna mobelizaciq,vqra,i jelanie jivota da prodalji kakto predi trqbva da se radvame na jivota takav kakavto e jivei dostoino,ne se predavai,vdahvai kyraj i jelanie za jivot na maikati,za6toto jivota e edin.I ako ima gospod ili izvan zemen razym koito da pomogne da stane 4ydo tova 6e e nai golqmiqt podarak koito 6e poly4im.



Тема Re: strah me eнови [re: юлия 48]  
Авторmihailova (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 12:06



az ne spiram da vqrvam.ne iskam sajalenie,zatova malko hora znaqt za moite problemi.gledam da dam vsi4ko ot sebe si.no bolkata,koqto izpitvam,razbirate me nali.niloi ot horata ne znae bolkata kolko moje da e golqma.no naistina 4ovek ne trqbva da se predava i da se samosajalqva.napyk trqbva da se bori6 vapreki vsi4kite trydnosti, s koito ni zblaskva jivota.borbata bih kazala 4e e jestoka,za6toto kolkoto i da se bori6,znae6 4e ni6to ne moje6 da napravi6.tolkova ne6ta iskam da napi6a,a kato po4na mislite mi napravo spirat.no znam edno 4e trqbva da ne se predava6.



Тема Re: strah me eнови [re: mihailova]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 13:01



всички които пишем тук се чувстваме така, и само хора засгнати от тази гадна болест знаят каква е болката и безсилието, само този който го е прживял знае.упсех борете се



Тема Re: strah me eнови [re: mihailova]  
АвторПoля (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 16:35



Защо не опитате инжекцията на Спартак Хаджиев(има я в справо4ник).Много кураж и късмет. Мисли винаги позитивно и вярвай. Прегръщам те.



Тема Re: Сбогом, Татконови [re: Kaлoян]  
АвторDOCOLlNl (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 21:35



СБОГОМ МИЛИ ТАТКО!!!!!!!!!!!!!!!
Ние сьщо изгубихме борбатаШе се радвам ако продължите Вие,мили хора!!!!!Пожелавам на всички от тоя форум смелост и кураж,Не се предавайте!!!!!!



Тема Re: Сбогом, Татконови [re: DOCOLlNl]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 22:29



Страшно съжалявам за баща ти!!! Искрено се надявах да успеете да се справите с гадната болест! Бъди силна и намери начин да продължиш напред!




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.