Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема АНТИМАЛИГНОЦИТ  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано22.06.06 14:38





Вили Мили, Весе, Самодива, Валентина, Zdr1, Виолета, Jull, всички други, които считам за свои приятели, макар да не ви познавам лично, а само във виртуалната реалност!

Обръщам се към всички вас, защото всеки от нас е засегнат от трагедията, наречена "рак" - по един или друг начин.

Всеки от нас се бори за човешки живот - своя или на скъп, обичан човек!

Някои от нас изгубиха любимите хора, други живеят под смъртния страх, че това може да се случи в близките или малко по-далечни дни. И се молят за всеки ден живот на любимите хора.
Трети живеят със спотаения ужас от болестта, която разяжда телата им.

Скъпи приятели, знаете колко време писах и аз, споделях с вас, как крепя близкия човек, мислейки си, че се боря за живота му, наивно заблуждавайки се, че го правя с успех.

Уви! Болестта трябваше да се развие, лекарите трябваше да вдигнат рамене с мно-о-о-о-го съчувствие, и да ми кажат, че нито лъчетерапията, нито химиотерапията ще помогнат.

Да ми кажат, със съчувствено съжаление, че официалната медицина не може да направи нищо повече, за да протегна ръце към последната надежда за спасение, уви, вече с много по-малък шанс за успех, защото болестта напредва неумолимо.

А можех много по-рано, защото знаех и вярвах, че е възможно.

Поддадох се на лекарска лъжа, която ме подтикна към безполезната лъчетерапия, за да ми кажат сега, че това не помага!

А те, лекарите, са го знаели и са ни лъгали - мен и съпруга ми!

Приятели, аз имам за съжаление горчив опит!

Не допускайте това да се случи и с вас!

Не бива да допускаме повече да умират в страдание близките ни хора!!!

Събудете се, приятели!

Защото лекарство има и повечето от българските лекари знаят за него, но нямат смелост да говорят, защото властимащите в България са наложили табу над тази тема!
Да обединим гласовете си и да ги попитаме "ЗАЩО?"

Приканвам ви да обедините усилията си, за да ни чуят нехайните ни управници, които се играят с живота на болните, страдащи хора!
Приканвам ви да се включите в една общонационална борба за регистрация на Антималигноцит!

Лекарството, което ЛЕКУВА рак!
АКО СЕ ПРИЛАГА НАВРЕМЕ И ПРАВИЛНО, ПОД ЛЕКАРСКИ КОНТРОЛ!

Да обединим усилията си, за да накараме властимащите да ни чуят, ние искаме нашите близки да живеят!
Ние имаме право на живот!
Всеки има право на живот!
И всеки трябва да помогне, за да бъде чут гласа ни!

Обвиняват сдружение "Антималигноцит" в престъпление, обвиняват хората, които са е излекували благодарение на Антималигноцит, в престъпление, защото са живи?!

Скъпи хора,

Не е начинът, да търсим кутийка или две от спасителното лекарство, когато вече е много късно, с надежда да помогнем на обичаните хора - и да ни обвиняват в престъпление, че искаме да спасим живота им!

Това са наши деца, родители, съпрузи, които обичаме!
Ние искаме те да живеят!
Ние имаме право на това!
Те имат право да се борят за живота си!

Проблемът трябва да се реши генерално, с регистрация на лекарството, със свободен достъп до него, с лечение под лекарско наблюдение!

За това трябва да обединим усилията си!
Включете се в тази борба!
Защото никой не е застрахован, че няма да се разболее, даже управниците!

Обединете усилията си !



Редактирано от *jull** на 21.03.09 08:32.



Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: ivaceda]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 16:22



съгласна съм,че трябва да имаме свободен достъп до всяко лекарство,което дава шанс на болните да живеят по-дълго и по-добър живот.За съжаление набавянето на антималигноцита е безкрайно трудно и скъпо "удоволствие". Аз много отдавна се включих в подписката за регистрация на лекарството,както ми се струва и тук обаче гласът ни ще бъде глас в пустиня.Дано да не съм права,но не вярвам,че нещо ще се промени.



Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: виoлeтa]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано22.06.06 16:35



Благодаря ти за тези думи Виолета !
Убедена съм, че може да се промени, трябва само да се обединим, да сме заедно в тази битка с нехайните ни управници !
Те трябва да чуят, че ние не сме престъпници, че ние ИМАМЕ ПРАВО да се борим за ЖИВОТ.
Да сме ЗАЕДНО !

Член ли си на Сдружението?
Ако не си, ти и семейството ти - включете се.
Колкото повече сме, толкова по-силни ще бъдем!

