Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:50 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: доцент Никола Владовнови [re: Bilyana]  
Автор *jull** (())
Публикувано01.08.08 10:01



Мила Биляна, радвам се на чудесните новини!

И моля те, не се притеснявай, че ставаш досадна. Този Клуб се посещава от хора, които имат огромна нужда от съвети и споделен опит, както и от хубави новини!



Така че не си разменяйте на Лични бележки информация, свързана с каквото и да е лечение, а тук, за да бъдете полезни на максимален брой хора! Да не забравяме, че всичко, което пишем, остава в архив, затова никой не знае реално на колко нуждаещи се ще помогне споделеното от вас.

Мила Билянче, от сърце желая положителната тенденция при майчето ти да доведе до пълно излекуване!



Редактирано от *jull** на 01.08.08 10:09.



Тема Re: доцент Никола Владовнови [re: Bilyana]  
Автор sonatic (изчезващ вид)
Публикувано02.08.08 18:05



Здравей! (Съжалявам, че омешвам темата, но не знам къде да отговоря на Биляна..) Ние бяхме точно във ВМА и там му поставиха стенда, но не Владов, а Ханджиев (по въпроса ще пиша някой път, когато имам настроение в Плювалника!!). Изписаха го от там с температура, което за мен е необяснимо. Овладяха му жълтеницата горе-долу, но преди няколко дена пожълтя пак. Отидохме при Ханджиев, прегледа го на ехограф и каза, че жлъчката си функционира нормално, стендът не е запушен, а жълтото било заради чернодробните лезии!!!!! Няма такъв начин, защото черният дроб изобщо не е чак толкова увреден!!!!! Тази нощ беше с ужасни болки, много по-жълт е и краката му са страшно подути! Дойде нашият си лекар (Мутафов) и каза, че стендът е запушен!! И това е направо смъртоносно! Сещаш се на кого съм бясна в момента!!

В понеделник ще ни уреди евентуално за Окръжна болница за операция някаква за отпушване на тая жлъчка, че вече не знам! Толкова се мъчи и НЕ МОГА ДА ГО ГЛЕДАМ ТАКА!
Тати също пиеше Урсофалк, правихме и едноседмични вливания на Трансметил заради билирубина (нямаха ефект) плюс още куп хапове, които не знам дали изобщо влияят. Нали знаеш, всеки казва различно.
Не знам дали можем да отидем при Владов, понеже досега сме били при Ханджиев и няма как да го направим - те са двете светила в тая област там и ще е неморално. Не, че той прояви някакъв морал към нас
Съжалявам, че оспамих темата. Весето може да ми премести мнението, където му е мястото.
Целувки на всички!!!

ПП: Биляна, моят мейл е vera2715@abv.bg , ако имаш нужда и ти пиши.
Щях да ти пиша на твоя, но нали споделяме информация тук, реших да пиша публично



Тема Re: Доцент Владов е гостнови [re: sonatic]  
Автор Buba67 ()
Публикувано26.08.08 21:15



Доцент Владов е гост в телевизия Здраве. Дават го в момента. Темата е Черен дроб и панкреас.
Обърках темата, но гледайте.

Редактирано от Buba67 на 26.08.08 21:17.



Тема Re: да се похваля и аз. "ЮБИЛЕЙ"нови [re: sonatic]  
Автор arhitekta (КАНДИДАТ ЧЛЕН )
Публикувано01.10.08 23:28



НАПРАВИХ ЕДНА ГОДИНА ОТ ОПЕРАЦИЯ НА ЛАРИНГСА. За сега всичко е наред. Макар с една гласна струна разговарям нормално. Не ставам за участие в МЮЗИК АЙДЪЛ, но .... това да ми е кусурът. И втори "юбилей" -400 дни без цигара в устата, а пушех по три кутии на ден. На всички желая от сърце мноооооого добри новини.



Тема Re: да се похваля и аз. "ЮБИЛЕЙ"нови [re: arhitekta]  
Автор *jull** (())
Публикувано02.10.08 01:27



Поздравления! Много се радвам за теб! Дано всичко остане далеч зад гърба ти...

И ако имаш опит, който може да бъде полезен, моля те да споделиш в съответната тема!





Тема Re: да се похваля и аз. "ЮБИЛЕЙ"нови [re: *jull**]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 03:08



Браво архитекте

. По-нататък може да си тренираш гласната струна като пееш когато ти харесва. Сериозно, чувала съм го.



Тема Re: да се похваля и аз. "ЮБИЛЕЙ"нови [re: arhitekta]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано02.10.08 08:33



Браво,продължавай напред!



Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: да се похваля и аз. "ЮБИЛЕЙ"нови [re: arhitekta]  
Авторzara (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 08:48



Радвам се за теб и ти желая само хубави новини за в бъдеще!



Тема Re: да се похваля и аз. "ЮБИЛЕЙ"нови [re: arhitekta]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.10.08 08:59



Браво на теб и добре дошъл при нас!


Не е писано много тук за рака на ларинкса и инфото е малко. Нямаме и обособена такава тема. Ще се радвам, ако отвориш една такава тема и опишеш в общи линии как премина лечението ти. Новините ти са страхотни! Дай Боже всекиму

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Да се похваля и аз!нови [re: vesela.bg]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано02.10.08 13:49



Днес направих контр.скенер след 5 курса ХТ. Резултата е: туморната формация е намаляла до 50% и белия дроб е чист. Колкото и да е гадна химиотерапията действа






Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.