Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: До Весела и ивацеданови [re: CHEZR]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 10:41



аз съм много объркана относно това лекарство,наистина не знам какаво да мисля.Когато откриха разсейките на майка ми и аз така се зарадвах че има лекарство което може да я излекува,но реших да проуча първо малко.Приятеля ми се обади на тези телефони който бяха дали в сайта за да разпита хората какво ще кажат- общо взето всички казваха че са го пили ,но казваха че са пили и много други неща и не могат категорично да кажат че антималингоцит ги е излекувал.Само една жена каза че лекарството е спасило живота на сина и.После решихме да се обадим там където регистрират лекарствата и да попитаме какъв е точно случая и каква е тяхната версия- от там ни отговориха ,че проблема за регистрацията на това лекарство е че Продан Христов не желае да разкрие състава на лекарствота ,а съответно без това не може да се регистрира нищо и не могат да започнат клинични изпитания.
Странното е че една много добра приятелка на сестрата на приятеля ми(малко далъга и щирока,но все пак)се кълне,че братовчетка и е била с мозъчен тумор и сега е жива благодарение на антималингоцит.Това момиче не би излъгало.И все пак
Другото, което ме спря беше че трябва да се откажеш от химиотерапията.Просто ми е трудно да взема такова решение!А и трябва лекар който да се заеме - трябва да се следи състоянието.Незнам дали мога да намеря такъв лекар.Интересно е че ивацеда казва че нейната лекарка ще се заеме.Това е много добре.След като има медицинско лице,което да подкрепя това начинание,значи може и да е истина за лечебното му действие.

Сматам че може би има някаква истина ..................,но ме е страх да опитам!!!Може и да си права ивацеда.
Може би и тези постинги в клуба много ме разколебаха.



Тема Re: До Весела и ивацеданови [re: kaт]  
АвторИвaцeдa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 10:57



Кат, по принцип такова решение е наистина много трудно да се вземе, защото злонамерените мнения относно истината за антималигноцит са страшно много.

Но ЧЕЗР го е казал(а) толкова точно, че в момента не мисля да добавям каквото и да било по въпроса - то си е казано с няколко изречения.

Убедена съм, че истината за Антималогноцит рано или късно ще излезе.

Както рано или късно излиза наяве всяка друга обективна истина.

Въпросът е другаде : трябва да се издигне гласа на повече хора, за да се чуе най-сетне тази истина, да престанат да лъжат нещастните болни и да печелят милиони за сметка на живота им.

Трябва да се води борба за регистрация на лекарството, за да имат всички нуждаещи се свободен достъп до него и право на лечение под лекарски контрол.

Това ще стане наистина много трудно, защото ще бъдат засегнати мощни икономически интереси.

Щом СОФАРМА трудно се преборва за правата си - то какво остава за един самотен гениален човек на 83 години?

Икономическите групировки нямат интерес да губят пазари, нали?

Е, нормалнио е тогава, че истината толкова трудно си пробива път.

Точно затова всеки заинтересован може и трябва да помогне, защото е кауза не само за болните днес, но и за тези, които ще се разболеят утре.
Това може да сме аз, ти, той, тя, то... Кой е гарантиран, че тази участ няма да го застигне?

Върху това трябва да се замислят повече хора и да го разберат най-сетне .

Ето това е същината на проблема.
Така го разбирам аз.



Тема Re: До Весела и ивацеданови [re: Ивaцeдa]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 11:23



защо обаче не каже какво съдържа лекарството- щом лекува .Какво значение че някой ще спечели друг.Вярно той го е открил,но хората умират.Печалбата е важна но ..............хората нямат време да чакат.Той е на 83.Трябва да каже съставките.
Ти ако беше открила лекарство за рак - дори и големите фармацевтични компание да спечелят нямаше ли да му кажеш съставките.Или всичко е за пари ...............а живота на хората!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Защо след като е толкова благороден човек.Това аз не мога да си обясня.