Много, много каузи за справедливост са спечелени, след като хората са осъзнали силата си, когато са заедно!
А това е кауза за всички, защото никой не е сигурен, че няма да е следващата жертва на рака!
Нали всички ие осъзнаваме този факт!
Трябва ли да се случи на мен, на теб, недай си Боже, на децата ни, за да го проумеем?!



Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: ivaceda]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 16:42



Просто гласувах на сайта за антималигноцита, а иначе не съм член.А как се става член на това сдружение?Ти членуваш ли?Защото аз живея в провинцията и ако има начин да дам подкрепата си по някъкъв начин,без да се замислям ще го направя.



Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: виoлeтa]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано22.06.06 17:20



Да, вече членувам , цялото ми семейство членува.

И имам намерение да се боря заедно с всички други членове за право на свободен достъп до лекарството, което спасява човешки животи.

Можеш да влезеш в сайта на Сдружението и от менюто да избереш "документи", после изтегли "molba-deklaracia.doc" или "molba-deklaracia.pdf" , разпечатай , попълнете у дома и и изпрати на адреса на Сдружението.
Ако не можеш да изтеглиш, пиши на е-меила, поискай, оттам ще ти изпратят бланката по електронен път.
Разгласявай на хора, засегнати от болестта около теб, какви са целите на Сдружението (те са нестопански, хората са обединени от една благородна кауза - да съдействат с информация, колкото се може повече хора да знаят, че лекарство срещу рак има и то спасява "обречени", без пагубните последствия на лъче- и химиотерапията; да се борят за регистрация на лекарството, защото утре болните може да сме ние!

Обясни им, че това е благородна кауза, че ние нямаме право повече да мълчим, че ние сме сила, когато сме заедно!

Работи, ако можеш и искаш, за създаване на една силна местна секция там, където живееш!

Сдружението е регистрирано в Пловдивски районен съд, дейността му е напълно легитимна.
То НЕ се занимава с дистрибуция, продажба , разпространение на Антималигноцит, то се БОРИ за право на достъп до него за всички нуждаещи се.

Членският внос е 50 стотинки месечно, направо е символичен.

Наистина, добре е да се плащат въпросните 50 стотинки, защото хората там, в седалището в Пловдив, работят на доброволни начала за една общочовешка кауза, и най-малко на 95% за своя собствена сметка, лишавайки семействата от една немалка част от доходите си.
Поздрави и кураж, Виолета!
Надявам се да се присъединиш към нас, и не само ти!



Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: ivaceda]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано22.06.06 17:22



Имаш гласа ми, мила, макар че аз съм скептично настроена.
Има световни стандарти за регистрация на лекарствени препарати и най-елементарно казано те са:
1. Представя се препарата с необходимия пакет документация - химичен състав и т.н.
2. Ако комисията го одобри, налага задължителни клинични изследвания /от порядъка на няколко години/ с определен брой доброволци /чиято бройка, обикновено е над 1000/.

Не съм запозната в подробности, но така се регистрират лекарствени препарати, а не с подписка от ентусисти, като нас.
Освен това, по моя лична информация, той самия не иска да предостави информация за състава на препарата си.
Отделно от това, ако се регистрира препарата - след като е билков - ще се окаже, че себестойността му е многократно по-малка, а той няма полза от това.
Така че, след като самият той не е предприел стъпки към легалното производство и продажба на препарата си - и цяла България да се подпишем - пак няма да му го регистрират.

Отново напомням, не съм против Антималигноцита - аз също ще го използвам, когато му дойде времето.
Но просто нещата не са толкова прости и лесни....



Нема начин да нема начин!

Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: vesela.bg]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано22.06.06 17:36



Весе, велика, фатална грешка е, че си скептично настроена!

Писала съм ти за това в лични бележки, но не мога, не искам и нямам право повече да мълча!

Ако не беше обзета от такъв скепсис, повярвай ми, досега щеше да си почти здрава!

Весе, това лекарство лекува, има излекувани, има жени, чиито гърди са на местата си, които са здрави и живи, има документи, епикризи, има!!!
Повярвай ми, жестоко грешиш!!! жестоко!

Весе, много хора вече се обединяват за правото на свободен достъп до антималигноцит, лекари вече намират смелост да говорят за него!
Личната лекарка на съпруга ми каза, че преди две години не е посмяла да го приложи на свой близък, защото не било регистрирано и сега съжалява за това.
Тя ни подкрепя, иска да следи от състоянието му, иска да го наблюдава, да му се правят изследвания .

