Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: да се похваля и азнови [re: viktorika]  
АвторXpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 21:33



Браво! Все така с добри новини!





Тема Re: да се похваля и азнови [re: Xpиcтинa]  
Автор viktorika (непознат )
Публикувано29.07.08 10:59



много ви благодаря

пожелавам на всички такава радост,олекна ми малко обаче от вълнение 3 дни на съм яла



Тема Re: да се похваля и азнови [re: viktorika]  
Автор blazeiblazei (непознат )
Публикувано30.07.08 10:25



Искам да споделя и аз една добра новина

.Днес мама беше на изследване на дебелото черво и стомоха и лекаря и е казал че няма нещо и да си живее живота спокойно.Найстина това е много добра новина,която чакам вече от доста време.Поплаках си от радост заедно с нея и така.Милички пожелавам на всички ви от все сърце много здраве и късмет и нека темата Добрата новина бъде винаги най-отгоре .Прегръщам ви силно.



Тема Re: да се похваля и азнови [re: blazeiblazei]  
Автор sonatic (изчезващ вид)
Публикувано30.07.08 11:19



Наистина добра новина! Много се радвам за вас! Все така да продължавате!





Тема Re: да се похваля и азнови [re: sonatic]  
Автор blazeiblazei (непознат )
Публикувано30.07.08 11:28



Благодаря ти sonatic,кажи ми как е баща ти?



Тема Re: да се похваля и азнови [re: blazeiblazei]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано30.07.08 13:36



Браво на вас!


Желая на майчето ти пълна ремисия и много,много



Тема Re: да се похваля и азнови [re: blazeiblazei]  
Автор *jull** (())
Публикувано30.07.08 14:24



Голямо БРАВО и от мен, ама къде е почерпката?!





Тема Re: да се похваля и азнови [re: *jull**]  
Автор blazeiblazei (непознат )
Публикувано30.07.08 16:04



АААА почерпка ще има задалжително .По една студена бира....





Тема Re: да се похваля и азнови [re: blazeiblazei]  
Автор sonatic (изчезващ вид)
Публикувано31.07.08 13:29



Ами не е най-добре.. Пак е с жълтеница, от Военна казаха, че не е запушен поставеният дрен, значи.. не знаем защо пак е жълт и не искат нищо да направят

Днес д-р Мутафов (който ни посещава веднъж седмично вкъщи и ни е поел случая) ще даде някакви прахчета за прочистване на черния дроб и за втечняване на жлъчната течност, за да се поосвободи малко. Но не знам до къде с тия неща.. Какво ще стане.. Отчаяна съм.
Но да не развалям хубавата тема!
Късмет на всички!



Тема Re: доцент Никола Владовнови [re: sonatic]  
АвторBilyana (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 09:39



Здравей sonatic,
чак сега видях, че се нуждаеш от съвет.
За мама- в момента се чувства прекрасно и работоспособна, живее своя втори живот. желая го и на Вас!
За Натанал- тя направи един курс само, а сега приема чесъна в сурово състояние, всеки обяд, по една скилидка. Мужик корен също само един курс направи. След операцията никаква терапия не ни препоръчаха (което ме плаши). Хранителен режим не следва специален- пие по 5 литра вода на ден, яде почти изцяло плодове и зеленчуци, когато има нужда от сладко, си позволява парче шоколад от чисто какао, месо почти никакво!
За лекарства- още пие Урсофалк- това, казват, разреждало жлъчката и не дават да го спре. Него плюс Трансметил пиеше и когато беше със стент, както твоя мил татко. На вас къде ви поставиха стент? Ако имате дни, в които не изтича жлъчка, ще ти кажа, ако това те успокоява, че и ние сме имали такива- после пак тръгваше, и се изливаха по литри на ден. Самото маркуче ни се е запушвало също, сестра ми с разни подръчни материали го отпушваше.
За операцията- мама нямаше метастази и докторът прецен,ч е няма да бъде увреден паренхим, ако оперира.
Разговаряхте ли с доцент Владов? (съжалявам, ако изглежда, че му правя реклама, но именно той и неговия екип спасиха мама, докато в една друга болница, където поставиха дренажа, бяха безсилни за повече.) Искам да ти кажа още, че мама беше ужасно жълта, но дори с дренаж, кожата и много бързо изсветля и билирубинна беше сведен до приемливи норми. Татко ти има ли сърбеж? Мама я разстривахме с ментолов спирт.
Мога да ти разказвам още, но се опасявам да не стана досадна на милите хора от този форум. Давам ти имейл, винаги, винаги можеш да пишеш.
Но като най- важната ви задача сега е, ако не сте говорили с Владов, да потърсите него.

balasi@abv.bg

Моля се за вас и за всички нас!




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.