Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 15:20



Интересувам се.
А и аз не съм интригант. Или не си спомняш гадното лято на 2005 - кой те съветваше да не водиш детето в отделението и да си до майка си. Намери и ти кого да обиждаш.
ket1234@dir.bd - чакам



Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: ket1234]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано15.03.06 15:38



Кет, с нищо не си по-различна от хората, които непрестанно ми помагаха с мнения и напътствия. Аз НЕ СЪМ си и помисляла да водя детето си в болница, както и досега не е стъпвала, ако не й се е налагало на нея, така, че да ми се изживяваш като духовен водач - не става. Благодаря ти за това, че по някакъв начин си ме подкрепяла /макар, че и тогава с теб говорехме наразлични езици - както сега - ими не можем да се разбираме, или просто сме си несъвместими по природа/, както и аз се опитвам да дам на хората кураж или съвет. Не задължавам никой да го приема, нито го натяквам в други теми, макар, че ми се иска да споделя, че може и да има друг начин . Но си трая. Колкото до това, че ми "напомняш" какво съм преживяла - няма нужда - прекрасно знам всяка една секунда за баща си и ще я знам още години напред, както и това, че не го пожелавам на никой да го изпита. Ако за секунда предполагах, че може да съм ъбидила някой - бих се извинила веднага. Не го правя в момента, защото не мисля, че съм те обидила с нещо. Съчувствам на всички, защото знам какво е, и че никой не е застрахован, но да допусна някой да ме напада - няма да стане.Когато имам възможност да го пратя - ще го пратя.




Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 15:46



Наистина си говорим на различни езици. И никога не съм си мислила, че мога да бъда духовен водач някому.
Не смятам, че това е мястото да се нападаме взаимно. Доста си остра.
Съжалявам, че си ме разбрала погрешно.
Желая ти всичко добро.



Тема Re: може ли и на мен да пратиш инфонови [re: ket1234]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано15.03.06 16:02



Не съм "остра", Кет. Ясна съм и то защото ми е доста натоварено. Пратих ти го на ket1234@dir.bg, а не на този, който си писала - ket1234@dir.bd. Желая ти всичко добро и на вас и дано помогне.




Тема Re: може ли и на мен ???нови [re: The Sun /cлънчицe/]  
АвторMapk (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 14:19



mshry327@yahoo.com
Blagodarq predwaritelno.



Тема Все пак някой пробвал ли е?нови [re: Bojan]  
АвторMapk (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 14:33



Много ме интерисува някой има ли личен опит с обезпаразитяването по Хулда Кларк?
Аз съм решил да го правя от понеделник и ще съм благодарен ако някой сподели.



Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: Mapk]  
Авторбoлeн (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 15:44



би ли го пратила и на мене evro_bg@yahoo.com
от каде се снабдявате със съставките-бихте ли ми казали адрес на аптека, за което предварително благодаря?



Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: бoлeн]  
АвторJiji (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 14:35



Някой пробва ли пречистването? Моля ви споделете дали има резултати!



Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: Jiji]  
Автор vivi7 (непознат )
Публикувано01.04.06 22:08



znaete li dali tova pre4istvane e pomognalo na njakogo



Тема Re: Все пак някой пробвал ли е?нови [re: vivi7]  
АвторOrи (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 23:00



Vivi7, аз първоначално се вързах, но след като се порових по нета малко повече, преобладават мненията, че Х. Кларк не е съвсем наред. Теорията и е непоследователна, според много от специалистите и е с две думи по-скоро налудничава. Ако на някого е помогнал този метод е по-скоро случайно. Това е моето мнение, не съм специалист за да твърдя нещо определено, но прочетох доста по въпроса, гледах и филмчета и т.н..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.