Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Сбогом,мила бабо!нови [re: So_Sorry]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 17:46



Не мога да открия в интернет "Пътят на душите". Ако някой е успял да я изтегли, моля да ми помогне!



Тема Re: Сбогом,мила бабо!нови [re: Jull]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 09:51



И аз като разбрах за нея не успях да я изтегля и си я купих за 7лв.



Тема Re: Сбогом,мила бабо!нови [re: Eлфи]  
Автор So_Sorry (непознат )
Публикувано20.09.06 12:53



Ето сайтове с доста интересни книги,които се свалят за 1 минутка.Има също така Пътят на душите и Следите на душите...Дано са ви полезни:


http://zashto-kak-podkrepata.hit.bg/knigi.htm
http://www.izvorite.com/downloud/downloud3.htm



Тема Re: Сбогом,мила бабо!нови [re: So_Sorry]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 14:35



Много, много благодаря! Изтеглих ги!





Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ!нови [re: vesela.bg]  
Авторmegan (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 15:33



vesela ti si neveroqten 4ovek.vednaga mi dopadna.Tti si silna i borbena.az se operirah 3 pati ot fibroadenom i lekarq za "uspokoenie" mi kaza 4e nqma stra6no ,za6toto imal pacientka koqto operiral ve4e 8 pati.nikoi ne mi kazva kakvo moga da piq,kakvo da pravq za da ne izpitaqm ujasa otnovo.sega se nalaga da uspkoqvam priqtelkata mi,koqto edva uspqh da nakaram da vleze v bolnica za da operirat top4e a sega stoi v bolnicata ve4e s 1 garda.iskam kato teb informaciq no popadam vav forumi s mnogo bolka,maka i ni6to pove4e.ne vqrvam mnogo na dumi,za6toto te trqbva da badat podkrepeni s dokazatelstva.vqrvam samo na hora koito sa izpitali tova.



Тема как е при вас?!нови [re: vesela.bg]  
Автор vozi (новак)
Публикувано22.09.06 07:15



искам да споделя , це доста цесто ми се слуцва да сънувам майка.. и тази сутрин също!! слизахме двама та по стълбите на блока, и хората се цудеха, а за мене това си беше съвсем нормално, и им казвах це тя никога не е умирала...странни са тези сънища...

две са безкрайните неща.Едното е вселената а другото е глупостта!


Тема Re: как е при вас?!нови [re: vozi]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 11:50



Здравей, Вози, липсваше ни! Влизай отвреме-навреме във форума!


Сега за сънищата. Знаеш ли, скоро и аз сънувах моя баща /много рядко ми се случва, за съжаление!/. Бях в някакъв ресторант и изведнъж между масите се появи той. Приближаваше се усмихнат, дойде и ме прегърна. Аз се втрещих /и в съня си знаех, че не би тябвало да е между нас/ и го попитах с треперещ глас какво прави тук. А той ми отговори спокойно, с присъщата си широка усмивка: "Ами аз винаги съм си тук!"
Още по-странно е, че майка ми го сънувала приблизително по това време и той и на нея казал същото, със СЪЩИТЕ ДУМИ! Тя беше не по-малко изумена, когато споделих с нея съня си и тогава ми разказа своя...



Тема Re: как е при вас?!нови [re: Jull]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 20:37



излиза ,че наистина с този живот не се свършва всицко...днеска намерих едни записки на майка, в които тя писше как в 72 г. сънувала баща си, който никога не била виждала, той бил облецен в церно... разказала за съня си ,на майка си,( на баба ми) .. оказало се це това бил той... освен това баба ми поцинала внезапно същата вецер от инсулт.. съвсем внезапно..... аз също преди година сънувах как майка седи на един мост, на който някак си се мъцеше да се закрепи...аз се опитвах да и помогна , но уви не успях.. и още тогава разбрах какво ще стане.. освен това съм имал и други пророцески сънища...и тези сънища не са като другите а по особени, някак си по плътни и винаги последни....



Тема Замина си милата ни майчица!нови [re: vesela.bg]  
Автор pmomchi (непознат )
Публикувано28.09.06 05:34



На 25.09.2006г. майка почина.Много ми е тежко много ми е мъчно за нея. Борбата с рака започа през декември когато д-р Димитров я оперира от рак на стомаха в онкодиспансера София.За Коледа си бяхме всики в къщи в Средец. Бавно се възстановяваше от операцията въпреки че, доктора каза че операцията е неуспешна.Започна да пие рафинирана газ през февруари две седмици пиеше две седмици почивка и пак две седмици пи по една супена лъжица сутрин обед и вечер. По същото време пиеше и билките на Димитър Куцаров от с. Каменар Бургаско. През март я заведохме на преглед в София и там скенера показа че е чиста,радостта ни бе голяма силите и се възвръщаха с всеки изминал ден.През май направихме изследвания на кръвна картина и ехограф в Бургас тук също лекарите казаха че е чисто.През всичките тези месеци тя пиеше и натанал.Започна да се влошава през юли започна пак да повръща и на 25 в 12 часа ни напусна гаснеше горката буквално като свещичка отслабваше отслабваше .Не можеше да се храни миличката всичко което хапваше го повъщаше, а през това време сълзи капеха от очите и.Имаше надежда че ще се оправи пак. Нека Бог да я благослови.



Тема Re: Замина си милата ни майчица!нови [re: pmomchi]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 07:11



Съболезнования.Бог да я прости.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.