Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: vesela.bg]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 16:31



Весе,
Поставянето на инжекцията е точно така, просто мъжът ми иска да се прояви. (не ми е удобно публично да кажа коментара му...


Поздрави!!



Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: Thea]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано17.11.06 17:51



Не го казвай, досещам се



Нема начин да нема начин!

Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: boby]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 19:58



boby, искам да те попитам от чужбина ли купихте Лекинтола или може да се поръча и в България?



Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: Thea]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 14:26



Здравей теа,
благодаря ти за отговора и за подробната информация.Аз все още не съм за почнала искадора, тъй като се оказа че докторът-хомеопат, който мои познати откриха в Суис, и лкойто се беше съгласил да ми съдейства, бил пенсионер и си е продал кабинета и практиката, а за да може да ми изписва лекарството той трябва да е практикуващ или както е предложил да ползва услугите на друг свой колега....абе сложно...
Но това което ми прави впечаление е, че при всеки се назначава строго индивидуален курс и схема, за мен тоя доктор е казал, че ако правя трябва да почвам с серия 0 и после да премина към 1 и че от време на време по-нататък в зависимост от реакциите ще правя паузи между опаковките, като е възможно дори с течение на времето да се разрежда честотата, но че минимум ще е необходимо 5 години,

а е имал пациентки с по 9 години и по 15 дори .От всичко това си правя извода че определено не е възможно сам човек да си купува и прилага инжекциите, поне що се касае до искадора, за другите производители нямам инфо.
що се отнася дали тук мойе да се купува-искадор твърдо не, доколкото ми е изветно и на никоя друга фирма няма предствителство(включително и за лектинол), за съжаление.



Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: Thea]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 15:15



Теа, сетих се че "P" всъщност е именно дървото приемник и означава "Pine" -демек "бор", а иначе "Swiss pine" значи конкретно сребърна ела,т.е. от такова дърво е, а доколкото си спомням от изчетеното в нета, прилага се при постменопуза(за теб е разбираемо след като са отсранени яйчниците).Иначе другото, което се прилага за жени е от ябълка, за мен беше казано това, защото аз, когато говорих за моето състояние бях все още с цикъл, един вид все още не съм била в мено.Но като се замисля оттогава нещата са се променили така че ако се свържа с Лукас клиник най вероятно и аз да ползвам същите инжекции.Е не знам колко те интересува това, но мисля че не е излишно човек да е наясно какво точно си прави и защо именно това.Още веднъж здраве и успех!Очакваме добри резултати



Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: Juli7]  
Авторboby (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 08:11



Отговаря едва сега защото компютъра е в службата.
Купихме го от една жена, която тук в този клуб писа че е останал от баща й и го дава дори на по-малка цена. така че засега сме слижили 5 инжекции подкожно в горната част на ръката. няма реакции от сорта на зачервяване, подуване или друго. това е засега.



Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: миa]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 14:14



Здравейте приятели!
Имам хубава новина - резултатите ми от Лукас Клиник са нормални:
"Your results: sIL-2R as unspecific marker in ovarian cancer is within normal range; lymphocyte subpopulations T-, B- and natural killer cells are in normal range too, so, there is nothing out of range."

Според мен лечението от такъв тип е по-добре да се определи от лекар. Както и Миа казва, Искадор са няколко вида лекарство и кое и как да се приложи зависи от конкретния случай.
Миа, ако мога да ти бъда полезна с нещо, пиши ми!

Искам да попитам някой чувал ли е за странични ефекти от Искадор, по-точно увреждане на черния дроб. Това е казала една лекарка от Онкологията на моя позната, която вече претърпя четвърта операция след рак на яйчниците, но взема съвсем други добавки от тези, които си споделяме в клуба.



Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: Thea]  
Автор *jull* (непознат)
Публикувано20.11.06 16:43



Мила Thea, най-напред поздравления за добрите резултати! Пожелавам ти от сега нататък - само бързо и трайно подобрение!


На въпроса за евентуалните странични действие на "Искадор" върху черния дроб, се учудвам, защото доколкото съм информирана, активната му съставка /белият имел/ се използва точно като подпомагащо средство в комплексната терапия при лечение на онкологични заболявания, между които и рак на черния дроб!



Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: Thea]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано20.11.06 16:46



Тея, радвам се за добрия релузтат! Дай Боже все хубави новини да има!

Редактирано от little_rabbit на 20.11.06 16:47.



Тема Re: искадорнови [re: Thea]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 17:57



Tea
Балгодаря че споделяш с нас всичко, радвам се много за добрия резултат.Що се отнася до увреждане на черен дроб от искадоор-твърдо НЕ, въобще искадора не уврежда нито един орган, дори пречиства, ех ако се пие като билка-чела съм че е отровна в големи количества,т.е. трябва да се дозира, но така е с всяка билка.единствения проблем с искадора е за имат хора с алергии-може да проявят алергични реакции-като силен сърбеж, силни зачервявания , (по-големи от нормалната реакция, която трябва да е макс. в размер на 5см локално в мястото на прилагане на инжекцията), големи червени петна, големи подутини(по-големи от 5 см локално), обриви по цялото тяло.Затова обикновено трябва да се съобщава предварително ако някой страда от алергия и каква точно е тя.Ако човек не знае че е алергичен и все пак се получи такава прекомерна реакция, то лекарите може да променят концентрацията или количеството на ампулите...
"lymphocyte subpopulations T-, B- and natural killer cells"-това ли показва състоянието на имунната ти с-ма?
благодаря ти за готовността да ми помогнеш, на мен досегашната ти информация ми е достатъчна, ако за в бъдеще се сетя за друго, ще се възползвам от отзивчивостта.
Иначе когато има някаква реакция от страна на организма ти - пиши тук ако това не ти е досадно
също и ти ме питай, ако мога ще ти отговоря, а ако и аз започна инжекции, ще си обменяме инфо(на лични или по имейли)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.