Тема Re: До Весела и ивацеданови [re: CHEZR]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 12:17



Първо не ме нападайте без да ме познавате и да знаете къде работя. Има и държавен лекарствен бизнес.
Властимащите по Чернобилско време пиеха вносно мляко, а моята дъщеря се ровеше с другите деца в пясъчника.
Казвам го още един път - ако иска да регистрира лекарството ТРЯБВА да се опише подробно състава на препарата и да се започнат клинични изпитания или да се представят документи за извършени такива.
А защо не си помислите, че въпросния господин не желае да печели повече като разпространява препарата си нелегално на черния пазар.
Колкото до лъче и химиотерапията - ако искане не се подлагайте на такава терапия. Никой не ви задължава да се лекувате по този начин. Всеки е свободен да избира лечението си.
Съпругът ми получава традиционно лечение, но заедно с това ползваме много билкови препарати и хранителни добавки.
Мнението ми за Антималгоцит и за препарата на Спартак Хаджиев е едно и също /въпреки, че Спартак Хаджиев поне си казва, че неговия препарат е изготвен на базата на БЦЖ ваксина/
Още един път заявявм, че всеки е свободен да избира лечението си.
Желая здраве на всички четящи и пишещи тук.
И не ставайте толкова злостни и нападателни. Гледайте малко по позитивно на нещата , загърбвайки поне за малко състоянието, в което сме всички тук - болните и техните близки.



Тема Дистрибуторите на антималигноцит да напуснат форумнови [re: ivaceda]  
АвторPeaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 14:28



Уважаема/уважаеми ivaceda на всички в този форум е ясно, че си внедрен от сдружението антималигноцит след нападките ти към ИНА. Ясни са ни и другите внедрени. Пробутвахте ни глупости. Сега решихте вече да ни атакувате фронтално. Много мило, проблемът ви е, че ние не сме безмозъчни.
Вярно, че с подписки и шум се прави най-добрата реклама. Направете едно платено рекламно каре във форума и готово.
Мразя някой толкова нахално и некадърно да ми обяснява какво ще ме излекува и какво не.
Ket1234 е абсолютно права! За толкова години защо не си регистрирахте "чудото". Като няма данни за лекарство, защо не го регистрирахте като хранителна добавка.
Ами ще ви кажа, защото няма данни и за хранителна добавка.

Не искал Продан Христов да каже съдържанието, значи това което пишете на шишето е фалшиво съдържание. “Състав: Едно шишенце антималигноцит от 5 мл. Съдържа 500 мг. Херба-ацид (активна субстанция от Пеониа официналис и Фербаскум тапсиформе), свързана химически с аминокиселините Глицин-50 мг., L- Аланин-37,5 мг., L- Валин-47,5 мг., L- Цистеин-50,5 мг., L- Серин-42,5 мг., L- Аспарагинова киселина -55 мг. В случая аминокиселините служат като транспортно средство на активната субстанция.”

Къде се произвежда това световно чудо на фармацията? Написаната в упътването фирма в Германия не съществува. Значи пак ни пробутвате фалшива информация и май трябва да командироваме господари на ефира да снимат как Продан Христов забърква тази скъпа каша.

Като сте толкова подробни в сайта си, къде са ви изследванията от Министерство на здравеопазването за безвредност на антималигноцит. Нямате такива.

Имам записан предишният вариант на сайта ви, в който поне съобщавате, че при лечение с антималигноцит се поврежда черния дроб и трябва да се лекува. Сега сте го завоалирали в упътването. Онкоболен с повреден черен дроб е обречен. Ако болестта му е пощадила черния дроб, вие ще го довършите. А какво правим с мета в черния дроб. Вашият боклук ще умори човека по-бързо.

Къде ви е санитарното разрешително за внос? Нямате и не можете да получите. Такова разрешително се дава при внос на легално произведени препарати в легални производствени помещения, от легални фирми. Вие сте нелегални.

Много ли ви спаднаха продажбите, или 83 годишния старец почна да ви се инати и да не ви подхвърля дажбата.

На вас не ви трябва регистрация, знаете, че никога няма да я получите, на вас ви трябва рекламна кампания. Сдружението иска да продължи да печели от продажби на черно на гърба на онкоболните и този форум ви е най-удобен за реклама.

Надявам се болните да не се хванат на лъжите ви.