Ти ме знаеш не от вчера, Весе, не вярвам, да си мислиш, че това са лоши шеги!
Замисли се, присъедини се към нас!

Весе, лекарството го има и то действа!
Нека да не е фатално късно, както е почти положението при нас, за да се убедиш в сериозността на това!
Защото преди 3 месеца шансът на съпруга ми беше поне 95%, сега е не повече от 50% !
Защо и при теб, и при другите след теб да е така?
А лекарство има, и то е създадено от БЪЛГАРИН. Лекарството, което търсят по целия свят !
Този човек трябва да получи Нобелова награда!
Дано да е жив и здрав, да не му я присъждат посмъртно!

Само че регистрацията му ще разсипе един печеливш бизнес с живота на множество човешки същества, ето защо управници и някои лекари мълчат и лъжат хората!
А други не смеят да говорят открито!

Но аз съм убедена, че и това ще се промени!



Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: ivaceda]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано22.06.06 17:59



Миличка, говоря, повтарям, потретвам - ама все едно и също.

Не съм против Антималигноцита и ще го използвам, когато му дойде времето.
В момента правя химиотерапия и няма да спра химиотерапията заради Антималигноцита - колко пъти да го кажа за да е ясно? Това си е мое лично решение и ако се окаже грешно, няма да обвинявам никого - само себе си.
Ти също не можеш да ми дадеш гаранция, че Антималигноцит ще има добър резултат при мен. Ако не стане така - ти как ще се чувстваш, че си ме подвела?
Защото аз нямаше да мога да го преживея, ако подведа някого, меко ще е казано, че няма да се чувствам добре.

И моето решение е такова, защото не съм убедена,че Антималигноцита действа при всички. Както и при другите лекарства - при едни действа, при други не.
Къде ми е гаранцията, че при мен ще проработи?
Но ако искате - след два месеца, като приключа с химиотерапията /както сам той препоръчва/ предоставям тялото си за клинично изследване с Антималигноцит - т.е. както е навсякъде по света - лекувайте ме 1 година безплатно, аз ще съм доброволец! Тогава и да няма резултат - ще съм доволна, че съм се жертвала за каузата.
Обявявам се доброволец за каузата пред всички тук във форума и няма да се отметна.

Моля те, не ми се сърди, но не искам отново да навлизам в полемика по въпроса. Аз за себе си съм взела решение.
Както ти казах в предишния постинг - ще гласувам - имаш гласа ми, но моля те, не ми е необходимо непрекъснато да ме убеждаваш.
Просто ме информирай, започнахте ли с Антималигноцит, как се чувствате, колко време го пиете. След време, като направите изследвания, ни информирай - това е достатъчно. Пиши също, П.Христов какво казва за вашата диагноза, колко време трябва да го пие и т.н.
Така ще бъдеш много по-убедителна, отколкото сега, когато доколкото знам, още не сте започнали да го пиете.
С най-добри чувства и намерения



Нема начин да нема начин!

Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: vesela.bg]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано22.06.06 18:26



Весе, говоря, повтарям, потретвам, а ти все не можеш да разбереш!
Все едно и също!
Въпросът не опира до твоето лично решение - то си е твое, и животът си е твой!
Въпросът тук изобщо не е до теб, до него, до нея!
Това е генерален проблем , който трябва да се решава генерално!
Това е общочовешки проблем - има лекарство за раково болните, пак повтарям, ако се прилага правилно, под лекарски контрол и се започне лечението навреме.
Защото, известни са случаи на хора, починали и от бронхопневмония, и от апандисит, нали.

Антималигноцит не е вълшебна пръчица, А ЛЕКАРСТВО.
И работи перфектно при определени обективни обстоятелства и правилно лечение.
Не може да проработи при човек, чиято боелст е занемарена до последен стадий, на когото му остават десет дни живот и да искаме да замахнем като добрата фея и хоп!, готово!
Не става така, миличка!

И проблемът е това лекарство да бъде регистрирано, нуждаещите се да получат свободен достъп до него!
За това се бори Сдружението!
За това говоря аз, а не за туй, пие ли го мъжът ми или не!

Не за частните случаи !
Защото и след него ще има болни хора, които се нуждаят от навременно, компетентно и ефикасно лечение!

Дано някой ден , вече жива и здрава, да го проумееш!!!

Поздрави!

Редактирано от ivaceda на 22.06.06 18:28.



Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: vesela.bg]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 18:37



Моля, нека ако на някои е помогнало това лекарство нека да пише, подробно какъв е бил рака , как се е лекувал как се е снабдил с лекарството и как се чувства сега....до сега май не се е включвал такъв човек, или негов близък...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.