Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Колон хидротерапия в България!  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано21.06.06 16:22



Днес в предаването на Марта Вачкова "Защо не" гост беше д-р Тошков.
Говориха, че вече в България се прави тази терапия в мед.център "Хербамедика".
За тези, които чуват за първи път - колониката е уред за изчистване на дебелото черво с вода под налягане.
Колониката се споменаваше в материали на Ан Фрам, като част от терапията й - сокове и клизми, които Ста публикува тук.
Според теорията - останалите и ферментирали отпадъци и токсини от дебелото черво се просмукват в кръвта, което е и предпоставка за редица заболявания, вкл. и рак на дебелото черво и т.н.
а колониката е много полезна за цялостното очистване на дебелото черво, а от там и на организма, като по този начин приеманите храни се усвояват пълноценно.
Приемам тази теория за достоверна, затова бях заинтригувана от материалите на Ан Фрам и понеже съм малко мързелива да правя клизми съм решила да пробвам колонхидротерапията.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано21.06.06 16:50



http://www.herbamedicabg.com/flash/index.html

Това е сайта на Хербамедика. Говорих по тел. с тях - първа процедура 60 лв. останалите по 50 лв. Правят се обикновено 3 процедури за около 2 седмици.
За профилактика 2 пъти годишно през 6 мес. При запек и други проблеми през 3-4 месеца.
В сайта пише в противопоказанията - злокачествени образувания. Става въпрос за злокачествени заболявания само на дебелото черво.
Питах за себе си - отговориха ми, че е по-добре да приключа химиотерапията и след това да го направя, иначе се обезмисля - със следващото вливане вкарвам нови токсини.
Това ми вдъхна доверие, че не са шарлатани. Ако искаха да ми вземат парите, щяха да ме вземат веднага - независимо че още провеждам химиотерапия.
Намират се в Красно село. Адрес и телефон има в сайта им.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано22.06.06 18:56



Утре съм на първата процедура и ще споделя впечатления, аз съм с рак на гърдата.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: feniks_m]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано22.06.06 20:52



Жалко, че аз трябва да изчакам.
Моля те, непременно пиши утре как е минало - ще имаш и нова информация



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано26.06.06 18:35



Съжалявам, не писах по-рано, защото нямах интернет. Бях на колон- терапията. Процедурата е много приятна, не болезнена. След нея се чувстваш много добре. Обстановката е чудесна, изобщо не се чувстваш като в болница, като че ли си в SPA-център, релаксираш. Виждаш какво излиза от теб и се чудиш как е могло да се събере толкова много. При мен олекването в килограмите веднага след процедурата е 1 килограм. Утре ще направя втората процедура и пак ще пиша.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: feniks_m]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 18:49



Би ли отговорила на следните въпроси:
-Колко време е моинало от операцията ти, правила ли си химио, кога?
-Къде направи тази процедура, при д-р Тошков ли?Сама ли реши да направиш тази процедура или се консултира с някой



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: миa]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано27.06.06 17:06



Оперирана съм преди 4 години. Правих химиотрапия преди и след операцията. Решение за процедурата взех сама, не съм се съветвала с лекар. Направих я в мед. център на д-р Тошков



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: feniks_m]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано27.06.06 18:13



Браво на теб. Моля те пиши как се чувстваш и след другите процедури.
Чакам с нетърпение да ми свърши химиотерапията, за да го направя и аз.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: feniks_m]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 18:38



благодаря ти за откровения отговор.блгодаря и на жесела за темата.аз също имам намерение след химиото да опитам



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор White Raven ()
Публикувано27.06.06 21:31



Аз това си го правя в къщи.

Продават клизми и вършат същата работа.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: White Raven]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано29.06.06 12:13



Клизмите не са същото, цитирам ти Ан Фрам:
Колониката на дебелото черво е подсилена клизма. Целта е да се използва повторението, за да се разкъсат и промият всички фекални наслоения в дебелото черво, слепнати като гумена, трудна за обелване обвивка от чревната стена.
С клизмата не може да се стигне до всички ъгълчета.
Но след една такава терапия от 3 процедури, клизмите са чудесен поддържащ чистотата на дебелото черво метод.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Авторrumib (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 23:30



Къде в София -правят колон хидротерапия.?



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumib]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано27.07.06 01:32





Това е сайта, отвори и ще намериш адрес и телефони. Успех!

