Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: рейшинови [re: Bили Mили]  
Автор vayaya (Ваня)
Публикувано17.05.06 00:34



Вили, преди година и ние купувахме от д-р Михайлов Варумин. Наскоро разбрахме, че трябвало да има и някакви кристали, които не сме получавали.
При вас имаше ли ги тези кристали?



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: vesela.bg]  
Авторнeли-т (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 09:40



Аз правих шест курса химиотерапия по протокол СР-цисплатин+циклофосфан. От онкологията ми препоръчаха и изпих две кутии Авемар. Не знам дали се дължи на него, но левкоцитите ми си останаха в нормата. Само хемоглобина ми беше малко нисък, но пак приемлив. Държа да отбележа обаче, че ядях по-много и от всичко. Беше лятото - много плодове и зеленчуци, но също и месо / телешко и свинско /, черен дроб, чисто масло, ядки. Много надебелях .
Така че, това че изкарах сравнително леко химиотерапията може би се дължи на Авемара, но може и да е само следствие от здравата храна. А освен това мисля, че бирената мая е същото, само че е в пъти по-евтина и по-лесна за приемане. Авемара има много гаден вкус.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: White Raven]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 11:29



Не съм съвсем по темата "Препоръчвани хранителни добавки", но искам да споделя нещо, което прочетох в последния "Доктор".
Става въпрос за трите отровни билки, за които дългогодишни изпитания са доказали, че повлияват рака : Аконитин (алкалоид на растението аконит), Колхицин и Колхамин (алкалоид на "столетника", както наричат още алоето) и Каниин (алкалоид на растението бучиниш). Предполагам, че хомеопатията си служи с такива извлеци.
И в тази връзка си обяснявам една история, която описваше възрастна жена (май беше във вестник "Лечител", но преди доста години), а после я дочух и преразказана от човек, близък до източника...

И така историята, разказана от жена, чийто внук бил болен от рак в последен стадий. Взела го при себе си на село, за да доживее при нея дните си. Било пролет, а на момчето, което иначе нямало никакъв апетит, неочаквано му се дояло кисело зеле. Жената му извадила колкото имало, макар че то вече не ставало много за ядене. Дала му да пие и от разсола. Внукът й започнал всеки ден да иска от зелето и сока и тя му давала, изгребвайки дъното на кацата... И така ден - ден след ден състоянието му почнало да се подобрява. Възвърнал се апетитът му, физическите му сили укрепнали, започнал да става, да се разхожда, пожелал и да поработва из градината... Минало време и момчето се почувствало достатъчно добре, за да отиде на преглед при онколога си в града.
Чудото се било случило - от тумора му нямало и следа! Никой не можел да си обясни случилото се, затова просто го нарекли чудо...
Но това, което добавя жената в края на разказа си е най-интересно. Когато решили да измият кацата и да я подготвят за следващия сезон, открили на дъното й ... една полуразложена змия!...
Е, това е историята.
И не я забравяйте, когато решите да приготвите киселото си зеле за следващата зима!

Редактирано от *jull** на 07.03.09 13:06.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: vesela.bg]  
Автор nadia32 ()
Публикувано17.05.06 11:36



stiskam palci rezultatite da sa dobri!

ti v kakvi dozi piesh ot Gerisan?
v saita (http://www.velevipharma.com/gerisan.html ) prochetoh za 2-3 kapsuli dnevno



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: jull]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано17.05.06 13:15



Даже сега чувам за тия кристали.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Bили Mили]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано17.05.06 14:50



Вили, имам документацията, с която е регистриран Варумина в Македонския Институт за предклинична и клинична фармакология и токсикология". Изпрати ми я близка фармацевтка от Скопие /аз съм в този бранш / миналата година след като разбрахме на какъв огън ще се печем.
Съгласно регистрацията това е Варумин 1 и Варумин 2 /има разлика в състава на дрогата/
Варумин 1 е стъклен флакон с 50 мл, а Варумин 2 е флакон с 200 мл. Няма никакви кристали.
Приема се наведнъж съдържанието от 50 мл. на Варумеин 1 и след 6 часа се започва приемането на Варумин 2 - 4 пъти на ден по 1 супена лъжица в продължение на 5 дни.
Миналата година тя ми каза, че цената е около 50 евро за двата флакона / за търговец на едро/, но ние се отказахме, тъй като алоето не се препоръчва при чревни заболявания.
Не мога да пусна документацията тук, тъй като е около 40 страници и е фотокопирана. Ако някой иска мога да я пратя по пощата. E-mail ket1234@dir.bg



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: ket1234]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 15:47



Кет,защо да не се ползва алое при чревни заболявания и при какви?Пиши моля те малко инфо за този Варумин-нищо не знам за него.Благодаря ти.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: White Raven]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано17.05.06 16:18



Някой знае ли нещо за каменно масло "Бракшун"
http://www.zvkedri.com/zdrave.html



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: vivi7]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано17.05.06 19:48



Знам това за Варомина и така се пие.Получавах ме и малкото и голямото шише.Но наистина излиза много скъпо.Във друга тема мисля Варомин съм описала и съставките.Иначе е хубава хранителна добавка и имуностимулант.Ако човек може да си го позволи е добре да се пие



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: ivaceda]  
Автор ru (ot mecho pooh)
Публикувано17.05.06 21:41



Кажете ми дозировката на АЛОЕ ВЕРА -ГЕЛ НА ФОРЕВЪР/жълтата опаковка/ - преди курс лъчетерапия.На самата опаковка пише единична опаковка 240мл около 4 дози в опаковка- което ми се струва много и ще излезе много......
Някой пил ли е и има ли полза?
Вече съм толкова объркана ,че давам всичко- герисан,натанал,бирена мая,триовит -сокове морков,цвекло,ябълки- цитросови плодове- след седмица е първата лъчетерапия за рак на гърдата / аз му казвам тумор с лошо име/.
Късмет на всички в борбата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.