Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: 1964]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано26.06.06 16:47



Благодаря ти , 1234, това все пак е разумно мнение, което е всъщност 99% от истината за проблемните около регистрацията на Антималигноцит.Поствам тук официалното становище на г-н Продан Христов и Сдружение Антималигноцит.
То дава отговор и на злонамерените хули, които бяха изписани по-горе :



Г-н Продан Христов няма да приема нови пациенти
26-06-2006 19:46

Г-н Продан Христов няма да приема нови пациенти. Затова по негова молба сваляме от уеб-страницата координатите за връзка с него и банковата му сметка. Всеки пациент, започнал лечение с Антималигноцит ще може да го продължи докрай. Списъкът на същите е при него и поетия от него ангажимент към тези хора ще бъде изпълнен.

За съжаление обаче голяма част то тези пациенти не са оставили координатите си в Сдружението. Затова молим лекуващите се да ни пишат с техни данни. Които не са се свързали с нас нека го направят и ни изпратят данните си и телефон за връзка.

Вече не е по силите му (нa 83 години e) да се ангажира с продaжбaтa нa лeкaрството, няма кaпaцитeт зa толковa голямо вeчe производство, a и товa e рaботa нa съотвeтнитe институции и фaрмaции, a нe нa отдeлни хорa кaто нeго и нaшето Сдружение.

Още веднъж повтаряме - проблема изисква цялостно решение, каквото е официалната регистрация на Антималигноцит. Приканваме Ви към повече активност и смела гражданска позиция.

Трябва да се борим за живота и правата си, няма кой друг наготово да го направи за нас!

За целта ние за пореден път подготвяме документи за регистрация, а вие можете да настоявате пред Изпълнителна агенция по Лекарствата (ИАЛ) и Министерството на Здравеопазването (МЗ), че желаете да има информация и наличности от лекарството Антималигноцит.



Тема антималигноцита да си пише в сайта!нови [re: 1964]  
Авторmsd (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 17:29



Вие явно сте изпаднали съвсем. Какво, няма вече кой да завлечете ли?
Че ако вашият боклук беше толкова ефективен вече да са позлатили стареца от някоя компания. Пък ако не искат да го произвеждат ще го скрият. Обаче за боклук никой не плаща.
Правихте предавания, ревахте къде ли не, сега мафията ви прече. Пречи ви, че вече никой не се лъже да ви плаща.
Имате си сайт и там си пишете глупостите!
На нас вече ни писна.



Тема Re:Не! на заплахите ! Да! на правото на живот!нови [re: бeни]  
Автор nadia32 ()
Публикувано26.06.06 18:17



не искам да заемам страна в спора, всеки решава за себе си на какво да вярва и с какво да се лекува

но аз все се чудя защо никой не поставя под съмнение методите на лечение на официалната медицина, при положение, че и тя успява да помогне на не много голям брой пациенти...



Тема за ивацеданови [re: ivaceda]  
Автор babameza (непознат )
Публикувано05.07.06 15:05



Не се отчайвай,бори се,вярвам ти



Тема Re: За човека под псевдоним babamezaнови [re: msd]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано05.07.06 21:08



Благодаря ти за добрите думи.
Аз вярвам в антималигноцит.
И се боря за съпруга си с помощта на лекарството - независимо от всичко, изписано против него.
Ако успея - това би било не само наш успех.
Това би било победа на живота над смъртта.
А казвам "ако", защото диагнозата е наистина страшна : мозъчен тумор с най-черната статистика - 100% смъртност.
Диагноза, която за официалната медицина е присъда.
Боря се, надявам се!
Лекарството действа и е много силно, аз виждам това.
Бог да ни е на помощ да преборим смъртта - заедно с лекарството.



Тема Re: За човека под псевдоним babamezaнови [re: ivaceda]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 10:08



Не смятам, че само вашето положение е със смъртна присъда!
Не гледайте само себе си. Всички тук в този клуб сме от един отбор. Едни са пораженци, а другите се борим. Така, че успех - независимо с какви методи и препарати!



Тема Re: За човека под псевдоним babamezaнови [re: ket1234]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано06.07.06 10:59



Абсолютно си права, Kat1234!