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор rumib (непознат)
Публикувано27.07.06 23:10



Благодаря ти Весела, днес се свързах и записах час за 4.08. - Ще разкажа,след първата процедура.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumib]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано27.07.06 23:12



Моля те, непременно да докладваш. Аз чакам да свърша химиотерапията и да опитам.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор rumib (непознат)
Публикувано01.08.06 21:47



В петък съм на първа процедура и веднага ще докладвам най -подробно.
Пожелавам ти най-най-лека химиотерапия и да изчисти абсолютно всичко.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор rumib (непознат)
Публикувано04.08.06 22:44



Така както обещах - мина първата процедура.Първата процедура изчиства само 1/3 от дебелото черво около 50 см за сведение 150см е цялото дебело черво.
На три пъти ти вкарват затоплена и филтрирана вода при мене първият път около 1,2l ,вторият и третият път около 700ml.През това време те масажират за по-лесно изхвърляне- такива съкровища..................... излязоха- никога не съм предполагала.След процедурата аз продължавам да се чистя- чувствам се като нова.
Идеална чистота ,работят с индивидуални накраиници.Две много любезни девойки се въртят около тебе.Мерят те на кантар преди и след процедурата,мерят кръвно налягане и лягаш на едно легло.През цялото време лежиш по гръб.Не е болезнено- все пак чувстваш някакви напъни и вкарването на водата ,но не е като клизмата.
Клизмата и много натоварваща и направо неприятна.
Горещо препоръчвам на всички здрави и болни.
Във вторник съм на втората и пак ще пиша.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumib]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано06.08.06 11:15



Rumib,
Кажи адрес/телефони/ и цена,ако е възможно.Как става записването? 3 процедури достатъчни ли са?



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vess8]  
Автор rumib (непознат)
Публикувано06.08.06 21:04



Аз го направих в ХЕРБАМЕДИКА намира се Красно село, кръстовището цар Борис и Гоце Делчев - продължаваш по Житница и първата в дясно е ул.Хризантема и първата пак в дясно е ул.Каварна бл.2-4 телефона е : 02/ 953 13 87.Става с предварително записване за процедурата ти трябва 1 астрономичен час.
От офиса казаха ,че се прави на три пъти през интервали не повече от десет дни за да се изчисти дебелото черво.
Ако имаш още въпроси с удоволствие ще отговоря
С пожелание за успешен ден



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumib]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 14:49



Моля те, сподели още малко подробности. За след колко време от обаждането записват час? Какво е работното време за процедурите? Плаща се наведнъж или поотделно за трите процедури? Цените същите ли са, които е споменала Весела горе - 160 лв за трите процедури? Пишеш, че мерят кръвното - дали може да се прилага и при хора с хипертония?



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: лили]  
Автор rumib (непознат)
Публикувано07.08.06 16:07



Часовете са от 9,30 до 16,30 - записват,всеки ден без събота и неделя.
Преди 10 дни се обадих и за мене беше удобно петък в края на деня - бях записана от 14,30 и 15,30 - като водих и майка ми.
Първата процедура - както по-горе Весела е написала е 60лв и всяка следваща по 50 лв.Правят се три процедури -като между всяка трябва да има 3-5 дни .И това се повтаря всяка година или на 6 месеца - зависи от състоянието.
Меряте , и мерят кръвното ,но за мене е по скоро за да се чувстваш значим.
Но най- добре да се обадиш в офиса им и да ги разпиташ дали на хипертоници правят колон -терапия.
Утре съм на втора процедура и ако някой се интересува с удоволствие ще пиша.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumib]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано08.08.06 23:06



Аз също минах тази процедура преди 1 месец и се чувствам отлично. Процедурата се повтаря на 6 месеца или 1 година, като периода зависи от з адръстването на червото, от това дали имаш запек и други подобни проблеми. Страхотно е, чустваш се по-лек и пречистен.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: feniks_m]  
Автор rumib (непознат)
Публикувано09.08.06 16:03



След това се чувстващ олекотен и наистина изчистен.
Направих втората процедура ,но както си писала по-горе самата процедура не е релаксираща- при втората не се чувстващ комфортно, имаш напъни и болки но са търпими - но в никакъв случай приятни и релаксиращи



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: лили]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 19:44



Днес говорих с Хербамедика и за моя изненада ми казаха, че онкозаболяванията са противопоказни за хидроколонтерапия.
Трябвало да се подпише декларация, че си съгласен, въпреки заболяването.
Има ли такова нещо?



