Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: vesela.bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано06.11.07 00:27



Здравей те, аз сам от скоро в клуба. като чета темите ми е интересно да науча нешто ново. И ако мога да помогна, Защото12години се ''Мъча'' В момента такава терапиа правят на Боровец, при др. Емилова 3 процедури 110евро като през 2 3дни се правят. На 3 може да сложат Озон ако пациента желае /може да си позволи/ Няма нищо общо с клизма, тук водата'' цирколира'' в червото, а не е' под- налягане'. и по този начин изчиства стените от натрупаната плака- мърсотия.Много е добре за Хронични и ракови заволявания. При някои е противопоказно зависи от др. и направените иследвания преди процедурата. С уважение EFO





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: EFO75]  
Автор *jull** (())
Публикувано06.11.07 06:48



За всичко това в темата е писано. Учудвам се само на цената. Навсякъде другаде тя е много по-ниска. Всъщност защо ли се учудвам...





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: *jull**]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 09:14



по-скьпо е з-то при последната процедура вкарват полезни лактобацили ,/специално сьздадени от проф.Александров за клиниката на Емилова /да поддьржат добра микрофлора в 4ервата.В комбинация и с останалите продукти на професора ефекта е много по-добьр...



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: Дopи]  
Автор *jull** (())
Публикувано06.11.07 17:54



Дали?... Всичко това съм го чела и в другите реклами, дори съм гледала по телевизията. Там също твърдяха, че с пробиотици (само не знам чии) възстановяват чревната микрофлора... И това е задължително! Не могат да ти измият червата (колкото и хигиенично да звучи!) и да те оставят без естествената ти микрофлора!
Да не бъда разбрана погрешно. Никого не разубеждавам, напротив, само споделям своя ред на мисли... Добре е да имаме повече и по-разнообразна информация, за да се ориентираме в пазара, наречен "грижа за вашето здраве"...





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: *jull**]  
Автор rumi d (ртд)
Публикувано07.11.07 14:55



Jull, koгато аз затърсих от тези''пудри'' за регулиране на чревната микро-флора след Герсон терапия/по съвет на Val/,никъде не открих.
Тогава ,ровейки се попаднах на пробиотиците на д-р Александров.Имаше някаква статия ''масони в бели престилки'' или нещо такова.
Изчитайки почти цялата информация за тях реших,че мога да ги използвам за майка ми.
Същите кутии с пробиотични храни ,/и то тези които аз си бях подбрала/ видях в онко диспансера.
Та с две думи-съмнявам се да са''измислени за д-р Емилова''
A като цяло съм мн. доволна от тях,макар да не мога да и ги осигурявам в достатъчно количество

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от rumi d на 07.11.07 14:56.</EM></FONT></P>

Редактирано от rumi d на 07.11.07 14:58.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: rumi d]  
Автор *jull** (())
Публикувано07.11.07 18:59



Благодаря, така и предполагах!...


Би ли написала каква е цената им, по каква схема ги използваш и колко ти излиза като количество и цена за един "курс" (условно казано). Какъв е проблемът с осигуряването им - финансов или не ги доставят редовно? Напиши, моля те, названието им, защото тук бях коментирала такива пробиотици, имаше и сайт. Искам да разбера дали става въпрос за същите...





Тема Re: пробиотици на д-р Александровнови [re: *jull**]  
Автор rumi d (ртд)
Публикувано07.11.07 22:26



Аз влизам в

.
Нямам проблеми с доставките,но ако трябва да се вземат 3x 10g , няма да можем да си го позволим.
Аз купувам Биомилк хепанорм , Биомилк антиоксидант и веднъж от тези с алоето./ по 250g/ Ako бяха само те-добре ,но и Натанала,Герисана олио от грозде ,плодове и т.н. ни идва в повечко..
За това вземам по една голяма кутия за около месец и тя си ги редува добавките когато какво и се пие.



Тема Re: пробиотици на д-р Александровнови [re: rumi d]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано08.11.07 09:51



Аз от две седмици пия Деодан и се чувствам много добре.Той също е пробиотична добавка.След една седмица ще правя ПКК и ТМ и ще видя резултата какъв ще е.Спрях всички други добавки и ако има ефект само от него ще е.Ще пиша за резултатите,след като стана готови.



Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано18.11.07 09:46



ЗДРАВЕЙТЕ. събота и неделя съм във вкъщи,-ГОЛЯМО ЩАСТИЕ.
ДА ви кажа най новия отговор-/петък16.11.,от лекар-МОЯ,/.ПО-въпроса- Дали намен ще помогне тази терапия или друга,НЯКЯКВА ГАРАНЦИЯ.?
отг.ТИ СИ ПЛАТИ ,А КАКВО И КАК ЩЕ ТИ ПРАВИМ Е НАША РАБОТА.МОЖЕ И ДЕСТИЛИРАНА ВОДА ДА ТИ ВЛЕЕМ,НЯМА ДА РАЗБЕРЕШ.,затова искай гаранция.
АМА КОЙ ТИ ДАВА!!! В понеделник ще разбера./в болницата/,и като си дойда ще пиша.





Тема Re: Колон хидротерапия в България!нови [re: EFO75]  
Авторниko (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 11:19



Дали в Пловдив или наоколо има кабинет за хидротерапия?Имало е в Хисаря,но са го закрили..?!А не е много удобно след такава процедура да пътуваш на далече


Не откривам в нета,та ако някой знае,моля да подскаже!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.