Мисля че е излишно, че се повтарям до баналност, но явно пак пак ще трябва да го кажа тук, в този форум:

Никога не съм гледала на тази битка като на битка само и едиствено заради самите нас, заради конкретната болест на моя съпруг.
НИКОГА!

Само тази тема да изчетеш, ще ти стане ясно, че е така.

Писах и на Viriat, който скърби за кончината на съпругата си.
Писах и на всички вас, такова беше посланието на темата.

Можеш да изчетеш спокойно постъпилите мнения, някои от тях са направо скверни.

Няма значение, всеки има право на мнение, нали така!

Прочети всичко, писано от мен по въпроса и ще се убедиш, че това, което казвам е точно така.

И продължавам да мисля : дори само едно единствено човешко същество да бъде спасено, това би било Тържество.

Тържество на живота!

Аз ИСКАМ всяко човешко същество да има този шанс - да победи болестта!

Не мога да убедя хората, които не вярват в лекарството - обвиняват ме в дистрибуторство, в шарлатанство, в опит за манипулация на болните с цел обогатяване...

А аз се боря за живота на близкия си човек!

По начин, който единствен ми е останал...

Това, което наблюдавам с очите си, вече 20-ти ден е :

Лекарството е много силно, лекарството действа.

Но лечението е много трудно, защото нямам лекар, с който да се консултирам, трябва да съм много внимателна, защото дори най-малкото предозиране довежда до тежки реакции на организма, при него основно на мозъка. Около тумора се получава един процес от разпада му, който е възпалителен. Ако се предозира лекарството, туморът може да се разпадне и за няколко дни, но от възпалението и невъзможността да се изхвърлят от организма токсините -продукти на разпада, и човекът може да умре.

Увеличавам дозата много внимателно, с по 2 капки седмично на едниничен прием, като започнах от 10 капки два пъти дневно.

В началото увеличавах дозата на всеки 2-3дни, докато не получи симптомите : гадене, чиене на свят, главоболие, умора...
сега, вече 5-ти ден, сме на доза 20 капки - сутрин и вечер.
Гади му се, вие му се свят, но симптомите полека затихват. След 2-3 дни вероятно ще трябва да увеличим с още 2 капки.
Преди два дни получи лека интоксикация от разпада на туморите - беше ужасно отпаднал, почервенял, в сънно състояние, от което не можех да го извадя, малко повиши температура.

Майка ми е медицинска сетсра, добре че е до мен през тези тежки дни : тя ме посъветва : течности, много течности! И се почна едно наливане с плодови и зеленчукови сокове - горкичкия, подух го от сокове, но излезе от това състояние.

Също както при химиотерапията : много течности, за да изхвърля токсините. Само че тук тези токсини са от разпада на тумора, не от лекарствата.
Тук кръвната картина не се уврежда. И това не е само твърдение, защото нашата лекарка му назначи изследвания, наистина, кръвната му картина е перфектна!

Дай Боже да успея!
Благодаря ти за добрите пожелания, Кат!
Благодаря ти от все сърце!

Бих искал всички да имат шанса да се излекуват, с ясното съзнание, че това лечение само по себе си никога не е леко!

Аз искам да пожелая това щастие, да се почувстват излекувани : на всички болни!

На всички!

Независимо то това, какъв начин на лечение са избрали.
Пожелавам на всички да са избрали наистина верния за тях път.

А това че споделям, смятам, че е от полза за всички.
Тук за първи път някой разказва за реално лечение с антималигноцит.

Поне всички ще знаят, какво наистина се случва.
А да ЗНАЕШ е предимство, нали!?

Пожелавам успех на всички, защото тази битка ма живота с болестта е тежка и важна за всички ни!



Тема Re: За човека под псевдоним babamezaнови [re: ivaceda]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 20:27



Стискам ви палци, ivaceda, дано да успеете! Знаеш, че за да повярват хората в нещо, трябват убедителни доказателства! Пожелавам ви да бъдете едно от тях!





Тема Re: За човека под псевдоним babamezaнови [re: jull]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано07.07.06 17:40



Благодаря и на теб, Jull, за добрите пожелания.

Надявам се да успеем, благодарение на антималигноцит.