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: iner]  
Автор rumib (непознат)
Публикувано01.09.06 20:54



Аз изрично питах и ми казаха ,че за онкоболни на дебелото черво е срещу подпис и по лекарско предписание.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumib]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано02.09.06 23:12



противопоказно е и за оперирани от херния



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vess8]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 16:15



Това пише на сайта и вероятно това ми цитираха по телефона:

Колон-хидротерапията не се препоръчва при следните контраиндикации: анемия, остро възпаление на дебелото черво, скорошни операции, фисури, гастроинтестинално кървене, перфорации, бременност , тежка сърдечна недостатъчност, цироза, злокачествени заболявания.

А навсякъде се пише колко е важно за онкоболни да си прочистят дебелото
черво.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: White Raven]  
АвторOcвeдoмeн (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 19:33



... Аз това си го правя в къщи. Продават клизми и вършат същата работа....

Да, ама не съвсем...!!!
Ако използвате около 2л вода (тъй като няма по-големи иригатори в БГ!) - трябва да направите около 12-15 такива клизми за един доста кратък период от време - 1 седмица. (А това въобще не е лесно...)
Колона със среден размер на възрастен има капацитет от 5-6 литра, така че една 2л клизма стига не по-навътре от средата на напречната му част - ако не използвате различни пози през време на процедурите !
За сравнение при тази процедура се използват над 30л вода която се вкарва на порции - за 1 час ефективно ви правят около 12 клизми една след друга...

"Bottomline"-a е, че с клизми може да се постигне същия резултат - но 99% от хората няма достатъчно воля, за да го направят (сами) в къщи !



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор DeciDida (непознат)
Публикувано27.02.07 23:22



знам, че и в Бодимед на ул. Здраве се прави.

[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/10639.gif[/img][/url]


Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: DeciDida]  
АвторЛopинa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 17:48



прави се и в центьра за ле4ение с плодове на д-р Емилова,вьв Варна и сега на Боровец,по-скьпо е но при последната процедура вкарват от полезните лактобацили на проф.Александров.А ина4е аз в кьщи си правя с накраиника на душа/махам слушалката/на лека струя,приятно топла вода и колкото може да поемеш,задьржа се по-дьлго и пак се про4иства 4ервото.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано06.11.07 00:27



Здравей те, аз сам от скоро в клуба. като чета темите ми е интересно да науча нешто ново. И ако мога да помогна, Защото12години се ''Мъча'' В момента такава терапиа правят на Боровец, при др. Емилова 3 процедури 110евро като през 2 3дни се правят. На 3 може да сложат Озон ако пациента желае /може да си позволи/ Няма нищо общо с клизма, тук водата'' цирколира'' в червото, а не е' под- налягане'. и по този начин изчиства стените от натрупаната плака- мърсотия.Много е добре за Хронични и ракови заволявания. При някои е противопоказно зависи от др. и направените иследвания преди процедурата. С уважение EFO





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: EFO75]  
Автор *jull** (())
Публикувано06.11.07 06:48



За всичко това в темата е писано. Учудвам се само на цената. Навсякъде другаде тя е много по-ниска. Всъщност защо ли се учудвам...





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: *jull**]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 09:14



по-скьпо е з-то при последната процедура вкарват полезни лактобацили ,/специално сьздадени от проф.Александров за клиниката на Емилова /да поддьржат добра микрофлора в 4ервата.В комбинация и с останалите продукти на професора ефекта е много по-добьр...



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: Дopи]  
Автор *jull** (())
Публикувано06.11.07 17:54



Дали?... Всичко това съм го чела и в другите реклами, дори съм гледала по телевизията. Там също твърдяха, че с пробиотици (само не знам чии) възстановяват чревната микрофлора... И това е задължително! Не могат да ти измият червата (колкото и хигиенично да звучи!) и да те оставят без естествената ти микрофлора!
Да не бъда разбрана погрешно. Никого не разубеждавам, напротив, само споделям своя ред на мисли... Добре е да имаме повече и по-разнообразна информация, за да се ориентираме в пазара, наречен "грижа за вашето здраве"...





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: *jull**]  
Автор rumi d (ртд)
Публикувано07.11.07 14:55



Jull, koгато аз затърсих от тези''пудри'' за регулиране на чревната микро-флора след Герсон терапия/по съвет на Val/,никъде не открих.
Тогава ,ровейки се попаднах на пробиотиците на д-р Александров.Имаше някаква статия ''масони в бели престилки'' или нещо такова.
Изчитайки почти цялата информация за тях реших,че мога да ги използвам за майка ми.
Същите кутии с пробиотични храни ,/и то тези които аз си бях подбрала/ видях в онко диспансера.
Та с две думи-съмнявам се да са''измислени за д-р Емилова''
A като цяло съм мн. доволна от тях,макар да не мога да и ги осигурявам в достатъчно количество

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от rumi d на 07.11.07 14:56.</EM></FONT></P>

Редактирано от rumi d на 07.11.07 14:58.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumi d]  
Автор *jull** (())
Публикувано07.11.07 18:59



Благодаря, така и предполагах!...