Тема Re: Дистрибуторите на антималигноцит да напуснат форумнови [re: Peaлиcт]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 14:46



Уважаеми Реалист,

грубо, грозно, вулгарно и тъпо .

Начинът, по който един човек се изказва, още повече, начинът, по който ползва писменото слово, е пряко свидетелство за културата, интелигентността и възпитанието му.

Не си струва да се коментира подобна простотия, наистина.

Макар прекрасно да знаете, че НЯМА дистрибутори и търговци на Антималигноцит.

И, освен това уважаеми(а), в България има свобода на словото, всеки има право да изказва мнението си публично.

Не сте Вие то(а)зи, който ще определя кой да напусне форума и кой не.



Тема Re: До Вили, Весела, Валентина, Самодива, до всички!нови [re: ivaceda]  
АвторЧoвek (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 14:53



Ивацеда, започваш да ставаш нетъприм/а. Едно е да пропагандираш някакъв бъркоч, друго е да нападаш хората с обиди "прости" били и не знам какво си. Дори и Лори не си го е позволявала

, а ти си по-зле и от нея. Тоя боклук не ти ли е ясно, че никога няма да се лицензира? Кой е тоя излекувал се от него? Ти познаваш ли го? писал ли е тук? - Отговорът е "не", защото такива просто няма, а ако има дори един, то ще е само на хартийка, както беше оня там Живко ли, Мивко ли, незнам какъв си "излекуван" на Лори. Дръж си сметка за тона, ако обичаш.



Тема Re: Дистрибуторите на антималигноцит да напуснат форумнови [re: ivaceda]  
Авторmsd (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 15:12



На мен ли ще кажеш, че не сте търговци. Можеш ли да ми кажеш след като се обадих на този смахнат старчок и платих сума ти пари да ми мрънка глупости, как цяла глутница дистрибутори ме нападнахте.
Добре че бях дал телефон на карта, та се наложи да го изключа.
Кой им каза моя номер, и точно вие не можете да претендирате нито за интелигентност, нито за възпитание.
Вашето сдружение му е мястото в затвора. Да рекламирате като лекарство някакъв боклук и да се хвърляте като помиари към джоба на всеки наивник, който си остави телефона, това ли ви е интелигентността.
Че на страницата ви освен обяви кой колко продава и реклама на ужким излекувани друго съществено няма.
Това ако не е незаконна търговия, здраве му кажи.
Не били търговци, ами тогава сте дистрибутори на черния пазар!



Тема Re: Дистрибуторите на антималигноцит да напуснат форумнови [re: msd]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 15:24



Първо реших, че Ивацеда е много притеснена от състоянието на съпруга си и се хвърля като всеки нас към нещо, което смята че ще помогне.
Но последвалите писания и безумно неприемливия и нападателен тон ме възмущават.
Никой няма право да обижда публично хора, за които не знае нищо. Познаваме се само от този клуб, където за съжаление не сме от хубаво.
Бъдете толерантна Ивацеда, не ругайте хората безпричинно само поради факта, че не са съгласни с вашето мнение. Не е никак толерантно от ваша страна.
Бяхте ми симпатична, но сега.......
Грижете се за съпруга си и не се гневете на другите от този форум. Заради това, че Реалист каза реалистични неща вие го нагрубихте доста пошло. Съжалявам ви дребни душици. Когато слабия човек не може да постигне нещо той започва да напада, да обижда, дори да използва груба сила.
Да се надяваме, че чак до там няма да се стигне.



Тема Re: Дистрибуторите на антималигноцит да напуснат форумнови [re: ket1234]  
АвторPeaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 16:53



Истината е неприятна, особено когато някой се точи за лесна печалба, а се оказва че няма да пипне паричките.
Направете един преглед на писанията на иваседа и поддържащите я. На мен ми направи впечатления, че около нейното и на приятелчетата появяване започнаха конфликтите в клуба.
Аз лично много се съмнявам да има съпруг, пък и болен. Господ забавя, но не забравя.
Подхвърлят какви ли не глупости за да ни объркат, уплашат, хвърлят се в яростна атака срещу всичко което им се струва конкуренция. Сега вече са решили, че са ни обработили достатъчно за да си пробутат антималигноцита.
Да, ама не. Тук сме мислещи хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.