Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Ремисията на Миминови [re: Ekna]  
Автор mimozitta - живa (бореща се)
Публикувано02.12.08 23:11



Еййй най - после да чуя нещо смислено в този клуб. Всички говорите "глупости". Разведрете се само, я вижте какви хубави празници идват, то Никул ден, КОЛЕДА, Стефанов ден, Нова година, Василев ден, Йорданов ден, Иванов ден, и после не ги знам

Та стягайте софрите а не аптечките с лекарства. В клуба трябва да има само въпроси а не оплаквания от типа "Ох, боли ме таза, или врата или не знам какво си " Мърдайте, а после като оздравеем всичките ще ходим да се почерпим пред Министерството на здравеопазването, по един сок от цвекло с моркови



Тема Re: Ремисията на Миминови [re: mimozitta - живa]  
Автор mimozitta - живa (луда Гана)
Публикувано02.12.08 23:44



Брееей никой не иска да пише в тази кутийка

!!!!! Никой ли не иска да се похвали, че днес си е купил нова блузка примерно? Аз оплетох на мъжа си един пуловер но пуска черна боя, някой може ли да ми каже какво да правя.? Притеснена съм, защото трябва да го облече за Коледа, а е малко претенция.......А сега съм си започнала един модел на мен, много готин.



Тема Re: Ремисията на Миминови [re: mimozitta - живa]  
Автор Mpaвka (непознат)
Публикувано03.12.08 06:09



Много се радвам за теб, Мими! Дано с ведрия си дух "заразиш" мнозина от посещаващите този Клуб, та по-често да се четат такива новини! А за съвет относно пуловера на мъжа ти е по-добре да попиташ в "Раздумка". Сигурна съм, че някой ще откликне и ще ти отговори. Бъди все така жизнерадостна!!!



Тема Re: Ремисията на Миминови [re: Mpaвka]  
Автор mimozitta - живa (луда Гана)
Публикувано03.12.08 19:42



Ха ха, благодаря ти Мравка за съвета, много як ник си имаш "Мравка"

. Аз вече го измислих май, но сега си плета на мен едно пуловерче и тъкмо дойде време да свия бримките за ръкав, и смятам да седна вече да го оправя. Ха наздраве от мен с едно сокче от червено цвекло. Живи и здрави......И пишете тук, не се гевезете по другите кутийки...



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: vesela.bg]  
Автор mimozitta - живa (луда Гана)
Публикувано03.12.08 22:48



Добрата новина е че свърших гърба на плетката си! А лошата е че никой не иска да пише тук, и май съм сигурна че скоро ще си намеря "врагове" с този оптимизъм. Дано не дразня някой, но това съм аз, просто искам да накарам хората да повярват в себе си.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: mimozitta - живa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.12.08 23:09



Ами по принцип темата "Добрата новина" не се използва за новини, свързани с успешно изплетен пуловер...


Тук хората обсъждат добри и обнадеждаващи резултати от своята борба с болестта. Нещо, което и ти можеш
да направиш, ако пожелаеш.

А за плетки и за сметки си имаме "Раздумка". Там за болести не пишем!
Така че - използвай я по предназначение.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА"нови [re: *jull**]  
Автор mimozitta - живa (луда Гана)
Публикувано03.12.08 23:18



Съжалявам Джул, не обърнах внимание. Нова съм и още не разбирам, като пате в калчище съм!



Тема Маманови [re: mimozitta - живa]  
АвторBilyana (Нерегистриран)
Публикувано07.12.08 13:39



Здравейте, мили хора,

Обитавам клуба всеки ден, макар че съм писала само два пъти по повод на мама, която беше с диагноза CA Виариум билиарум (ТУ Клатскин III B), p T4 Nx Mo.

Исках да споделя още преди седмици нашия празник, но преживявах загубите в клуба. И все пак, както Джул добре каза: „Да не забравяме, че всичко, което пишем, остава в архив, затова никой не знае реално на колко нуждаещи се ще помогне споделеното от вас”.

На 28. 11 измина една година от операцията на жлъчните пътища на мама. Резултатите към момента са прекрасни:
АСАТ- 40.3
АЛАТ- 38.4
ГГТ- 105
Алк. Фосфатаза- 277
Общ билирубин- 7.2
СА 19- 9- 5.7

Доцент Василева, която познава мама, още когато тя беше в критично състояние, при последния ехограф каза, че ако не познава историята на заболяването, ще си помисли, че става дума за различен човек, с напълно нов, здрав черен дроб.
Още не сме минали на скенер, това предстои, но резултатите от последния са- черен дроб с нормална плътност на резидуалния паренхим, без огнищни промени. Не се видяха разширени интра- и екстрахепатални жлъчни пътища.

Не сме се подлагали на никаква химиотерапия. Скоро се срещнахме с доц. Цекова, която потвърди, че терапията при това заболяване само вреди.
Иначе мама е в отлична физическа кондиция. Другото си го знаете- литри чайове и вода на ден, невен, плавун, лиций, боровинки, тиква, много цвекло, ряпа, движение и разходки, лягане за сън преди 22 ч. Вчера много се помолих в нашата църква- покровител Св. Николай Чудотворец за здравето на мама, на доцента- именник, който я оперира, за здравето на всички нас!

Бог да ви пази!
Биляна



Тема Re: Маманови [re: Bilyana]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано07.12.08 19:51



Страхотно ,това да се чува!!! Много се радвам за ВАС.
Би ли споделила кой и къде я оперира - може да си писала, но съм го пропуснала. Интерисува ме за моя колежка



Тема Re: Маманови [re: sv3]  
АвторBilyana (Нерегистриран)
Публикувано07.12.08 20:21



Доцент Никола Владов от ВМА, съжалявам, ако звучи като прехвалване :( Хубава вечер!




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.