Би ли написала каква е цената им, по каква схема ги използваш и колко ти излиза като количество и цена за един "курс" (условно казано). Какъв е проблемът с осигуряването им - финансов или не ги доставят редовно? Напиши, моля те, названието им, защото тук бях коментирала такива пробиотици, имаше и сайт. Искам да разбера дали става въпрос за същите...





Тема Re: пробиотици на д-р Александровнови [re: *jull**]  
Автор rumi d (ртд)
Публикувано07.11.07 22:26



Аз влизам в

.
Нямам проблеми с доставките,но ако трябва да се вземат 3x 10g , няма да можем да си го позволим.
Аз купувам Биомилк хепанорм , Биомилк антиоксидант и веднъж от тези с алоето./ по 250g/ Ako бяха само те-добре ,но и Натанала,Герисана олио от грозде ,плодове и т.н. ни идва в повечко..
За това вземам по една голяма кутия за около месец и тя си ги редува добавките когато какво и се пие.



Тема Re: пробиотици на д-р Александровнови [re: rumi d]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано08.11.07 09:51



Аз от две седмици пия Деодан и се чувствам много добре.Той също е пробиотична добавка.След една седмица ще правя ПКК и ТМ и ще видя резултата какъв ще е.Спрях всички други добавки и ако има ефект само от него ще е.Ще пиша за резултатите,след като стана готови.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано18.11.07 09:46



ЗДРАВЕЙТЕ. събота и неделя съм във вкъщи,-ГОЛЯМО ЩАСТИЕ.
ДА ви кажа най новия отговор-/петък16.11.,от лекар-МОЯ,/.ПО-въпроса- Дали намен ще помогне тази терапия или друга,НЯКЯКВА ГАРАНЦИЯ.?
отг.ТИ СИ ПЛАТИ ,А КАКВО И КАК ЩЕ ТИ ПРАВИМ Е НАША РАБОТА.МОЖЕ И ДЕСТИЛИРАНА ВОДА ДА ТИ ВЛЕЕМ,НЯМА ДА РАЗБЕРЕШ.,затова искай гаранция.
АМА КОЙ ТИ ДАВА!!! В понеделник ще разбера./в болницата/,и като си дойда ще пиша.





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: EFO75]  
Авторниko (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 11:19



Дали в Пловдив или наоколо има кабинет за хидротерапия?Имало е в Хисаря,но са го закрили..?!А не е много удобно след такава процедура да пътуваш на далече


Не откривам в нета,та ако някой знае,моля да подскаже!



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: ниko]  
АвторCтeфo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 12:58



ДО Нико

Не се притеснявай да пътуваш.
След терапията НЯМА никакви позиви за тоалетна, както е след клизма.
Всичко се източва от червата.
Казвам от опит, правил съм я .



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Авторляни (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 15:16



извършва ли се във Варна хидротерапия и къде ако има



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: ляни]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 16:43



Ако вярвам на моя гастроентеролог, който е професор и е един от водещите- методът има козметичен характер и цели само да си дадеш парите за глупости, вместо да се лекуваш активно!



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: ляни]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано26.03.08 22:05



Да, извършва се в "св.Ана".На мен там ми я направиха по спешност.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: iliana.k]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 08:38



Мога ли да попитам каква може да бъде причината за колон хидротерапия "по спешност" ?!?



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: lvan]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано27.03.08 09:24



При мен причината беше кръвоизлив.Ясно беше,че е от полипи в дебелото черво,но трябваше да се установи колко са,къде се намират и т.н.
По време на същата процедура се взе и биопсия.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: iliana.k]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 10:18



Ти говориш за колоноскопия, не за хидротерапия. При хидротерапията се вкарва вода през апарат за клизма с цел да се почисти червото от токстините. Затова писах по-горе, че моя лекар ми каза, че това е несериозна процедура и няма реален ефект. А колоноскопията е основен метод за диагноза на рака на дебелото черво и други чревни заболявания, като малките полипи могат да се оперират безкръвно през апарата, доколкото знам.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: lvan]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано27.03.08 10:31



Може и аз да не съм те разбрала,но говоря хидроколоноскопия.До колкото зная д-р Емилова прави хидротерапия.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: iliana.k]  
Автор *jull** (())
Публикувано27.03.08 15:17



Илианче, мила, и аз нещо не разбирам!...Какво оначава "хидроколоноскопия"?
Знам какво е "хидроколонтерапия", както и "колоноскопия". но двете заедно...? Обясни, моля те, какво представлява и какво му е "хидро"-то в случая!