Но искам да ти кажа , че ако успеем, ние няма да сме първото, убедително доказателство.
Такива доказателства има и сега, в този момент. Има не един и двама пациенти на Продан Христов, излекували се успешно след рецидив, облъчване, даже химиотерапия.
Те съществуват , аз бях една от непредубедените, които се поинтересуваха от тях, повярваха в антималигноцит и се обърнаха към него в бедата.

И сега има много хора, които и в момента се лекуват с антималигноцит.

Аз считам за неморално това, че след като се излекуват, някои от тях предпочитат да замълчат. Неморално по отношение на хилядите други болни, неморално по отношение на създателя на лекарството.

Аз няма да мълча. Ще продължа да разказвам, какво се случва с него, със съпруга ми.
Мисля че това е най-малкото, което мога да направя, да дам гласност, да научат повече хора истината, такава, каквато е - за лекарството, за неговото действие, за начина му на приложение, за развоя на лечението, за резултатите от това лечение.
Ще продължа да разказвам това, което наблюдавам, това на което съм личен свидетел.
Ако успеем, обещавам, че ще обявя това публично, с всички реални данни за нас, с всички документи, доказващи успеха на лекарството.



Тема Re: За човека под псевдоним babamezaнови [re: ivaceda]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано08.07.06 20:29



Двадесет и трети ден от лечението ни с антималигноцит.

Изумена са от мощта на това лекарство.

Знам какви са изследванията на биохимици в бЪлгария - в него не са открили нищо друго , освен аминокиселини (и вода). И крещят истерично , че било "лъжа и измама". Да дойдат, да видят, какво прави то...

Това, което успях да разбера, е, че активната субстанция е "скрита" в аминокиселините, така, че и след милион години няма да могат да я открият, освен ако откривателят и не пожелае да я открие на света.
Вярвам в това все по-силно.

Аминокиселините са използвани като носител на активната субстанция, която откривателят и условно е нарекъл "херба-ацид". Какво точно представлява тя, само той знае. А аминокиселините я пренасят до раковите клетки.

А това, което се случва, е неописуемо : на петия ден от приемането на определена доза започват симптомите на разпада на раковите клетки - гадене, главоболие, виене на свят, умора в мускулите, в ставите, в цялото тяло.

Ами, обяснимо е, ние от една хрема ставаме като парцали, а какво става в тялото на болния, когато тази неописуема мощ унищожава, некротизира непобедимите ракови клетки... май само откривателят знае.

Докато не отшумят тези симптоми, докато не намалее силата на усещането, не бива да се дава по-висока доза.
А пък и дозата при мозъчните тумори, с кавито ние се борим, се увеличва само с по две капки и не по-често от веднъж седмично.

Той се чувстваше невъобразимо уморен, със страхотен световъртеж вчера, завчера, по-завчера... Днес симптомите полека отшумяват. Остана само голямата умора, лежи и не иска да става. Гаденето почти изчезна.
Сутринта беше още по-зле. Установих, че токсините от разпада трябва да се изхвърлят на всяка цена ежедневно, с всички възможни средства трябва да се подпомага организма да го прави : очистване на тънките и дебелото черво, баня всеки ден, защо и през кожата се изхвърлят до 30 % от токсините на тялото, очистване на лимфата - за целта сокове от портокали, моркови, грейпрут...
След днешното такова тотално очистване, за което здравата се трудихме цялата сутрин, се почувства значително по-добре. Световъртежът намаля, гаденето почти го няма вече на тази доза - седми ден 20 капки сутрин и вечер. Утре би трябвало да увеличим на 22 капки. Но ще видя как ще се чуства сутринта, тогава ще реша дали да му ги дам или да останем още един-два дни на 20...

Само с умората засега не можем да се справим. Явно е, че лекарството работи, и то здраво!

Недай си Боже да прекалиш с дозата - човекът направо може да си умре от прекалено бързия разпад на туморните клетки и пълната невъзможност на организма да изхвърли продуктите на разпада.

Да не говорим че при него се наложи да увеличим дозата дексаметазон, за да не получи мозъчен оток, все пак атакуваме мозъчни тумори.

Това е, не е шега работа.
Истината е, че лечението е трудно, пък и няма лекар, с когото да се посъветвам. А и как може да е лесно - борим се да унищожим ракови клетки, не грипни вируси...

Е, няма как, "който се бои от вълци, да не ходи в гората"...

Редактирано от ivaceda на 08.07.06 20:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.