Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: ИСКАДОРнови [re: nadia_O6O6]  
Автор tedi54-204489 (непознат )
Публикувано15.05.11 19:20



здравеите,
много моля да ми дадете информация колко пари излиза използването на искадор за 1 месец и кои лекар ви издаде рецепта. Аз съм с отсранена гърда през 2004 г. и преди щест месеца ми откриха мети в гръбначен стълб и в момента вливам бифосфонати
предварително благодаря.



Тема Re: ИСКАДОРнови [re: tedi54-204489]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано15.05.11 21:59



Здравей Теди! Аз също съм оперирана през 2004 г. със същата диагноза.
Искадорът ми го предписа д-р Калина Костова. Погледни 10 постинга по-нагоре ggs e писала подробно за нейните координати и впечатления. Лекарката определя през какъв интервал да се слагат. На мен ми е препоръчала да ги слагам през ден и така 1 кутия от 14 ампули ми стига за 1 месец. Ако е препоръчано през 2 дни или с почивки събота и неделя, ще стигне за по-дълго време. Ако се купи от Швейцария 1 кутия от 14 амп. излиза около 90 франка. В Германия е по-скъпо, а в Австрия най-скъпо, 2 пъти повече, отколкото в Шв.
Знам също, че Искадор изписват и в МЦ "Едикта". Там също се ангажират с доставката му, но не зная на какви цени. Някой ако ходи в този център и взема Искадор, моля нека да пише!



Тема Re: ИСКАДОРнови [re: nadia_O6O6]  
Авторtedi 54 (Нерегистриран)
Публикувано16.05.11 22:14



Много благодаря за информацията Ще посетя докторката и ще Ви пиша
ако има възможност да си сътрудничим



Тема Re: ИСКАДОРнови [re: миa]  
Автор plamiluch-204388 (непознат )
Публикувано17.05.11 13:58



Здравейте,

от скоро се регистрирах тук в клуба , но отдавна препрочитам темите и търся информация.Днес препрочетох и темата за Искадор, но не мога да разбера тези инжекции само при рак на гърдата ли се прилагат, или при всякакви онкологични заболявания.При нас баща ми е с диагноза кожен меланом, отстранен и метастазирал в тънки черва.Състоянието му е критично в момента.Моля Ви,който е най-запознат да ми обясни по-подробно за този вид лечение.Виждам че някои ходят дори и до Швейцария, разбрах че там се прилага това лечение, а д-р Костова е вариант за Бг?Благодаря Ви!Желая Ви здраве!



Тема Re: ИСКАДОРнови [re: plamiluch-204388]  
Авторkami (Нерегистриран)
Публикувано15.07.11 18:43



Здравейте,съдбата ме доведе при вас. Имам питане за ИСКАДОРА... по точно предписаха ни ИСКАДОР-М 1 и ИСКАДОР -М 2 за лечение на рак на шийката на матката с тумор прераснал към пикочния мехур. Моля ако някой е запознат с този вид ИСКАДОР да сподели мнение. Благодаря!



Тема Re: ИСКАДОР Продавамнови [re: ggs]  
Авторuнa (Нерегистриран)
Публикувано31.07.11 15:54



Продавам ИСКАДОР М-1 в опаковка от 7 ампули и ИСКАДОР м-2 с 21 ампули. Оказа се ,че не стават за майка ми. Ако някой има нужда да се обади. Струват 221 евро . С касова бележка от аптека от Виена.



Тема Re: ИСКАДОР Продавамнови [re: uнa]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано31.07.11 15:56



Пропуснах тел *****

Публикуването на лични телефони е забранено.
Остави имейл за връзка.


Редактирано от *jull** на 31.07.11 18:19.



Тема Re: ИСКАДОР Продавамнови [re: ina]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано01.08.11 21:23



Ина, би ли казала до кога е срокът на годност на ампулите.
Хубаво ще е да се регистрираш, за да мога да ти пиша на лични.



Тема Re: ИСКАДОР Продавамнови [re: Me]  
Автор Ina1399 (непознат )
Публикувано07.08.11 10:56



Здравей Ме,
срокът на годност на ампулите Искадор е 03.2012

за контакти пишете на електонната ми поща: iconif@gmail.com



Тема Re: ИСКАДОРнови [re: kami]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано07.08.11 19:53



Здравей! Какво по-точно те интересува за Искадор М? Би ли споделила кой ви го изписа и по каква схема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.