Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: caмoдивa]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 09:53



Да аз в момента взимам .Но за какъв биокалции става въпрос.Те са няколко вида.Става въпрос сигурно за мозъчен калции.
Той струва 11 долара-18 капсули.
Икана също го пих преди два месеца .Вече взимам тези неща профилактично.

Многократно ви писах за тези неща.Да препоръчала Ви е биокалции което го направих и аз.Икана се препоръчва за ракови забалявания.
Съдържа каротин-88%,сапонини от петолисна киностема/вид дива лиана в Китай/-7,5%,витамин С-2%,теополифенол-2,5%.
Силен антиоксидант,предотвратява развитието на раковия процес,спомага за възстановяване на клетките,вече засегнатиот рака.Активизира обменните процеси,намалява липидите/мазнините/ и кръвната захар,възпрепятства натрупването на мазнини,Използва се също за лечение на СПИН.Много са нещата които мога да ти напиша за ИКАНА.
Да вземи ги .Нямат никакво противопоказания.
Ето един лекар който е препоръчал нещо за което Ви говоря от доста време.
Ако се интересуваш за цени и набавяне телефона ми е 0899187596.


цената му е в долари е 44,80 долара-150 капсули.
биокалция е 10,80 долара МОЗЪЧЕН-18 капсули
биокалции с желязо-26,40 -10 пакетчета
биокалции -24,40 долара-10 пакетчета
биокалции за диабетици 38,40 долара-10 пакетчета
биокалции Гай БАО-22,80 долара
желатинови таблетки с калции 21,60 долара.

явно тази лекарка работи с продукти на ТЯНШИ



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Eли]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано25.05.06 11:06



Здравей те!Извинявам се че чак сега влизам но имах много тежки седмици.Пълво съпругът ми този път много тежко изкара химиото.Може би защото бяха две наведнъж и второ сега покрай баловете и празниците просто в училище имам много работа.Направо съм развалина.Ако не беше ти Весе да ми се обадиш в толкова тежък момент направо бях лумнала.Благодаря1Обещах да ви препоръчам едни лекарства,които не са билкови и нашия онколог ни ги даде.Много ни помогнаха когато имахме нужда.За вдигане на левкоцитети бързо и ефикастно и изпробвано от нас
Преднисолон Ф,Като се пие 2-1-2.Ако си спомняте писах че след химио много го болеше ръката като му се поддуваха вените и тогава онколога му изписа Ендотелон 150мг 2*1 .



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Bили Mили]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано25.05.06 12:19



С преднизолона трябва много да се внимава. Задължително се приема с таблети фамотидин/ранитидин/квамател /активното вещество е едно и също/.
И другия голям проблем при съпругът ми беше високо кръвно налягане в следствие на преднизолона, което не можахме да свалим 3 дни .
Наистина кръвната картина се оправи само с два дни и половина приемане на препарата /при нас тромбоцитите бяха ниски/, но пък какви страшни странични ефекти имаше.............Още не може да се оправи - вече втора седмица.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: ivaceda]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 14:49



ниво от 10 000 за левкоцити не е ли твърде високо? Всъщност в каква норма са левкоцитите на раково болните?



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: ket1234]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 16:54



и на майка ми и го изписаха преднисолона.Всеки път като и наливат и дават по една коричка да пие 3пъти х 2 след ядене докато я свърши.Без да има някакви оплаквания и го изписват.Доколкото четох листовката това са кортикостероиди и найстина имат много странични реакции(както всички лекарства). Една лекарка ми каза че е нещо като дексаметазона самоче на таблетки.Тези лекарства които казваш че са задалжителни да се пият с преднисолона изобщо не са ни казвали да ги пие.Те за какво са?Дали не трябва да й ги купя?



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано25.05.06 17:00



Референтните граници за левкоцитите са от 3,5 до 10,5.
Това което си написала е по старото измерване - значи левкоцити 10,0, което напълно в норма, въобще не са високи.


Нема начин да нема начин!


Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: vesela.bg]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 17:11



Да, с това пояснение нещата си дойдоха на мястото



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: kat]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано25.05.06 17:28



изписва се ранитидин защото преднизолона или дексаметазона дразнят стомаха,предизвикват язва и т.н.
знам че преднизолон ф е по безопасен в смисъл пречистен и по-няма странични ефекти.
ние пробвахме с преднизолон ф но при нас на влияе
на дексаметазон сме



Тема Re: Относно нивото на левкоцититенови [re: vesela.bg]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано25.05.06 17:52



На моя съпруг левкоцитите по време на лъчетерапията бяха 10.2. В онкологията ми казаха : много са високи.
Говорих с личната лекарка, а тя ми каза, че нормалните граници са между 2.5 и 10.5 и че такава стоност на левкоцитите - 10.2 е за предпочитане пред ниските стойности в случай на такова заболяване. Думите и бяха : "Това значи, че организмът реагира на лечението, бори се".
Така че за стойност на левкоцитете около 10.0 няма за какво да се тревожите, това означава само, че организмът е силен и се бори с болестта.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: vesela.bg]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 08:36



Благодаря ти.Тогава се опитах да се регистрирам ,но името Ели бе заето.
Нямам право да използвам този прякор ТЯнши ,спрях и се извиних.
А що се отнася до Лори да тя е дразнещо нахална ,аз също се подразних.Желанието ми е да споделя това което съм правила аз и продължавам да го правя.Но аз съм Консултант.Здравето е лично притежание и не може човек да нахалства точно за това.Поход е на дистрибутори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.