Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: ИСКАДОР до anianiнови [re: Диди]  
Авторaniani (Нерегистриран)
Публикувано18.02.09 20:21



съжалявам, че не мога да помогна. тук вероятно има и други хора, които ползват капковия. надявам се да четат темата, а ако не я четат, защо не пуснете едно ново питане, за да излезе на първа страница. все има начин да се открие. а и първоначално, докато се ориентирам, писах директно на WELEDA. Те ми отговориха още същия ден. Защо не опитате чрез тях? Ако не сте го пробвали, като вариант. Поздрав!



Тема Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: aniani]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано27.02.09 18:29



За първи път намерих,че в Америка прилагат при рак на гърдата химиотерапия плюс всеки ден инжекция искадор ,плюс витамини,/искадор не е одобрен и е интересно кой и как го прилага/.Има ли някий повече инфо за искадор и рак на гърдата.



Тема Re: ИСКАДОР до anianiнови [re: aniani]  
Автор svesdichka (непознат )
Публикувано10.04.09 00:47



sdraveite! prochetoh che polsvate iscador M. as kupuvah veche edna godina sa maika mi, kojato sa sajalenie naskoro pochina, i sega imam vkashti ot iskador m serija 2 4 opakovki. ako sluchaino se nujdaete, mojete da mi se obadite do sabota11.04

sorniza@googlemail.com tai kato otnovo saminavam sa chujbina.
prodavam s otstapka po dogovarjane



Тема Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: ren51]  
Автор slav_pp (непознат )
Публикувано26.05.09 16:49



И аз като ren51 търся информация за рак на гърдата и лечение с Искадор . Моля, ако някой може да даде повече информация и да помогне. Предварително благодаря!



Тема Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: slav_pp]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано26.05.09 18:30

































Ето информация, прочети всичко, консултирай се със специалисти, изгледай филчетата, хората разказват за себе си, а книгите можеш да ги потърсиш на www.amazon.com ако ги има за продажба, дори и на старо, пак ще е късмет да ги купиш Успех, но това е алтернативно лечение, да знаеш Всеки сам взима решенията за себе си

Редактирано от Kaлoянa_ на 26.05.09 18:33.



Тема Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: Kaлoянa_]  
Автор slav_pp (непознат)
Публикувано26.05.09 22:38



Много благодаря за информацията ще я прегледам обстойно.Преди това само ако може да попитам с какъв специалист е нужно да се консултираме-с хомеопат,онколог или някакъв друг?Питам защото нищо не ми е ясно.Не ми се сърдете, но не става дума за мен , за моята мила леля,която много обичаме и се опитваме всячески да и помогнем.



Тема slav Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: slav_pp]  
АвторPo-nagore (Нерегистриран)
Публикувано26.05.09 23:44



По-нагоре в темата има отговори на всичките ти въпроси. направи и търсене с ключова дума: искадор в клуба.



Тема Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: slav_pp]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.09 18:40



здравейте рен и слав
извинявам се на рен, че едва сега отговарям, но много дълго време не влизах в нет и съответно не съм посещавала страниците във форума.
Тази тема, както може ми сте забелязали беше започната от мен и ако сте следили подробно всичко аз съм една от тези, които след дълго проучване започнах лечение с искадор, което продължава до този момент.
ще повторя :оперирана съм карценом МЖ 2005-квадрантектомия, 2006 мастектомия, Химия-2006-ФЕК, впоследствие успоредно с антиестроген терапия( 1-во няколко месеца с тамоксифен, но сменен по препоръка на онколози в Швейцария, поради постигната изкуствена пре-менопауза, с Фемара, която пия до сега вече ок. 2 и половина години), започнах и инжекции искадор.Първоначално с опаковки, серия 0, с които се следи реакцията на организма, после с опаковки М-1, след време М2, и накрая с Р, което се прилага при мено и постменопаузални, в момента Р2( поради реално постигнати ниски нива на естроген( т.е настъпила менопауза).Препоръчително е , дори задължително, писали сме и коментирали многократно това -консултиране с лекар,както при започване( с цел определяне на вида искадор, дозите, начина на прилагане и първоначални реакции) , така и последващо проследяване от компетентен лекар, за да може при необходимост да се увеличава или намалява съответната доза, да се сменя серията...Относно избора на лекар и неговата специалност-трудно ми е да препоръчам, тъй като и аз много дълго се лутах.По принцип в Швейцария се прилахга от последователи на Щайнер-създателят на искадор, а те са антрософи( това е философия, теология, начин на живот, с бклизки допитни точки до дънавизма у нас, дори възниква по едно и също време), но отношение към инжекциите имат и някои хомеопати , макар че искадор инжекциите не са точно хомеопатични, в тях обаче има такива елементи-сребро или друг вид метал.Има и онколози, прилагащи искадор-напр в Болницата в Берн , разбрах че има онколог , които провежда успоредно с конвенционалното лечение и искадор, в САЩ също съм попадала на сайтове, които сега нямам време да тъся, но са доста, павят химия + искадор, дори преди време набираха доброволци в напреднал стадии-3 и 4 за тази цел
Успоредно с това, е добре да се правят излседвания, за които тук е писано от Теа( която също прилага искадор, макар и поради друг вид онкооперация).Става въпрос за следене на Т, Б клетки и така наречените килари-НК-клетки, които имат отношение към имунната система и са убийци на раковите клетки.За тези изследвания разбрах от Теа, която е ходила на консултация в Лукас клиник-Швейцария, конкретно специализирана за лечение на онкоболни с искадор.Там и е направено това изследване и съответно препоръчано периодично следене.Тук в Бг се прави такова изследване -в СБАЛО-дървеница, в МА, но доколкото знам и на други места.
Що се касае до мен първите излседвания показаха занижени Т и Б клетки, което постепенно в последващи изследвания се покачиха, и сега т са в норма, Б са на граница.Мога да заявя категорично че преди боледувах всеки месец( през всички сезони от банални вирусни инфекции, грипове, простуди, но откакто прилагам искадор умунната ми система е нареди съм забравила за тез проблеми) А вси1ки знаем колко е важно състоянието на имунната система.Възможно и други фактори да са повлияли, но смея да трърдя че това по моемо основно се дължи на искадора.Вярвам силно( колкото и смело да звучи) че благодарение на него ще постигна дълготрайно здраве и ще ми помогне да доживея до дълбоки старини на крака, за да се радвам на внуци и правнуци, така както ми бяха посочени няколко случая на жени ползвали този инжекции.А вярата и душевното равновесие, както е известно помагат, и са в основата на резултатността на лечението



Тема Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: миa]  
Авторslav_pp (Нерегистриран)
Публикувано28.05.09 15:22



Благодаря ти Миа за изчерпателния отговор!Информацията ти е много полезна за нас.А на теб и твоето семейство пожелавам много здраве и късмет!



Тема Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: slav_pp]  
Авторdea (Нерегистриран)
Публикувано30.07.09 11:04



Някой бил ли е на ле4ение в лукас клиник в Швейцария?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.