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано27.03.08 15:38



При два неуспешни опита да се огледа добре цялото черво ме подложиха на следната процедура:През ануса се вкарва хладка вода, която промива дебелото черво, като същевременно с камера се оглежда за полипи.При мен беше открит такъв и се взе материал за изследване.Полипа не се отстрани веднага, понеже беше на широка основа и за това се наложи да бъде отстранен оперативно.
Когато попитах лекаря, каво ми предстои, той изполва термина "хидроколоноскопия". МД е лекар и мисля,че ако не съм точна в описанието и наименованието на процедурата може да помогне в случая





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: iliana.k]  
Автор EFO75 ()
Публикувано27.03.08 19:44



Това изследване не е ли''ректосигмоидоскопия'.Пак така се гледат стените на дебелото черво с камерка е.На мен това казаха ,че се казва.и е много гадно но.....



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: iliana.k]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 21:11



Горе-долу си точна. Казва се "фиброколоноскопия" (знам със сигурност, защото я правя почти всеки ден)

. "Фибро-" идва от факта, че в една гъвкава тръбичка са натъпкани десетки оптични влакна, по които се провежда образът от вътрешността на червото в случая. Има уреди с различна дебелина и дължина за оглед на различните органи. Името на изследването показва кой орган се оглежда. Обикновено "фибро"-то го пропускаме и казваме само колоноскопия, гастроскопия и т.н.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: MD]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано27.03.08 22:20



МД,благодаря ти!В случая мога само да кажа,че "глух две знае".Вместо "фибро" явно съм чула "хидро" и понеже е свързано с вода съм останала с впечатление за "хидро".Ох....... оплетох се,дано сте ме разбрали





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: ниko]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 17:30



Ето контактите за Пловдив - Диагностично-терапевтичен център, тел. 0899880973 и 0899028968, Валерий Гуржеев.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: Гocт]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.08.08 13:03



Гост, можеш ли да дадеш подробности за Пловдив. Пробвал ли си? Лекар ли е този Гуржеев? Мога ли да разчитам там на качествена консултация според диагнозата и състоянието дали е препоръчително или просто няма да ме върнат за да си вземат парите? Колко струва и т.н.

Мога да се обадя и ще получа инфо, но ако си пробвал просто сподели опита си /имам в предвид конкретно в Пловдив/



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: iliana.k]  
Автор657 (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 22:47



Iliana Каде вав Варна ли.При кои лекар си ходила.Доволна ли си.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: 657]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано08.08.08 10:38



657,сигурно няма да съм ти много полезна,но с каквото мога ще помогна.
Процедурите ми правиха в болница "св.Ана"във Варна.Бях приета по спешност и кой лекар беше на смяна,той ги правеше.Кабинета се намира на първия етаж,но на регистратурата ще те упътят най-добре.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 07:29



Цената за три процедури в пакет вече е 200 лева, ми казаха от центъра. Струва ли си според вас?





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: Цвeти]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 15:19



не се колебай, в хербамедика са страхотни; вече планирам трето песещение. убедена съм чеще си доволна, пиши



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: ниko]  
Авторrumipt (Нерегистриран)
Публикувано12.04.09 14:16



В близост до Пловдив вече правят колон хидротерапия в град Пазарджик и в град Брацигово,център Рувели се казва.





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumipt]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.04.09 14:44



Здравей Румипт,

къде точно в Пазарджик? Чувах, че Спиридонов имал намерение да купи апарат. Това беше преди половин година.
Аз преди 6 месеца бях в Хербамедика в София. Доволна съм от процудерата и сега трябваше пак да ходя, но ми е трудно да си взема отпуск в момента. Чудесно е ако мога да си спестя ходене в София. Така, че дай инфо.

Благодаря ти предварително.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumipt]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.04.09 17:11



Ориентирах се. Ще се чуем в най-скоро време.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: ниko]  
АвторnoNAME (Нерегистриран)
Публикувано14.04.10 14:09



да и в Пловдив има вече, при доктор, виж тук за повече инфо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.